Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
4. čer 2009

já už mám dneska 3 hlasy 🙂

jitousek
4. čer 2009

já jdu žehlit nebo zase nic neudělám dítě spí a za chvíly se vzbudí ale musím jít něco dělat nebo shniju o PC a nebude ani oběd 😀

jitousek
4. čer 2009

já dva teď tu čekám na ten třetí 😎

kremrolka01
4. čer 2009

dobré ránko
taky mám už odhlasováno a držíme náskok, tak hlavně neusnout na vavřínech 😀
jo holky sedět to jo, ale otáčet se taky nechce, resp. občas tak záhadně vykroutí hlavu a protáhne se, ale nevím jestli to můžu nazvat přetočením na bok 😀
teda na tu juliánu jsem zvědavá, doufám, že se to brzo někde objeví 🙂

kremrolka01
4. čer 2009

jinak dneska v noci po dlouhé době nic moc 20:30-0:30-4:30 pak asi do 6:30 snaha aby ještě usnul a skončili jsme spolu ve velký posteli do 9:00 😉

valentynka
4. čer 2009

hlas č. 269

se hlasovalo celou noc néééééé ??? 😀

jinak pěkné ráno 🙂

pismenko
4. čer 2009

270

endlessblue
4. čer 2009

hihihi.. teda my to snad vyhrajem 😀 😀 😀

valentynka
4. čer 2009

holky tak se taky tady tlemím jak jst epsaly o poště, to byl teda nářez, jéžiš,to byla héééérečka,

a viděli jste jak tahala tu malou aby ji olíbala ??? div tomu hclapovi nespadla z ruky, ještě že to byl kus chlapa, jinak bába by jí vytrhla.

úplně jsme viděla naši babču, ta co mi nadávala a div nezmlátila 😀
tka přesně jsem jí viděla, jak tam říká ,že všem přeje zdraví a holčičky a tak a hlavně to olíbávání chlapů, v tom je naše babi machr

noo ale zírala jsme jak řvala Ostrava Porubííííí, byla nějaká cáklá nebo fak tnevím

jiank pěkně jste Kubíčka dohnaly, markét zapracovala, máš pochvalu 🙂

valentynka
4. čer 2009

holky, jdme se oblékat a vyrážím konečně na tu sociálku podat tu žádost o rodičák, jsme to našla 🙂

tak zatím papa

zajdla
4. čer 2009

Já už dala 4 hlasy,ještě i u našich,když jsem byla na kafíčku. 😀

Dneska dělám opět svíčkovou,táta si ji poručil.Tak mu ji uvqařím,ale jestli mě zase nějak nas....,tak ji vyleji do záchoda. 😀

kacena00
4. čer 2009

fuj koukám na tu holku co doporučila tevina a je mi z toho taky blbě, to je fakt nechuť..

kacena00
4. čer 2009

to je kreten ten kluk, fuj jak jí odporuje a mektá, bleeee, takovýhle vydírky...ble

kacena00
4. čer 2009

tak já už párkrát ten pořad viděla a jednou taky takový trapný setkání, ale na tohle to nemělo..ale nejlepší pošta pro tebe je silvestrovská to maji dobrý úvodní titulky 😀

ten comeback mě štve že nestíhám, ale já bych zase nedala ordinaci nebo VKV to zase přijde trapný mě, ale každej má někakej vkus

holky normálně malej včera zvládnul stresovitej den i to, že cca do 17 hodin naspal asi 35 minut od 7 co sme vstávaly...jela sem do tábora pořídit nějaký věci se slevou od dita tábor, např. deku, my máme něco podbnýho jak psala endy a doma 18-19 st. tak mu to musim přehejbat aby měl dvě vrstvy a už mu z toho lezou nohy,...pořídila sem i hezký gatě a triko komplet za 220 a pak povlak na autosedačku, protože v tom našem formanu je vždycky jak v pekle, tak aby neměl mokrý záda

a on byl docela v pohodě..

