Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
20. únor 2009

Veru, tada je ještě levnější 😉 http://www.elektro-oaza.cz/detska-chuvicka-bron...

Val, to si teda užíváš ☹ . Já už naštěstí nemám ani jeden moudrák.... s těma jsem trpěla jako vůl 😒

zirafik
20. únor 2009

Baru, je to fakt divný, když máš v pohodě i ten glykovaný hemoglobin... ten je dost směrodatný....

zajdla
20. únor 2009

Veru já mám chůvičku Tefal a je super.Mám ji v albumku. 😀

Val tak snad to přejde ten zoubek.Já to znám a lituju tě.Ale sekání nebolí.Aspoň já jsem byla u šikovného pana zubaře a bylo to úplně super.

Kačí tak to je super,že jsou výsledky v pořádku.Tak si Cyrda řekne sám kdy ven.Ale teď je zima,tak on si počká až bude teplejší počasí.
😉 😀

kacena00
20. únor 2009

no a to sem Pájo jako od cca 33-34 tt začala mít chutě, takže večer před odběrama sem sežrala celou snickersku, a 14 dnů předtím sem si fungovala na věcech jako ke snídani krupicová sladká kaše od naší Doriny 😀

hihi, Veru já sem tak ráda, že to budou muset nechat na něm, i když včera mi večer jako moc chytrej tvoreček nepřišel, to sem si s ním teda promluvila od plic a řekla mu že je trouba, protože sem opět sežrala pravítko a to mě kopalo z obou stran do boků, kdyby tam teda aspoň ležel, ale on se rozhodl že bude šermovat současně rukama i nohama a jako to břicho má ze strany do strany fakt svou omezenou kapacitu 😀 😀 😀

tak sem se s ním neprděla a lehla si na bok, protože už mě to unavovalo a trochu se zavrtěl protože to evidentně nwebavilo ani jeho a těch svejch skoro 50 cm už nenatahoval od boku k boku 😀

týýýýýýýjo, já sem na něj zvědavá!

val to je supr, žes tam dala odkaz na to sama doma, já to viděla už ke konci, vím, že tam mluvily o tom, že je rozdíl tady u nás v prdelákově a chůvou pro panelák,tak si to podle toho taky vyberu 😉 a k tomu zubaři bys teda podle mýho měla jít než se to zvrtne v něco horšího...

valentynka
20. únor 2009

baruš, můj zubař dělá jen do 11-12 hodin každý den 😀 😀

takže mám smolíka,ale bude to určo dobré,ale nějka se mi ty zuby fakt rozjely, kurňa 😠

zajdla
20. únor 2009

Kači za chvilku ho uvidíš. 😉

zajdla
20. únor 2009

Holky zítra odjíždíme na hory.Tak kdyby se něco dělo,tak mi prosím pošlite sms.Nevím,jestli tam bude někde net.Díky. 😉

kacena00
20. únor 2009

zajdi a došla včas ta PN? tě lituju, tyhle situace sem už taky párkrát zažila, vždy v nejméně vhodnou dobu....

užij si to tam - všichni si to užijte a dávěj na sebe pozor, určo někdo z holek napíše kdyby něco a pokud se to nebude třeba týkat mého funění v porodnici, písnu i já 😀 😀 😀

kacena00
20. únor 2009

val tak to je prokaučováno...tyjo tak zkus najít odvahu v pondělí 😉

kacena00
20. únor 2009

apropo - tejden před porodem sem si zafinišovala výbavičku pro cyrdu 🙂 konečně sem si koupila kyblíček a nějaký blbinky a mám to v albiku

zajdla
20. únor 2009

Kači penízky ještě nepřišly 😢

kacena00
20. únor 2009

chris na tý druhý fotce je malá uplně boží, apropo, kdo má co proti širokonosíkatějším holkám??? sem s nim já z něj nadělám fašírku!!!! 😀 😀 😀 😀 můj nosík mi přijde roztomilej a kritici ať si trhnou ploutvíčkama 😝 🙂

zajdla
20. únor 2009

Kači tak super,plínečky jsou krásné.Když byla Lucinka mimi,tak jedna taková plínka stála kolem 50 korun a byl jenom jedem druh.

zajdla
20. únor 2009

Měla jsem tu plínku tenkrát jen do poradny. 😀

kacena00
20. únor 2009

zajdi to je vopruz...no snad se vám nějak podařilo to vyřešit, pro jistotu si tam zavolej, já takhle v listopadu čekala až do začátku dalšího měsíce a tam mi řekli, že jim nedošel můj lístek na peníze, a tak se výplata pozdržela o celej měsíc dokud nezačaly vyplácet nový vejplaty..

snad si to i přes tyhle komplikace užijete!

apropo, že se opakuju, koukla sem ještě na moudré webovky - glyk. hemoglobin do 4,5 - výborná kompenzace a já mám prosím 3,9 no te´d už se nebojim vlka nic 🙂

pismenko
20. únor 2009

Baru, tak super, že to dobře dopadlo a teď už budeme jenom čekat 😵 😵 😵 😵 😵

zajdi, pěknou lyžovačku a bobovačku, snad bude nějáký sníh 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

zajdla
20. únor 2009

Kači já se ptala včera na mzdovce a prý to ještě vraceli,že tam chybělo nějaké razítko.Tak přijde asi příští týden,což bude na nic,protože už budem na horách.

pismenko
20. únor 2009

No tak se pomějete až přijedete a budete se v těch prachách koupat 😀 😀 😀 😀 😀

zajdla
20. únor 2009

JJ myslím,že je tam 4 lavinové nebezpečí. 😝 😝 😝 Tak si to teda budem užívat.Manža říkal,že řetězy hodíme už u Bruntálu a pojedem až na místo 50km/h.To bude zábava. ☹

pismenko
20. únor 2009

Ten Bauer to je mouka 😕 😕

pismenko
20. únor 2009

U Bruntálu 😵 😵 😵 😵 Mé rodné město, budeme od sebe tuze kousíček

pismenko
20. únor 2009

Vy jedet na praděd??

zajdla
20. únor 2009

JJ to teda asi pravda nebude.Ale snad už na mě budou čekat.

zajdla
20. únor 2009

My jedem do Malé Morávky

pismenko
20. únor 2009

Do Morávky 😵 😵 No máte dobrý vkus, co se týče lokality 🙂 🙂 Jeseníky jsou krásné

zajdla
20. únor 2009

JJ díky,už jsme tam byli a moc se nám tam líbilo,chceme zajet i do Karlovy studánky atd.

valentynka
20. únor 2009

holky loučím se s váma, dorazil manža

mějte se papa

christla
20. únor 2009

Tak jsem tady. Jsem hotová. Celý den jsem přeorganizovávala ložnici a prala. Musím to tady nějak dát do kupy, abych měla msto na mimi. Řeknu vám, je to ale fuška. 😒

christla
20. únor 2009

Jo, jonak ten mantinel jsem vyprala jen na 30 stupňů a normálně to nechala vyždímat a nic se s tím nestalo, tak jsem ráda. 😉

Pavlí, vy už máte tenhle kočárek, co máš v albu zamluvený nebo koupený?

ver.kuc
20. únor 2009

Nazdárek... tak konečně je chůvička objednaná.. přečetla jsem snad všechno na netu 😕

http://www.detskyraj.cz/zbozi/5408-topcom-chuvi...

Jinak naše dítě je opravdu závisláček... nepláče ale mám jí celej den v náručí, tak jsem neudělala lautr nic.. musím se naučit vázat ten šátek a začnu si hrát na indiánskou babičku 😅