Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

helicek
22. kvě 2009

to vám musím napsat, včera jsme s Petrem seděli v obýváku večer a Honzík mě trošku kopal a Petr, jak je zblblej tímto jménem na Honzíka začal mluvit: Péťo.....nekopej tak maminku.....
Tak jsem mu vysvětlitla, že dalšího Péťu už opravdu do rodiny neprotlačí, že tohle je Honzík 😀 😀 😀

¨To, že občas řekneme Péťo i našemu kocourovi, na to si už i zvykáme, ale aby Honzík byl další Péťa, to fakt ne 😵

helicek
22. kvě 2009

jo nedostatek spánku..... no na to si nepamatuji, protože Péťa, když byl malinkej, tak spal opravdu hodně, až podezřele, buzení a nespavost začala až když mu rostly zoubky, to se jelo šest týdnu na jeden zátah, ale jinak v deset večer dostal papání (je fakt, že byl kojený krátce, protože po šesti týdnech mlíko bylo pryč a Péťa zjistil, že flaška je stejně lepší) a v půl deváté ráno jsem ho musela budit, v noci jsem ho jen přebalila, ani jsem mu nestihla dát napapat a už zase spal, ten přibíral spánkem 😀
Jsem zvědavá, jak to bude s Honzíkem

helicek
22. kvě 2009

už když se narodil, tak jenom tak lehce béknul a ztichnul. Ve mě hrklo, že není něco správně, ale doktor mi řek, že prostě usnul 😀 😀 😀

jitousek
22. kvě 2009

helííí šťasná to žena 😎 😎 😎 😀

helicek
22. kvě 2009

no to teda, myslím si, že Honzík nám to vynahradí 😀

zajdla
22. kvě 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Žaraf moc,moc,moc gratuluji.Ať Vám dělá malá jen samou radost. 😉 😀 😀 😀 😵 😵 😵

JInak jsem si včera babinec pěkně užila.Přišla jsem až po 10 večer.Mamča mu nechala malou,ať si ji užije.
Teď ráno jsme se opět chytli.On vůbec nepochopil,co mu naznačuji.On si myslím,že mu zakazuji,aby pomáhal bráchovi.Ale přitom mu naznačuji,že by nemusel chlastat celý víkend.A že by mohl jet s náma odpoledne domů a užít si malé.I já si potřebuji odpočinout.A nepochopil.Tak bude tichá domácnost asi celý víkend.Nu což.Jsem zvyklá. 😠

zajdla
22. kvě 2009

Tak schválně jsem to počítala.Přijel včera v 7 večer.Malá šla v 8 spát.Tak to je hodina a půl hodinka teď ráno,než odjel.A to si ještě chystal věci sebou.Tak bych řekla,že spíše 20 min.Přijede večer a malá už bude spinkat.Mám chuť mu říct,ať jsme zítra doma.Užijem se a ať si jede ožírat hubu až odpoledne sám bez nás.Já nebudu muset cestovat v tom pařáku autem a zpátky vlakem a bude klid.

lucianas
autor
22. kvě 2009

Ahojky,

Zajdli, tak mu to zkus nenaznačovat, ale říci na přímo, třeba to pomůže. Jen doufám, že tichá domácnost přejde a bude líp.

zajdla
22. kvě 2009

To nevím.Jsme oba dva tvrdohlavé povahy,tak to bude trvast dlouho. 😠

kremrolka01
22. kvě 2009

čau holky
tak u nás se spinkalo celou noc - 22 až 7:30 😵 a to mě ještě vzbudil Petr když šel do práce, Kubíček jen ležel v postýlce a koukal na mě jak spím 😀
Markét jj tyhle hysteráky před spaním znám, doufám že vám to aspoň vynahradila a spinkala celou noc 😉
zajdi jak píše luci, naznačování chlapy fakt netrkne 😀 musíš mu to říct jasně a srozumitelně
heli no já to s Kubou měla ze začátku podobný, taky pořád jenom spinkal, na kojení jsem ho musela budit a to i přes den, třeba Honzík bude po bráchovi 😉

zajdla
22. kvě 2009

Tak u nás prší.Tak budem muset s malou na kontrolu s deštníkem.To bude zase cesta.

pismenko
22. kvě 2009

Ahoj holky 🙄 🙄 hlásím se po 3hodinách spánku.Psycho pokračovalo i po půl noci.Já už jsem nevěděla, co mám dělat.Když jsem jí nosila, tak ryčela taky...ještě že nemáme sousedy 😕 😕 😝 😝 Myslím, že to můžou být zuby,ale teplotu nemá a že by to měla nateklé se mi taky nezdá.Ale ve 3ráno jsem ne netu vyčetla, že se ty první prořezávají dlouho a nemusí jít nic vidět.Pak jsem se taky bála, že ji třeba bolí hrozně břicho z té trošky kaše, kterou dostala, ale to asi ne.Dneska už kadila, tak asi to je v poho. No teď je nakojená a brebentí o 106, tak myslím, že dobrý...ovšem aby to vydrželo.Už jsem dala do ledničky kousátko 😕 😕

