• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
před půl hodinkou jsme měřil afilípkovi teplotu a má 37,7,takže čípek zabral
ted zase spinká,ale náladu už má lepší, už si i hrál na hrací dece :slight_smile:
16. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, to se mi zdá dlouho.... nešlo by to dřív :grinning: :grinning: ??
16. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsi to spočítala??

Val, tak už je mu lépe, to je dobře :wink:
16. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no do 21. to bude určitě, neb máme v rodině samý býky... tak bych se divila kdyby to teď byl blíženec, toho nemáme snad ani jednoho :sweat_smile: .... takže asi toho 20.... hmmm, asi jo... ale dřív by to teda taky šlo :sweat_smile: a byla bych radši :sweat_smile: :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo počká, ten se dočká :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé palví,ty jsi měla narozky 11.5. ????

tak to dodatečně přeju všechno nejlpeší a hroozně hoodně zdravíčka a štěstíčka a lásky a taky hlavně kránsý porod bez komplikací :slight_smile:
16. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A komu pavli písneš?? Té zajdě?? Hlavně se na nás nevyprdni a piš už když pojedeš do porodky,ju?? :slight_smile:
16. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozkaz královno :sunglasses: ... dám vědět :wink: ev. řeknu manžovi, ať chvíli koníkuje za mne a zprostředkovává zprávy :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, díky :wink:
16. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli přidávám se k Val :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, koukám, že vše při starém!
jé Val a nemá ségra dengue? To je fakt síla, 5měsíců, pokles mateřským protilátek..fakt není snad mimina, co by neonemocnělo! Verča to měla v 5,5měs. Holt si na to musíme zvyknout :frowning2:

Písmen, Dorotka fakt roste do krásy!

Zajdi, ty jsem tu jednou psala, že měla malá problémy s mázkem v uších? Já nevím, zda ho tam V. nemá taky víc než by měla - myslím, že jí to svědí - dost si škrábe dovnitř do ucha. 3pachtličky jsou moc velké, tak máme jít na ORL to nechat vyčistit? Bojím, aby na ěm nekoukali jak na debila, že tam jdu s takovou malichreností, ale já to nevyčistím (ostatně špachtličky by se vůbec neměli používat, ale...)
16. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho jTanu,
no to nevím.
rozlézá se jí to, má asi tak 5 puchýřků větších a okolo malé pupínky,trošku to vypadá jako to impetigo.
no snad jí ty atb zaberou a pak zjistí tu krev, snad to nebude něco hrozného
16. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, odešla mi zátka :confused: :confused: a tvrdne mi břicho... :confused: ... ale to ještě nemusí nic znamenat... že... ? :rolling_eyes:
16. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žiraf jen nakukuju než pujdu spát a co nevidim :confused: :sweat_smile:
No určitě se to pomalu rozjíždí,jak to vypadá ted?
16. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zirafik - juj len tak som sem kuk a kukám, že tu sa bude bábo dnes v noci rodiť? :wink:
Držím palce!!!!!!
16. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď nic... :rolling_eyes:

no uvidíme... kdo si počká, snad se brzy dočká... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevim,ale od odchodu zátky to může třeba ještě dva dny trvat,nebo ne?
16. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nás je v pivovaru koncert a jsou tu Olympici,tak poslouchám z okna :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě by měl přijet Láďa Křížek...
16. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je někde blízko taky nějaký koncert, ale opravdu nevím co...

žiraf, tak tfuj tfuj!!!!!!!!!!!!!! Mně odešla zátka večer a v noci jsem rodila :wink:
16. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslim že nejpozdějc zítra tu bude nový mimi :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky, ale já myslím, že to tak rychlý nebude :wink: ...

... se mi z toho úplně opotil zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se těším :wink:
16. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
půjdu radši žehlit :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žehlit jo?teď :grinning: hele ten sexík to určo popohnal...
16. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou,jsem zvědavá až ráno nakouknu,co uvidim :dizzy_face:
16. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hotovo .. :slight_smile:

holky, já myslim, že z toho nic zatím nebude... :wink: ... Cítím se ok :wink: ... tak není potřeba plašákovat :sweat_smile: . Ráno spím min. do devíti, tak ať se zbytečně po mně nesháníte :wink:
16. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! dneska jsme s manžou koukali na King Konga, byl to docela masakr, až mě z toho přešla chuť k jídlu, dokonce jsem myslela, že tu večeři vyzvrátím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . nějak mi to vadí, ale dřív mi to bylo fuk.
Žiraf, zítra už tu nebudeš, doufám :grinning:

holky, co kdybychom se domluvily až bude pěkné počasí a přijely jste k nám na terasu a na zahradu. máme velkou, kočárů se tam vejde dost, pupíků taky a netěhotné rády nakazíme :wink: co vy na to?
16. kvě 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pěkné ráno.

U nás svítí sluníčko.Tak doufám,že to vydrží.Odpoledne máme jít do školky.Děcka mají nachystaný nějaký program ke Dni matek. :grinning:

Tanu jj Lucinku bolelo ouško.Pořád si za něj tahala,tak nám vytáhli z ouška mázek.Teď tam stříkám ten Audispray pro děti a je to v pohodě.Ale nevím od kdy se může dávat.On jí ten binec z toho ouška vyteče.Pak to jen vytřu kapesníkem.Ono se to nemá prý čistit do hloubky.

Žiraf tak že by?Držím pěsti,ať už je to brzo.Mě odešla zátka až v porodnici. :grinning:

Val tak snad bude mít Filípek jen nějakou virózu.A ségra se snad brzo taky vyléčí.

My jsme byli včera v cirkuse a super.Malé se to moc líbilo a dneska chce jít znovu.Ještě,že bylo včera posledné představení.Ale penízky se pěkně rozkutálely.Nechala jsem tam pomalu 300 a to jsme měli lístek zadarmo.Pak jsme večer ještě grilovali u sousedů na zahradě.Bylo to super.Děcka byly hodné. :grinning:
17. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jandi to je super nápad.Ale myslím,že pro mě už je to docela daleko na cestování. :frowning2: :unamused: :unamused: :unamused:
17. kvě 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek