Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
3. čer 2009

Jooo Kremrol.. jedééém 😀

kremrolka01
3. čer 2009

už jen 45 hlasů rozdíl, no ale máme na to už jen 45 hodin 😀

kremrolka01
3. čer 2009

to bude o prsa 😎

pismenko
3. čer 2009

Já to zkusím hodit na lednovky, třeba podpoří 😉

endlessblue
3. čer 2009

No nevím, zase to kubíčkovi poskočilo, takže 47 hlasů.. jojo, holky se flákaj... a já zítra ráno odjíždím

endlessblue
3. čer 2009

Dobro Markét...chichi 😀

pismenko
3. čer 2009

Kam??

pismenko
3. čer 2009

tak jsem to dala na leden i květen 😀 😀 😀 A Kubíčku třes se 😝 😝 😝 😝 😝 😝

pismenko
3. čer 2009

ty vado on už má 200 😝 😝 😝 😝 😝 😠

endlessblue
3. čer 2009

Markét, jak dlouho jste měly po druhé hexe, než jsi dala dělat ty naušničky? Přemýšlím, že dneska sjedu s Juli k nastřelení

endlessblue
3. čer 2009

No, musíme se snažit.. ale sem tam jeden hlas asi nepomůže... to chce opravdu jeden člověk několikrát denně..
já na tom dneska fakt makááám!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Páč pak už si neškrtnu... zítra odjíždíme
😔

pismenko
3. čer 2009

Hexu dostala 19.5.(to byli úterý) a naušničky byly za týdeb ve čtvrtek, takže podrženo sečteno 9 dní 😉

tak mám posekáno před barákem a v technické části zahrady a zítra musím pokračovat.Dorče ještě drní, ale myslím, že za chvilku ji hlad probudí 😎

pismenko
3. čer 2009

No a táži se podruhé...kam???

endlessblue
3. čer 2009

joo...já to přehlídla 😀

Manža pojede makat s tátou na nějakém krbu a já strávím víkend s manžovou mamčou. Aspoň si trochu odpočinu od Juli,... ale zrovna terno plán na víkend to teda nejni... to je fakt 😅

endlessblue
3. čer 2009

Takže, naušničky se nekonají... mám si v úterý zavolat a domluvíme se.... prý tam musí být 2 paní najednou... šmarjá, to je jak cejchování 😕

endlessblue
3. čer 2009

tývogo.. už jen rozdíl 40 hlasů... písmen..ledňáčci asi zapracovali či co 😀

pismenko
3. čer 2009

no trochu jsem to tam rozhýbala 😀 😀 😀

jitousek
3. čer 2009

teda holky to začíná bejt napínavé jako porod to hlasovánííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵

endlessblue
3. čer 2009

hihi...jojo, dotahujem se... u Kubíků se dneska asi nebude spát 😀 😀 😀 😀 😀

jitousek
3. čer 2009

já jsem se vrátila z procházky Míša nám dneska dopolko vůbec nespal jen stěží půl hodiny ráno tak že od 5h byl na nohou protivnej poblitej hrůza ale přičítám to těm zoubkům jelikoš takhle mě neblindil ani když byl malinkatej a porád hučí a kňorá a packy si může uhryzat .........dala jsem mu vychladit kousátko tak po něm šel jak drak jenže zase se pak tím rejpnl a bulel a pořád dokola ........no venku svítilo odpolko slunce ale foukal šílenej vítr a tak byla docela zima tak že jsem si dojela pro kabát do čistírny a chvíli poseděla na náměstí a pak jsme to vzali ještě oklikou a dom 😎

doma opět bulel a teď usnul chudák teda ty zuby mu dávaj .......on neřve tak normálně jak když bulí ale tohle je takové auva auva pusinkou u toho takhle dělá a mě je ho bobíska líto .....jsem mu říkala jo hochu zuby jsou sviňa když rostou pekelně bolej a když padaj není to o nic lepší hold těžkej život se zubama 😖 ☹ 😢 😎

jitousek
3. čer 2009

no jestli bude Míša naříkat a nevyspíme se tak asi budu taky hlasovat 😝 😀 😎 😵

pismenko
3. čer 2009

Takže jituš si bere noční 😀 😀 Fajn 😉

jdu dělat kašičku 😝 😝

endlessblue
3. čer 2009

35 hlasů rozdííl.. TO DÁAAMEEEEE!!!!!!!!!!!!!

jitousek
3. čer 2009

to určo dáme ...........no já si noční neberu jen konstatuji kdybych náhodou nespala jako že snad budu 😅 tak jsem ochotná každou hodinu klikat 😝 😀 😎

endlessblue
3. čer 2009

Holky, když budete mít chuť.... jukněte.. tady se Julča rozhodla zbaštit chrastítko... též číhám na první zoubek 😉

jitousek
3. čer 2009

jo změř markét kolik dáváš tej vody já abch věděla my jsme měli stováka 😉
ale jak jsi psla misku tak si předstvím velikou misku 😝 😀

jitousek
3. čer 2009

edy supeeeeer Juli je šikula 😉

jitousek
3. čer 2009

hele a jak se to tam dává to video já bych taky chtěl a čím to točíš mobilem nebo máš kameru ???? Díky za odpověď

endlessblue
3. čer 2009

Jitu, natáčela jsem to normálně foťákem 😉