Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

evitkamalicka
14. únor 2009

jeee nova temicka, vy ste ale sikule 😀

beruskaveruska
14. únor 2009

Kamčulko to bys teda mohla no 😀 no a prej, že je to drak a ted píšeš jak je hodnej a hraje si, že ty ho podcenuješ 😀 😀 😀

Evi ahoj no jo no 6 už nám nestačila 😀 a jak se máš ty? a co ty eura dobrý?

beruskaveruska
14. únor 2009

tak a Kamčule zmizla i fotka z pasu 😲

kamcule
14. únor 2009

malá technická chybička, napravuju, vydržte 😀

kamcule
14. únor 2009

tak a teď to album 😉

tanuki
14. únor 2009

ahoj Beru, já to mám asi hodinu cesty..ale v pondělí jsem dlouho ve škole a pak máme vítání občánků 😖
Kamčulko ahoooj 🙂 snad zavítáš častěji!

beruskaveruska
14. únor 2009

Kamčo krásný fotečky malej nádhernej 🙂 ty jsi Bastlová???

Tanu to neva já jen, že tam budu 🙂

kamcule
14. únor 2009

tak a ještě jedna várka je přidaná.
Baru děkuju. Jsem Bostlová - proč? Někoho znáš?! 😀

beruskaveruska
14. únor 2009

aha né já znám Bastlovou - kolegyně 😀

beruskaveruska
14. únor 2009

Kamčo moc vám to na fotečkách sluší tobě i tatínkovi s Adámkem 🙂 🙂 🙂 jste krásná rodinka 😉

kamcule
14. únor 2009

Ahoj Tanuky, doufám že zavítám a budu tajně doufat že se dočkám i nějakého srazíku s prckama našima 😀 , když byl těhulek tak to nevyšlo tak třeba teď 😠

Holčiny jdu pochystat věcičky na vycházku a až se miláček jedna i dvě napapají tak jdeme ven. Určo se ještě ukážu na večer, tak zatím se mějte. papa

evitkamalicka
14. únor 2009

Beru my sa mame super, uz sme si nejak na eura zvykli takze mi to uz ani nejako nepride ako nova mena, len tie drobne to je hruza

beruskaveruska
14. únor 2009

Evi ono jde o zvyk neboj jsem zvědavá kdy to potká nás 😒 snad to vydržíme co nejdýl na korunách 🙂

tevina
14. únor 2009

Ahoj holky,tak šťastná 7 takže hlavně všem snažilkám přeju aby jim přinesla štěstí v podobě // a pak miminek 😵

Strašně ráda tu vidím Kamčulku 🙂

Holky ted u nás byla moje sestřenice a chová si adámka a adík se tlemí tak koukám a povídám jestli tam nemá zoubek a ona mu odhrne dásničku a povídá,no jo má.Holky já to hlídám už asi tak měsíc a ona si jednou za půl roku přijde a najde zub 😠 😀

Jdu kouknout na kamčulky fotečky.

tevina
14. únor 2009

Kamčulko ten je krásnej a je podobnej na tatínka.A teda tobě to strašně sluší na tý poslední fotce 🙂

tevina
14. únor 2009

Zátiší s bradavkou je dobrý 😀 😀 a Dorotka je moc krásná.

tevina
14. únor 2009

Jo holky a dneska se bratránkový bývalý manželce narodila holčička Kateřina,je to trochu složitý,oni se rozvedli a ted spolu mají dítě,ale vybralo si hezký datum na Valentýna.A taky má dneska narozeniny moje mamka 🙂

zajdla
14. únor 2009

Ahojky holky.Potřebuji poradit.Zase jedno mzdové okénko.Teď jsem si byla pro výpis z výplaty a zhrozila jsem se.Dostala jsem jen necelých 5000.Podle toho,co jsem vyčetla,tak mě proplatili jen těch prvních 14 dní a co ten zbytek:Kdo mi to proplatí?Sociálka mi pošle složenku nebo jak? ☹ Máme jet na hory,počítáme te´d s každou korunou a teď toto.Jsem hotová.

zajdla
14. únor 2009

Tevi gratuluji k prvnímu zoubku. 😉 😀

kremrolka01
14. únor 2009

ahoj holky, to už máme sedmičku, jo? luci tak doufám, že ti přinese štěstí 😉 a všem ostatním snažilkám taky!!!!
zdravím po delší době kamčuli 🙂 moc ti to s malým sluší
nám teď odjela jedna bába a na večer přijede druhá i s dědkem 😀
bylo tu dnes nádherně, tak jsem jí poslala korzovat s kočárkem, tak tam byli přes dvě hodiny
mezitím jsem udělala oběd, no paráda

rintintyna
14. únor 2009

zajdi přesně tak, doktorka Ti měla dát rovnou kromě legitimace neschopného i 3. a 4. díl neschopenky. 3. je oznámení pro zaměstnavatele o počátku neschopnosti. Po 14 dnech by Ti doktorka měla vypsat potvrzení o trvání neschopnosti a Ty bys ho měla donést do práce. To by mělo být pokynem pro mzdovku aby ten 4. díl spolu se žádostí o nemocenské poslala na příslušnou sociálku. Na tom 4. díle vyplňuješ na druhé straně, jestli chceš dávku zaslat na účet nebo složenkou. Na konci každého měsíce je potřeba znovu zajít k doktorce pro potvrzení, že nemoc trvá a předat ho mzdovce a ta sociálce. Je to více než složité a já osobně jsem se s tím od nového roku už hodně narozčilovala, bo se dohaduju s lékaři našich zaměstnanců o každé blbé potvrzení a kdy a co jsou povinni dokládat 😒 Snad jsem to napsala aspoň trochu srozumitelně 😉

zirafik
14. únor 2009

ahoja holky, jdu vás krátce pozdravit z manži noťasu.... Jsme na tom víkendu... v Českém ráji, kousek je Turnov, Jičín... Bydlíme v hezkým hotelu, dnes jsme byli plavčit a na výborném obýdku 😝 ... ˇmňamka...Máme se tu parádně. Zitra po snídani už mastíme dom. 😒

kamcule
14. únor 2009

Tak jsme zpátky, hrozná zima brrrr 🙂
Děkuju za pochvaly, to se hezky poslouchá 😀
Tevi ahoj, gratuluju k zoubku. My ho hlídáme taky už docela dlouho a zatím nic. Sice si dásničky dře v jednom kuse ale zatím se nepředvedl.
Zrovna kluci ládujou přesnídávku tak mám čas písat. Je to sranda koukat na ně.

christla
14. únor 2009

Ahojky, tak koukám jak blázen, my už máme sedmičku, jo? 😵

Zdravím Kamčulku. Nevím ovšem, jestli si na mě pamatuje, já každopádně na ní jo. 😉

Já jsem dneska opět u našich, byli jsme v Globusu na nákupu. Dneska mě teda dost bolí záda. 😒

zirafik
14. únor 2009

ahoj Chris, na ty záda je supr cvíčo na míči nebo plavčo... já se v tom bazénu úplně uvolnila 😵 . Omlouvám se za těhu demenci - obídku 😠

christla
14. únor 2009

Já mám míč doma, tak si na něm sem tam zacvičím, ale žádná sláva, no. Na to plavání jsem se chtěla zeptat ve čtvrtek doktorky, jestli je to pro mě vhodný díky těm mým mykozám.
V drogérce u nás jsem nakápla na ty tampony, co mi psala Baruška, ale nekupovala jsem si je, protože se nejdřív chci přeci jen poradit s doktorkou.....

christla
14. únor 2009

Pavlí, jak to máš teď s pohyby, jak je cítíš? Já už asi týden míň než dřív......

zajdla
14. únor 2009

Díky Rinty jj pochopila jsem to z tvého vysvětlení.tak teď budu ještě čekat na penízky ze sociálky.tak snad dorazí.

Kamčule malý je nádherný.

JJ venku zima jak blázen.My byli jen nakoupit a už jsme zase doma v teplíčku.Ted jsme hráli s malou pexeso a pěkně se u toho vztekala a řvala.Ještě je na to asi malá,jak prohrávala,tak konec.

kamcule
14. únor 2009

ahoj christla,
samo že pamatuju 🙂 , krásný tt těhulko!
Na ty zádíčka v těhu existuje masáž, moc by ti určitě pomohla ale není to klasická nýbrž spešl těhotenská, ty klasický se naopak ,no ne že nesmí ale řekněme nedoporučují, tak kdyby jsi to chtěla zkusit, pídi se po tom kdo dělá těhotenský. No někdo tvrdí že je to jedno ale myslím z pracovních zkušeností(pracuju s rehábkama) že to opravdu má své rozdíly a opodstatnění.

kamcule
14. únor 2009

Tevi a jak vy se máte? Ada už je pěknej kus chlapa, ta fotka s první lžičkou je super, hodně mi připomněla tu naši 😀
A co Tomík, nežárlí na bráchu? Vypadají totiž že jsou totálně na stejný vlně, to je paráda.