Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
22. kvě 2009

juj to je prďolka malinká 🙂

tevina
22. kvě 2009

Holky mně adámek poslední dobou spí tak od 9.30-10.00 až do 13-13.30, prostě tak 3-3,5 hodiny a pak jde ještě jednou odpoledne,ale to už jen tak hodinu až hodinu a půl,musím ho probudit aby mi spal večer.

lucianas
autor
22. kvě 2009

Žirafík, jsem ráda, že tě tu tak brzy vidím a přeji hodně štěstíčka ještě jednou!!! Ať vám vše jde bez problémů, kojení, koupání, soužití ..... 🙂

Byla jsem u mé gyndr. si pro výsledky z odběrů (bylo to na tripply) - vše v pořádku. A to jsem na ně nechtěla jít, jen jsem nevěděla, že je to přímo na ně. A teď mi to ani nevadí, když vyšly tak dobře. Takže na další kontrolu jdu až po velkým utz 12.6.

pismenko
22. kvě 2009

Luci, tak gratulka 😵 😵

lucianas
autor
22. kvě 2009

Markét díky moc. 🙂 🙂 🙂

kacena00
22. kvě 2009

jé, ty novorozený kulíšci sou tak dojemný 😵 😵 😵

sice kvalita nic moc, ale já vidím, jak je roztomilá 😵 😵 😵

val, jak si včera psala že mám Cyrduchovi dávat ty ruce pod prsíčka, no...já i dávám, jenže on má v té levačce podstatně menší svalový napětí, takže ta ruka najednou udělá pink a leží si tam tak podél těla..jako není uplně hadrovitá, to ne! ale prostě ve srovnání s pravou v ní moc síly není, no ale třebas sem hysterka, každopádně sem z toho tak otrávená a dopředu vykulená, že se mi moc do pasení nechce... ale musíme to do úrterka doklepat a pak mi třeba doktorka sama řekne ať neplaším, že je to normál..

holky mě se nic nechce, sem jak přejetá válcem a přitom se naše noci podsattně vylepšují. teda Merketko, to mi je líto, že takhle nespíš...my měli psychoteror doteď a teď pár dnů mě Cyrilek i nechá vyspat...ale vím, jaký to je, stačí dvě tři takový noci za sebou a člověk je fakt v háji... snad jí to nějak přejde...

Luci gratuluju

a ještě jednou zdravím obě žirafátka!!!

valentynka
22. kvě 2009

ahooj holkýý
vy jste se teda rozjeli, jdu dočítat a jen malé info o mě.

v noci opět nic moc, kojo ve 23,30 - 3,15 - 4,45 -7,00 ufffffff 😠
nicméně jsme v 8 dali antibiotika a pak jsme spali s přestávkou na kojení až do 11,30 pěkně v posteli spolu, tak jsme se hezky dospala za ty dvě noci

valentynka
22. kvě 2009

holky Filípek poslední tři dny tak hučí,že z tohomám hlauv jak pátrací balon, se nějak rozjel a vydrží třeba půl hodiny dělat to jeho meme, mumu, mmmm a hrozně je u toho zapálenej

valentynka
22. kvě 2009

jéjda,tak ted čtu jaký měla Markté lapálie s malou Dory
no snad to už dneska bude lepší 😉

ten Filda furt hučííííííííííí asi půjde do hajan

valentynka
22. kvě 2009

tak ted je u nás teda bouřka jak vyšitá, podle markét jako cip

to jsem teda dlouho nezažila takovou průtrž

filda je v postýlce,ale nějak se z bůčku furt přetáčí a ne a ne usnout

valentynka
22. kvě 2009

tak si drží dudlíka a spinká 🙂

někomu pro isnpiraci - dnes dělám francouzské brambory s uzeným a okůůrkáč se šlehajdou 😉

lucianas
autor
22. kvě 2009

Kači, děkuji 🙂

Val, díky za inspiraci. Já dělala smaženou hlívu a bramborovou kaši, rajčatový salátek k tomu. Byla to mňamka.

valentynka
22. kvě 2009

ahojluci,
tak hlívu jsme v žiovtě nepozřela a asi nepozřím 😝 bo houby vůůůbec nejím

valentynka
22. kvě 2009

Luci, gratulka k triplům !! 🙂

jinak Kristýnka, to je teda uzlíček mrňavej 🙂

nemo1985
22. kvě 2009

Lucí........... gratuluji k výsledkům 🙂

Val...... dnešní noc u nás 20h, 2h, a 5h.

