• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
2. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele jituš ty my děláš chutě :grinning:
nemáš tam recept na nějakou dobrou buchtu či koláč kam se nedává mlíko, máslo, tvaroh, atd.???
já dělám dneska k obědu toto:
http://recepty.vareni.cz/ratatouille/
a k tomu pečenou vepřovou krkovici
2. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme právě zadělala těsto na ty jahodové knedlíky.
mám tu jahody i tvaroh,tak to okusím :slight_smile:

noo už se nemůžu dočkat :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy mě děláte chutě :sunglasses:

já jsem teďka vypravila kluky ven na prochajdu tak že jdu žehlit mějte se pá pá ještě se možná vokážu a určitě pošlu žirafí rodince hlasečky :wink:
2. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky budu žehlit, za chvilku dorazí mamča, tak se u ní dotoho pustím a ona si bude hrát s Filípkem.

ted jsme ho dala spinkat,tak bude i vychrupkanej.
2. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše malá mi tu teda vykládá, to je něco.. musím nahrát nějaké to videjko :wink:
2. čer 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už jsem zase tumpachová :confounded:

Kremrol... tohle mi poslala naše mzdová: Posílám Vám postou vyjádrení
paní reditelky a potvrzení k zádosti o RP. Podle me byste ho ale mela dostat az po vycerpání
rádné dovolené.

Tak teď teda nevím. Oni mi proplatí tu dovolenou, ale peníze na RP mi začnou chodit až v srpnu??? :angry:
2. čer 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru to je blbost!!!!
oni z práce nemají s vyplácením rodičáku absolutně nic společnýho, to vyplácí sociálka a podmínkou je pouze to že nedáváš dítě do školky jak si tu psala
2. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžeš být zaměstnaná, dostávat z práce třeba 100 tisíc měsíčně zato, že jim budeš z domova překládat a že k tomu do stáváš rodičák do toho je jim prd
2. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :astonished:

Tak malému horečka přešla v pátek kolem 13h.

No byla jsem ráda a jak.

Chudinka malej, to bylo něco.

No moc dobře to nesnese tu hexu.

Jinak jsem mrkla holky na Vaše fota, no všichni moc krásný.

Jakoubek s Cyrílkem jsou moc krásně na fotečce :wink:

Mě malej ted spinká, usnul při hraní s chrastítky.

Vařila jsem kotlety na šlehačce, vytírala, prach utírala.

Čekám na manžu a půjdeme ven s malým.

Je krásně.

:slight_smile:
Jinak ta nemléčná broskvová kašička malému strašně moc chutná, ¨
včera mi vypil 120ml k večeři.
2. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
endy, to je nějaká divná mzdová, opravdu to je tak, jak psala kremrolka !!
do toho jim nic není, prostě at ti vyplní žádost s vyměřovákem
2. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tohle jsem přesně tady řešila s tou dovolenou že mě tohle napsal ten dotyčnej než to tu zrušili z pesonálního že nejdřív budu jako vybírat tu dovolenou a pak v srpnu nástup na rodičák :angry: tak jsem zvědavá s čím mě odbudou z těch Pardubek ale jsem na to připravená ale hlavně nevím kam se pak obrát v případě že mě řeknou pá pá až v srpnu :unamused: :angry: :angry: :angry:

a val ten vyměřovák a žádost to nejsou ty papíry ze socky nebo jo?? Já jestli to mám poslat vedoucí nebo jestli oni samy pošlou nějaké papíry ...........fakt chcííípnem na papírovááááníííííííí béééééééé se poseru s tohoooooo :cry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
druhá strana

další hlas :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak už mám vyžehlíno hurááááááá :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo další hlas též :wink: to by bylo aby žirafáci nevyhráli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitoušku, to si vyzvedneš papíry na sociálce a doneseš nebo pošleš do mzdovky a ona ti to tam vypíše nebo ti k tomu něco vyjede
2. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vložila nové fotečky Filípka od 5.měsíce
2. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou vosery teda fakt s těma papírama to snad ani není možný tady aby se člověk každého doprošoval a pomalu se plazil s nataženou dlaní jak největší socák kurňa joooo kdyby to byla černá huba všichni by se smekali jak před panem prezidentem :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha hm tak že je potřeba těch papírů co mám doma ze socky hm to je teda v perdeli ..........já myslela že chtěj jen to potvrzení že mě zkončila PPM a pak stačí zajít se vším na ouřad na tu socku :unamused:
2. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitoušku, jákdyž byla na sociálce,tka mi dala dva papíry kvůli tomu rodičáku, že prý kvůli roku 2008 a druhý kvůli roku 2009, tak mi to v práci dotoho vyplnily, jenže já ted neívm kam jsme to dala

na netu jsou ty tiskopisy, co dávala odkaz kremrolka,které potřebuješ
2. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni potřebujou na sociálce, jaký jsi měla denní vyměřovací základ, nevím proč to chtějí,když si stejnak vybíráš ty jak chceš být doma dlouho.
moje mzdová taky nevěděla :frowning2:

joo ted jsem si uvědomila, oni ti poslal i papír o tom,že máš určitou dovolenou a že ti její výběr končí v tom srpnu.
pokud by jsi si totižu zaměstnavatele nezažádala o to,že chceš být doma na rodičáku a nějkaou tu variantu, považovali by to jakože nastupuješ do práce a když by jsi nepřišla,tak by jsi měla áčko.

ty musíš zaměstnavatele požádat o ten rodičák, je na to papír určitý !

pokud by jsi žádala o ty 4 roky, tak n by ti ten čtvrtý rok ani nemusel povolit,ale to se asi neděje.

takhle mě to vysvětlovali dvě mzdové účetní
2. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=17853

taky dobrý :slight_smile:

chtěla bych to někdy zkusit
2. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se s toho snad půjdu trefit do hlavy val to je teda fakt dobrý ještě áčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

NESNÁŠÍÍÍm ouřady a PAPÍRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
pardon caps lock :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to tak, jitu nepleť si nástup na rodičovskou dovolenou u zaměstnavatele (po tom co si vyčerpáš dovolenou) a dobou kdy budeš čerpat rodičovský příspěvek!!! ten se bere hned po ukončení PPM
2. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
žádost o rodičov. příspěvek
a žádost o rozhodnutí o volbě nároku na rodič.příspěvěk

tak to jsou dva papíry co tu mám ale nikde tam nevidím Val ten mzdovej výměr kam by to tam smolili :sunglasses:
2. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se vrátila z mega prochajdy, mám odhlasováno, nakojeno a bolí mě nohy jak cip :rolling_eyes:
2. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim říct, že ten novinář co psal do žirafinýho regionál. deníku je teda skvělej :slight_smile: sem se u těch komentářů celkem bavila
2. čer 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata zabereme v tom hlasování :wink: :wink: :wink:

dorča zbouchala misku kaše a chtěla ještě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Zítra udělám více :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zahlasovala stý hlas :slight_smile:
2. čer 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek