Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
2. čer 2009

tak jsem holky doma našla rýžovou nemléčnou kaši,dala mi jí jedna mamina,která už jí nepotřbovala, je nová.
píšou tam že se má dělat v mléce.
markté ty jí ředíš vodou ?
zítra bych měla mít tu odsávajdu,tak bych zkusila do té kaše odstříknuté mlíko

valentynka
2. čer 2009

joo jinak knedlíčky byli výborný,dala si i mamča a prý je taky udělá 🙂
takže doporučuju 🙂

zirafik
2. čer 2009

ahoja zlatíčka 😵 , tak já dala 99. a stejně ten Honzík jede o stošest.... se teda nezdá... ještěže máme silné mužstvo tet koníkovek 😵 😵

Koukám, že se tu vaří 🙂

Val, mně přišla odsávačka dneska - medela harmony - je manuální, ale na netu jí hodně chválej... nicméně 1100 Kč za kus plastu 🙄 🙄

zirafik
2. čer 2009

týjo Baru vám to tam s Cyrilkem sluší 😵 😵 .... to jste určitě vyhráli 😉

zirafik
2. čer 2009

chjo, tomu Honzíkovi to snad přičítá nějaký automat.... 😒

pismenko
2. čer 2009

uff 101

pismenko
2. čer 2009

Val, já to dělám z vody.Prvně jsem to dělala z kojenecký a teď normálně z kohoutku.nechápu, když je to nemléčná, že první věta návodu je přidejete mléko 😕 😕 🙄 🙄 takže převařím vody,naleju do mističky, nechám schladnout na těch 50 a pak přisypávám tu kaši a šlehám vidličkou.tak přiměřeně, ani řídký a ani betonový.Dorce to ze začátku moc nejelo, ale teď se může utlouct.Já ji to teda zpestřím tím banánem, ale to mi poradili u doktora, takže nic proti ničemu.

kacena00
2. čer 2009

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, zuřím zuřím zuřím, to moje dítě si ze mě asi dělá prdel, uf...

sem ho už musela vrazit tatínkovi, jinak bych už si važně šla dát mašli

teď vidím, jaká výhoda je to, mít poblíž rodiče 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

sem si postěžovala a hlásím sto druhej hlas a za zdí slyším toho našeho smrada jak kvičí, blééééééééééééééé pomoc to už je od půlnoci pomiliontý, proč nezdědil Michalovu povahu???? druhý už teda asi nevyjde, páč toto mě fakt dává zabrat, mi dva tejdny ukázal jaký by to mohlo bejt, kdyby byl hodnej a už by stačilo, zase začíná masakrovat moje nervy

tak sem se tu vypovídala a hned je mi líp...

pismenko
2. čer 2009

Spurtík??

pismenko
2. čer 2009

To u nás už se spinká 😵 😵

kacena00
2. čer 2009

ne, no i když možná malej, protože se zase budí v noci - o půlnoci a ve tři a v mezi 5.-6. ale tohle je prostě napruzelost, nasejřenost, vztekavost, prso často nechce, když mu ho náhodou nabídnu dřív než za 2,5 -3 hod. tak se div nepobleje, jaký je to fuj, on prostě ječí kvičí a zkouší, kam až může zajít, bryz na to přišel. ufinky,najim se nakojim ho, vypadnu na tanyny a až se vrátím otevřu si flašku s vínem, ať si aspoň trochu uklidnim nervy,

kacena00
2. čer 2009

závist...

pismenko
2. čer 2009

Baru a není už přetaženej??

kacena00
2. čer 2009

jo, jenže on to má market celej den- už od dnešní půlnoci...a to přes den chrápe... najednou v něm něco lupne a jede to a nedá se utišit uchovat uhoupat třeba půl hodiny hodinu..

kacena00
2. čer 2009

v pátek večer to měl jednou, o víkendu párkrát, včera trochu a dnes teda nářez..

kacena00
2. čer 2009

no nic jdu se najíst, ať můžu v klidu vyrazit, tak pus

pismenko
2. čer 2009

To přejde, jsou to malí teroristi no 😉 😉 😉

zajdla
2. čer 2009

104 😀

jitousek
2. čer 2009

jéééé baru tobě to tam slušíííííí namou duši 😵 😵 😵 😵

kremrolka01
2. čer 2009

Baru nic si z toho nedělej, u nás je doma dneska to samý, dneska je malej na zabití od rána fakt
pořád mručí... MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM celej u toho červená vzteká se, přes den naspal asi půl hodiny, no paráda, teď přišel tatínek tak jsem řekla, že ho chci vidět už jenom po koupání u prsa a zase předávám dál

kremrolka01
2. čer 2009

a pak si dám PIVOOOOOO 😀 😀 😀

kremrolka01
2. čer 2009

holky už ho doháníííme... 106 🙂

zirafik
2. čer 2009

107... 😝 😝 😝 , holky, vy teda jedete 😕 😕 😕

jitousek
2. čer 2009

markét vy už spíte jooo 😎 ???

Cha cha tak to u nás nehrozí spali jsme půl hodiny po koupání snědli jsme 100váka kaše zkusila jsem mu jí včera a chutná mu ale dáváme teda s flašky 😎 jenže spánek nikde včera jsme usnuli až v 22h a dnes to bude asi podobný 😠 hele a kolik děláš tej kaše v ml???

zirafik
2. čer 2009

Baru, úplně Ti rozumím... včera naše žabajzna ječela v kočárku 1 km před barákem... my s mamkou letěli s ječícím kočárem 🙄 ... uklidnění bylo až doma u prsa, a to jedla hodinu a půl předtím 🙄 .. sem běsnila 😒

jitousek
2. čer 2009

jinak kremrol u nás podobně furt hučí jak piliňák a já jsem dneska zdrhla na ten ouřed do práce kde jsem nepochodila byla jsem naprdlá ale vyvětrala jsem si hlavu bez mimíse 😉 odpoledne šel s manžou ven ale vrátili se z brutálním křikem po hodině a půl což normálně nedělá 😒 spí i 3h v kočáře a teď tu vybekávááááá grrrr a neví co chce nic ho nebaví a mě už teda taky neba 😠 já vůbec nevím jestli má hlad nebo co to dítě chce manža ho vozí v koši po bytě chvíly je klid když s ním někam přejede ale za chvíly začne kňourat

jitousek
2. čer 2009

žiraf tak takhle dneska jel můj manža byl uoplně hotovej ale alespoň si vyzkoušel jet z muzikou mě už to udělal několikrát a to se mě pak doma nevěří jelikoš přijdem domu a buď u baráku usne nebo se uklidní a je klid 😀 😀 😀 😀

jitousek
2. čer 2009

tak teď se zabavil asi tak na 5 minut pod klotočem je tam ticho teda jen hraje ten krám dokola 😅 😵 😵 😵 😵

zajdla
2. čer 2009

Písmenko.JInak nemléčná se kaše jmenuje proto,protože tam není mlíko a musíš ho tam dát.Je to dobré pro mamče,které kojí,že můžou dát mateřské.Ona je pak i levnější.Mléčná kaše ,protože už to mlíko obsahuje.Proto se tam přidává jen voda. 😀 😀 😉

pismenko
2. čer 2009

Hmm, tak jsem z toho jelen..... dělám nemléčnou z vody 😅 😅 😕 😕 😀 😀 😝 😝

kolik toho je nevím, zítra to změřím, ale cca 80-100 🙂