Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kamcule
19. únor 2009

jupí, nejsem v tom sama 😀 , ne vážně já jsem pořád slyšela o max. 16 kg a já tohle 😝
ale je pravda, že od 16kg už to byly jen otoky. Ty nohy - noční můra ještě teď a taky obličej.

zajdla
19. únor 2009

Ahojky holky.

Jsem na rozpacích.NT screening dopadl na 1.Odběry jsou OK.Tak jsem ráda.Ale dnes mi dělal dr.ultrazvuk a měřil mu hlavičku a je o 4 dny menší.On teda říká,že je vše v pořádku,ale já nad tím musím pořád přemýšlet.Mimi se na mě dívalo,srdíčko mu pěkně bouchalo.Ach jo.Teď zase budu nad tím pořád přemýšlet. ☹

kacena00
19. únor 2009

zajdi ale my sme taky neodpovídaly uplně stejně, 4 dny nic nejsou... neboj!!! navic ani neviš přesně jak si ovulovala...

kamcule
19. únor 2009

zajdla neboj, my jsme se dostávali až na rozdíly ve všech třech rozměrech, a to na různý - jeden třeba byl větší než aktuální tt a další dva menší nebo se to točilo fakt jak na kolotoči.
Určo je to v pohodě!!!

Ono taky záleží co čekáte, i to rozhoduje o velikostech.

kamcule
19. únor 2009

jo a hlavně když vedle sebe dáš tři dr. a oni tě změří, budou mít všichni jiný rozměry, vážně - záleží ne tom jak kliknou na ohraničení, tam fakt rozhodujou píďalky 😉

kamcule
19. únor 2009

to teda není z mé hlavičky ale upozorňovala mě na to dr. v těhu - právě abych zbytečně neplašila kdyby něco
no jo, naše pí.dr. - to je nostalgie

zajdla
19. únor 2009

Tak díky holky,potěšili jste mě.Pořád mi to vrtá v hlavě.Ale je fakt,že před tím ty 2 ultrazvuky mi dělala jiná doktorka.

kamcule
19. únor 2009

to víš že vrtá, jsme ženský 😉

Náš rekord v rozdílu byl myslím téměř 14dní - miláček měl dokonale kulatou hlavičku - tak to tam nějak naskočilo 😅

zajdla
19. únor 2009

JJ,tak budu v klidu. 😉

tanuki
19. únor 2009

ahoj holky, zajdi, 4dny jsou fakt prd.
Takže ještě nerodíme, jo?

Pavis, to je děsná náhoda, že je zrovna pryč. Chudinka Anička, musí z toho být taky hotová, že vůbec nespí ☹

Kamčulko a pro vy jste nakonec měli sekci? Tys měla preeklampsii?

U nás dnes spací rekord 19:45-2:20 😕 kéž by se to takhle dokonale lepšílo- buzení 7krát za noc, to si nedovedu předstvait.

kamcule
19. únor 2009

tanu neměla, začala jsem rodit normálně, všechno se krásně rozjelo ani to netrvalo nějak dlouho (teda kromě těch 36 h doma 😒 ) ale když už jsem tlačila že dem na to tak najednou začaly padat ozvy prckovi, tak ho strčili zpět a závěr byl takový že sice krásně připravenej hlavičkou ale vlastně obráceně - nemohl hlavičku zaklonit do porodních cest, takže byl můj malej chudinka napresovanej na začátku a máma tlačila a tlačila a ono to takhle nemohlo jít.
Tak nás honem řízli. 😀

tevina
19. únor 2009

Tanu tak vidíš,třeba kaše zabrala.
Holky já vám všem přeju spací miminka,ty probdělí noci jsou zničující.

Kamčo já se o prevenaru radila s dr. a prý je to fakt dobrý očkování,teda říkala mi že úplně supí když vidí tu reklamu s tou maminkou a hluchým kloučkem jak říká,že kdyby to věděla dala by ho očkovat,prý se na to nemůže dívat 😠 My jsme měli první dávku v 6 měsících,když už byli odbytý všechny hexy a vlastně od 6m je o jednu dávku mín,takže první v 6m,druhá v 7m a přeočkování v roce a půl.Do půl roku je ještě jedna navíc a zase od roka už jsou jen dvě.

Zajdi gratuluju,taky myslim že 4 dni jsou v pohodě,každá dr. to může zněřit jinak 😉

zirafik
19. únor 2009

holky, vy víte jak mně potěšit... s těma kilama 😅 😅 . Já mám nahoře skoro 10kg a jsem z toho na prášky... 🙄 , tak snad to pak půjde dolu... aspoň tak dobře jako vám 🙂 .

Tak kde máme holky od dr.?? Zajda?? Chris - ta má vlastně 4D 😵 ??

zirafik
19. únor 2009

jééé, já jsem trdlo.. já nečetla poslední stranu 😅 😅

zirafik
19. únor 2009

Zajdi, já měla hlavičku pozadu a stehenní kost napřed... tak si potom vyber 😅 😅 . Nohy jsou holt dlouhé po mamče... a hlavička je naštěstí menší po taťkovi, neb já mám palici jak meloun 😀 😀 ...

zajdla
19. únor 2009

Zirafíku to jsi mě potěšila,jak už holky tady.Pořád mi to vrtá v hlavě.

zirafik
19. únor 2009

mám to v průkajdě takto: hlavička 17+5, steh.kost 19+1 a to třetí je tuším bříško 18+4, průměr 18+5... ale záleží na každým mm, takže to měření nejde udělat nijak přesně 😉

zajdla
19. únor 2009

Děkuji. 😉 🙂

JInak mám placentu na přední stěně.

zirafik
19. únor 2009

holky, jak se vám navyšuje výška fundu?? Já mám .... 15tt 11cm, 19tt 16cm, 23tt 21cm, 27tt 28 - poloha plodu 4/P- což teda nevím, co znamená ???

zirafik
19. únor 2009

já zas měla placentu 1 cm od VB a s růstem plodu se krásné vytáhla 😉 😉 , tuším, že i Markétce 😉

zajdla
19. únor 2009

😀 😵 😅 😉 🙂 😎

kamcule
19. únor 2009

4/P je tušim označení - čtvrtá pozice (ale nevim jaká to je) 😀
to jsem ti moc nepomohla viď!!! 😀 no jo mlíko na mozku, pardon.

zajdla
19. únor 2009

Nezlobte se,musím poslat smajlíky.Malá si vybírá.

zajdla
19. únor 2009

😔 🙄 🙄 😝 😔 😔 😔 😔 😅 😅 😅 javascript:addEmoticon('😅','vBody') 😨 😵 😵 😀 😀 😔 😕 😕 😕 javascript:addEmoticon('😅','vBody')

pismenko
19. únor 2009

Hmmm Lucinka má smailíííí vkus 😀

janda79
19. únor 2009

ahoj holky, zdravím vás, pokojíky jsou vymalované, jupí!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 zítra vyluxuji beton, manža to natře nějakým sajrajtem, rozložíme koberce a přijde nám to známý položit a udělat lišty. dneska malíř začal dělat na ložnici. zítra bude taky dělat a v sobotu to snad dodělá. pak sem dám fotky, uvidíme, jestli je tu kontroloři nechají 😀 . mějte se krásně!!!!!!!!!

zirafik
19. únor 2009

zase jsem dražila 😅 ... http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2738977

musim si odvyknout... 😅

zajdla
19. únor 2009

JJ malá počítač úplně zbožňuje.Má tady svoje hry,ale pořád se nám cpe k počítači,když jsme tady my.

Žirafíku super,s tím si malá pěkně pohraje. 😀

zajdla
20. únor 2009

Ahojky pěkné ráno.Tady zase sněží.Kdy to přejde,to nteda nevím.

Dnes opět budíček o půl 7.To dítě snad nepotřebuje spinkat. ☹

beruskaveruska
20. únor 2009

holky jdu vás jen pozdravit. na PC ted nejsem něco na mě padlo jsem totálně KO a včera jsem byla mimořádńě na ranní a odedneška až do neděle mě čeká noční takže jak to jde ležím a spím. No a pregnyl se teda nekonná neb bych nebyla ničehož nic schopná nemám na to ani náladu natož se celý víkend snažilkovat. Takže se to odsouvá. nevím co to na mě padlo bolí mě ruce, nohy, hlava a JSEM JAK ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA co by prospala co se dá. Tak pa pa a až mi bude líp tak se ukážu.