no já sem si už minulej víkend řikala, že mi přijde hustej dycky o víkendu a začátkem týdne to vrcholí..nevim, jestli to může bejt tím, že je to jináč než přes tejden že tu je s náma michal a ty dva dny maji jinej režim...fakt nevim, ale už i taková souvislost mě napadla, protože si vždycky nejvíc stěžuju v pondělí či v úterý 😀

kacena00
4. čer 2009

já dycky přijdu když tu nikdo nejni 😝

jo a val jak si se ptala na to že bych si s ním hrála a nenechávala ho spát..no, právě že von děsněě chce spát, je vzteklej, oči se mu klíží, furt si je mačká a je vidět že by fakt chrápal, ale dnes i včera to bylo zlato, ale pst, já to dycky zakřiknu 😀

jako např teď 😀 😀 kočár pláče, pa

kacena00
4. čer 2009

zavřený oči, v puse dudlik..asi blbej sen chudinka moje malá..

jo holky já mám problém - našemu Cyrilkovi se přestala líbit hrazdička, resp. za ty tři měsíce co si s ní hraje se s ní nudí, tu na autosedačku a postýlku mám rozbitou takže mu dávám na deku chrastidla apod. ale toho teda taky neba jak se za tim nemůže natočit..takže urychleně musim zkouknout mmb a podicvat se po nějaký hrací dece asi, tyvodo to je peněz co v těch malejch dětech lítá 😝

kacena00
4. čer 2009

jo a ještě sem koukala na julčino video a to chrastítko je teda perfektní, to by se mi taky líbilo vocucávat 😀 a Kubíčkovi fotky sou taky bombasticky, ta ze4. měsíce nemá chybu, to je rodinná pohoda 😀 😀 😀 😀

zirafik
4. čer 2009

holkýýýýýýýýýýýýýýýýý, týjooooooooooooooooooooooooo my fakt díky vám vyhrajeme 😵 😵 ... týjo, fakt jste zlatíčka ... se picnu 😵 .... chudák Kubíček 😅 ....

kacena00
4. čer 2009

holky prosim vás kdo máte hrací deku s hrazdičkou, jak tam je uchycená ta hrazdička? je to pevný? nebo když za tio chytne, urve se něco nebo mu to spadne na hlavu?

pismenko
4. čer 2009

Sbohem Kubíčku, ale druhé místo je taky fajn 😝 😝 😝 😝 😝 😝

baru, já mám hrací deku s hrazdičkou a určitě se to neurve 😉 najdu odkaz

christla
4. čer 2009

Ahoj holky!
Tak dneska mi ten den nějak rychle utíká. S Kájou jsme si krapet přispaly, vstávaly jsem až v 10na krmení. Teď jsem stihla do sebe něco nasoukat, umýt nádobí a vytřít. Přemýšlím, jestli jít ven nebo ne, protože tam docela fouká vítr. 😒
Jdu hned taky hlsovat. 😉

christla
4. čer 2009

Jinak já taky uvažuji o hrací dece, ale tak nějak do buoucna, teď to ještě nemá cenu.

christla
4. čer 2009

Jo a zítra jedu na gyndu, protože se do mě dala asi nějaká kvasinková infekce. ☹ Sotva jsem se trochu zahojila, tak zase tohle. No, už to holt začíná..... 😢

pismenko
4. čer 2009

chris, tak to se mýlíš, Dorotka ji má od 6týdnů a líbí se ji od začátku.stačilo s tím trochu zahýbat a byla u vytržení

christla
4. čer 2009

No my máme kolotč nad postýlkou a nějaké chrastící hračky taky v postýlce..... Tak já jí asi objednám..... Je ravda, že když jí dám do lehátka, tak tu hrazdičku s hračkama taky pozoruje.

pismenko
4. čer 2009

No Dorotka přilšla lehátku na chuť až později.teď je v něm radši než na dece, chce mít hold přehled.

Jsem na 15:00 objednaná na melír a stříhání a musím vzít Dorče s sebou.Snad to tam zvládne.je to u kamarádky, má salon doma a má únoráčka, tak te´d dělá jen VIP zákaznice 😀 😀

kremrolka01
4. čer 2009

Baru a nestačilo by mu ty hračky na tý hrazdičce jen vyměnit, já mu to měním, jednou tam má světlušku, pak medvěda, pak zase nějaký chrastítka a jak se to mění tak se u toho nenudí
jako je zbavit to už je fakt náročný
teď jsem půl hodiny před ním tančila s bubínkem z Tunisu a rumbakoulema 😀 😀 😀 no oči jak hvězdičky 😵 😵 😵 jak to dělá bordel tak to se mu líbí

pismenko
4. čer 2009

A mám posekáno, heč 😝 😝