Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
26. kvě 2009

A dítě mi spí už od 11... sem na to zvědavá, jak pak vydrží bejt bdělá až do koupání a večera 😕 😉

pismenko
26. kvě 2009

Holky, tady je taky pařák 😎 😎 😎 my jsme doma, protože se to tam nedá.Půjdeme asi ven později.Aspoň jsem stihla všechno vyžehlit

endlessblue
26. kvě 2009

To já dělám prdlačky 😀 Jen dávám do pračky 😀 ... šmarjá, ono se to rýmuje 😕 😅

valentynka
26. kvě 2009

tak jsme se ted hezky zasmála, i když to moc k smíchu nebylo.

četla jsem ze života na vsi Bára versus kohout 😀 😀 😀

joo Baruuu, na osusedy se vys*r
to jsou takový ty kecy cizích lidí.

já od tchýně zase pořád poslouchám " nedávejte Jituško Filípkovi ten dudlík,když ho nechce " asi vím,že ho přeci chce,kdyby ho nechtěl,tak mu ho nedávám, už to poznám. není na něm závislej ale v určitých momentehc ho prostě potřebuje.

a žirafí mláďátko je nádherné 🙂
moo cjí ta růžovoučká slušela,když šla z porodnice

byla tu mamča, dělala jsme oběd,tak jsme nedočetla.

ted mi pere druhá pračka a svlékla jsem cejchy.

dnes jako naschvál jsme si dala Fildu na polštář bez zavinky, noo a prosrandil se pěkně durch,až n apolštář,ale sypek to naštěstí neodnesl.

peřiny se pěkně větraj přes zábradlí a je tu šílený vedro, fuj

valentynka
26. kvě 2009

ááá tak ted čtu,že jsme nebyla jediná, koho akce kohout dostala do smíchu 😀 😀

baruš, hezky jsi to barvitě popisovala 🙂

zuzanka26
26. kvě 2009

tak my jsme byli taky u dr. na půlroční prohlídce, tak máme 7500 g a 66 cm 😀

endlessblue
26. kvě 2009

Zuzi, to jsou krásný míry 😉

endlessblue
26. kvě 2009

Joo holky, chtěla jsem se zeptat. Jak spěj vaši miláčkové, myslím v čem. Malá doteď spí v pleteném fusáčku, co má i kapucku, ale s nastávajícími vedry to dlouho nevydrží. Když ona ta nová deka co má, je taková tvrdá, jakoby neohebná, tak se zasejc bojím, aby jí v noci nebyla zima. dost sebou mele, a skončí odkopaná a bojím se, že bez toho pleteného nastydne 😒

kremrolka01
26. kvě 2009

endy no to záleží jak doma máte, my v tom bytě máme přece jen stabilnější teplotu, pořád kolem těch 21 stupňů, takže Kuba od narození spinká jenom v bavlněným overálku, když byl prtě tak byl ještě zabalenej v zavince, ale teď ho přikrývám jenom peřinkou, zatím se mi nestalo, že by se odkopal, když je chladnějc dám pod něj fleesovou zavinovačku
teď se mi ho podařilo uspat, byl nějakej nevrlej, od rána nespinkal, ještě ty odběry, pořád spocenej, máme tu teď 25 stupňů v bytě
no ty odběry byly nepříjemný, já mu držela tělíčko a hlavičku a povídala na něj, sestřička ruku a doktor z ní bral krev, ale přišlo mi to nekonečný 😔

kremrolka01
26. kvě 2009

ta peřinka je z umělýho vlákna, tvrdá mi nepřijde, právě že hezky drží a jak je větší, tak tam může kopat a drží, akorát teda ruce musí mít venku, to pořád vystrkuje

kremrolka01
26. kvě 2009

jdu dodělat tu polívku, mám ji uvařenou, tak ještě scedit a zavařit nudle, to je na celej den to vaření s miminemc 😝

valentynka
26. kvě 2009

zui, tak gratulace k první mrkvičce a že jí Sárinka hezky papá 🙂

a stále je to kočka 🙂

endlessblue
26. kvě 2009

NO my právě máte tu teplotku trošku kolísavější.... v noci je tak.. cca 18stupňů ráno to klesne tak k těm 17stupňům.
Tu deku jsem vytáhla až teď... měla doteď takovou slabounkou, právě kvůli tomu pletenýmu fusáčku. Ta nová deka je také z umělého vlákna... ale jakoby neobepne to malinkatý tělíčko...leží trošku jako prkno a myslím, žejí tam bude vrchem táhnout.. no uvidíme... 😉

valentynka
26. kvě 2009

endiku,
já dávám na noc Filipka pořád do zavinovačky, jenom ho tím zabalím a hodím na bok a vedle zad ho podepřu, takhle se mu ted líbí spinkat, pak se třeba zase přetočí na záda.
když nemám zavindu,tak ho dám do pytle flísovýho,ale jinak máme stále bodýčko a dupajdy.

ta moje deka je taky jako prkno,ale vždy jí jakoby zasunu ke krajům,abych ho s ní obepla a jak je v tý zavince,tak se ani nehne

jinak Jůlinka je teda krásná kukačka 🙂 a těch vláskůůůů, nám už nahoře všechny vypadaly, najdou se tam nějaké ještě sklaní vytrvalci,ale jinak už máme nové chmýří

valentynka
26. kvě 2009

holky, já už taky přemýšlím,že mu dám nějakou tu kašičku před spaním, bo to buzení v noci je šílený.
myslela jsem,že to bylo poslední,když se to asi na dva dny ustálilo ,ale zase to jede.
večer blbě usíná, muísm tam chodit ze začátku a pak se budí na jídlo,
dnešní noc 1,30 - 3,30 -6,30 😔

valentynka
26. kvě 2009

joo a v sobotu si Filda už začal papat nožičku a hrozně mu chutná 😀 😀 😀

endlessblue
26. kvě 2009

Val.. taky dávám Julče bodýčko a dupajdy...ale i když je v ložnici relativně chladněji (oproti paneláku), tak se mi občas probudí a má na zátylku úplně mokrý vlásky, jak je spocená. Tak bych chtěla přestat s tím pleteným skafandrem. Jenže ona je na něj tak fixovaná, že mám pocit, že se mi bez toho bude hrozně budit. Měla bych jí svázat něčím né tak tlustým 😀

valentynka
26. kvě 2009

a tak jí zkus do něj dát plenu,aby to líp sálo

pismenko
26. kvě 2009

Tak my byli na chvilku venku, ale je to maso, už to prdím.

Udělala jsem trochu té kaše z vody a dala jsem tam kolečko banánu.No zvládla tak asi 10lžiček, potom brek, tak jsme toho nechali.no a že ji teda dokojím a to byl takovej ryk, že se ani nepřisála.tak jsem ji 20minut uklidňovala a chodila.No a te´d je tady vedle mě n dece a hrozně sebou mele a něco vykládá.Tak já nevím.Zusím to za chvilku.

Dorot spí buď v bodýčku a dupkách, overálku nebo tepláčkách a tričku.Dávám ji do spacího pytle, ze kterého se stejně občas dostane a je přikrytá peřinou.

kremrolka01
26. kvě 2009

Markét to jsou boje s tím papáním 😒

dala jsem do albumu fotku jak jsem Kubu dneska ráno našla, dala jsem ho do lehátka a šla si udělat snídani 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

pismenko
26. kvě 2009

Peti, on se jako sesunul?? ty ho tam nepásáš?

endlessblue
26. kvě 2009

HOlky, malá má teplotku po tý hexe 37,7.. .myslíte, že mám dát ten Nurofen???

endlessblue
26. kvě 2009

Tý jo, Kremrol, co ten Kubík vyváděl, že se sešoupnul až dolů???? 🙂

kremrolka01
26. kvě 2009

nepásám, on se občas trochu sešoupne níž, ale že by se dostal až na zem to jsem neviděla 😀

endy já bych nedávala, to je po odečtu 37,2
mně říkal doktor až od 38,5 v zadečku 😉

zajdla
26. kvě 2009

Ahojky.

Holky s tím oblíkáním neporadím.Protože to horko je nehorázné.Lucka už je velká tak spává v noční košilce.Ale pořád na nás vystrkuje holou prcinu.. 😀 😀 Má už jen letní deku.Ale s mimísama vám neporadím.Ale myslím,že jsem dávala malou v létě do overalu a spacího pytle.Měli jsme tenčí a tlustší.

Endy to nemá ještě teplotku.Tan čípek až od těch 38°C.

A ten sací reflex mají mimísci od 6 týdne plně vyvynut.Takže prý už můžou ty dudlíky a flaštičky.Za nás říkali,že se nemá dudlík dávat do 6 týdnů a teď se dává už v porodce.To si člověk nevybere.

pismenko
26. kvě 2009

Když se Tom vzbudil, tak měl na mobilu zmeškaný hovor od EX.Volal ji zpátky a jestli by nemohl hned na hodinu přijet, že je to hrozně důležitý a prej si má připravit nervy. Tak teda odjel...jsem napnutá jak kšandy, co zase ta mladá vyvedla 🙄 🙄 🙄 jsem se s ním loučila se slovy: ,,Ahoj dědo" (Nikola má v pátek 16) a Tom se na mě podíval a pravil:,,Bych ju zabil"...nasedl do auta a odjel 😀 😕 😅

pak podám hlášení

zajdi nebo rinyt. ty homeo je lepší před jídlem nebo po jídle nebo je to šumafuk??

pismenko
26. kvě 2009

jo a zajdi nebo rinty: jím i muntivitamíny pro kojící a těhule(začly mi brutálně padat vlasy), ty můžu brát normálně dál, nebo se to s těma homeo bude něják bít??

endlessblue
26. kvě 2009

Jéé.....markét...to je drááámo!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀
Letím teď cvičit, ale až se vrátím, tak nakouknu, jak se to u Vás vyvinulo 😉

zajdla
26. kvě 2009

Markét to je jedno,jestli před nebo po,ale aspoň 20 min,bys po nich neměla jíst ani pít.JInak vitamíny můžeš v pohodě dál. 😉

Markét jsem zvědavá,co za drámo to bude. 😀

pismenko
26. kvě 2009

Zajdi dikec 😉 😉

No ještě nepřijel 😕 😕