Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
11. kvě 2009

Baruš, děkuju za pochvalu Julči (už prdím na tajnění)..... stejně předpokládám, že jsem byla už dávno odhalená, co nadělám, .... no!!!!!

endlessblue
11. kvě 2009

Jitu....Filda je fakt fešáák.. a jak už hačáá.. to je bomba... my zatím jen se sebezapřením koníčkujem 😀

endlessblue
11. kvě 2009

Jitu...kidmanka je naše Julča.... jako Nicol Kidman 😀 taky zrzatá a modrooká 😀 😀 😀

kacena00
11. kvě 2009

jiut dík 🙂 🙂 koukala sem zase na Mišáka a dost mě pobavila ta lekce v boxování 😀

kacena00
11. kvě 2009

endy nedělej si nic z ničeho, nemůžeš julču srovnávat s jinejma mimískama, já někde četla, že každý dítě má na ten kterej krok svůj čas, protože každý dítě má jinak stavěný tělo, jinak vyvinutý svaly a zatímco u jednoho je v pořádku, aby už si sedalo, u druhýho stejně starýho by s tím máma měla počkat, když se mu do toho nechce jelikož prostě ještě nemůže 😉

kremrolka01
11. kvě 2009

Baru ráda se sejdu, tak to já ti ty věci od tebe radši už taky vrátím, když Cyrdík tak roste 😵 😵 😵 nám jsou tip top ta od tebe 74 je to hrůza jak roste, snad už se to teďka zpomalí, většinu už dávám 80, ale moc se nám to šiklo!!!! kdyžtak zas něco přidám z čeho jsme odrostli 😉 přitom 80 cm rozhodně nemá, já tomu nerozumím jak to číslujou, je fakt že na ty látkovky je potřeba tak o číslo větší vždycky 😉
Val a ty už Filípka dáváš sedět nebo jen tam na focení? to si ale ještě sám nesedne, ne? Kubajs by taky furt seděl, ani v náručí v kolíbce nechce bejt, to se furt šponuje, ale zase všichni říkají že rozhodně nenechávat sedět dokuď se sám neposadí aby se nezničili zádíčka, takže my se přitahujeme do sedu, ale zase pak rychle šup dolů
endy včera se Kuba poprvé pokoušel otáčet na bok, no byla to legrace, jsem měla strach že si tu hlavu vykroutí, páč šel hlavou napřed, pak ruka, jen ještě ty nohy přehodit a myslim, že na bříšku pak bude cobydup 😉
val ty jsi myslím jednou psala že měl Filípek ve stoličce krvavý nitky? a samo to přešlo? Kuba má teďka poslední tři dny, ale tak ob dvě tři kakání a fakt tak jednu až tři nitky, pomalu aby to člověk hledal lupou, ale stejnak 😒 nevím jestli s tím radši k doktorovi? ale jinak je spokojenej, kakání normální, teploty taky nemá, nebrečí

kacena00
11. kvě 2009

jo, tady každá z nás dycky vyplodí nějakej monolog 😀 😀 😀

holky sem vám ani neřikala jak já se sebeobětovávám pro toho našeho smrádečka - co já k smrti nenávidím jsou: houby, kopr

no a víte co sem kvůli dobrý laktaci začala? tak jednou až dvakrát do tejdne si do chleba propašuju kopr 😀 zrovna teď sem dojedla svču - chleb s máslem a sýrcem a koprem 😀

pěkně mě štve že mám furt děsnej hlad - sem jedla ve dvanáct a v půl třetí mým žaludkem jezděj takový hladový křeče že musím zase jíst, se pak jako nemůžu divit, že to moje bejby jí taky furt po 2 hodinách...bych raději měla nějaký kilo navíc, aby se to moje podělaný tělo furt nebránilo výdeji energie, nojono, kdybych byla kulatější, zase bych chtěla o nějaký kilo míň, jestli já nejsem trapná 😝

kacena00
11. kvě 2009

peťo no to mi povídej, ten náš 68 cm taky nemá a body musí mít 68. a to i když mu dám papírovku, tak se vyznej 😝 😀

s nitkama neporadim, protože u nás je novinka a to sice kakání jednou za dva dny - zatim dva 😅

kacena00
11. kvě 2009

a za ty dva dny v kakání žádnou nit neměl... snad to nic nebude

kremrolka01
11. kvě 2009

tak to neznám 😀 Kuba kadí 2-4 denně a jsou to děsný střelbuchy si říkám jestli si tím taky nemohl třeba natrhnout řiťku? 😅 😕

kacena00
11. kvě 2009

😀 no když takhle malej kakal tak taky brutálně střílel a taky sem si řikala a teď si tu prdíznu natrh... no ale nevim člověče co by to mohlo bejt, třeba poradí ta val, ájeje brečí mi kočárek, mažem papat

endlessblue
11. kvě 2009

Jéé..... holky, ti vaši chlapíci jsou krásný... a mě přijdou proti tý naší cácoře hrozně veliký 😀

endlessblue
11. kvě 2009

Jinak my teď kakáme 1x za 2 dny 😕 😕 😕 nevím, jestli nemám zavolat doktorce. Malá bolesti nemá, je spokojená.. ale to hovínko z dnešního rána teda stálo za to 😝

endlessblue
11. kvě 2009

Holky, jen takovej praštěnej nápad.... co takhle nějaký miminkovský srazíček??? 😀

a nebo

Trochu mě napadlo: co si takhle pronajmout na léto třeba na týden nějakou chatu???? Pak to na osobu nevyjde vůbec draze 😀

zirafik
11. kvě 2009

holky, tak jó... třeba to bude bez poslů, no 😅 😅 . ... zatim opravdu nic nepozoruju. Byla jsem na kurzu kojení s prim.našeho oddělení, tak jsem se dozvěděla pár zajímavých věcí.

Potkala jsem kámošku a říkala mi o spolužačce, že má postiženou holčičku ☹ . Přišlo se na to až v jejim půlroce... ona říkala, že když jí s malou viděla, že bylo zvláštní jak má velkou hlavu 😒 , prý něco jako Down, ale v horším, doporučili jí ústav (kam jí samo nechce dát)... ☹ . Malé už jsou dva roky a je prý opožděná...no nevěděla, co přesně má, ale člověk si pak říká, jaký je zázrak, když je mimčo zdravý ... ☹

zirafik
11. kvě 2009

To by Endy, nebyl špatnej nápad 😉 😉 ... ale nám se zatím líbí v bříšku, tak nevím, zda tam nebudem až do podzimu 🙄 🙄

Jééé, ty kucíííííííí jsou jak bucí......... 😅 😅

kremrolka01
11. kvě 2009

endy já myslím že je to normální, kvůli tomu bych dokotrce nevolala, prý nemusí kakat i týden 😉
no snad to nic nebude, asi radši zítra mudrovi zavolám jestli se tam s tím nemáme zastavit, mám ho 10 minut pěšo, abych něco nezanedbala, jsem to hledala na netu a může to být zánět ve střevech, což by se zjistilo výtěrem nebo alergie na kravský mlíko, ketrýho ale já piju minimálně tak ani nemám co omezovat

kacena00
11. kvě 2009

endy ne, je to normoš, náš malej ještě před tejdnem kadil jednou denně, řikala sem to holčině, co má asi jen o 14 dní staršího kloučka, když sme si byly sednout na kafe, a ona že jí kadí po tejdnu, že teda jednou nekadil 14 dnů, ale tˇď se to zpravidelnilo jednou za tejden a prej je to na sprchu 😀

zirafik
11. kvě 2009

holky, tak na této kalkulačce http://www.doktoronline.cz/muzi/kalkulatory.php
mi vyšly tyto termíny porodu 😅 : dle poslední MS: 14.5.09, dle styku (to nevím přesně 😀 ): 16.5.09, dle prvních pohybů: 10.5.09... no takže z toho opět moudrá nejsem 😀

