Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
29. kvě 2009

Heli tak už zůstaň doma a vyprdni se na prác a odpočívej.je to i tím počasím.

zajdla
29. kvě 2009

JJ Heli,když se zaregistruješ jako nastávající maminka do DM,tak dostaneš slevovou knížečku.Jsou tam různé slevy i na plínky a ubrousky.Já jsem ubrousky kupovala z DM Lucce.Teď už mají už i lepší ty plínky,tak uvidíme.Možná budem DM věrní i v plínkách.Jinak se mi líbily plínky z Tesca.Ty jsou možná ještě lepší než pampersky.

helicek
29. kvě 2009

Fakt? No já mám tu kartu DM, takže ještě k tomu je nějaká karta pro maminky? A co k tomu všechno potřebuji?

pismenko
29. kvě 2009

Pupek Heli 😀 😀 😀 😀

U nás DM není, takže mám smolíka 😝 😝 😝 😝

helicek
29. kvě 2009

Ten už mám 😀 😀 😀 😀 😀

helicek
29. kvě 2009

no u nás taky není, ale zatím jezdím do Prahy, manžel jezdí do Prahy, jinak jezdíme na nákupy na Mělník, takže tam je, tak je to ok
😀

pismenko
29. kvě 2009

Mám tam nové fotečky kdo chce juknout 😉

kremrolka01
29. kvě 2009

ahoj holky
u nás noc dobrá 21:30-6-8:30 ale zase to uspávání, od sedmi ne a ne zabrat a bečel jak když ho na nože berou
téééda Dorotka je krasavice nesmírná 😵 😵 😵

lucianas
autor
29. kvě 2009

Ahoj,

Zajdli, gratuluji ke včerejší úspěšné kontrole!!!

Heli, to jsem taky. Z toho si nic nedělej. Se mi málokdy chce něco dělat, nejhorší je se do toho pustit. 😉

kacena00
29. kvě 2009

hóóój děvčata a chlapci (miminkáčové)

heli, jedna kamarádka co má asi 7 letýho kluka a pak kluka o 14 dnů staršího než já používala při prvním taky babylove, chtěla sem jí dát ty dm slevový kupony a tak řikala že už nejsou to co bejvaly,. že při prvním si je nemohla vynachválit, ale teď prej ozkoušela a byly blbý, protejkaly myslim..

jo, sem se nepochlubila- už asi 14 dnů i v noci látkuju 😀 ,mám ty svoje supr ťuťu český haipa daipa a do nich dám bambusovou vkládačku a buď mi spí celou noc - a to čurká málo bobeš a nebo se probere ve 3 cca, přebalim, a on jako slušňák bez přemlouvání usne- no zlatíčko 😵 😵 😵 maximálně mi vynahrazuje ty tři měsíce

a holky!!!já už 5. den neodsávám rýmu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 su tak šťastná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a do colinfantu asi půjdu, za zkoušku dám jen těch 700Kč, může to být do budoucna pojistka proti rozvoji např. problémů se štítnicií, vím, že je to vesměs záležitost ženskejch, nebo trpí tím mnohem víc, ale můj táta na vojně taky onemocněl a vyoperovali mu ji

no a když to nezabere..vylítlo mi za život zbytečně prachů oknem mnohem víc - třeba sem mnohem víc prochlastala 😀 😅 😨 🤐

lucianas
autor
29. kvě 2009

tak kartu DM už mám doma, a do toho klubu maminek mám vypsanou kartičku a chci si to příští týden vyřídit v drogerii přímo.

kacena00
29. kvě 2009

dorotka je fakt kus, hele a ta čepice a mikyna na kočárkový fotce sou taky moc hezký, já nemůžu kápnout na hezkou a funkční čepici, chjo

kacena00
29. kvě 2009

no nic, jdu si ukuchtit špagáty, vemu kluka na krev, jestli už se mu krevní obraz vylepšil nebo bude popíjet železo a jedu za kremrolkou, juchuuuuuuuu

valentynka
29. kvě 2009

ahoj holky,

žirafí, my máme vigantol jednu kapku denně a vždy to kápnu na bradavku u posledního večerního kojení a šmitec 🙂
kanavit dávám jednou za měsíc, vždy když je mu měsíc, lépe se to pamatuje 🙂

a na prdíky nám nejvíc zabrala rourka 😉

lucianas
autor
29. kvě 2009

Kači, ty jsi teda šikulka. A malej je opravdu hodný, že ti tak krásně i během noci usne, po tom přebalení. .... pozdravuj Kremrolku!!

valentynka
29. kvě 2009

no já taky holky čuměla,že nemíkovi poradili ten nutrilon a kaše.

