Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kamcule
22. kvě 2009

jééé, tak další mimi 🙂
Žiraf moooooooooooooc gratuluju a přeju Vám hodně zdravíčka, štěstíčka a pohodičky 😉

janda79
22. kvě 2009

Ahoj všem!
Žirafce obrgratulace!!!

zajdla
23. kvě 2009

Ahojky pěkné ráno.

U nás svítí sluníčko,tak snad to vydrží.Ale večer může pršet. 😉

Dneska jedem popřát tomu švagrovi,tak nakuknu až večer.Dortu kamoška udělala super.Hodím do albíčka. 😀 😀 Doufám,že se bude líbit i jemu.Uvidíme.Tak se mějte a moc toho tady nenakoníkujte.

endlessblue
23. kvě 2009

Jéé, Tak žirafka už koníkovala.. .to je teda rekordmanka 😀 😀 😀 😀 😀

Jinak Kristýnka je uzlíček rozkošnej 😉 těším se na další fota 🙂

pismenko
23. kvě 2009

Ahoj holky, tak u nás taky sluní 😎 my dneska kolem oběda razíme na ten den dětí do Tomové práce.Bude tam hodně jídla, pití atrakce a nevím co všechno.
Jinak noc dobrá, kojo ve 24:00 a pak před 04:00 a vstávali jsme v 7:00... 🙂

pismenko
23. kvě 2009

Jo a Žiraf mi poslala ještě jednu fotečky nabaštěné Kristýnky, tak se pokusím ještě vložit.

pismenko
23. kvě 2009

Tak je to tam a poznámky o kvalitě si nechte pro sebe ju ?? 😀 😀 😀 😀 😉 😉

zirafik
23. kvě 2009

ahoja holky, manza mi pomohl nahrat

zirafik
23. kvě 2009

market,diky za preedani fotek 🙂

zirafik
23. kvě 2009

holky, dnes byla teda hrozna noc 😒 mala vubec nespal, bolelo ji brisko ☹

zirafik
23. kvě 2009

pomohlo az postourani v zadecku teplomerem, to pak hned kadila a ulevilo se ji 🙄 ,takto asi 4x za noc, co 1,5hod kojeni, bojim se, aby pak kadila normalne ☹

zirafik
23. kvě 2009

foto z porodu v albu

pismenko
23. kvě 2009

Pavli, nebo se nic, vždyť má teprve dva dny 😉 😉 Ona se s tím vším taky musí poprat a ty už se ted musíš hlídat s jídlem no.Hlavně hodně moc pij nejlépe kojo čaje a holou vodu 😉 😉

pismenko
23. kvě 2009

je to čumáček 😵 😵

endlessblue
23. kvě 2009

a meltu 😉

endlessblue
23. kvě 2009

Venku sluní svítíčko, ale fouká a zas takový teplo nejni....chjo. Jdeme na rodinnou oslavu a bude to na zahradě.. musím malou vyfiknout. Punčocháče, džínový šaty, nová čepička a chlupatá růžovo-hnědá bundička.... to bude fešanda 😀 ... si připadám, jako by mi bylo 8 a oblíkala si panenku 😅

christla
23. kvě 2009

Ahojky!
Markét, včera jsem ti neodpověděla, tak činm dneska.
Doma jsme se už nějak zaběhly. Manžel pomáhá, až mě to překvapuje. Dneska bude malou poprvé koupat sám. Furt mi říkal, že se bojí a dneska se rozhodl, že se k tomu musí postavit jako chlap. 😉 Tak jsem na něj zvědavá. Je ale úžasnej, vůbec jsem nečekala, že ho to tak popadne. Po obědě se jdeme projít.

kacena00
23. kvě 2009

ahoj, ju chris tak to je bájo! a nevim, jestli sem to tu nepřehlídla- byl nakonec s tebou u porodu?

pájo, to je bobina 😵 😵

holky sím sím, val a endy mohly byste mi prosím např. do IP poslat jak ste si dělaly ty zábaly? jako kdy co a jak..já nevim, jestli to dělám dobře to studený a teplý, zatvrdlina je sveřepá, ale myslím, že od tý doby co jí vyháním mám víc mlíka, alespoň by to vysvětlovalo cyrilkovy spací periody- včera např tskto- 3 - 6 30- 9 30- 14 30- 17 15-20 a teď podržte se... 6 😀 pak 8 30 a zas už jen 11 45

zajdla
23. kvě 2009

Hojky.Tak jsme doma.

Malá měla blbou náladu a tchýně pořád,že co jí je?Že furt řve.Tak jsem jí řekla,že i dospělí nemají pořád dobrou náladu,tak ji prostě dnes nemá ani Lucka.A hotovo.Hleděla jak sůva.Ať hledí. 😠

JInak se asi Lucka buď z něčeho ohodila nebo ji něco štíplo.Má 4 růžové tečky na 1 straně.Nikde jinde to zatím nemá.Tak uvidíme do večera,jestli ještě někde naskočí tečky. ☹

zajdla
23. kvě 2009

Pavlí malá je krásná.

Kači tak super.Cyrda už má svůj režim.Začíná se to krásně upravovat. 😉

valentynka
23. kvě 2009

ahoj holky,

Baruš, zábal jsem udělala následovně.

na složený kapesník jsme si dala tak dvě lžičky tvarohu a přiložila na to prso,kde je ta zatvrdlina a na to ještě jeden suchý kapesník a šup do podprdy.
už večer to bylo poloviční. takže zabralo.

ale opět se mi to udělala zevnitř prsa až k bradavce,takže jsem opět dneska zábalovala 2x a nahřála ráno ve vaně, pěkně mě to prso bolelo,ale pomohlo to,ale stále to mám růžové.
musím zase udělat.
ale jeli jsme už ráno v 10 k manžovýmu bratrovi a vrátili se až v půl sedmý.

manža se se švagrovou lehce přiopil a ted chrápe 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mě bolí lehce hlava, bo jsme řídila tam a zpět a ráno už jsme vstávlaa s fildou ve 4,30 kojo a v 5 přebalování,bo se pokajdil a pak usnul až o půl sedmý a to na 20 minut,tak jsme taková unavená.

ted půjdem koupat a pak do hajan a basta

endy by sem mohla hodit ten její tip s vajíčkem.
prosím endy prosím 🙂 🙂 🙂

valentynka
23. kvě 2009

malá Kristýnka je rozkošná, těším se na více fotek 🙂

pismenko
23. kvě 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

a to jsem si myslela, že je naše Dorotka vlasatá 😕 😕 😅 😅 😀 😀

valentynka
23. kvě 2009

cožéééééééééééééééééééééé 😕 😕 😕 😕 😕 😕

tak to je hustý, holčička ani nevypadá na to,že jí je 5 měsíců ale snad rok 😅

endlessblue
23. kvě 2009

TAk tomu říkám Páááčooo..... hihihihihi 😉 Ta bude mít vlasů jak Tina Turner 😀

zajdla
23. kvě 2009

JJ super páčo.Je fakt,že pak ty dětičky vypadají starší.

Tak malá je olezená čímdál víc.Dala jsem jí kapky,co mám doma,tak snad brzo zaberou.Ale nevím z čeho je tak olezená.Jahody už měla letos. ☹ nechala jsem ji ještě vzhůru,ať ji můžu pozorovat.

zajdla
24. kvě 2009

Ahojky,pěkné ráno.

U nás zataženo,doufám že nebude pršet.Máme odpoledne grilovat.

Vyrážka ustoupila,tak jsem ráda.

zuzanka26
24. kvě 2009

ahoj holky!!! Sárince je dnes půl roku!!!!! tak máme takovou půl oslavu 😵 😵 😵

zajdla
24. kvě 2009

Já tak Zuzi gratuluji.To je poloviční dort. 😉

zuzanka26
24. kvě 2009

dík Zajdli, nějak to oslavíme, je to spojené s oslavou babičky 81 let, takže zase obrovská žranice. 😀

Zajdli máš termín jako moje sestřnice, tak ve 29 tt to už je pupek viď? je ti dobře?