Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
25. kvě 2009

to jo... já mám občas pocit, že malá saje z úplně prázdnýho prsa ☹

zkus třeba dřív to homeo než UM 😉

pismenko
25. kvě 2009

To je dobrý nápad, právě jsem si to homeo objednala 🙂

janda79
25. kvě 2009

ahoj holky!
Dneska je Verunce půl roku, strašně to uteklo a abychom si to užili, našla jsem večer první zub!
Baruš, když jsem si přečetla o kohoutovi, tak jsem se musela tlemit nahlas, fakt drama jako z tv 😎

kacena00
25. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 kohout je ...no nechtějte to slyšet, mám pro něj hodně sprostý jméno, který sem nepoužila už hodně dlouho 😀 😀 😀 😀 tak sme s bývalýma kolegama řikali jednomu bývalýmu kolegovi, a tak michal řikal, že budeme kohoutovi řikat jménem toho kolegy bývalýho a pak ho zabijeme 😀 😀 😀
takže o vejkendu bude asi kohoutí oběd

mě teda zase rozesmála kohoutí story zajdly 😀 😀 😀 😀 a je to v pořádku endy že se tlemíš, páčto když sem to psala, tak sem už taky byla vytlemená, zblášť při představě toho mýho protikohoutího oblečku 😝 😀 😀 😀

kacena00
25. kvě 2009

jé holky, nebojte... třeba market fakt spurtí a do toho to děsný vedro, třeba si bumbala míň tekutin... holkY JÁ BYLA z thoo svýho kojení taky mimo a už sem v poho, ono to bude asi na houpačce furt, já to mám taky na obě prsa na jeden zátah a zatim si Cyrduch nestěžuje, ale počítám s tím že začne, to koupim um pro strejčka příhodu a bude klid

pismenko
25. kvě 2009

No já vyvařuju flašku a jdu prubnout ten Hipp, protože u nás je opět slzavé údolí a ten prs ji naštval ještě víc ☹

kacena00
25. kvě 2009

aspoň se napapá a bude klid a tím pádem i ty budeš v klidu

pismenko
25. kvě 2009

No já hlavně vůbec nevím, jak se to připravuje 😅 😅 😅 Pojedu podle krabice a uvidím 😝 😝 😝

Leží dole v kočáru a je klid, ale je mi jasné, že když jí dám do postýlky, tak to začne. Snad jí to tou flašou půjde 😕

tevina
25. kvě 2009

Tak akci KOHOUT jsem se teda ted taky od srdce zasmála 😀 i když tobě určitě do smíchu nebylo a ze sousedů si nic nedělej,takový radily mám teda nejradši 😠

Písmen to jsem zvědavá jestli ti to Dorotka vypije,jestli jo tak je asi opravdu hladová,no jsem zvědavá 😕

tevina
25. kvě 2009

Jinak u nás už to všechno spí,jen já ponocuju.Koukala jsem po netu na tříkolky s vodící tyčí,chceme koupit adámkovi k ročku 🙂

tevina
25. kvě 2009

A taky vybírám nějakou klimatizaci do bytu,už ted tu zas máme skoro 27 stupnů a to je teprv jaro 😒

pismenko
25. kvě 2009

No holky, ona mi v tom kočárku usíná, tak já ji zkusím ještě přiložit a uložit a flašky mám vyvařené, tak kdyby něco, tak to namíchám pozdějí 😕

Tevia vlétě tam máte kolik?? 😅 😅

pismenko
25. kvě 2009

A tevi, kolik bych jí toho měla napoprvé udělat nevíš??

tevina
25. kvě 2009

Hele adík pike i ted jenom 150 tak zkus 120 ml vody a do toho se davaji u sunaru 4 odměrky

tevina
25. kvě 2009

písmen v létě při tech vedrech tu máme 29-30 stupnů ☹

tevina
25. kvě 2009

pije 😅

tevina
25. kvě 2009

ty odměrky jsou ale asi u všech mlík stejný,hele a převař si vodu už ted a nech jí ochladit pak si jí jenom přihřeješ v mikrovlnce nebo ve vodní lázni a smíchaš s UM

pismenko
25. kvě 2009

Tak mi vyzungla pravou kozenu a u levé vytuhla, přenesena do postýlky a usíná 😕

pismenko
25. kvě 2009

Dikec za rady Tevi, mám to nachystaný, v noci už to asi smolím, pokud teda nebude cirkus, snad ne a uvidím zítra. Je to ale trápení...hrozně bych to chtěla vydržet do toho čtv, ale fakt z toho začínám být silně unavená, zmatená a smutná.

tevina
25. kvě 2009

no tak vydíš,třeba nebude um vůbec potřeba 🙂

tevina
25. kvě 2009

držím palce a přeju dobrou noc 🙂

pismenko
25. kvě 2009

dobrou, jdu zkusit usnout 😔 😔

zajdla
26. kvě 2009

Ahojky,pěkné ráno.U nás opět slunečno.Musím s malou vyrazit brzo na nákup,ať nejdeme v tom pařáku.

Markét není to nic hrozného chystat mlíčko.Akorát ty dětičky chtějí papat hned,tak si chvilku pořvou než se to ohřeje.Vodu si vždycky převařít víc na celý den a pak už jen přihřívala v mikrovlnce.Už jsem věděla na kolik to přesně nastavit,aby to bylo akorát.Hlavně už nebude malá na tobě tak vázaná a můžeš malou hlídat manža a ty můžeš vyrazit sama.
My tady máme naštěstí kojeneckou vodu,tak jsem ráda.Protože ještě kupovat i vodu,to by ty peníze jen letěly.

Dneska udělám jen rizoto.A kuřecí polívku.To bude mňamka. 😀

pismenko
26. kvě 2009

Dobré ránko, u nás už je teď horko jako k*áva 😎 😎 🙄 🙄
Jinak Dorot usnula v těch 23:00, ale kolem 1:30 byla opět vzhůru a pak po 04:00 a to už zůstala u mě v posteli.Takže jsem opět odpočinutá a plná elánu ☹ ☹

Myslíte, že teda dneska po koupání ji mám zkusit to mlíko dát?? Podle mě, to horší už být nemůže.Uvařila bych tu 180 a pokud se opět probudí za dvě hodiny, tak bude problémek někde jinde a ne v hladu, ne?,

jitousek
26. kvě 2009

Ahojda zdravím konečně jsem dolouskla co jste tu nakecali 😀 😝 docela jste mě pobavili s kohoutama ještě teď se tlemím 😅

Markét video je bomba díky že jsi se s náma o Ně podělila 😅 😅 😅 😅
jinak co se tejká těch příkrmů tak se neboj normálně bych Dorče na noc zkusila dát to mlíko co máš (já teda nevím přesně co máš) vůbec bych se toho nebála my jedeme na sunaru s tej naší poslední kojo krize před měsícem kdy to vypadalo žalostně že budu už jen flaškovat stáhli jsme sunar z 5x denně na 1 až 2denně a to vždy navečer nebo večer na noc a to vždy jenom 100ml víc ani nechce tudíš zbytek si vysosá ode mě z prsou ...ale naše kojení je taky nářes kojíme na přehazovanou nejdřív jedno prso druhé prso a pak se někdy i vrátime zase na druhou stranu a i někdy takhle přehazuju 4x je to zajímavé on totiš Míša pije a pak se mě začne odtrhávat a otáčet a vztekat tak ho přehodím a zase pije v kuse a pak zase začne takhle vytrapírovat no prostě komedie ale člověk je rád že ještě s těh prsou něco teče 😎

jitousek
26. kvě 2009

holky představte si jak jsem naprdnutá ......o víkendu jsem tu nebyla jelikoš nebyl čas na zábavu ....dělal jsem v sobotu fotoknihu pro dědu kterej bude mít 80tiny tak že nebyl čas a v neděli jsme tu smolili dopis jelikoš jsme večer měli v baráku schůzi kvůli tomu že nám tu má vyrůst vedle nás novej objekt (tedy spíš je to tak že jsou tu stavebniny a maj tu halu a tu chtěl bourat a postavit větší) tak že s 5m přibude ještě o 3 metry vejš tak že my nikam neuvidíme 😠 😠 😠 😠 a budeme tu mít tmu a v zimě ani slunce tak že budeme muset víc topit a svítit a byt změní tržní hodnotu a vůbec všechno na hovno ........ a představte si že v podstatě se to týká jen našeho bytu a těm lidem co tu s náma bydlej je to buřt nebo spíše se bojej ozvat že si to prej stejně postavěj a basta to je lhostejnost jak krááva a já jsem nasraná že jim je to tak jedno vždyŤ jde i o jejich podílové vlastnictví mezi naším barákem je plac kde jsou sušáky které ta její hala zastíní a i celkově se na om plácku nebude dát nic moc dělat když tam bude stín 😠 😠 😠 😠

tak že teď musím sehnat nějakého právníka a poradit se s nním jaké máme šance uspět ale podle mě jsme nic špatného neudělali když s tím nesouhlasíme a žádáme aby se udělla studie jak to bude vypadat až to postaví ve všech ročních obdobích ten posranej stín a jak tu bude u nás šero a bez sluníčka nebude tu nikam vidět a my budme čučet akorát tak do zdi ☹ ☹ ☹ ☹

zuzanka26
26. kvě 2009

Ahoj holky,
je to zajímavý číst jaký má kdo mlíko 😉 ne vážně já sama si říkám, kdo ví, jestli v těch prsou něco mám, no ale asi jo, když mám takovýho buřtíka malýho 😀

jojo Markét, vůbec si s tím nelam hlavu, prostě místo večerního kojení dej třeba 180 ml mlíka a uvidíš, kolik si toho vezme. Já už asi měsíc dávám na noc Nutrilon asi 230ml, během 10 minut je to v ní a pak ještě dokojím. Ale stejně mi kolem 1-2 vstává na krmení, to je už asi zvyk a budí se jak kdy, dneska k ránu to byly tři hodky v kuse, ale nečekaně na mě koukala ve 3:15! Naštěstí jen na minutu, neměla dudu.

Jinak sárinka už papá mrkvičku, už jí měla dvakrát, včera snědla už skoro celou skleničku, no musím hodit fotky do alba.

zuzanka26
26. kvě 2009

Valentýnko, všechno nejlepší Filípkovi k svátku 🙂 🙂 🙂

pismenko
26. kvě 2009

No Jitu, tak to je bomba 😠 😠 je to fakt hnus, že na obyčejný lidi se nebere ohled a předpokládá se, že budou držet hubu a krok. Nedejte se, i když upřímně řečeno so myslím, že moc šancí nemáte ☹ ☹
No a stím kojením se ve vás poznávám. Je to prostě klasickej bojkot.

Zuzu, Sárinka je kočička nádherná 😵 😵

No my se jdeme obléct a jedem pro taťku, bo nestihl autobus, protože se zdržel v té jejich fabrice 🙄 🙄

jitousek
26. kvě 2009

jooo zuzi to je teda šikulka Sáruška že už baští mrkévku 😎