Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
13. kvě 2009

Nepředbíhej jo 😀 😀 😀 😀

endlessblue
13. kvě 2009

jéé, a Markétka taky.. 😀

zajdla
13. kvě 2009

Endi tak to je mi líto,že se budete muset vzdát domečku.Ach jo.Člověk si tak zvykl a zase toto. ☹

pismenko
13. kvě 2009

veru, jako že když prodáte domek, tak půjdete zpátky do cech do toho bytu?? nebo jak??

zirafik
13. kvě 2009

tak dneska už nevolají, ale pro změnu píší sms... tak co užžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž ??????????? 🙄 🙄 🙄

zirafik
13. kvě 2009

mám uloženou 1 sms a tu vždy pošlu zpět, tak aspoň nemusim psát furt to samý 😝 😝

endlessblue
13. kvě 2009

Markét....do bytu bychom se vrátili asi jen na chvíli.... koupili pozemek a až by se prodal byt, tak začali stavět vysněnou drevěnku. Jenže já už fakt ničemu nevěřím... uvidíme. Zájem o prohlídky na náš domeček teď jsou

endlessblue
13. kvě 2009

žiraf vydrrrržžžž... za chvilku zase ale budou volat?? Tak coo?? Jak to roste? Můžem se přijet podívat??? Dveře se u vás netrhnou, na to se připrav 😀

zirafik
13. kvě 2009

Endy, to je mizérie... ☹ . Ale v domečku je líp než v bytě, ne? Ale zas je asi všude daleko, co??

Holky, já písnu asi Zajdě, ať vám dá vědět a třeba někomu dalšímu, kdo sem pravidelně chodí... nebojte pokusím se, ať to máte on-line 😀

zirafik
13. kvě 2009

áááááááá ´další.......... telefóón 🙄 🙄

pismenko
13. kvě 2009

Pavli, no hlavně někomu z nás písni 🙂 🙂 😀 😀

veru a kde budete kupovat pozemek?? myslím lokalitu??U nás jsou nějáké volné v naší vsi 😀 😀

endlessblue
13. kvě 2009

Hihi Markét... lokalita je jedna velká otázka.
Manžel má teď jen 60% platu a čt a pá volný, takže naše finanční situace je děsivá.. no nic. Prodej jedné nemovitosti to snad vyřeší. Lokality jsou 3 podle toho, jestli manžova firma půjde do kytek, tak si bude hledat práci buď tady na Olomoucku, nebo v jeho rodném kraji Brněnsku a Blanensku, nebo na Liberecku. Zkrátka uvidí se.
Ten můj bláznivej pacholek měl ještě jinej nápad. Že, když prodáme domeček, tak si necháme byt a pojedeme na půl roku až rok žít do nějaký exotiky (Thajsko.. atd...domek na pláži) a žít budeme z pronájmu bytu a z mý mateřský prý jako králové. No a pak se budeme mít kam vrátit!!!! 😕 😕 😕 😕 Dobrý ne??? 😕 Já prostě nemůžu mít někdy něco normálně, fakt.....panensko podsrpenská, já už bych se na to vyprdla...... 😨 😉

pismenko
13. kvě 2009

Ach ti muži 😨 😨 😕 😕

zirafik
13. kvě 2009

.. tak co užžžžžžžžžžžžž....... prozatimní skóre: 5 sms, 2 telefony, 2 kolemjdoucí.... to teda nevím, až budu přenášet 🙄 🙄 🙄

zirafik
13. kvě 2009

jééé Endy... to mi připomíná toho mého ... ten má občas taky úplně střelený nápady 🙄 🙄 ... u nás jsem já realista, občas trochu i pesimista... a on pravý opak, takže musím občas hodně usměrňovat 😝

pismenko
13. kvě 2009

žiraf,tak ti kolemjdoucí to mohli poznat, že ještě jaxi nee 😀

zirafik
13. kvě 2009

no, oni.... jééééééé eště né jóó?? A vždyť už máš termín, nééééé ?? 🙄 🙄

pismenko
13. kvě 2009

A ty jsi měla říct: Nee, až v říjnu, vy troubelíni 😝 😝 😝 😝 "

jdu věšet prádlo 😎

helicek
13. kvě 2009

žirafíku, co tu ještě děláš? 😀 😀 😀

endlessblue
13. kvě 2009

Holky,... já tu mojí šmudlinku miluju. Ta je tááák hodná.. odpoledne mi te´d spinkala 3 hodinky, probudila se s růžovou náladičkou. K večeru budeme ze sousedama grilovat.. no jo... užít si domeček, dokud ještě je 😕

endlessblue
13. kvě 2009

Žiraf...měla jsi těm kolemjdoucím odpovědět.. "já už přece porodila... malou hlídá manža..... ještě kilčo a jsem na svý původní váze.... 😝 "

helicek
13. kvě 2009

😀

zirafik
13. kvě 2009

by koukali 😀 😀 ... no, je to sranda, ale jedný mojí plnoštíhlý známý řekli týden po porodu.... tak co kdy to bude 😅 😅 ??

ahoja Heli, jak je?? A co bříško...fotíš??? a UTZ obrázek máš?? 😀

helicek
13. kvě 2009

Dnes jsem si udělala volno v práci, zašla jsem si ke kadeřníkovi (po roce), tak jsem zase jako člověk, asi si to volno budu dělat častěji. Péťa byl na keramice, vyfotil mi tak draka, kterého vyrobil, holky, to jsou tak nádherné výrobky, jednou je nafotím a udělám z toho tady galerii. Máme tu hrady dva, erb na komíně, aroma lampu, prasátko, sluníčka, sovu, no hromadu výrobků, ještě že to v tom baráčku máme kde vystavovat

helicek
13. kvě 2009

Bříško jsem právě dala do albíčka, UTZ bude v pondělí, jdu na kontrolu, na velký ultrazvuk, tak to musíte všechny vydržet, ale kope úspěšně, občas mám v břiše jak na fotbalovém hřišti

zirafik
13. kvě 2009

Helí, to krásný bříško 😵 😵 ... už se pomalu boulí 😵

helicek
13. kvě 2009

to teda jo, ráno je to ok, večer jak balon, ale fakt je, že konečně vypadám jako těhule 😀

helicek
13. kvě 2009

jdu vařit véču pro chlapi. Manžel dorazí v devět, mladej už šmejdí po kuchyni, co by kde snědl, tak ho jdu vyhnat, aby mi všechno nestihl zlikvidovat. Zítra z práce se připojím. Ahoj 🙂

endlessblue
13. kvě 2009

Jojo... některý lidi potěší... mě zase řekla kámoška v den návratu z porodnice (3. den po porodu)... "helééé, ale ty máš pořád břicho, ne??????".... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😠 bezva, ne??? 😀

endlessblue
13. kvě 2009

Heli... rozkošnej pupásek 😉