Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

evitkamalicka
15. kvě 2009

inac moj otec je Peter 🙂

helicek
15. kvě 2009

no malej, velkej a největší 😀 Ale Petrův syn s náma je jen 1x za 14 dní o víkendu, takže se to dá zmáknout, ale když zavolám: "Péťo!", tak se dnes už neráčí jít žádný znich a spoléhají na to, že jeden z nich určitě dorazí. Tak zavolám ještě jednou a pak se z různých koutů domu či zahrady ozve: "A ktereeeeeeeeeeej?" No a odpověď je jasná: malej, velkej, největší nebo všichniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! 😀

evitkamalicka
15. kvě 2009

aha ja som myslela, ze ich mate obidvoch pri sebe

kremrolka01
15. kvě 2009

heli jsi hodná
malýho jenom kojím, žádný příkrmy, čaje, nic,...
banány jím, ale tak jeden, dva do týdne 😒
no jsem zvědavá co s námi bud dál, jedna holčina na diskuzi o alergii na BKM psala, že jí mají a navíc ještě lepek snad, že postupně takhle vyřazovala z jídla skoro všechno, ryby, kuřecí maso, ovoce, lepek,... to fakt musí být šílený

jináč já jsem Petra a manžel Petr a oběma nám říkají i navzájem si říkáme Peťo, takže další Peťátko jsme taky nechtěli 😀

evitkamalicka
15. kvě 2009

ja ked budeme mat chlapceka este jedneho tak uvazujem, ze sa bude volat Peter po dedkovi 🙂

kremrolka01
15. kvě 2009

sranda byla u babči na chalupě, páč děda dal naší feně jméno Petra 😀 😀 😀 takže vždycky když se volalo na psa tak jsem jsem já zas volala "co je zaaaas?" to bylo na zblbnutí 😀 😀 😀

helicek
15. kvě 2009

kremrolko, ještě jsem vyčetla, že to může být alergie na kravské mléko (např. z kojení případně z dokrmování), některé matky to popisují i po nutriílonu. Hele, mě už nic nenapadá, z čeho by to mohlo být.
http://www.porodnice.cz/poradny/44?page=96 tady je zrovna jeden dotaz na odborníka a odpověď, tak na to mrkni

kremrolka01
15. kvě 2009

teďka mi brouček usnul pod hrazdičkou na zemi 😀 to už se mi dlouho nestalo
tak pá jdu ho přenést do postýlky a něco dělat
díky 😲 😲 😲

helicek
15. kvě 2009

jo, je nějak podezřele mnoho Petrů kolem 😀 😀 😀

evitkamalicka
15. kvě 2009

musim koncit, ideme manzelovi oproti a potom do Tesca a na prechadzku, pa a pekny vikend vsetkym

helicek
15. kvě 2009

papaaaaaaaaaaaaa

kremrolka01
15. kvě 2009

heli tu alergii na mlíko nám doktor říkal že to nejspíš bude, mají to prý až 3% kojenců, což je dost, proto já teď držím bezmléčnou dietu, vůbec žádné mléčné výrobky, ale malýmu se to zatím nelepší

helicek
15. kvě 2009

jo, krásný víkend, zase se bude makat venku na zahrádce, jupí, konečně jiná práce než ta kancelářská.............a sakra, a už to začíná, kedlubna versus mimčo 🙂

helicek
15. kvě 2009

tak to je fakt zapeklité, třeba je to nějaká dohra ještě, já nevím, to chce asi fakt důkladně nechat prošetřit doktorama.

valentynka
15. kvě 2009

ahoj holky,
tak jsme konečně dodělala fotoknihu pro manžovýho syna k narozeninám.

kremrolko, snad to do úterý vymizí,třeba to jen chvilku trvá,než se to z tělíčka dostane pryč.

evitko, malej Adámek je teda šikulka, je to moc krásný videjko 🙂

helicku, úplně se mi z toho chtělo brečet,co jsi tu popisovala.
máme něco obdobného u nás v rodině, mamči máma-moje babi, tak ta je neskutečná. Máma si s ní taky celý život vytrpěla, pak už řekla dost a prostě ji už neznala.
Jenže to jsme přišli na řadu my, vnoučata-já a ségra.Co já si vyslechla,pořád teleofnáty a tak ..,mojí svatbou se vztahy zase urovnaly jakžtakž.
ted už dobrý.
jenže jsme u babči byli před týdnem i s Filípkem.Mamča je kadeřnice. Babča už od začátku byla na ní protivná, všechnojí vadilo, máma o ní měla starost. Vyvrcholilo to tím,že mamča prostě řekla,že jedem domů,že za ní přijela a ona je na ní jak na psa.
během chvilky o ničem nevěděla a řekla "pojd mi umejt tu hlavu" ještě tkaovým rozkazovačným tonem a jakoby se nic nedělo.tak jsem řekla v takovým lehce žertu,že teda nevím,jestli by jí máma měla mýt hlauv,když na ní byla tak ošklivá.
no holky, to jste v životě neviděli a neslyšeli co já si vyslechla za nadávky,ani je nebudu publikovat.
že co si mylsím,že za to co nám dala,že jí máma nemá mýt hlavu ??
vůbec to nepochopila jak to bylo myšleno, nenechala si to vysvětlit,takže tam hulákala na cleou vesnici, já tam s Filípkem.
okamžitě jsme jeli domů a řekla jsme jí,že nás vidí naposledy, no prý at nejezdíme.

druhý dne u mamči jakoby se nic nestalo a že se k nám přijede podívat.
noo to na to at zapomene, protože mě nebude cvičit jako cvičila mámu.