Teď tu máme pěknou tmu a je bouřka, pěkně i lije.

Malej mi usnul, dnes je jako spící andílek,

Já čekám na MM až dorazí z práce. 😉

valentynka
22. kvě 2009

tak jsme s fildou vařili a ted hodili taneček 🙂

kde jstéé všeci??

pismenko
22. kvě 2009

Tady 😀 😀 My byly na 3 hodinové prochajdě.... a Dorča si hraje a vůbec neřve hlady a to jedla před 12:00 😕 😕

pismenko
22. kvě 2009

Jinak u nás je horko jako kráva, dusno jak cip a možná by taky bouřka bodla 😎 😎 😎 😎

lucianas
autor
22. kvě 2009

Val, Peti, moc děkuji za gratulky k triplům.

Peti, tak tady nám ani nekaplo. Vyjma nějakýho mrholení chvilkovýho. Teď tu máme krásnou modrou oblohu, sluníčko. A teploučko. Ale oni hlásili, že k večeru se to má protrhávat a být oblačno.

zajdla
22. kvě 2009

Ahojky.

Žarafíku díky za fotečku.Malá je kouzelná. 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Já si to dole umývala intimním mýdle a v pohodě. 😉

Luci gratuluji k triplům.Už se těším na fotečku z ultrazvuku. 😉U tebe tipuji taky holku.Tak uvidíme,jestli mi tip vyjde nebo ne. 😉

JInak manža pořád v pr....Jsem zvědavá,kdy přijede.Myslím si,že až večer.No uvidíme.

Dortu už máme pro švagra doma.Tak vyfotím a hodím do albumu.je super. 😉

lucianas
autor
22. kvě 2009

Zajdli, díky moc za gratulku a taky za tip na pohlaví. Bych si to měla někam psát, abych viděla, kdo se strefil. 😀 JInak fotečku z utz budu mít až v červnu, z toho velkýho utz. Takže ještě nějaký ten týden vydrž. 😉

rintintyna
22. kvě 2009

čauky, Pavli mamimo, taky moc gratulujuuuuuu 😵 😲 a kočička Zuzanka, která se tu po mě válí tak určo taky. Vlastně bych mohla být takovou nepsanou kmotrou, když jsem ta jmenovkyně 😕 😅

christla
22. kvě 2009

ahojky!
Tak koukám, že tady byla Pavlínka.
Co se týče stehů, já si je myla normálně tekutým intimním mýdlem, protože po tuhém mívám záněty a bylo to a je v pohodě. V porodnici mi teda hned jeden steh vypadl, ale prý to nevadí. Měla jsem strach, aby mě znovu nešili.
Pavlí, tak ti spodek před šitím umrtvovali injekcí?

pismenko
22. kvě 2009

Hmmm, tak u nás přehnalo taky něco šíleného a valilo to přímo do štítu, takže nám zateklo v podkroví do ložnice. Se picnu fakt.Asi to bude chtít novej štít

christla
22. kvě 2009

U nás padaly i korupy a byla hnusná bouřka. Někomu tady ve vsi to prásklo do baráku. 😒 Jsem se doma normálně bála.

pismenko
22. kvě 2009

Chris a co jinak?? Už jste se doma zaběhli??A co manža?? Pomáhá?

zajdla
22. kvě 2009

Teda holky nestrešte.U nás zatím nic,tak snad žádná taková bouřky nepřijde. ☹

zajdla
22. kvě 2009

Tak už je u nás taky bouřka. ☹

pismenko
22. kvě 2009

Tak u nás je už zase krásně 😎 😎 jsme vykoupaní, nabaštění a spinká se 😔 😔 tak pšššššš

valentynka
22. kvě 2009

ahoj ahoj ahoj 🙂

u nás nádherně 🙂

Filípek vykoupanej,napapanej a chrní a dobral psolední dávku antibiotik, uff, už si na tu chut začal zvykat, už se ani nemusel oklepávat.

jinak tu byla ségra a představte si,že obličej nádhera !!!
dostala na to nějkaé antibiotika a dehtovou mastičku a ještě nějakou vodičku,co jí to pořádně vypálila.
původně to vypadalo,že jí zůstanou díry v kůži,jakoby po akné nebo neštovicích,tak to vypadalo a ona kůžičku hladounkou,jen je růžová jak je nová,tak snad chytí pigment , ale vypadá to nádherně