Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
9. kvě 2009

nevěš hlavu žiraf už to bude brzy ono se to ze dne na den a z hodiny na hodinu může rychle měnit 😎 😉

zirafik
9. kvě 2009

já vždycky každý přenáščce 😀 říkala: užívej klidných dní dokud můžeš, pak už to bude kolotoč... 😅 . A teď si uvědomuju, jak bych si nafackovala 🙄 🙄 😀

zirafik
9. kvě 2009

chtělo by to někam vypadnout... 😝 😝 , aby člověk tak nepřemýšlel 🙄

valentynka
9. kvě 2009

ahoj holky,

žirafí, vždyt jsme ti říkala,že budeš rodit týden po termínu, že tě to malování nepostihne a budeš rodit už ve vymalované porodce 🙂
nesmíš se upínat na nějaký datum,i když to je hrozný.
já jak měla každý den po termínu víc a víc,tak jsme byla čímdál tím nedočkavější a netrpělivá, no hrůůůza.
říkej si,že to bude toho 20.5. a třeba tě to mile překvapí,když to bude dřív 🙂

ale stejnak ti malujou porodku,tak nepospíchej, jeidně,že by jsi to stihla ještě před malováním,ale kam by vás pak nastěhovali,když by se začlo malovat ?
takže si říkej,všechno zlé, je k něčemu dobré 🙂

u nás je opět nádherně, po obídku jedem k tchýni na chvilinku a pak k mamče na zahradu.

jitoušku, tak aspon,že nějaké mlíčko máš,aspon na tu noc a teřba si na to malej zvyknul,že přes den je dokrmovanej a nebo vydá hodně energie a má větší hlad.
zkoušela jsi mu dávat i čajíček??

zirafik
9. kvě 2009

jj, Val, díky za útěchu... můžu rodit dnes nebo zítra do večera neb pak už od půlnoci neberou... maluje se po,út, st a ve čtvrtek (to mám ofiko termín, už berou 😵 ). No budu tedy počítat s tím dvacátým a když to bude dřív, tak jedině líp 😉 . Škoda, že mám tak nějak vše hotové... fofrovala jsem, abych to stihla do tohoto prodlouženého víkendu, kdyby náhodou 😀 ´

Holky, já mám furt neděli... a je to prvně v životě, co mně štve, že je vlastně teprv sobota 😀 ... neb chci, ať to víc utíká a vcelku se těšim, co pondělní poradna a monitor.

jitousek
9. kvě 2009

čajík dáváme taky val 😉 ne já myslím že je to ten úbytek jak jsem měla ten exem a na to se mě rozjela mrcha a po tom to začalo mynulou sobotu kojo krize ....nevyždímala jsem odsávačkou ani 10ml 😠 😒 😖

jitousek
9. kvě 2009

žiraf nekvaltuj ještě budeš vzpomínat na bříško 😎 😉 😀 😀 😀

jitousek
9. kvě 2009

je pravda že ten konec je strašnej čekání nedovedu si představit že bych přenášela ještě že se Míša narodil na 38tt 😎 měla jsem toho už plné kecky hlavně jsem se s tím pupkem nevyspala do toho mě brněli ty ruce no mazec 😕 😵 😵 😵

jitousek
9. kvě 2009

koukala jsem že zuzka prodává už kočárek 😎

já zase sháním golfáč 😵 😵 😵 ještě je teda brzo ale budem potřebovat na cesty nemáte někdo tip asi půjdem do nového ale nevím jakej 😎 😵 😵

jitousek
9. kvě 2009

minulou pardon no fuj Y 😔

tevina
9. kvě 2009

Jitu já dávám obyč sunar,ted už máme od 4 měsíce a za chvilku budu kupovat od 10.Hele a o kolik je dražší ten hypoalergení?Jo a určitě se nevyplatí kupovat ten malej,je strašně předraženej a v tom velkym máš stejně 2 pytlíky,takže když to nenačneš najednou tak vydrží dlouho.

tevina
9. kvě 2009

Tak už jsem na to koukala.
300g stojí 180.- 😒 což je docela pálka,ale zase jen dokrmuješ a pro děti jejichž rodiče mají alergii je to asi dobrá věc.
Já kupuju 800g za asi 220.- obyč sunar.

zajdla
9. kvě 2009

Hojky.

