Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
3. čer 2009

nulááááááááááááááááá

endlessblue
3. čer 2009

až je mi toho Kubíčka skoro líto 😕

Ale nesmíme usnout na vavřínech 😀

kremrolka01
3. čer 2009

šmarjá než jsem to napsala he vyrovnááááno 😀 😀 😀

pismenko
3. čer 2009

tak te´d je potřeba to udržovat...nepolevit děvčata 😀 😀

pismenko
3. čer 2009

mě ho teda líto neníííííí 😅 😅

kremrolka01
3. čer 2009

to dáme, dyť dneska jsme stáhly 60 rozdíl 😉

jitousek
3. čer 2009

dočetla jsem .........teda chris ty si to pěkně užíváš holka 😒 no ale potěším Tě užíváme si to všichni co jsme tu 😵 😵 😵 😵 😵 tak že neboj nejsi v tom sama 😎
prdíky známe a nepoužívali jsme žádné kapky jelioš jsme po nich blindili jen jsme nahřejvali polštářek s peckama od třešní dělali masáž a to bylo tak všechno a dvakrát došlo teda na rourku 😔 ale jinak je potřeba vytvořit si proti brekům a řevům imunitu 😎 někdy je to na boudu ale prostě vyrostou nám s toho a až vyrostou budem vzpomínat jaké to bylo krásné když byli malinkatý ........člověk rychle zapomíná na to špatné a usměvem Ti to ta malá princezna vynahradí uvidíš ...........hold ještě u Tebe haprujou hormony ale uvidíš to se srovná hlavně klid jelikoš Princezna to cejtí že se něco děje oni jsou na tohle potvůrky Ti prckové když je člověk smutnej jsou taky tak že když bulííí dej si třeba panáka (to můžeš ) nebo čokoládu na nervy doplníš si energii a uvidíš ono se to srovná už máte za sebou první měsíc a pěkně to poletí tak že si to vychutnej 😵 😵 😵 😵

pismenko
3. čer 2009

to jo, já snad budu otravovat ještě na nějáké diskuzi 😝

pismenko
3. čer 2009

Jituš, nenapsla bych to lépe 😉 😉

jitousek
3. čer 2009

markééét jsis tam zapla deset PC a máš hlasovací středisko nebo jak je toto možnéééééé 😀 😀 😀 😎 😎 😎 čumím jak umím 😕 😅 😅 😅 😎 😎

pismenko
3. čer 2009

já jsem úplně nafrčená z té Pošty 😀 😀 😀

pismenko
3. čer 2009

vedéééééééééééééééééémmmmmmmmmmmmmmmmmmm

jitousek
3. čer 2009

já chci taky frčet markét 😅 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😎

tevina
3. čer 2009

holky tak ted jsem zkoukla ještě tu holku dole vlevo,co sem dala Písmen odkaz a to je teda hustý

http://posta-pro-tebe.info/media.html

pismenko
3. čer 2009

neboj, já vás o to nepřipravím...dočkej času 😀 😀

jitousek
3. čer 2009

neuvěřitelné zítra je čtvrtek musíme vytrvat 😵 😵 😵 😵 😵 vypadá to rovnoměrný boj trocha adrenalínku dámy když se tu teď nerodí tak alespoň nějaká zpruha 😀

jitousek
3. čer 2009

to se hlásím první na odkaz já to normálně sleduju docela teď pravidelně a dnes mě to ulítlo kvůli návštěvě no

jitousek
3. čer 2009

myslím že takovouhle bitvu v novinách ještě nezažili 😝 😀 😀 😀 😀

jitousek
3. čer 2009

to ještě nevěděj co uměj babi z koňa když se do toho položej 😝 😀 😀 😀

jitousek
3. čer 2009

koukám že tu vedu monolog ☹ ale já chci ještě odkliknout jeden hlas ........musím se vyspat když to naše dítko taky už spí 😕 což čumím jak umím že zabral bez velkého křiku jen maloučko 😵

kremrolka01
3. čer 2009

tak dala jsem dnes asi svůj poslední hlas a jdu do hajan
jsem zvědavá na skóre ráno
a ty Markét koukej někde vygůglovat tu Juliááááááááánuuuu 😀 😀 😀

kremrolka01
3. čer 2009

jiťu my dnes taky bez řvaní teda taky jen maličko 😉

jitousek
3. čer 2009

paráda no my jsme si to vybrali dneska dopoledne tak že tak 😵 😵 😵 😵
a vydržel si te´d hrát bez kňourání v sedačce a babička na něj pořád hučela řekni máma máma .........holky on na ní koukal a tak si štimoval tu pusinku na to ma to byla legrace ale neřekl niic jen se štimoval 😵 😵 😵 😵

jitousek
3. čer 2009

a začíná se pěkně zvedat a asi bude brzo sedět 😎 já jsem koukal kremrol že vy už se taky pěkně zvedáte 😵 co??

kremrolka01
3. čer 2009

a furt tu sedím 😀

no jo sedáme, sedy lehy to je jeho, v kočáře když nespí tak to se pořád přitahuje a nedá pokoj dokud ho nepřitáhnu za ručičky a neobhlídne to okolí 😀

pismenko
3. čer 2009

Já taky čekám ještě na hlas 🙂

jitousek
3. čer 2009

no my v kočárku nesedáme zatím na to nepřišel jen doma chce se porád přitahovat když ležií na pultě a dneska se prvně snažl sám vzepřít na loktech a málem se mu to povedlo 😀

jitousek
3. čer 2009

no já taky právě a pak to balím za chvíly přijde manža z odpolední 😎

jitousek
3. čer 2009

tak odhlasováno 😵

kremrolka01
3. čer 2009

no je to sranda, lokty Kuba už objevil, že se o ně dá opírat 😀