Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
20. kvě 2009

Jsem nas*aná jak cip

pismenko
20. kvě 2009

Tanu vodník česílko se suprovej 😵 😵

Jitu a malej je taky k sežrání 😵

tanuki
20. kvě 2009

Markét, to je humus ☹

pismenko
20. kvě 2009

To je, hlavně swe to stávalo i loni, když jsem byla těhotná a to mi teda potom volali, že tam měli nějáké poruchy a kdesi cosi a od té doby byl klid. No a teď se to stává zase..bylo to tak o víkendu a dneska opět a to jim platím 500,- měsíčně 🙄 🙄 🙄 🙄

pismenko
20. kvě 2009

jdu vytáhnout ty pleny a běda 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kremrolka01
20. kvě 2009

ahoj holky
tak Pavlí máme 20.tého!!!!! 😀 😀 😀
jitus krásné foto 😵 😵 😵
Markét 😠 já se u té naší vody taky vztekám, sice neteče rezavá, ale zato strašně dlouho trvá než začne téct teplá, pustím kohoutek na teplou a nechávám to odtáčet jak debil, samozřejmě měřáky jedou na teplou a teče studená, v noci když chci malýmu umejt prdel tak je to snad na 5 minut 😠 😠 😠 vodkaď to teče to netuším

dnešní noc byla děsná, malej usnul v deset, pak jsem šla ještě něco podělat, o půlnoci ostříkala mlíko v domění, že malej bude chrápat aspoň do 4, jenže on se vzbudil o půl druhé, takže krmení, u toho se zase nějak záhadně pročůral, takže převlíkání, pak druhý prso, u toho se pokajdil, takže zase přebalování, pak měl stále hlad páč prsa byly vyprázdněný, takže jsem šla vyvařovat a krmit z toho mýho odtříkanýho mlíka 😠 no a bylo tři hodiny, malej totálně probranej a do půl pátý jsem uspávala, podávala dudlíka, atd. ráno vstávačka v sedm 🙄 🙄 🙄 take mám naspáno tři hodiny

pismenko
20. kvě 2009

Kremrol, to znám 😅 😅 😅

pismenko
20. kvě 2009

Pleny visí a vypadájí v pohodě 😕

pismenko
20. kvě 2009

Tohle mi poslali 😀 😀 😀 😀

Dobrý den,

potvrzujeme přijetí Vaší zprávy a předávám ji k vyřízení provoznímu útvaru.

Jouza

tanuki
20. kvě 2009

Kremrol, to je teda noc 😝 no u nás taky nic moc - malá šla spát po 19, jak měla teplotu, byl unavená..ale přišla mi horká, tak jsem jí ve 21:30 dala ještě paralenový čípek, za 30min se probrala, celá spokojená a chtěla si hrát 😉 jenže pak i spát a nemohla usnout a hodinu se převalovala, kňourala, pobrekávala..a já se snažila, všechno jsme zkoušeli, i tatínek nosítko..nakonec zabralo až prso, kde se mezitím dotvořilo trochu mlíka 🙄

zirafik
20. kvě 2009

juj, vy jste se hezky rozpovídaly...

Markét, bych je sepsula i do telefonu 😠

Péti, jj je 20-tého a nic, nic, nic.... zítra mám týden po termínu 😝

Tanu, Hamiltona mi dr. dělala teď v pondělí, špinila jsem a k večeru odešlo i zbytek zátky, kdy první část šla už v sobotu... a holka jaksi bez reakce 😒 ...

Tanu, to je krásný, že už malá žvatlá 😵 😵

endlessblue
20. kvě 2009

Dobré ránko kočky.... tak se hlásím po odmlce...

Jsou nějaké novinky?? Nemám šanci dočítat!!!!

zirafik
20. kvě 2009

NO to je dost, pani .... A co u Tebe? Jak je?

zirafik
20. kvě 2009

Holky, bojují s mimčama.... občas kojo problémy.... Péťa drží dietu, neb má malý stále krvavé nitky ve stolici, ale u dr. řekl že ok. Nemo je dnes na vítání. Markét teče rezavá voda 😠 . Já nerodim

🙄

endlessblue
20. kvě 2009

😉 😉 😉 vyčerpávající info žiraf 😎

endlessblue
20. kvě 2009

áááááá brečíme.....za chvíli jsem zpátky a podám hlášení co u nás....budete koukat 😕

tevina
20. kvě 2009

Ahoj holky 🙂

Nemo vše nej Lukýskovi k 5-měsíčninám a užijte si vítání 🙂

Písmen to je k vzteku s tou vodou,snad to Jouza vyřídí 😅

Už se moc těším na naší Berušku,snad se tu brzy ukáže 😵

Žiraf no jo,dneska je toho 20,tak že by....držím palce 😉

Jinak my dneska byli na tom ušním,ale tomík zrovna slyšel dobře,zopakoval všechny slova takže mu to nedělali,za týden jdeme znova 😔

tevina
20. kvě 2009

Endy už jsem napnutá 😨

pismenko
20. kvě 2009

Tevi, tak třeba bude ouško v pohodě 🙂 🙂 🙂

pismenko
20. kvě 2009

Veru, no to je dost 😉 😉 😉 jsem taky napnutá, musíme probrat váhové přírustky, protože my za měsíc nenabraly nic 😅 😅 😅 😅 a ty jsi to měla podobně, že??
17.4. 5570g
19.5. 5590g takže u nás tak 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

Jinak nic zásadního, poštuchujem malé žirafátko, ale prdí na nás a je jí u mamky dobře 😀

valentynka
20. kvě 2009

jéééé žiraf ty jsi ještě tu ??

pěkné ráno holkýýýý,jdu dočíst 😉

tevina
20. kvě 2009

Holky snad to bude dobrý s tím uchem,a nebo at mu to už udělaji a je pokoj,vždycky se na to psychycky připravíme a ono nic.Nehledě na to že tomáš si musí brát v práci volno,protože nás po tom zákroku musí odvést.Tomíkovi totiž daji dormicum a po něm bude ospalý.Dneska tam byla jiná dr a ta mi zas vysvětlila trochu jinak,ne že mu ten bubínek naříznou ale normálně píchnou jako když se píchaji uši a odsajou ten výpotek,musí u toho být úplně v klidu aby mu to tam ještě neporanili.

nemo1985
20. kvě 2009

Ahojky.
Tak žiravka stále 2in1 koukám 🙂

Malej mi spinká, venku to sluníčko pěkně pálí.

já jsem ted malýmu objednala na kočárek krásného modrého broučka, který se po zmáčknutí směje 🙂

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15452270&tab

pismenko
20. kvě 2009

jejda tevi 😒 😒 😒 no snad to nebude potřeba a když jo, tak Tomík bude určitě statečnej 😔

zirafik
20. kvě 2009

Nemo, to je roztomilý broučátko 😵

Veru, čekám na novinky 😵 ... že by se třeba bytová krize nějak vyřešila ... 😵

pismenko
20. kvě 2009

Nemo hezkýýý 😵 😵 😵

Tak veru šup..chceme koukat 😕 😕 😕

pismenko
20. kvě 2009

pavli, tak to jsme se krásně shodly 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zirafik
20. kvě 2009

Tevi, ať už je to lepší ...

zirafik
20. kvě 2009

jj 😉 , hlavně ať se neshodnem v tom rození 😀 😀 😀

pismenko
20. kvě 2009

pavli, i kdyby jsi šla na tu vyvolávačku, tak to není tak hrozný...neboj...zavedou ti nejspíš tabletku a bude se čekat...a pak se to rozběhne dříve nebo později, ale porod tě nemine 😀 😀