Tak ráno jsme byli nakoupit.Malá vybrala gumáky,tak byla nadšená.Po obědě jela s babičkou ,dědou a ségrou na koníky.Tak doufám,že se jí tam bude líbit. 😀 Já mám volné pole působnosti.Tak jsem si na 2 hodinky schrupla.Mezitím se mi vyprala 2 pračka.Trošku jsem to poskládala.Chtěla jsem povysávat,ale ještě není suchý vysavač.Už mě pěkně se....Koupili jsme si ten bezsáčkový a už na něj nadávám.Šílím z něho.Už bych to nechtěla.Zlatý sáčkový.Ach jo.Tak jsem manžela přemluvila a bude centrální.Ale musím si počkat až našetříme.Prvně chci tu troubu,nábytek do pokojíčku a pak až ten vysavač.Ach jo.Když ono všechno nejde naráz. 😠 ☹

zajdla
9. kvě 2009

Jitu možná bych chvilku kupovala ten hypoalergenní.Když zatím dokrmuješ,tak to tak nepoletí to mlíčko.Musíš vychytat nějaké dobré akce a nakoupit do zásoby.Já to tak dělala.Lucka měla ten nutrilon a.r,tak jak byla akce,tak se nakoupilo i 6 krabic. 😀 Byla to teda pálka,ale pak byl chvilku klídek.

zajdla
9. kvě 2009

Kde jstéééééééééééééééééééé?Já vím,že je venku krásně. 😀

zirafik
9. kvě 2009

Holky, musím se s vámi podělit o nádherný zážitek 😵 😵 . Dneska jsem byla u našich a na dědovo dům (je hned vedle- bydleli jsme tam do mých 18.let) se usadil čáp 😅 , sedí tam už přes dvě hodiny a asi něco naznačuje 😅 😅 .. i když u nás by to asi měla být vrána 😅 . No jsem z toho byla úplně hotová, neb nikdo nepamatuje, že by tam takhle seděl.... no a je ten úplněk.... tak jestli to má být podle nějakých znamení, tak teda by to mohlo být do zítřka... 😅 😅 😀 😀 to by teda nebylo špatný 😀 😀

valentynka
9. kvě 2009

žirafííííííííííííí, nerodíííííííííííííííííííííššššššššššššššššššš ???????????????????????

je tam ten čáp ještě ??????????? 😀 😀 😀

zajdla
10. kvě 2009

Ahojky.Pěkné ráno.

Žiraf tak co?Už rodiš?Nebo se čáp spletl o týden?Třeba to nakonec bude ten chlapeček.To by byl gól teda. 😀

My se dnes jdeme podívat na mažoretky.Je tady nějaké mistrovství ČR.Bývá to každý rok a malé se to moc líbí.Tak uvidíme.Musím rychle navařit,aŤ můžem brzo vyrazit. 😀

rintintyna
10. kvě 2009

čau kočky, tak jak? Jen nakujuju, jak Žirafík po Valpružině noci plodnosti 😉 😵 Včera jsem také měsíc chvíli pozorovala, byla to fakty síla. Jinak užívám maximálně prodlouženého víkendu, tedy hlavně v pátek a včera, dnes už budu muset uklízet, bo to tu je jak u cigánů. Zajdi mažoretky jéééé to by se mi taky mocinky líbilo 😵 Tak pájky všem

zirafik
10. kvě 2009

čusík holky, tak ani úplněk, ani čáp, ani mé spadlé otoky na nohách nic nepřivolali... 😅 ... tak se zase čeká 🙄 🙄 ... No neva, ale ten čáp mě fakt dostal.... to jsem ještě neviděla 😕 😕

zajdla
10. kvě 2009

Tak malá bude parádnice,ona se bude chystat.Vydrží tam v bříšku ještě do toho 20. 😀 😉

zirafik
10. kvě 2009

Zajdi , nestraš s dvacátym 😝 😝 . Teď musíme přečkat to malování PO-ST a pak hurá do toho, půl je hotovo 😅 😀