a přesně jak tu někdo psal, je tam velká závist.
u ségry závist,že jezdí po doolených,že radjěi by měli sedět doma.
umámy závidí,že je mladá a ona už stará,to tak právě pak bývá,ale už v t+ěch lidech nějaká zloba je a pak si jí vylývají na dětech.
takže helicku,musíš se od máminých problémů odprostit, to je její život,který si ona zvolila a ty si žij ten svůj život s manželem a dětma, to je ted tvoje rodina!
to co tvoje máma řekla, to se už vrátit nedá, jsou to silný slova,kort když se řeknou vlastnímu dítěti.

takže hodně sil, lepší už to nebude, s přibývjaícím věkem jen a jen horší..

rintintyna
15. kvě 2009

co tady tak kdo k tomu za ten den napsal ☹ , tak je vidět, že v každé rodině je asi něco a bohužel asi platí: rodinu si člověk nevybírá 😕 , ale zaplať pánbůh, když je tam ta harmonie, jak popsala Helenka, že si představuje její vztah k dětem, no a potom taky za přátelé, kteří nás mají rádi, a mnohdy tu rodinu nahrazují 😵

pismenko
15. kvě 2009

přidala jsem nějáké fotky, kdyby jste chtěly mrknkout 😉

valentynka
15. kvě 2009

no to víš,že to hned očíhnem 🙂

Dorotka je teda už velkáá a je to teda fešanda 🙂 a taky pěkněj smíšek coo?

rintintyna
15. kvě 2009

mrk, ty naušničky jsou snový 😵

janda79
15. kvě 2009

ahoj ženský!!! 😀
jak se tady pořád máte? my se máme fajn, už jsem konečně došla na sociálku a přihlásila jsem si ten rodičák na 3 roky, taky jsem zašla do práce a tam taky požádala o rodičák. už mi zbývá "jenom" zubař a ta gynda, antikoncepci stále odkládám

zirafik
15. kvě 2009

ahoja jandi, máme skvěle.... 😉 . Jen nás občas nějací ty příbuzní pozlobí... a některý mimča sem tam maminky potrápí, jinak pohoda 😎 . No a já chci rodit, ale to asi víš 😀

Dala jsem do alba pupek... a jestli není finální, tak bude čoromoro 😠 😀

zirafik
15. kvě 2009

Markét, ta je krásná 😵 😵 . To už není žádný mimčo, ale úplná slečna batolátko 😵 😵

pismenko
16. kvě 2009

Ahoj holky, Tom je opět v práci, takže jsme doma samy 😒 😒 Venku prší, takže fakt paráda....

žiraf, tak co?? neporodila jsi???

jitousek
16. kvě 2009

Ahojda tak já zdravím též z deštivé soboty 😒
já jsem tu koukala na doporučení písmenka na druhou šanci jelikoš Míša usnul tak jsem měla prostor 😵 😵 😵
teeeda bulela jsem tu u toho jak želva dojetím 😢 😵 😵 😵 😵

zajdla
16. kvě 2009

Ahojky.Pěkné ráno.Tady opět zamračeno.Ach jo.

Heli to je mi líto že je taková ta tvoje máma.Ale jak psaly holky,tak si léčí mindráky.

Žirafíku zdá se mi,že na té fotce máš to bříško už trošku důle.Tak se to už blíží. 😀 😉 😉

JInak my včera u tchýně docela v pohodě.Jen bylo pár připomínek,že by mohli přijet i oni a ne pořád jen my.

Koupila jsem si pořádné sportovní boty nebo už ty moje byly na ostudu.Měla jsem je 5 roků. 😀 Vyhmátla jsem dobrou cenu z 1190 za 599.Měli totiž poslední 2 páry. 😀 KOnečně jsme koupili i čerpadlo do studny,tak se může zahrádka zalévat o 106.POroste pořádně i travička. 😀 😀 😀

JInak Lucinka má opět antibiotika.Ráno u doktorky,ta se jí koukla do krku a prý je tak hrozně zahleněné,že má antibiotika do nosu a ještě i v sirupu.Ani mi nepřipadala až tak nemocná.Jen že mluvila pořád přes nos.A to jsem ji chtěla nechat naočkovat.Ještě,že jsem na to upozornila.Kdo ví,jakou by měla pak reakci.Tak bude zase 14 dní doma ze školky.Hlavně,že stihla aspoň to focení.

Dneska peču prejt,zelí a vařené nové brambory.Už se těším.To bude mňamka. 😀 😀

jitousek
16. kvě 2009

tak co žiraf nerodííííš 😕 😅 😵 😵 😵 😵 Užžžžžžžžžžžžžžžžžžžž 😀 😎 😎 😎

jitousek
16. kvě 2009

myslím žiraf že taky na tej super fotečce bříšo klesááá 😵 😵 😵

jitousek
16. kvě 2009

jo a Dorča je teda pěkná Kočanda povedla se Vám Markét 😵 😵 😵

jitousek
16. kvě 2009

jinak dnešní noc sunar v 20h kojo v 00h to jsem Míšu brala z koše a byl mokrej jak když spadl do rybníka celé pýžo nevím jak se mu to povedlo ale plína byla nadojená plínu co dávám ještě přes papírovku byla suchá bodý celé durch a pýžo taky deka suchá a pročůral prostěradlo fakt nechápu jak to udělal 😕 další kojo ráno v 4.30 pak v 6 a v 8 a teď už zase kručí v koši chjooooo 😒 tak já padám

pismenko
16. kvě 2009

No tak u nás kojo v 19:00-22:30-03:00-6:30 a zatím drží 😀