Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
3. čer 2009

holkííí 29 rozdíl 🙂 🙂 🙂

endlessblue
3. čer 2009

hihihi.. to je super.. snad se to vydrží... přeci jen, až do pátku do 12 😀

pismenko
3. čer 2009

jejda, já to neodměřila 😅 😅 😅 je to normální miska třeba na puding nebo já nevím...ale myslím, že tak toho 100 mlaskla 🙂

zirafik
3. čer 2009

ahojík miláškové 😵 , vy jste nás zas málem rozbulely.... co se to tu rozpoutalo za bitvu 😀 . Já dneska stihla jen 3 hlasy 😅 , to sem břídil proti vám. Ale poslala jsem to znovu na mail kamarádům, tak snad kliknou...

Markét, díky moc... sice mám po anonymitě... ale to už člověk musí pro slávu a vítězství obětovat 😀 😀

Holky, dneska jsem trošku odstříkala... ale na mlíčku se udělal takový škraloubek...je to normální? A jen se ujistím skladování - 24hod. v ledničce a 3 měsíce v mrazáku??

pismenko
3. čer 2009

Žiraf, jj skladování tak jak píšeš, škraloupek v normě 😉 😉 😉

To jsem něco zvrzala?? 😕 😕 😅 😅 jsem nechtěla 😔

jdeme koupat

zirafik
3. čer 2009

Ne, v poho, si to myslela dobře 😉 ... snad si toho čmuchalové nevšimli 😝

My koupeme až těsně před spaním , takže někdy kolem desáté či jedenácté... Teď se vibrujeme v lehátku a koukáme na ty divné obrázky v tvbedně 😅

Díky za rady s mlíčkem 🙂 . Ten škraloup mně zmátl 😅

zajdla
3. čer 2009

Ahojky.Jdu vás dočíst. 😀

endlessblue
3. čer 2009

holkýýý... 26 hlasů rozdíl.. to jsme dobrý, co???

endlessblue
3. čer 2009

Hlavně hlasovat zajdli, hlavně hlasovat 😀 😀 😀 😀 😀

kacena00
3. čer 2009

25 😀

kacena00
3. čer 2009

zajdi pro jakou chůvičku si se nakonec rozhodla?

kacena00
3. čer 2009

jitu já cyrilka taky natáčela jen foťákem - sme se to slavnostně po roce naučili 😅

zajdla
3. čer 2009

Tak odhlasováno.

JInak jsem byla dnes u zubařky a zub je venku.KOnzultovala to dokonce s mojím gyndr.jestli mi to může opíchat a jo.Tak jsem jela na orální chyirurgii a zub je venku.Zatím je to citlivé,tak doufám,že už nic horšího nebude.V noci jsem nemohla spát,jak to hrozně bolelo.Tak teď doufám,že už to bude jen lepší.

zajdla
3. čer 2009

Kači pořád ještě nevím.Byli jsme spokojeni i s těma philips.Měli jsme je z druhé ruky,tak měli skoro 5 roků a pokazily se až teď.Tak to s manžou ještě o víkendu proberem. 😀

pismenko
3. čer 2009

no a vemte šmahem v tom elektru i tu pračku 😀 😀

pismenko
3. čer 2009

23

christla
3. čer 2009

Ahoj holky!
Jsem grogy. Stále nás trápí prdíky. Dneska jsem si chtěla s malou lehnout, využít tho, že spí a místo toho jsem snad dvacetkrát vstávala, abych jí podala dudlík. Dneska jsem hotová, strašně mě třeští hlava, udělal se mi opar a celkoě mám pocit, že na mě něco leze. ☹
K tomu Karolínka začala zlobit s jídlem. Pokaždé ji nakojím a pak dělám Nutrilon. Ještě nedávno vypila všechno a teď se najednou začala na ten Nutrilon šklebit a plyvat ho. Takže jí třeba jen nakojím, ona usne, ale je třeba za hodinu vzhůru a řve jak tur, tak jí dám jen ten Nutrilon a ten vyžahne akhle jíme už celý tento týden. Dneska jsem jí šla koupat a než jsem napustila vaničku, tak ona dostala normálně hysterický záchvat, jak řvala, byla celá bez sebe. Koukala jsem na ní jak puk, tohle ještě nikdy neudělala. Já nevím, co se to sní děje. ☹

christla
3. čer 2009

Včera večer řvala tak, že jsem se normálně zavřela do koupelny a brečela tam. Já už nevěděla, co mám děat....

zajdla
3. čer 2009

Markét asi to tak dopadne,protože pračka včera stávkovala a nevyždímala mi prádlo.Tak jsem to musela dávat extra ždímání,pak už to bylo zase ok.Tak nevím.Ach jo.

Chris a nebolí jí bříško? ☹ Zkus jí rozbalit,když začne tak moc řičet.A uvidíš.

christla
3. čer 2009

Pavlí, to koupete tak dlouho, jo? 😕
To my koupeme dle jídla. Někdy před osmou, někdy po sedmé a dnesk jsem jí vykoupala už po šesté. Prostě jak nám vyjde krmení.

pismenko
3. čer 2009

No Chris, já myslím, že to může být i spurtík.

christla
3. čer 2009

Zajdli, asi bolí, ale já už fakt nevím, jak jí pomoct. Zabalená není, jen přikrytá dekou. Někdy takhle brečí hlady, ale je to fakt o nervy, to vám pövím. Probiotické kapky nám teda fakt vůbec nezabírají a to si je každý tak chvál! 😒

pismenko
3. čer 2009

Já doporučuju, koupat stále ve stejnou dobu 🙂 🙂 nám se to hrozně osvědčilo ten večerní rituál a s usínáním nemáme nejmenší problém(krom toho kojo bojkotu - SLÁVA HOMEO SLÁVA - tobu už druhou ampuli).

christla
3. čer 2009

Markét já fakt nevím, je to fakt tenhle týden, ředtím v pohodě. Mě tráí to, jak ona se trápí. Bych nad ní brečela. 😢

christla
3. čer 2009

Já se snažím koupat tak nějak stejně, ale ne vždy to vyjde....

zirafik
3. čer 2009

2o 😵 😵 😵

pismenko
3. čer 2009

Chris, musíš se nad tím trochu povznést a využívat chvíle, kdy je klid.Já jsem si zažila s tím kojícím bojkotem taky své a trvalo to dva týdny.Teď jsem ráda, že jsem to nevzdala a krásně kojím dál.byly to hrozné proječené dny, kdy jsem chtěla skočit do zdi.Uvidíš, bude lépe, chce to jenom trochu času.Dneska to je jídlo, příště to be očkování, potom třeba zuby, pak neštovice a stále dokola 😉 😉

vydrž

christla
3. čer 2009

V pondělí jdeme do poradny, tak se doktorky zeptám, co to může být.

zirafik
3. čer 2009

chris, my občas dáme rekt. rourku a je klid 😉

christla
3. čer 2009

Markét já vím, včera jsem fakt myslela, že si půju hodit mašli. Ještě jsme se kvůli tomu pohádali s manželem, takže fakt super večer.
Já vím, že to bue furt něco, že nikdy nebude tak úplně klid. Musím to zvládnout a věřím, že to zvládneme. 😉 Teď chceme kupovat autíčko, tak se těším, že třeba někam vypadneme a nebudeme jen doma nebo bloumat po té naší vsi, kde chcípl pes.... Trochu se rozptýlím.