Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
20. únor 2009

tak šup s fotkama do albíčka,at se pokocháme

janda79
20. únor 2009

Jíťo, ty kozo, mazej k zubařovi!

pismenko
20. únor 2009

Jitu, soucítím s Tebou a taky bych to vyřešila brufenem...ovšem teď raději souhlasím s jandou 🤐

janda79
20. únor 2009

jo a my taky krásně spíme, všichni 😀 Verča jí v 01:45, v 04:30 dávám dudlíka a v 06:40 kojím, pak v osm, chvíi Verča kouká, chechtá se na nás, teď spí, Míša si prohlíží knížky, venku sněží, tak jestli přestane, vyrazíme s kočárem do města za kamarádkou do obchodu, možná zajdeme do cukrárny.

janda79
20. únor 2009

já se taky bojím zubaře, ale od té doby, co mi dává dobrovolně injekce i před vrtáním tam chodím. je to pro mě přijatelnější a bez injekce bychse tam asi vždycky nutila chodit pěkně dlouho...

valentynka
20. únor 2009

noo holky, chtěla jsem,ale je to fakt dobrý,už to ustupuje.
on mi tam dla něco léčivého a zadělal a už je to o 90% lepší než to co jsme prožívala ve středu.
noo doufám,že to nezakřiknu a o víkendu nebudu trpět, bo byhc musela na pohotovst ☹

Jani, těším se na ´fotečky jak budete mít vymalováno, jak to popisuješ,tka to bude bomba 🙂

pismenko
20. únor 2009

Já mám lufty ze všech doktorů 🙂

No a my jsme spaly 21:00-3:50-8:00 😀 😀 😀

nemo1985
20. únor 2009

Val............ Tak to mi je tě líto s tím zubem, je to nejhorší co může snad být, 😒

Dobře spát už to sem nebudu, jak spinkáme v noci 😀

Markét..........malá taky krásně hajá teda 🙂

valentynka
20. únor 2009

no mě spal dneska filípek 22:00, pak 3:30 a pak 6:30

no markét, prosím tě, jsi Dorotce nakapala nějaký uspávadlo néé 😀 😀

janda79
20. únor 2009

jé, Jíťo, to já jsem nevěděla, že jsi u dr. byla, já myslela, že tě to trápí a nechceš tam jít. to jsem taky vždycky trpěla, když mi tam po vyvrtání dávala tu léčivou vložku, ale zase to bylo lepší, než bez ní. jeden čas jsem chodila k zubařce asi třičtvrtě roku v kuse. před tím jsem tam totiž nebyla dva roky, páč jsem se bála. a tahle mi začala dávat ty injekce, takže to bylo ok
holky, kdo koukáte na Ordinaci, to je doják, co?

nemo1985
20. únor 2009

Jando......... já sleduji Ordinaci, to je doják ted.

Ještě někdy i na netu se mrknu no, když mi kousek ujde
když si třeba odskočím 😀

janda79
20. únor 2009

holky, já malou koupu v sedm, potom skoro hned spí. ale od té doby, co měla ty horečky, tak někdy bučí asi třičtvrtě hodiny, tak jí dám na chodbu do cestovní postýlky, aby v ložnici nerušila Míšu. nechám ji vyřvat a je klid. až bude to podkroví, bude to lepší.

janda79
20. únor 2009

Nemí, a kde na to koukáš na netu,já za to platím, to je ono?

janda79
20. únor 2009

no sledujete tu moji dlouho neviděnou frekvenci psaní? to už tu dlouho nebylo 😀

valentynka
20. únor 2009

jojo jani,já tam byla ve středu, pak včera, ale musím to zatukat,je to dobré

nemo1985
20. únor 2009

Jando.............. já nic neplatím za to, propána boha

www.nova.cz

Tak dám celá videa nahoře a zvolím Ordinaci 😉

janda79
20. únor 2009

tak to pardon, já jak nejsem v obraze, tak je to se mnou těžké 😎

valentynka
20. únor 2009

jani tp je jasný,že nemůžeš být v obraze, jsi tu málo 😅

pismenko
20. únor 2009

No ona byla včera Dorotka prakticky celý den vzhůru a byla hrozně uřvaná a protivná, asi ji bolelo bříško.Tak to prostě asi potřebovala dospat. Dneska je zatím zlatá, vegetuje od půl deváté v kolíbce a pozoruje kolotoč a něco si s ním vykládá.No ale usnout by mohla, to jsem klidnější a mohla bych do šopky pro polínka 🙂

janda79
20. únor 2009

to jsou šmejdi, dřív se za to platilo-....Nemo, díkec a tam se dají najít i staré díly?

nemo1985
20. únor 2009

Jando.......... určitě se tam dají i staré díly najít 😉 . Není zač

valentynka
20. únor 2009

jsem včera vykoupala malýho v té linole oleji zase a má tak heboučkou kůži, vzali jsme mu tím i hlavičku

pismenko
20. únor 2009

propána boha 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
20. únor 2009

Já takhle sleduji Ulici 🙂 🙂

nemo1985
20. únor 2009

Já taky sleduji Ulici 😀 😀 😀

valentynka
20. únor 2009

holky, takjak mi malej včera cleý den nekakal,tak dneska to dohání, tak se jdu na topodívat 😀 😀

pismenko
20. únor 2009

Jitu, bacha na stěnu 😀

pismenko
20. únor 2009

jandi, každopádně kdyby jse chtěli nějáké vzory do výmalby, pošlu Dorotku(viz mé album - nevím,jestli si vyděla)

tevina
20. únor 2009

Ahoj holky,

Chris malá je krásná na fotkách,nosík má úplně normální a jak je krásně vidět jakou bude mít pusinku,fakt povedený fotky 🙂

Nemíku všechno nej Lukáškovi k dvouměsíčninám,my měli předevčírem už 7m 😵

Beru na tebe určitě útočí nějaká chřipajzna,tak to pořádně vykurýruj.

My dneska spali podobně jak včera,od 18.15 do 23.30 ale pak adámka zbudil tomík v 5.15 protože má rýmu a začal nějak frkat a brblat že nemůže dýchat.Tak jsem dala malýmu mlíko a spali jsme až do 7.20 a zaspali jsme do školky,protože v půl 8 musím být o patro níž u sousedky,vodím jí malýho Filípka do školky,protože mají nemocnou holčičku.