Já mám dojem, že holky se vždycky paráděj, hlavně u prvorodiček 😅 🙄 🙄

zajdla
10. kvě 2009

JJ říká se to.Naše Lucka je zase výjimka.Ta zase spěchala ven(38tt).Ale krásná teda byla. 😉

valentynka
10. kvě 2009

tak tady se ještě nerodíííí???????????????? 😀 😀 😀
néé žiraf, vydrž do čtvrtka joo? 🙂

jinak přeji hezkou neděli.
u nás zataženo,asi bude slejvanec 😠 a to jedem k mamče na obídek, bude roláda s kaší 🙂
no snad se to počásko vybere.

dnes noc zase taková nějaká ☹

kojení ve 20,30 - 23,30 - 1,30 - 4,30 -7,45

nějka nám ten kluk roste či co 😀
už mám ty bradavky úplně ožužlaný, jak furt kojím po dovu hodinách 😅

endlessblue
10. kvě 2009

Dobré déén přejůů.... hihi.. hanačka hadra 😀

Máme za sebou krásný sluníčkový víkend a ještě teď je venku božsky!!! Jdu věšet prádlo, ať toho využiju.
V pátek jsme byli na výletě...20km 😕 😕 😕 Byla jsem ušlapaná jak šlapka 🙂 ale bylo to bezvadný. Malá byla v kočárku spokojená, kojeníčko na pařezu romantický 🙂 Dokonce se nám začala nahlas chechtat. Jedeme s kočárkem a najednou z kočárku... hihihihihi 😅 a malá hlavu zabořenou do plínečky, pěstičkam si držela dudáka a něco bylo evidentně tak legrační, že se chichotala 🙂 Začala i hodně povídat. Do teď to bylo jen takový... óoóóóó´´o, úúúúú´... a teď už žvatlá o 106 🙂

Dnešní den proběhne v rámci zútulňování naší haciendy. umyju okno, zasadím kytky, a dám si na okno novou orchidej, kterou jsem si včera koupila jakoby od Jůlinky ke dni matek 😀 😀 😀

endlessblue
10. kvě 2009

Koukám, že Žirafátku se ještě nechce ven 😀 Jojo, ty holčičky s tím opravdu většinou dělaj štráchy 🙂

Jdu kouknout, jestli má Chris nějaký nový fotečky 😕

tevina
10. kvě 2009

Ahoj 🙂

Všem maminkám i budoucím všechno nejlepší ke dni matek 😵

jitousek
10. kvě 2009

krásnou sluníčkovou neděli a den maminek přejeme s Míšánkem 😎

tak dneska jsme byli celé dopoledne na zahrádce a okopávali jsme Míša spinkal v kočáře ve 12h jsme si dali obídek a teď vyrazil s taťkou na projížďku do kauflandu 😅 tak že já se jdu plácnout na gaučík k pohádce jsem udondaná od 5h zase na nohou 🙄 😵 😵 😵

to naše dítě i když máme už závěsy tak stejnak straší a chce si hrát 😎 pohraje si usne na hodinu a zase chce jíst no tak že rána jsou krutá a už ani nevím co to je si poležet třeba do půl devátý 😔

jitousek
10. kvě 2009

jinak dneska kojíme a příkrm proběhl zatím jenom jeden 😉 ale myslím že ještě bude 😎

zirafik
10. kvě 2009

tak my se jdeme projít, zatím je tam celkem solidně.. na rození ideálně 😅 😅