• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
nevěš hlavu žiraf už to bude brzy ono se to ze dne na den a z hodiny na hodinu může rychle měnit :sunglasses: :wink:
9. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vždycky každý přenáščce :grinning: říkala: užívej klidných dní dokud můžeš, pak už to bude kolotoč... :sweat_smile: . A teď si uvědomuju, jak bych si nafackovala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
9. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtělo by to někam vypadnout... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , aby člověk tak nepřemýšlel :rolling_eyes:
9. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

žirafí, vždyt jsme ti říkala,že budeš rodit týden po termínu, že tě to malování nepostihne a budeš rodit už ve vymalované porodce :slight_smile:
nesmíš se upínat na nějaký datum,i když to je hrozný.
já jak měla každý den po termínu víc a víc,tak jsme byla čímdál tím nedočkavější a netrpělivá, no hrůůůza.
říkej si,že to bude toho 20.5. a třeba tě to mile překvapí,když to bude dřív :slight_smile:

ale stejnak ti malujou porodku,tak nepospíchej, jeidně,že by jsi to stihla ještě před malováním,ale kam by vás pak nastěhovali,když by se začlo malovat ?
takže si říkej,všechno zlé, je k něčemu dobré :slight_smile:

u nás je opět nádherně, po obídku jedem k tchýni na chvilinku a pak k mamče na zahradu.

jitoušku, tak aspon,že nějaké mlíčko máš,aspon na tu noc a teřba si na to malej zvyknul,že přes den je dokrmovanej a nebo vydá hodně energie a má větší hlad.
zkoušela jsi mu dávat i čajíček??
9. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Val, díky za útěchu... můžu rodit dnes nebo zítra do večera neb pak už od půlnoci neberou... maluje se po,út, st a ve čtvrtek (to mám ofiko termín, už berou :dizzy_face: ). No budu tedy počítat s tím dvacátým a když to bude dřív, tak jedině líp :wink: . Škoda, že mám tak nějak vše hotové... fofrovala jsem, abych to stihla do tohoto prodlouženého víkendu, kdyby náhodou :grinning: ´

Holky, já mám furt neděli... a je to prvně v životě, co mně štve, že je vlastně teprv sobota :grinning: ... neb chci, ať to víc utíká a vcelku se těšim, co pondělní poradna a monitor.
9. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čajík dáváme taky val :wink: ne já myslím že je to ten úbytek jak jsem měla ten exem a na to se mě rozjela mrcha a po tom to začalo mynulou sobotu kojo krize ....nevyždímala jsem odsávačkou ani 10ml :angry: :unamused: :confounded:
9. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
žiraf nekvaltuj ještě budeš vzpomínat na bříško :sunglasses: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
je pravda že ten konec je strašnej čekání nedovedu si představit že bych přenášela ještě že se Míša narodil na 38tt :sunglasses: měla jsem toho už plné kecky hlavně jsem se s tím pupkem nevyspala do toho mě brněli ty ruce no mazec :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem že zuzka prodává už kočárek :sunglasses:

já zase sháním golfáč :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě je teda brzo ale budem potřebovat na cesty nemáte někdo tip asi půjdem do nového ale nevím jakej :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
minulou pardon no fuj Y :pensive:
9. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu já dávám obyč sunar,ted už máme od 4 měsíce a za chvilku budu kupovat od 10.Hele a o kolik je dražší ten hypoalergení?Jo a určitě se nevyplatí kupovat ten malej,je strašně předraženej a v tom velkym máš stejně 2 pytlíky,takže když to nenačneš najednou tak vydrží dlouho.
9. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem na to koukala.
300g stojí 180.- :unamused: což je docela pálka,ale zase jen dokrmuješ a pro děti jejichž rodiče mají alergii je to asi dobrá věc.
Já kupuju 800g za asi 220.- obyč sunar.
9. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky.

Tak ráno jsme byli nakoupit.Malá vybrala gumáky,tak byla nadšená.Po obědě jela s babičkou ,dědou a ségrou na koníky.Tak doufám,že se jí tam bude líbit. :grinning: Já mám volné pole působnosti.Tak jsem si na 2 hodinky schrupla.Mezitím se mi vyprala 2 pračka.Trošku jsem to poskládala.Chtěla jsem povysávat,ale ještě není suchý vysavač.Už mě pěkně se....Koupili jsme si ten bezsáčkový a už na něj nadávám.Šílím z něho.Už bych to nechtěla.Zlatý sáčkový.Ach jo.Tak jsem manžela přemluvila a bude centrální.Ale musím si počkat až našetříme.Prvně chci tu troubu,nábytek do pokojíčku a pak až ten vysavač.Ach jo.Když ono všechno nejde naráz. :angry: :frowning2:
9. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu možná bych chvilku kupovala ten hypoalergenní.Když zatím dokrmuješ,tak to tak nepoletí to mlíčko.Musíš vychytat nějaké dobré akce a nakoupit do zásoby.Já to tak dělala.Lucka měla ten nutrilon a.r,tak jak byla akce,tak se nakoupilo i 6 krabic. :grinning: Byla to teda pálka,ale pak byl chvilku klídek.
9. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jstéééééééééééééééééééé?Já vím,že je venku krásně. :grinning:
9. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, musím se s vámi podělit o nádherný zážitek :dizzy_face: :dizzy_face: . Dneska jsem byla u našich a na dědovo dům (je hned vedle- bydleli jsme tam do mých 18.let) se usadil čáp :sweat_smile: , sedí tam už přes dvě hodiny a asi něco naznačuje :sweat_smile: :sweat_smile: .. i když u nás by to asi měla být vrána :sweat_smile: . No jsem z toho byla úplně hotová, neb nikdo nepamatuje, že by tam takhle seděl.... no a je ten úplněk.... tak jestli to má být podle nějakých znamení, tak teda by to mohlo být do zítřka... :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: to by teda nebylo špatný :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
žirafííííííííííííí, nerodíííííííííííííííííííííššššššššššššššššššš ???????????????????????

je tam ten čáp ještě ??????????? :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Pěkné ráno.

Žiraf tak co?Už rodiš?Nebo se čáp spletl o týden?Třeba to nakonec bude ten chlapeček.To by byl gól teda. :grinning:

My se dnes jdeme podívat na mažoretky.Je tady nějaké mistrovství ČR.Bývá to každý rok a malé se to moc líbí.Tak uvidíme.Musím rychle navařit,aŤ můžem brzo vyrazit. :grinning:
10. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky, tak jak? Jen nakujuju, jak Žirafík po Valpružině noci plodnosti :wink: :dizzy_face: Včera jsem také měsíc chvíli pozorovala, byla to fakty síla. Jinak užívám maximálně prodlouženého víkendu, tedy hlavně v pátek a včera, dnes už budu muset uklízet, bo to tu je jak u cigánů. Zajdi mažoretky jéééé to by se mi taky mocinky líbilo :dizzy_face: Tak pájky všem
10. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík holky, tak ani úplněk, ani čáp, ani mé spadlé otoky na nohách nic nepřivolali... :sweat_smile: ... tak se zase čeká :rolling_eyes: :rolling_eyes: ... No neva, ale ten čáp mě fakt dostal.... to jsem ještě neviděla :confused: :confused:
10. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá bude parádnice,ona se bude chystat.Vydrží tam v bříšku ještě do toho 20. :grinning: :wink:
10. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajdi , nestraš s dvacátym :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teď musíme přečkat to malování PO-ST a pak hurá do toho, půl je hotovo :sweat_smile: :grinning:

Já mám dojem, že holky se vždycky paráděj, hlavně u prvorodiček :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ říká se to.Naše Lucka je zase výjimka.Ta zase spěchala ven(38tt).Ale krásná teda byla. :wink:
10. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady se ještě nerodíííí???????????????? :grinning: :grinning: :grinning:
néé žiraf, vydrž do čtvrtka joo? :slight_smile:

jinak přeji hezkou neděli.
u nás zataženo,asi bude slejvanec :angry: a to jedem k mamče na obídek, bude roláda s kaší :slight_smile:
no snad se to počásko vybere.

dnes noc zase taková nějaká :frowning2:

kojení ve 20,30 - 23,30 - 1,30 - 4,30 -7,45

nějka nám ten kluk roste či co :grinning:
už mám ty bradavky úplně ožužlaný, jak furt kojím po dovu hodinách :sweat_smile:
10. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré déén přejůů.... hihi.. hanačka hadra :grinning:

Máme za sebou krásný sluníčkový víkend a ještě teď je venku božsky!!! Jdu věšet prádlo, ať toho využiju.
V pátek jsme byli na výletě...20km :confused: :confused: :confused: Byla jsem ušlapaná jak šlapka :slight_smile: ale bylo to bezvadný. Malá byla v kočárku spokojená, kojeníčko na pařezu romantický :slight_smile: Dokonce se nám začala nahlas chechtat. Jedeme s kočárkem a najednou z kočárku... hihihihihi :sweat_smile: a malá hlavu zabořenou do plínečky, pěstičkam si držela dudáka a něco bylo evidentně tak legrační, že se chichotala :slight_smile: Začala i hodně povídat. Do teď to bylo jen takový... óoóóóó´´o, úúúúú´... a teď už žvatlá o 106 :slight_smile:

Dnešní den proběhne v rámci zútulňování naší haciendy. umyju okno, zasadím kytky, a dám si na okno novou orchidej, kterou jsem si včera koupila jakoby od Jůlinky ke dni matek :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že Žirafátku se ještě nechce ven :grinning: Jojo, ty holčičky s tím opravdu většinou dělaj štráchy :slight_smile:

Jdu kouknout, jestli má Chris nějaký nový fotečky :confused:
10. kvě 2009 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Všem maminkám i budoucím všechno nejlepší ke dni matek :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou sluníčkovou neděli a den maminek přejeme s Míšánkem :sunglasses:

tak dneska jsme byli celé dopoledne na zahrádce a okopávali jsme Míša spinkal v kočáře ve 12h jsme si dali obídek a teď vyrazil s taťkou na projížďku do kauflandu :sweat_smile: tak že já se jdu plácnout na gaučík k pohádce jsem udondaná od 5h zase na nohou :rolling_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to naše dítě i když máme už závěsy tak stejnak straší a chce si hrát :sunglasses: pohraje si usne na hodinu a zase chce jíst no tak že rána jsou krutá a už ani nevím co to je si poležet třeba do půl devátý :pensive:
10. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dneska kojíme a příkrm proběhl zatím jenom jeden :wink: ale myslím že ještě bude :sunglasses:
10. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se jdeme projít, zatím je tam celkem solidně.. na rození ideálně :sweat_smile: :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek