Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
1. čer 2009

jo paráááda tak že já mám jasno jelikoš mě nic jiného nezbejvá než ty tři roky 😎

valentynka
1. čer 2009

jitoušku, hezky jsi si to myslela 😀 😀

můžeš jtí klidně na 4 roky, ale to asi jde málo kdo
většina mamin jde na tříletou

jitousek
1. čer 2009

je pravda že dva vypadaj hezky finančně ale bohužel a hlavně asi ty tři roky jsou opravdu akorád pro prcka dva je málo

jo ještě jsem měla takovou jednu variantu s manžou ....jako že bych byla dva roky kdyby to šlo a ty peníze bych si šetřila n ten třetí a ten bych jako byla doma s těch ušetřenejch peněz .........ale vzhledem k tomu že já nedosahuju na ty dva tak prd a nakonec zní to docela idylicky ale asi by to nešlo takhle vobejít nebo jo??? 😅 😀 😀 😀

jitousek
1. čer 2009

na 4 neci žít za 3tisíce teda neumím ☹

jitousek
1. čer 2009

v podstatě je to buřt jelikoš stejnak ty peníze člověk dostane tak jako tak 😎

jitousek
1. čer 2009

jo a ještě by mě teda zajímalo mě říkala minulí tejden ta ženská ze soc. že mám přijít až budu mít papír o ukončení mateřské dov... tak ten mě asi vystaví zaměstnavatel ne ?? I když teďka čtu v těch stránkách od Kremrolky a tam nic o takovém papíru nepíšou 😒

pismenko
1. čer 2009

Tak jsem doma, podtženo sečteno, mám tu dvouletou variantu a hold teď se tím trápit nebudu.prostě se vrátím na chvilku do práce a budeme se snažit o sestřičku(chtěla bych Doubravku 😅 😅 - a všichni mi říkají, že jsem padlá na hlavu).Snad to klapne rychle a Dorotce bud budu platit hlídání nebo se postarají babičky, tatínek, jesle nebo co já vím 🙂

jitousek
1. čer 2009

dobrýýý písmen 😎

pismenko
1. čer 2009

Taky jsem se ptala paní, jestli mám nárok na nějáké přídavky na malou a ona na to, že ne, že to by nám jistě nevyšlo. Tak jsem jí tam na plnou hubu řekla, že na to asi nejsme DOST OPÁLENÍ 😠 😠 a ona mi prakticky dala za pravdu a největší problém je v tom, že vlastně oba chodíme do práce 😅 😅 😕 😕 🙄 🙄 . no tento stát je opravdu velmi asociální a kdybych byla cca o 5 let mladší a bezdětná, okamžitě bych to tady zabalila a emigrovala někam do pryč (že by do Kanady 😀 😀 ??)

endlessblue
1. čer 2009

Jéé já su tele... já si nevšimla, že už jsme na další stránce 😀

endlessblue
1. čer 2009

Markét...chihihichi.. taky mám pocit, že být snědší, tak nemusíme mít o budoucnost strach 😠

endlessblue
1. čer 2009

Markét, co jsi sebou měla všechno za papíry, aby sis mohla vyřídit tu 2 letou variantu?... trochu o tom uvažuju!!

pismenko
1. čer 2009

veru nic, jenom to potvrzení od zaměstnavatele, o kterém jsem psala ráno.tam musí být ta částka, kterou jsi si vyděla za den. A pokud je to více než těch 300něco korun.

endlessblue
1. čer 2009

částka za den a to za rok 2008?

endlessblue
1. čer 2009

10. Co k vyplnění žádosti na úřadě potřebujete?

* občanský průkaz
* rodný list všech dětí do čtyř let věku
* doklad o tom, jak dlouho a v jaké výši jste pobírali příspěvek v mateřství (PPM)
* chodí-li dítě do jeslí či do školky, musíte mít potvrzení o tom, kolik času tam tráví
* předem si rozmyslete, v jaké výši a jak dlouho chcete Rodičovský příspěvek pobírat

Tady právě ještě píšou to, že je i zajímá v jaké výši jsem měla to PPM... ale to zas nechápu, jestli to je za den, nebo měsíčně 😠 😠 😠 😠 pommóóóóc... byrokracie v tomhle státě nezná mezí a jenou jak říká moje mamča... CHCÍPNEME NA PAPÍROVÁNÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pismenko
1. čer 2009

tak to přesně nevím, za jeké to je období, ale já myslím,že ty na to dosáhneš taky s přehledem,protože já byla doma prakticky od druhého měsíce a vyšlo mi to.Sice o 3,-, ale vyšlo.A jsem taky ve školství a bez VŠ,takže myslím, že ty máš ještě větší základ

jitousek
1. čer 2009

to má teda recht endy ta Tvoje mamča 😠 😠 😠 😠

jitousek
1. čer 2009

tak jsem se stihla najíst a Míša už je taky po O a kouká na mě ze sedačky 😎

zirafik
1. čer 2009

ahoja holky, jak se máte? Chjo.... vás hrozně zanedbávám....ale už se pomalu zabíháme, tak snad bude lépe.. 🙄 🙄 . Holky, pošlu vám něco do IP... znáte to, špehové jsou všude 😅

helicek
1. čer 2009

tak já byla na nákupu úspěšná, Péťa má super džíny, snad mi z nich přes léto nevyroste 😀

jitousek
1. čer 2009

heli jsi šikulka a žiraf zdravím tě to jsem zvědavá co krásného nám pošleš 😎

helicek
1. čer 2009

taky jsem mu koupila zákusek, když je dnes ten Den dětí a manželovi taky, aby náhodou neměl řeči 😀

zirafik
1. čer 2009

no, ale hlavně se nelekněte 😀 ...

jitousek
1. čer 2009

juuuu super žiraaf už jsem to omtkla amáš plusko 😎

jitousek
1. čer 2009

náhodou vypadáš dobře já byla jak zombie hrůůůza 😔

zirafik
1. čer 2009

Koukám, že řešíte PPM ... já chci asi tu na 2 roky a zatím uvažujeme, že než skončí zkusíme druhé... i když to jsou velké plány a pak boom a je to stejně jinak 😒 . Nicméně já když bych se vrátila, tak už si tolik, co dříve nevydělám, tudíž by se mi pak mateřská pokrátila, takže já se chci nástupu do práce mezi dětmi vyhnout 😅 . Jinak s vámi musím souhlasit... nejsem rasista ani žádný fuj extremista, ale občas mám pocit, že je ta diskriminace jaksi obrácená 🙄 🙄 . Člověk, který se snaží, vše platí, maká jak tříbarevnej, tak když pak náhodou něco od státu potřebuje, tak dostane kulový bingo.... 🙄 🙄

zirafik
1. čer 2009

no měli bysme sesbírat mailovky, tak bych poslala nějaký lepší fotky... tady jsme s malou jak strašidla... ale co foťák není vizážista... prostě taková tam byla realita 😅 🙄 🙄

endlessblue
1. čer 2009

Žiraf je mediální hvězdáááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
Hele, žiraf.. moc ti to tam slušelo ty kecko. Já se nechat fotit po porodu a nenalíčená, tak by všem praskly monitory!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A pro Kristýnku už je odhlasováno, tak se holky taky snažte, jo??? 😉

jitousek
1. čer 2009

přesně tak žiraf stopro sohlas pěkně jsi to nazvala kulový bingo 😀 😀 😀 😀

zirafik
1. čer 2009

děkujeme na stotisíckrát 😵 😵 za hlásky....

Ps. Autogramy až na letišti... v čase mého odletu 😀 😀 😀 do Kanady 😀 😀 (jak psala Markét 😀 )