Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
19. kvě 2009

je pravdou že doktor je jen člověk spousta nemocí a problému pramení z toho co se v nás samotných odehrává tudíš 99% nemocí je zakopáno ouplně někde jinde 😒nu a pak dotor vyzkouší co ho zrovna napadne moderní medicína se nebojí ničeho a zabijeme i to co je kolem zdravé a pro tělo potřebné chju chju ☹

rintintyna
19. kvě 2009

bohužel nemohu přispívat z vlastní zkušenosti co se problémů s malými miminky týká, ale co jsem měla možnost setkat se a hovořit kdy v životě s druhorodičkami, tak je jasné, že první mimi dá skoro vždycky zabrat a při druhém už má člověk automaticky nadhled. Neberte to ode mě jako nějakou provokaci věčné snažilky, ale moc Vám a ze srdce přeji trochu toho nadhledu už teď při prvním miminku, bo žádný učený z nebe nespadl, ale proč propadat předem chmurám 😉

jitousek
19. kvě 2009

máš pravdu rinty díkas za podporu 😎

člověk tyhle situaci prožívá poprvé jinak než když už je proti nim obrněnej 😉 ale začínám si zvykat alespoň co se našeho Míši týká zvykla jsem si na to že když řveme tak něco chceme někdy se to podaří rozpoznat hned a někdy to trvá dýlejc a někdy se to ani vlastně přesně nedefinuje prostě těžkej život miminek a maminek 😎
zvykla jsem si na to že náš řev je pronikavej až srdce rvoucí a okna praskající kolem fakt se jenom stále divým že nepřišli ještě sousedé co tu s ním provádíme 😅 .....jako třeba teďka před hodinou strašnej cikus kvůli tomu že jsme chtěli hajat a já si ho dovolila strojit řval a vztekal se tak že jsem kmitala jak vzteklá abych ho už šoupla do kočáru jen jsme vyšli za dveře bytu už byl klid 😀 ale měla jsem dojem že mě zbourá obejvák zvííře jedno padlk do kočáru a hned spal 😵 😵 😵

jitousek
19. kvě 2009

a takhle to člověk s nima má dokud nevyrostou a i když vyrostou zase budou dělat jiné lapálie 😵 😵 😵 😵

jako včera jsem viděla uoplně příklad toho jak s dětima bude stále vždy nějaká starost ......šla jsem kolem školy a šly dvě maminy jedna veselá nazýval svého chlapečka *tak pojď zlatíčko přidej spěcháme za taťkou* no a druhá nasraná mě míjející se slovy * dělej táhneš se jak nudle dneska teda mám fakt chuť zmalovat Ti za to co jsi provedl zadek* 😵 😵 😵 😵 tak že jsem viděla dvě zrcadla úžasnej poznatek dneska řešíme mlíko za pár let budem řešit rozbitá okna 😎

jitousek
19. kvě 2009

a končím svojí rozpravu jdu relaxovat Míša je s taťkou na vyjížďce a já si musím užít toho volna a klídku 😵 😵 😵

rintintyna
19. kvě 2009

jitu 🙂 😉

pismenko
19. kvě 2009

Ahoj holky, hlásím se z práce, šly jsme je s Dorotkou navštívit 🙂 Každopádně jsme dopadly nedopadly 😒 😒 Dorotka za celý měsíc vyrostal o dva centimetry, ale nepřibrala vůbec nic 😕 😕Každopádně mi řekli, že to nic neznamená, že se to stát může a příští čtvrtek jdeme na převážení. Doporučili mi nemléčný příkrm na noc a klidně prej můžu začít na oběd zkoušet bramboru s mrkvičkou 😝 😝 😝 tak jsem z toho tak mírně rozhozená, ale co už..

večer Vás dočtu...vera se mi neozvala 😖

pismenko
19. kvě 2009

Kremrol, tak to máme skoro o 2kg míň 😔

pismenko
19. kvě 2009

A padám 🙂

jitousek
19. kvě 2009

teda markét já čumím jak umím jak toto možnééé c c c to jsem s toho jelen přece by ti řvala snad hlady ne 😒 nebo že by Dorča držela štíhlou linii 😅 😝 ???

jitousek
19. kvě 2009

asi chce bejt hezká do plavek 😀 no to jsou věci teda 😎 😵 😵

jitousek
19. kvě 2009

a dostali jste alespoň tu hexu ??? 🙂

zajdla
19. kvě 2009

Chris jen tu vyvařenou vodu z té rýže a to dej malé.Né tobě.Dej jí to buď přes lžičku nebo přes stříkačku a prst.

zajdla
19. kvě 2009

Holky už mám teď z toho kojení hrůzu.Bradavky žádné,mlíčka snad bude dost,když nedostanu zase hnusný zánět.Jak u Lucky.Na to už mám doma odsávačku,tak budu odsávat a odsávat.Ach jo.