Si myslím,že by bylo lepší třeba přikládat k prsu častěji, ale když tak hezky spinká celou noc a vzbudí se jen 1x, tak bych ho opravdu nedávala, myslím,žeje to zbytečné, hlady nepláče.
ale uvidíme co na to nemík, jestli to prubla. 🙂

a baruš, já taky nevěděla, kdo je mama kami, bo jsme tu fontánu ani nevidšěla, takže jsem ti holka ani nemohla napsat o koho jde 🙂

pismenko
29. kvě 2009

Jojo baru, čepice je umění...všechno to buď leze do očí nebo se hrozně shrnujou a pak má uši venku.... 😠 😠

valentynka
29. kvě 2009

Dorynce moooc náušničky sluší 🙂
je to prostě kočka 🙂

a my se jdem oblékat a jedem k mamče.
chcem vapkou omýt bazén, případně obrousit a bude se natírat.
doted pršelo,ale už se to vyjasnuje.
a k obídku mamča udělá vdolky, už se těším 🙂

mějte se a večer nakouknu papaapa

pismenko
29. kvě 2009

U nás prší a prší a prší 😠 😠 😠 😠 hnus....

Díky za slova chvály Dorotky 😵 😵

lucianas
autor
29. kvě 2009

Val, tak to je dobrý, že u vás už neprší. K nám to právě asi došlo. Máme tu opravdu škaredě. Ach jo. Už aby bylo trošku zase líp a člověk mohl být aspoň na dvorečku.

endlessblue
29. kvě 2009

Tož já nás posunu na přední místa 😀

Bré ránko všem 😀 Právě jsem dosnídala 😅

endlessblue
29. kvě 2009

Takže!
Dorotka je ouplná kočička krásná... ty kukadla a ještě náušničky!!!! Paráda 😉

Holky, já koupila v Tescu ve výprodeji Julče čepici za 39Kč 😀 Mám jí na těch 2 posledních fotkách 😉

Baruš... koukám, že už jste se krásně stabilizovali. Kojíš, neodsáváš, Cyrdík přes noc spí lépe... paráda 🙂

Zajdli, gratulka ke kontrole 😉

pismenko
29. kvě 2009

Prej bré ránko 😀 😀 😀 😀 😀 Já se picnu

zirafik
29. kvě 2009

AHOJKY holkýýý 🙂 ,

tak mi malá drní v lehátku a já mám chvíli čas 😝 . Noc byla supr, kojili jsme 22,30, pak ve 4 a v 7... takže zlatíčko 😵 . Malá je ještě pořád trošku nažloutlá, tak je asi i ospalejší... snad pak nebude zlobidlo 🙄

Holky, všude píšou, že za nějaký 3,4 dny se maj očistky měnit na tmavě hnědý a já mám pořád sytě červený (8.den porodu), tak nevím, zda je to ok.... 😒 Jo a taky musim více trénovat svaly pánevního dna, neb se mi to tam dole nějak povolilo, a tak musím chodit včas 😒 😅

A teď jdu na fotečky .. 😵

zirafik
29. kvě 2009

jo a mně příjdou supr ty huggiesky.... zatím mi protekli trošičku jen jednou... teď je mají v tescu v akci 😉

endlessblue
29. kvě 2009

hihi... já vím, já vím... ale malá mě vzbudila už ve 4:45 a nechtěla zabrat.. tak jsem s ní čumákovala do 9 a pak si jí manža odnesl a já chrupala do 11:30 😅

pismenko
29. kvě 2009

pavli, já měla taky celkem dlouho čistě červený, neboj, ono se to srovná 😝 😝 ,ale je to hnus, co?

pismenko
29. kvě 2009

My dneska celkem dobrý, kojo v 19:00-03:00-6:00 takže se vracíme do starých kolejí.A holkýýýýýýýýýý zae normálně kojííím...jedno prso a podhoda, dorča neprotestuje a jsem teď ráda, že jsem se na to nevyprdla a vydržela, i když to bylo fakt hustý 😒

Tom chrní po nočce, já s Dorčou tady koukám na bathory, tak doufám, že mě nechá dodívat

zirafik
29. kvě 2009

týjooo Markét, malá je úplná princeznička .... a ty řasy dlouhý ... kam chodíte do salónu... já chci takýýýýýýýý 😅 😅

Je to humus, už aby to bylo za mnou... už je to lepší, ale v začátku jsem byla úplně mimo, do toho ty očistky, minimum spánku 🙄 🙄 ...

zirafik
29. kvě 2009

jo, ale musím pochválit mojí dr. , neb mně fakt supr zašila... já už vlastně 4.den po porodu normálně seděla 😵