Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
13. kvě 2009

to mě se taky ni nechce včera jsem povlíkala celou zahrádko okopala tak že dneska havaj 😎
odpoledne se vydáme do kaufu koupit krabici sunárku nějak to rychle ubejvá ten náš jed¨lík kdyby měl ještě bráchu tak se s ním o mlíko bude prát 😵 😵 😵

jitousek
13. kvě 2009

no jo tak skoro deset 😎

pismenko
13. kvě 2009

Holky, nejde mi normálně zvuk...všechno mám zesílené, bedýnky zapnuté a co mi ten komp vrátili, tak jsem na to nepřišla.Jak mi to dávyli do kupy, tak prej zvuk šel, tak nevím, kde je zakopán pes 🙄

zirafik
13. kvě 2009

ježišmarjá honem sem.... teď jsem dočetla. .. 😝

lucianas
autor
13. kvě 2009

Žirafík, ahoj. Tak stále zatím celá? Ještě den by to chtělo vydržet, že?

kacena00
13. kvě 2009

market taky mě to napadlo, ale teď už to mělo tendenci ustat, ale teď to je vyloženě hnisavá svítivě žlutá rýma..achjo, to je prostě na ty antibiotický kapičky, který už sme naštěstí vyfásli..

tevina
13. kvě 2009

Ahoj holky,
tak my jsme nemocinký ☹ Adámek včera usnul na procházce a doma se vzbudil a brečel a brečel,pak se mi zdál teplej tak jsem ho změřila a 38,5 v zadečku,no a v noci jsem na něj šla šáhnout a byl tak tsrašně horkej,že jsem myslela že naměřím nejmín 40,naštěstí 39,2 v zadečku,tak čípek a rano zase 38,5.Byly jsme u dr. a nna nic vážnýho to nevypadá,řádí šestá nemoc tak jestli se třetí den osype tak je to ono,tak prý máme čekat.

pismenko
13. kvě 2009

honem sem?? Co se děje žiraf??

zirafik
13. kvě 2009

ahojík holkýýýýýý 😉 , nerodíme, ale to dnes ani nechceme... až zítra...či v pátek 😉 . V noci jsem zas dvě hodiny bloumala... to je tento týden furt...z ničeho nic 😒 . No jinak břicho nahoře, žádní posly, jen včera něco když jsem jela přes drncavou silnici (to budeme muset absolovovat zítra, ve větším 😀 ). No a přiletěl zas čáp, tentokráte se usídlil na celé 3 hodiny u našich, koukal na mně ... a já na něj - no šup, kde je to mimčo 😀 ??

Holky, vůbec se teda netěším na ty stresíky, co máte s mimčama 😒 ... to je nějak furt něco... kojení, kadění, zoubky, nespavost ☹ ...jojo 😒

kacena00
13. kvě 2009

jitu, to je blbý...tak to je asi fakt z toho..no já si jen řikala, že jestli se zjistí třeba alergie na psy..tak sme v prdeli, protože to nevim co bysme dělali, ale fakt už to končilo, ale teď tohle 😠

žiraf????????????????? ty nerodíš???????? hihi, si uvědomuju, že jak sme byly před termínem, takl mě tohle otravování minulo

kacena00
13. kvě 2009

no a u tevi sou taky marod, chjo...

holky musim jít něco dělat, pusám vás moc

zirafik
13. kvě 2009

no , já měla včera 3 telefonáty na toto téma 😠 ... no a nezávidím manžovi, ten to má v práci na talíři furt 🙄 🙄 .... chjo...

jo a mám pocit, že ani hlavička tolik nesestoupila, neb škytání pořád cítím ve stejném místě... sice dole, ale ne úplně 😅

zirafik
13. kvě 2009

Tevi ☹ , chjo... to je zas nějaké blbé období toto 😒

tevina
13. kvě 2009

Kači vy taky ☹ Fakt nejhorší když ty mrnousci maroděj.

Žiraf ještě tady,ale zítra už můžeš ne? 🙂

tevina
13. kvě 2009

Holky ale zase si nemůžu tak moc stěžovat,protože prdíky se nám vyhnuly,nevím co to je,ani jeden kluk mi na to netrpěl a tomík spal celkem dobře v noci a adámek ani nemluvim,ještě se nestalo že by byl v noci vzhůru nejak dýl než na jídlo,pak hned spí a to tak máme od narození do ted 🙂

zirafik
13. kvě 2009

Tevi, no uvidíme... zítra či v pátek mám jít na monitor, tak tam skočím asi už zítra a třeba se něco dozvím 😅 ..

Tevi, tak to máš kluky zlatíčka 😵 ... to je paráda 😉

Běžim na úřad a nakoupit... tak papa

endlessblue
13. kvě 2009

Nazdáreček holky...

tééda....takových trápení tady... 😒 😒 😒

Já mám až výčitky napsat naši noc: kojo 19:00, pak jsem si malou vzala ve 22:30... nasosala se, a rovnou usnula. No a pak až v 6:30 😅 😅 😅 tak se na nás nezlobte... ale zase ta naše cácora tolik nepřibejvá. 7kg... to budeme mít tak v 7 měsících 😀

endlessblue
13. kvě 2009

Jo... a já jsem stále v pyžamu... vyspaná, ale flákám se až hrůza... aspoň bych se mohla nasnídat, že? 😅

tevina
13. kvě 2009

Endy jedna moje kamarádka-sousedka byla ted na 6 měsíční prohlídce a její holčička má 5800g 🙂

pismenko
13. kvě 2009

já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 🙄 🙄 😠 🙂

endlessblue
13. kvě 2009

Jéé.... tak to je hubeňoučká. My jsme měly 5500g ve 3 měsících, ale teď mi přijde, že se tolik nezakulacuje,... přijde mi pořád stejná. Možná jí to moje mlíko už nestačí, nevím... ale zatím zkusím vydržet 😉

endlessblue
13. kvě 2009

Markét vyderžaj pianjer!!! Neboj, až vy budete zase v pohodě, tak já budu s něčím válčit... tak je to vždycky. Když všichni byli OK, já zápasila se zánětama v prsou prakticky nonstop. Sem v 6ti nedělí chtěla i přestat kojit jak to bolelo.. 😠

pismenko
13. kvě 2009

No jasné, já vlastně ve finále ani nejsem teď unavená, to vždycky až navečer, ale nedokážu si představit, že to tak bude třeba už pořád, to by mě jeblo 🙄

pismenko
13. kvě 2009

A je taky zajímavé, že teď už je třeba skoro 4 hodiny bez jídla a nálada je výborná, lehátko se směje, dělá bubliny, brebentí, prdí a je klid. No počkám, až začne mrčet a nakojím a půjdeme ven.

endlessblue
13. kvě 2009

No... mě zase malá baštila v 9:00 a už občas na mě nervózně z postýlky zahuláká. Mydlí do hrazdičky jako o život, takže za chvilku bude taky kojeníčko. Pak asi půjdem na zahradu, ale moc teplo tam teď není

Večer grilovačka.. už se těším. Ale hubnu, tak se nesmím přežírat 😝 😀

kremrolka01
13. kvě 2009

ahojky, tak já od včerejška ani ťuk mlíka a mlíčných výrobků a zas tam jedna mrcha žilka krvavá byla teďka v kakání
ach jo, čím to může být ☹ ☹ ☹

pismen tak to je fakt na prdku takové noci ☹ ale kdyby někdo věděl co na to zabírá tak už asi dostal Nobelovu cenu, holt nedá se než vydržet a naučit se chodit si lehnout aspoň na chvíli přes den s Dorotkou

my noce zlatý, 21-4, akorát pak jsem ho musela vzbudit přebalováním, nějak se mu podařilo počůrat si celé pyžamko, takže trvalo asi do 5 než zase zabral, ale pak chrupal ještěl do 8:30, kéž by mu to chtělo vydržet jako Adámkovi, tevi toho si fakt važ takový zlatíčka, kamarádce se "rozbil" chlapeček jak ona říká v 5 měsících, už je mu rok a furt to trvá, noce hrůza, pořád kojí a taky ho má celou noc u prsa
tevi snad to nebude nic vážnýho, to je fakt trápení ty prďolky naše, baru ta rýmička ☹ ☹ ☹

kacena00
13. kvě 2009

holky prosim vas když bude žirqfka rodit, dáte mi někdo vědět? já už nestíhám ani to málo co dřív, jako třeba včera sem se aspoň nasnídAla a došla na záchod, ale dnes je to v prdeli, malej když usne, za chvíli je vzhuru, protože muzatejká ta rýma, takže sem ho musela dát do šátku a to jakmile nechodim začne řvát

jestli sem si doteď myslela že už nemůžu tak sem se plwetlas

endlessblue
13. kvě 2009

Jéé...kremrol... to ono to ještě chvilku potrvá, než se projeví to, že nejíš nic mléčného. Počkej na další bobeček, třeba to zase bude lepší 😉

A pro póóó... holky, padáme tak na hubu, že už prodáváme i tenhle domek.. .to je dobrý co??? Zkrátka která z nemovitostí se prodá dřív, tak v té druhé budeme bydlet..dobrý že?? Takže dítko mám hodňoučký, ale zase zbytek života se mi bortí jak domek z karet 😢

pismenko
13. kvě 2009

Baru, já ti písnu 😉

endlessblue
13. kvě 2009

Kači, když uvidím, že nejsi na netu...tak ti to o Žirafce písnu, ju? 😀 😀 😀