Markét jestli ti nějak neřve hlady,tak bych to s těma kašema nepřeháněla.

zajdla
19. kvě 2009

Já jsem si lehla a spala jsem skoro 2 hodinky.Jsem šikovná. 😀 Malá mě nechala.Sem tam chtěla něco podat atd.Dokonce se sama obsloužila i palačinkama. 😀 Mám to šikovné dítko.

zajdla
19. kvě 2009

Žiraf ještě nemůžeš rodit,protože pak už budu na řadě já. 😀 😀 😀 😕 😕 😕

kacena00
19. kvě 2009

val většinou sou ty zatvrdliny od podpaží směrem k bradavce, protože nejvíc dítě masíruje a odsává tam kde má dolní dáseň, tudíž, já sem se s ním musela na pravou kozenu naučit polohu fotbalisty, jako s takhle těžkým, nasraným, umrskaným a řvoucím miminem sem z toho byla chvilku hotová než sem na topřišla ale teď mám na kolenou polštář, na něm kojící polštář a na něm cyrdu. a chce to právě takhle vypodložit, abyses co nejmíň hrbila

a on jak to bude masírovat tou dolní dásní, tak to rozmasíruje, před tím než si to budeš masírovat ty, tak nahřát mokrým co nejvíc teplým hadrem - já když stíhám, tak mám v pleně gelovej pytlik nahřátej z vařící vody, odstříkat a pak studený - mno myslíš že to dělám? sem lempl línej nejlínější, protože ani moc nevěřím tomu, že když to tam mám tak dlouho, že to rozeženu,(myslím, že ty mlékovody už mám za 2 měsíce rozšířený natrvalo) asi zavolám tej PA jak sme k ní chodily s kremrolkou a potpám se jí, má - li to cenu a aby se na to případně koukla, ale ty to zkoušej a zkoušej, protože to máš chvilku, tak se tourčo poddá

kacena00
19. kvě 2009

peťo nestihla sem ti to jaksi napsat, ale mám stejnej názor, jestliže je to střevo trochu poškozený, tak to chce čas než se vzpamatujea zregeneruje, já vím, že je to strašně těžký koukat, jak má v hovínku krev, takže víš, že v něm má bebinka, ale třeba já jako dospělej člověk s celiakií pokud si dám rohlík, tak se prej moje dospělý střevo může regenerovat v řádu měsíců... tak tejden je určo málo a do měsíce bude Kubas fit. určitě už za tejden budeš pozorovat zlepšení, a do měsíce tam nebude nic

chris no to je teda na pytel...

kacena00
19. kvě 2009

týnko, já bych chtěla mít nadhled, jenže když jdu např odsávat Cyrilka, tak mi je z toho už dopředu zle, protože teď už u toho strašně řve, v očích má slzy a hlavně ten vyděšenej výraz pokaždý... prostě je to malej bezbrannej tvor a člověk by tu jeho bolest a trápení vzal nejradši na sebe.. vím, že to ymslíš dobře, jenže já sem prostě podělanou třetí hnisavou rýmu (jen debilní rýmu) obrečela, protože už vím, jak se v noci i přes den bude budit, jak se mu bude blbě dejchat, jak bude neklidnej, že se bude zpočátku konat aspoň osmkrát za den odsávání... a prostě mě dere už jen jeho pláč, prostě to sou silný miminkovský zbraně a příroda to zařídila tak, že to tý mámě silně brnká na nervy - třeba michal je ve srovnání se mnou když slyší cyrdu bulet a vidí ten rohlík místo pusy uplně v pohodě a mě je to ták líto, jak mi nikdy nic líto nebylo 😅 a to se mu prostě jen najednou chce děsně spát 😀 😀 😀

no holt... to tak je 😀

kacena00
19. kvě 2009

mažu zahradničit, stejně sem tu sama samička

tevina
19. kvě 2009

Ahoj holky,tak jsme byli na tý prohlídce,ale zapomněla jsem dát průkazku tam to tam nemám napsaný,ale myslím že Adámek má v 10 měsících 74cm a 8670g,tak přibral za ty 2 měsíce jen 100g a vyrostl o 3cm 🙂

Zítra jdeme s tomem zas na to ušní,ještě ho prohlídnou a když to zas nebude dobrý tak mu naříznou ten bubínek a odsajou výpotek,Už at je to za náma,mám z toho hrůzu 😖

zajdla
19. kvě 2009

Tevi tak pořád nějaké radosti,co? ☹

Kačí a co ta odsávačka na ten vysavač?

tanuki
19. kvě 2009

ahoj, holky, my taky válčíme.
Kremrol, já jsem z té naší stolice taky hotová - krev nemá, ale posledních pár dní kysele smrdí a má jí dost často na to, jak je velká. Pořád někde čtu, jak jim mimi nekadí. Mrkvičky se fakt nemusíš bát! kdo by ztloustnul po mrkvi? 😀 já jí teď dávám hodně, taky probiotika, uvidíme, zda to pomůže. Fajn je v DM Alnatura jarní karotka, nebo kupujeme Hipp bio šťávu z mrkve, do tioho přimíchám trochu té nemléčné rýžové kaše.