Kremrol,Kubíček je teda kusanec 😀 😀 to my jsme vyžle 😎

pismenko
22. kvě 2009

Peti, nevynahradila 🙄 🙄 🙄

pismenko
22. kvě 2009

Zajdi, no těm chlapům to prostě nedochází.Jsou to jelita..u nás bude asi taky ticho a to máme jít zítra na den dětí, co dělá Tomova práce.

pismenko
22. kvě 2009

jdu si uvařot kafe, nebo si tady rozbiju hlavu o klávesnici 😝

kremrolka01
22. kvě 2009

Markét tak to jsi si teda užila 🙄 asi jí chudinku něco trápilo, myslíš že už zoubky?
já jdu taky posnídat, ten margarín na chleba už se mi docela zajídá 😖

jitousek
22. kvě 2009

Markét to budou asi zoubky než se proříznou tak to trvá a taky možná počásko u nás je zase slunečno a dusno včera nás déš´t jen takk lehce líznul přitom to vypadalo že bude lejt jak z konve a že konečně trochu ochladí a prdlajs 😒

Míša už je vzhůru a řádí v sedačce 😎 vejská a vypravuje kačeně 😀

zuzanka26
22. kvě 2009

Ahoj holky,

tak jsem to dočetla a moc gratuluji zirafatku ke Kristýnce ( jo jo to je moc krásný jméno, taky bych dala nebejt toho příjmení 😔 )

U nás dobrý, noci na střídačku, někdy dobrý někdy úplně šílený. Už se mi hezky točí ze strany na stranu a poslední dva dny péruje zadkem o sto šest, vždycky když se doplazí pozadu na konec postýlky, tak tam péruje, jsem zvědavá, kdy příjde na to, že na těch kolínkách se dá taky lézt 😉

zuzanka26
22. kvě 2009

teda jsem chtěla říct že se přetáčí ze zad na bříško, ale zatím nechápe, že to jde i obráceně, takže mě se nekutálí po bytě 😉

jitousek
22. kvě 2009

jo a chtěla jsem napsat baru s těma rukama jsem na tom podobně já to teda mám už od konce těhotenství když sem porodila myslela jsem si že mě to přejde a prdlajs je to teda o něco málo lepší ale nic moc už jsem rozflákala jeden hrnek a talíř když mě vypadli do dřezu ☹ po porodu to byla taky obava abych Míšu neupustila na zem bolestí .....ale zvládla jsem to taky že mě manža pomáhal a Míšu mě podávala ale musela jsem si někdy poradit sama a i přes bolest se mě někdy chtělo brečet čím Míša je těžší tím je to náročnější a je pravda že už jsem se snad tu bolest naučila přestat vnímat jelikoš přes den to necejtím skoro vůbec jen v klidu a to když si lehnu tak se přeležim nerv a brněj mě prsty na levej ruce nebo na tej druhej v noci hledám polohy jak nejlépe usnout a když už konečně usnu a nevzbudí mě Míša že má hlad tak se vzbudím s přeleželou rukou a brnícíma prstama 😠 tak že nejsi v tom sama ........sice mě tchýně masíruje krční páteř jelikoš mám ouplné provazy stuhlé za krkem od toho tahání pupku a teď od nošení mimíska na rukou tak že tak na to že mě není ještě ani 30 docela masakr ☹

tevina
22. kvě 2009

Ahoj holky 🙂

Veliká gratulace Žirafce ke Kristýnce,at vám roste do krásy a dělá jen samou radost 😵

Kremrol super fotky,Kubíček je teda pěknoučkej,faldíky má pořádný.Já měla takovýho Tomíka,v půl roce měl 9,80kg,byl to pořádnej buřt 😀

zirafik
22. kvě 2009

ahoja holky moc diky za gratulace 🙂

zirafik
22. kvě 2009

mmtu net, ale spatnou klaaesnici

tevina
22. kvě 2009

Ahoj žiraf,tak co maminko,jak si to užíváš,už mš kristýnku u sebe? 🙂

pismenko
22. kvě 2009

Ahoj mamko 🙂 🙂 🙂

zirafik
22. kvě 2009

ucime se kojeni 🙂 a snadd nam to i jde. dolejsek boli ☹ maala je uzasna

zirafik
22. kvě 2009

mala je u mne. pres noc byla u sester, semsee trochu vyspala 🙂

tevina
22. kvě 2009

Už se těšíme na fotečky 🙂

tevina
22. kvě 2009

Já ti chtěla psát gratulaci sms,ale už teda nebudu,když jsi tady 😅

zirafik
22. kvě 2009

kdo mate mms na mobilu... muzzu poslat ffoto 😵