Péti, pro jistotu cinkni a uvidíš.... i když já myslím, že to bude ok... že se to občas stává 😉

kacena00
11. kvě 2009

sem toho prcka ani nepřebalovala, dnes má velmi spavej den, to on někdy mívá - většinou myslím v den, kdy se zase nastartuje tvorbamlíčka, včera ho začalobejt málo a to se furt budil, dnes je přestupnej den, tak asi tělo musí vyspinkat ten včerejšek a to, že mu zase do břicha klouže víc stravy, to prostě takhle bude tejdenco tejden, už z toho ani nemám nerva, neděle na houby, musim počítat s tím, že se u prsa bude vztekat a mlátit mě a celkově bude neklidnej, pondělí večer až úterý už je to obvxkle skoro dobrý a pak je až do další neděle klíd 😀

žirafátko, poď se na nás kouknout!!!!! 😵 😀
tvoje tetky koníkovky zvědavky!

zirafik
11. kvě 2009

no a když hodíme nějaký průměr, tak by to teda mohlo toho 14. nebo 15.5 😅 😅

zirafik
11. kvě 2009

no když jí v pupku asi nic nechybí, tak kam by se hrnula 😀 😀

Ta primářka říkala, že je radši když se přenáší tak týden, neb pak se tam zvyšuje riziko infekce... tak třeba bude vyhánění dřív, než toho 25. 😅 😅 .. i když to jsem nikdy nechtěla 😅 😅

Kačí, já mám taky kolikrát spavej den, tak se nedivím Cyrdíkovi, když v takovym blé počasí radší spí 😅 😅

pismenko
11. kvě 2009

Jižíšmarja žiraf, ty ještě nerodíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
11. kvě 2009

jsem zpět, momentálně jsem zaneprázdněná, ale budu ráda za drobné shrnutí těch 14dní, kdy jsem abstinovala 🙄 🙄 ..bylo mi po vás smutno 😲 😲 😲

endlessblue
11. kvě 2009

šmankote.... královna je tady!!!! Holky, honem se čiňte a pište a neflákat to... nebo, ta nám to spočítá, až uvidí, jak se to tu flákalo!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zajdla
11. kvě 2009

Ahojky.

Tak Žirafka ještě nerodí.Ona si počká na ten pátek.Že jo. 😀

YHolky pěkně vám ty dětičky rostou.za chvilku z nich budou chlapáci a slečny na vdávání.

Lucka teď měla vztekací chvilku.Řvala jak pominutá,protože jsem jí nedovolila jít k sousedům.Vydržela pěkně dlouho.Já taky.Zavřela jsem dveře,ať ji neslyším.To je hrůza.Dělá to teď tak třetí den,že když není po jejím,tak řve.Ale já neustoupím.Bít ji nemá cenu,to nepomůže v tom amoku,tak ji nechám vyřvat.Ach jo.Kdy to skončí. ☹

kamcule
11. kvě 2009

Ahojky,
teda jak vy to s těma prckama stíháte takhle pěkně koníkovat??? 😠
Já jsem ráda když něco poklidim a žehlení teda nestíhám vůbec 😖 , Áduše je aktivka aktivní 🙂
A jak se jinak máte? Žirafík ještě nerodí, tak možná dopadne ta Příbram 😉 , a jinak dítka rostou jako z vody a dělaj jen a jen radost !!!

christla
11. kvě 2009

Ahoj kočky! Přidala jsem nějaké fotky naší Káji,tak se mrkněte. Zase nějaké přihodím, až bude čas. 😉

christla
11. kvě 2009

Jinak teda stále nekojím plně a myslím, že už ani nebudu. Stále přikrmujeme. Sice tochu mléka mám, ale malé to nestačí. Když jí dokojím, tak si žádá mléko. Když jí něchám u prsa dýl, tak mě úplně vysaje, že když si zmáčknu prso, tak mi z něj vůbec nic neteče..... Zítra jdeme k pediatričce, tak se s ní o tom chci pobavit, co ted adál. V noci je to fakt brutus, nejdřív ji přiložit, pak jít udělat mléko, nakrmit jí, dát odříhnout, což naší Karolínce trvá delší dobu a pak teda spát. Kolikrát nemůže zabrat, takže ty noce jsou fakt probdělé......
Pavlí, co ty tady ještě děláš?! 😕 😉 🙂

endlessblue
11. kvě 2009

Jéé...tak já jsem první, kdo vidí další fotečky malý Karolínky. No moc se Vám povedla Chris..!!!! Je nádherná!!! Takovej něžňoučkej obličejík 🙂