• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Beru tak hlavně se pořádně vyspinkej.Ale najdi si nějakou jinou práci,protože teda tato není vůbec pro tebe dobrá,natož aby si se snažila o mimi.
20. únor 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám chvíli čas, tak se tu budu chvíli vyskytovat :grinning: . jak se máte?
20. únor 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Co je nového? Včera jsem chyběla. :grinning:
Do alba jsem dala fotečky ze včerejšího 4D UZ, tak mrkněte. :wink:
20. únor 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Chris, jdu kouknout na tvého budulínka :slight_smile:
20. únor 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotek máme samozřejmě víc, ale jen jsem vybrala tyhle tři. Nechtěla se moc fotit, furt máchala ručičkou před obličejem.

Jak to vůbec vypadá s Baruškou? Včera jsem na ní myslela!!!!
20. únor 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemám absolutně přehled, co se má dít s Barčou?
20. únor 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jestli už nerodí!!!!

Jinak mi všichni říkají, že malá má široký nos, tak je mi z toho smutno, protože mě připadá roztomilá.
20. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím tě, na to prď, je krásný! a basta, ať si všichni políbí!
20. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pro mě je prostě to nejkrásnější miminko. :grinning: Vždyť je moje.
20. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš že jo, ale je to nádhera, takhle toho prďolku vidět ještě v bříšku! je to neuvěřitelné
20. únor 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to nádherné to miminko takhle vidět!!!! To si naše maminy mohly nechat o něčem takovém zdát. Naši z toho byli naměkko, když ty fotky viděli. :wink:
20. únor 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jandi, co myslíš, můžu dát vyprat mantinel do postýlky? Výplň je to duté vlákno, nezdrcne se mi to v tom?
20. únor 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chris, nosánek má krásnej :wink: :wink: mantinel vyprat můžeš, ale dej to jenom na 30 a bez ždímačky, spíš ať to jenom vykape a proschne pomalu(bude to scjnout dlouho :grinning: )
20. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnout :slight_smile:
20. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chris malá je nádherná.Má krásný nosánek.Je roztomilá. :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink:
20. únor 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík :slight_smile: ,

Chirs, malá je nadherná.... a ty krásné fotky :dizzy_face: :dizzy_face: , úplně závidím :sweat_smile: ... já sem si včera pouštěla video z 3D a našla bych tam tedy lepší fotky než mi sestra udělala... tak když příjdu na to, jak to udělat, tak to třebas zkusím :slight_smile:

Beru, to je fakt na palici ta tvá prace :angry: ... Já vím, že korunky potřebujete, ale nebylo by lepší jít třeba na půl úvazku někam do obchůdku nebo se zapsat na pracák a snažit se v klidu o mimčo ... Holka zlatá moc bych Ti to přála... ale chce to nějaký režim ... :frowning2:
20. únor 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemám vypráno ještě nic :unamused: a pořád nemám postýlku :unamused:
20. únor 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mantinel jsem vyprala normálně i nechala vyždímat a je ok
20. únor 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za chválu!! :dizzy_face:

Pavlí, to ti neporadím, jak sedělají fotky z videa. My máme jen CD s fotkama, nemáme DVD. Jinak já jdu prát jen povlečení Příštítýden si chci připravit už postýlku. Včera jsme dostali tu Nany....

S tím mantinelem teda uvidím, asi by mě piclo, kdyby se mi to srazilo. :sweat_smile:

Holky, je normální, že mám doceladost výtok? Jako nic nesvědí, ale je mi to nepříjemné..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to normální, ale až půjdeš k dr., tak mu to řekni
20. únor 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě doktorkadělalapřed dvěma týdny kultivyci a žádný kvasinky tam nebyly, tak dpufám, že i stále nejsou. No a nadalší kontrolu jdu až za 3 týdny. :unamused:
20. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já píšu jak p*ase.....
20. únor 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chris, tak to máš dobrý, že máš výtok až teď... to já na to trpím odjakživa a teď to je ještě víc :sweat_smile: . Ale je to v těhu úplně normální :wink: . Pokud nepáchne, nesvědí je vše ok :wink: . Já jím pro jistotu každý den bílý jogurt.
20. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem blbá koukala na jinou diskuzi... potrat :(.. a tam holčina dala odkaz na článek o holčině, která přežila vlastní potrat.. ale nechápu, když šla její máma na potrat, že by to v nějakým 20tt (nevím kdy přesně- píší tam ve vysokém stupni těhu) přežila... zdr. sesta jí prý tajně odvezla do nějakého centra :unamused: ... no a nakonci jsou úplně šílený fotky z potratů, tak to snad ani nečtěte :frowning2:
20. únor 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chris, já měla taky docela dost velkej výtok a ke konci taky... :wink: je to normoš a na porodnice.cz jsem četla, že je to jenom důkaz toho, že jsou připravené a dobře fungující porodní cesty, takže je to spíše výhoda :grinning: :grinning: ...???
20. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, co to sjíždíš za hrůzy???
20. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad to nic není. :unamused: A je to fakt normální.

Pavlí proboha c to čteš za hrůzy???????? :confused:
20. únor 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Všem :astonished:

Musím pochválit toho mého broučka, dnešní noc byla nádhera.
Papal ve 20h, ve 3h a v 6h :slight_smile: . Je to zlatíčko.

Ráno vstanu a koukám a venku trošku sněhu, ještě ted poletuje :angry:

Dnes jsou Lukáškovi 2 měsíce, tak jsem udělala fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

chris, máš nedherné fotečky z utz a malá je tam mooc krásná :slight_smile: a vůbec bych neřekla,že má široký nosánek :slight_smile:

opět mě bolel zub ve 4 ráno, tak jsme nespala do 5, chtěla jsme ráno jít zase k zubákovi,aby mi to zrentgenoval,přijela i mamča,že by pohlídala, ale rozmyslela jsme si to.
neoblí to nějak hrozně, vzala jsem si brufen a ted je to ok
20. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nemíku,to sem už raději ani nepiš jak ten tvůj lukášek hezky spinká, bo nám takhel miminka nespinkají a ještě ti budem závidět :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek