• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
jo paráááda tak že já mám jasno jelikoš mě nic jiného nezbejvá než ty tři roky :sunglasses:
1. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitoušku, hezky jsi si to myslela :grinning: :grinning:

můžeš jtí klidně na 4 roky, ale to asi jde málo kdo
většina mamin jde na tříletou
1. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
je pravda že dva vypadaj hezky finančně ale bohužel a hlavně asi ty tři roky jsou opravdu akorád pro prcka dva je málo

jo ještě jsem měla takovou jednu variantu s manžou ....jako že bych byla dva roky kdyby to šlo a ty peníze bych si šetřila n ten třetí a ten bych jako byla doma s těch ušetřenejch peněz .........ale vzhledem k tomu že já nedosahuju na ty dva tak prd a nakonec zní to docela idylicky ale asi by to nešlo takhle vobejít nebo jo??? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
na 4 neci žít za 3tisíce teda neumím :frowning2:
1. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
v podstatě je to buřt jelikoš stejnak ty peníze člověk dostane tak jako tak :sunglasses:
1. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě by mě teda zajímalo mě říkala minulí tejden ta ženská ze soc. že mám přijít až budu mít papír o ukončení mateřské dov... tak ten mě asi vystaví zaměstnavatel ne ?? I když teďka čtu v těch stránkách od Kremrolky a tam nic o takovém papíru nepíšou :unamused:
1. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma, podtženo sečteno, mám tu dvouletou variantu a hold teď se tím trápit nebudu.prostě se vrátím na chvilku do práce a budeme se snažit o sestřičku(chtěla bych Doubravku :sweat_smile: :sweat_smile: - a všichni mi říkají, že jsem padlá na hlavu).Snad to klapne rychle a Dorotce bud budu platit hlídání nebo se postarají babičky, tatínek, jesle nebo co já vím :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrýýý písmen :sunglasses:
1. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se ptala paní, jestli mám nárok na nějáké přídavky na malou a ona na to, že ne, že to by nám jistě nevyšlo. Tak jsem jí tam na plnou hubu řekla, že na to asi nejsme DOST OPÁLENÍ :angry: :angry: a ona mi prakticky dala za pravdu a největší problém je v tom, že vlastně oba chodíme do práce :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . no tento stát je opravdu velmi asociální a kdybych byla cca o 5 let mladší a bezdětná, okamžitě bych to tady zabalila a emigrovala někam do pryč (že by do Kanady :grinning: :grinning: ??)
1. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé já su tele... já si nevšimla, že už jsme na další stránce :grinning:
1. čer 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét...chihihichi.. taky mám pocit, že být snědší, tak nemusíme mít o budoucnost strach :angry:
1. čer 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, co jsi sebou měla všechno za papíry, aby sis mohla vyřídit tu 2 letou variantu?... trochu o tom uvažuju!!
1. čer 2009 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru nic, jenom to potvrzení od zaměstnavatele, o kterém jsem psala ráno.tam musí být ta částka, kterou jsi si vyděla za den. A pokud je to více než těch 300něco korun.
1. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
částka za den a to za rok 2008?
1. čer 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. Co k vyplnění žádosti na úřadě potřebujete?

* občanský průkaz
* rodný list všech dětí do čtyř let věku
* doklad o tom, jak dlouho a v jaké výši jste pobírali příspěvek v mateřství (PPM)
* chodí-li dítě do jeslí či do školky, musíte mít potvrzení o tom, kolik času tam tráví
* předem si rozmyslete, v jaké výši a jak dlouho chcete Rodičovský příspěvek pobírat

Tady právě ještě píšou to, že je i zajímá v jaké výši jsem měla to PPM... ale to zas nechápu, jestli to je za den, nebo měsíčně :angry: :angry: :angry: :angry: pommóóóóc... byrokracie v tomhle státě nezná mezí a jenou jak říká moje mamča... CHCÍPNEME NA PAPÍROVÁNÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. čer 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to přesně nevím, za jeké to je období, ale já myslím,že ty na to dosáhneš taky s přehledem,protože já byla doma prakticky od druhého měsíce a vyšlo mi to.Sice o 3,-, ale vyšlo.A jsem taky ve školství a bez VŠ,takže myslím, že ty máš ještě větší základ
1. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to má teda recht endy ta Tvoje mamča :angry: :angry: :angry: :angry:
1. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se stihla najíst a Míša už je taky po O a kouká na mě ze sedačky :sunglasses:
1. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja holky, jak se máte? Chjo.... vás hrozně zanedbávám....ale už se pomalu zabíháme, tak snad bude lépe.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Holky, pošlu vám něco do IP... znáte to, špehové jsou všude :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já byla na nákupu úspěšná, Péťa má super džíny, snad mi z nich přes léto nevyroste :grinning:
1. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
heli jsi šikulka a žiraf zdravím tě to jsem zvědavá co krásného nám pošleš :sunglasses:
1. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem mu koupila zákusek, když je dnes ten Den dětí a manželovi taky, aby náhodou neměl řeči :grinning:
1. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale hlavně se nelekněte :grinning: ...
1. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuu super žiraaf už jsem to omtkla amáš plusko :sunglasses:
1. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
náhodou vypadáš dobře já byla jak zombie hrůůůza :pensive:
1. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že řešíte PPM ... já chci asi tu na 2 roky a zatím uvažujeme, že než skončí zkusíme druhé... i když to jsou velké plány a pak boom a je to stejně jinak :unamused: . Nicméně já když bych se vrátila, tak už si tolik, co dříve nevydělám, tudíž by se mi pak mateřská pokrátila, takže já se chci nástupu do práce mezi dětmi vyhnout :sweat_smile: . Jinak s vámi musím souhlasit... nejsem rasista ani žádný fuj extremista, ale občas mám pocit, že je ta diskriminace jaksi obrácená :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Člověk, který se snaží, vše platí, maká jak tříbarevnej, tak když pak náhodou něco od státu potřebuje, tak dostane kulový bingo.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no měli bysme sesbírat mailovky, tak bych poslala nějaký lepší fotky... tady jsme s malou jak strašidla... ale co foťák není vizážista... prostě taková tam byla realita :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žiraf je mediální hvězdáááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
Hele, žiraf.. moc ti to tam slušelo ty kecko. Já se nechat fotit po porodu a nenalíčená, tak by všem praskly monitory!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A pro Kristýnku už je odhlasováno, tak se holky taky snažte, jo??? :wink:
1. čer 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak žiraf stopro sohlas pěkně jsi to nazvala kulový bingo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme na stotisíckrát :dizzy_face: :dizzy_face: za hlásky....

Ps. Autogramy až na letišti... v čase mého odletu :grinning: :grinning: :grinning: do Kanady :grinning: :grinning: (jak psala Markét :grinning: )
1. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek