Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
20. únor 2009

Beru tak hlavně se pořádně vyspinkej.Ale najdi si nějakou jinou práci,protože teda tato není vůbec pro tebe dobrá,natož aby si se snažila o mimi.

janda79
20. únor 2009

ahoj holky, mám chvíli čas, tak se tu budu chvíli vyskytovat 😀 . jak se máte?

christla
20. únor 2009

Ahoj holky!
Co je nového? Včera jsem chyběla. 😀
Do alba jsem dala fotečky ze včerejšího 4D UZ, tak mrkněte. 😉

janda79
20. únor 2009

ahoj Chris, jdu kouknout na tvého budulínka 🙂

christla
20. únor 2009

Fotek máme samozřejmě víc, ale jen jsem vybrala tyhle tři. Nechtěla se moc fotit, furt máchala ručičkou před obličejem.

Jak to vůbec vypadá s Baruškou? Včera jsem na ní myslela!!!!

janda79
20. únor 2009

já nemám absolutně přehled, co se má dít s Barčou?

christla
20. únor 2009

No jestli už nerodí!!!!

Jinak mi všichni říkají, že malá má široký nos, tak je mi z toho smutno, protože mě připadá roztomilá.

janda79
20. únor 2009

prosím tě, na to prď, je krásný! a basta, ať si všichni políbí!

christla
20. únor 2009

No pro mě je prostě to nejkrásnější miminko. 😀 Vždyť je moje.

janda79
20. únor 2009

to víš že jo, ale je to nádhera, takhle toho prďolku vidět ještě v bříšku! je to neuvěřitelné

christla
20. únor 2009

No je to nádherné to miminko takhle vidět!!!! To si naše maminy mohly nechat o něčem takovém zdát. Naši z toho byli naměkko, když ty fotky viděli. 😉

christla
20. únor 2009

Jandi, co myslíš, můžu dát vyprat mantinel do postýlky? Výplň je to duté vlákno, nezdrcne se mi to v tom?

pismenko
20. únor 2009

Chris, nosánek má krásnej 😉 😉 mantinel vyprat můžeš, ale dej to jenom na 30 a bez ždímačky, spíš ať to jenom vykape a proschne pomalu(bude to scjnout dlouho 😀 )

pismenko
20. únor 2009

schnout 🙂

zajdla
20. únor 2009

Chris malá je nádherná.Má krásný nosánek.Je roztomilá. 😵 😵 😉 😉

zirafik
20. únor 2009

ahojík 🙂 ,

Chirs, malá je nadherná.... a ty krásné fotky 😵 😵 , úplně závidím 😅 ... já sem si včera pouštěla video z 3D a našla bych tam tedy lepší fotky než mi sestra udělala... tak když příjdu na to, jak to udělat, tak to třebas zkusím 🙂

Beru, to je fakt na palici ta tvá prace 😠 ... Já vím, že korunky potřebujete, ale nebylo by lepší jít třeba na půl úvazku někam do obchůdku nebo se zapsat na pracák a snažit se v klidu o mimčo ... Holka zlatá moc bych Ti to přála... ale chce to nějaký režim ... ☹

zirafik
20. únor 2009

já nemám vypráno ještě nic 😒 a pořád nemám postýlku 😒

janda79
20. únor 2009

mantinel jsem vyprala normálně i nechala vyždímat a je ok

christla
20. únor 2009

Holky děkuji za chválu!! 😵

Pavlí, to ti neporadím, jak sedělají fotky z videa. My máme jen CD s fotkama, nemáme DVD. Jinak já jdu prát jen povlečení Příštítýden si chci připravit už postýlku. Včera jsme dostali tu Nany....

S tím mantinelem teda uvidím, asi by mě piclo, kdyby se mi to srazilo. 😅

Holky, je normální, že mám doceladost výtok? Jako nic nesvědí, ale je mi to nepříjemné..... 😝

janda79
20. únor 2009

je to normální, ale až půjdeš k dr., tak mu to řekni

christla
20. únor 2009

Mě doktorkadělalapřed dvěma týdny kultivyci a žádný kvasinky tam nebyly, tak dpufám, že i stále nejsou. No a nadalší kontrolu jdu až za 3 týdny. 😒

christla
20. únor 2009

Teda já píšu jak p*ase.....

zirafik
20. únor 2009

Chris, tak to máš dobrý, že máš výtok až teď... to já na to trpím odjakživa a teď to je ještě víc 😅 . Ale je to v těhu úplně normální 😉 . Pokud nepáchne, nesvědí je vše ok 😉 . Já jím pro jistotu každý den bílý jogurt.

zirafik
20. únor 2009

Teď jsem blbá koukala na jinou diskuzi... potrat :(.. a tam holčina dala odkaz na článek o holčině, která přežila vlastní potrat.. ale nechápu, když šla její máma na potrat, že by to v nějakým 20tt (nevím kdy přesně- píší tam ve vysokém stupni těhu) přežila... zdr. sesta jí prý tajně odvezla do nějakého centra 😒 ... no a nakonci jsou úplně šílený fotky z potratů, tak to snad ani nečtěte ☹

pismenko
20. únor 2009

Chris, já měla taky docela dost velkej výtok a ke konci taky... 😉 je to normoš a na porodnice.cz jsem četla, že je to jenom důkaz toho, že jsou připravené a dobře fungující porodní cesty, takže je to spíše výhoda 😀 😀 ...???

pismenko
20. únor 2009

Pavli, co to sjíždíš za hrůzy???

christla
20. únor 2009

No snad to nic není. 😒 A je to fakt normální.

Pavlí proboha c to čteš za hrůzy???????? 😕

nemo1985
20. únor 2009

Ahojky Všem 😲

Musím pochválit toho mého broučka, dnešní noc byla nádhera.
Papal ve 20h, ve 3h a v 6h 🙂 . Je to zlatíčko.

Ráno vstanu a koukám a venku trošku sněhu, ještě ted poletuje 😠

Dnes jsou Lukáškovi 2 měsíce, tak jsem udělala fotečky 🙂 🙂 🙂

valentynka
20. únor 2009

ahoj holky

chris, máš nedherné fotečky z utz a malá je tam mooc krásná 🙂 a vůbec bych neřekla,že má široký nosánek 🙂

opět mě bolel zub ve 4 ráno, tak jsme nespala do 5, chtěla jsme ráno jít zase k zubákovi,aby mi to zrentgenoval,přijela i mamča,že by pohlídala, ale rozmyslela jsme si to.
neoblí to nějak hrozně, vzala jsem si brufen a ted je to ok

valentynka
20. únor 2009

no nemíku,to sem už raději ani nepiš jak ten tvůj lukášek hezky spinká, bo nám takhel miminka nespinkají a ještě ti budem závidět 😀 😀 😀