Chris, kdyby byl průjem častý, tak se v lékárně prodává roztok v pytlíčkách - Kulíšek, na rehydrataci (jakoby zavodnění) Nemůže to být jen tak, že se ti to s tím kojením zdá? Přibírá nádherně? Někdy i ve spláclých prsou je dost mlíka, nebo..kolik přikrmujete? Jestli přikrmujete, tak se má dávat při průjmu poloviční dávka, navíc do toho rýžového odvaru a ne do obyč samotné vody. raději ale kojit, kojit 😅

kremrolka01
19. kvě 2009

tanu ach ty hovínka, viď? snad to nic nebude, Kuba taky pořád kadí 3-4x denně
teď jsme byli venku projít se, tak jsem se stavila v DM pro sojový mlíko a koupila rovnou tu nemléčnou kaši a dvě mrkvičky
myslím, že mlíčko mu zatím stačí když tak hezky přibývá a v noci se budí jen jednou, ale možná bych tu mrkvičku kvůli tomu bříšku zkusila, uvidíme,vůbec si ale neumím představit, že mu jako dám na lžičce mrkev a on to spolkne 😀
asi se ještě poradím s Olinou, tou naší PA, každej názor dobrej, co by mi na to doporučila a co si o tom myslí
Baru asi máš pravdu, trošku mě to dneska uklidnilo, snad to opravdu nic vážnýho nebude a zlepší se to

pismenko
19. kvě 2009

Tak už jsme doma, malá vykoupaná, nabaštěná a leží 🙂 🙂

Já jsem z toho fakt jelen..byli jsme 17.4. a to měla 5570g a dneska 5590g.... 😕 😕 😕

každopádně jsem koupila od Hami nemléčnou rýžovou kaši a zítra to prostě před tím koupáním zkusím....

No a vera psala, že se brzo ukáže, má tam mamku, tak na nás nemá čas...tak to je omluvenka pro mě dostatečná 😀 😀

Pavli, tak co ty?? Rodíš??

padám do vany a pak znásilnit tatku, ať přijdu na jiné myšlenky..

hexu jsem dostaly, zatím bez teploty, tak dobrýý

Pa asi až zítra a poctivě dočtu, vidělal jsem tady Chris, tak jsem zvědavá, co u nich nového, ale asi taky boj, co?? to je mi líto ☹

rintintyna
19. kvě 2009

Kači já jen prostě chtěla přispět nějakým moudrem, však mě znáš 😒 a hlavně to bylo mířeno děvčatům (maminkám), které se potýkají s lehčími problémy, rozhodně nechci ale žádné z Vašich problému nijak bagatelizovat, to ani náhodou a už vůbec ne Cyrdovu třetí hnisavou rýmu, naopak vůbec se mi to nelíbí a zajímalo by mě, co jako doktoři na to? Hmm? Nebo vůbec co Vám kdo k tomu řekl a co jste všechno kolem toho zkoušeli?

zirafik
19. kvě 2009

ahoja holky, podávám hlášení.... stále tu jsem 🙄 🙄 ... trošku pobolívání břicha, asi poslení, ostatně jako včera... ale jinak nic 🙄 ... asi bude vyvolávačka 🙄 🙄 .... sousedka taky byla, porod se vůbec nerozjel, malý byl pořád nahoře, ona za 24hod.vysílená natolik, že nakonec císař 🙄

rintintyna
19. kvě 2009

žiraf vydrž, já Ti pošlu inspiraci, dnes jsem to obdržela od tatínka miminka, mého bývalého spolužáka ze ZŠ 😵

zirafik
19. kvě 2009

Týnuš, já myslím, že to tak všichni vzali. Jsem zvědavá na sebe.... budu se snažit být v poho, ale už teď ty hormony se mnou pěkně mávaj... vidím mimčo a jsem dojatá a často mně dost věcí rozbulí 😢 🙄

Markét, tak příjemný znásilňování 😀

zirafik
19. kvě 2009

pošli Týnuš 😵 ... nekoukala jsi do karet, kdy porodím 😅 😅 ??