Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
4. čer 2009

jé tak to si i pokecáte Markét to je fajn
no já teď s vlasama to mám nasledovně: ráno vyčesání nad vanou a rovnou do culíku a stejně nedělám nic jinýho než zametám vlasy, no a ráno v posteli to je taky dycky pěkná nadílka 😠
takže kadeřník by byl teď pro mě zbytečný luxus 😀

pismenko
4. čer 2009

Kremrol, taky ti padají?? mě hrozně 😔 😔

kacena00
4. čer 2009

dík prostuduju to, jo chris jak píše market, mě teda smrádeček pusíček 😵 😵 😵 (jé já mám citovej výlev, nes je an mě tak hodnej a já ho zbožňuju 😀 😀 😀 ) si hrál pod hrazdičkou už ve třech týdench, začal už na to sahat a ve 4 týdnech už na to hrabal s vervou

jo, a začal být jak píše Peťa taky pěknej vychcánek, sám už nechce bejt a vyžaduje mě prostě u každýho prdu 😀 😀 😀

už aby se začal aspoň trochu točit v bok, aby si vyhrál s nějakejma jinejma hračkama když hrazda je nůďo, no já jdu zatim obědvat, páčto cejtim v kostech že se brzy probere, tak pus a díkec, tyjo, to zase budou prychy lítat, chůva deka no toto?

pismenko
4. čer 2009

Já nosím úplně krátký(asi jak Vlaďka Erbová) a te´d to mám hnusný, přerostlý, tak jdu na tenisák a bude.aspon ty chlupy neuvidím

pismenko
4. čer 2009
tevina
4. čer 2009

hele písmen,ale ta to mívá většinou skoro do hola,ne 😀

christla
4. čer 2009

Holky, chtěla jsem se ještě zeptat....
Do rukou se mi dostal leták, který propaguje očkovací vakcínu Synflorix proti pneumokokovi. Píšou tam, že se to dá očkovt už v 6 týdnech. Přemýšlím, jestli bych to neměla Káje nechat píchnout, protože pneumokok způsobuje mimo jiné a zánět středního ucha. Já když byla malá, nezpočetněkrát jsem zánět středního ucha měla a hodněkrát mi uši píchali. Pokud bude po mě, bude na to trpět taky. Tak jsem právě přemýšlela, že bych jí nechala naočkovat.
Co si o tom myslíte?

zuzanka26
4. čer 2009

markét Vladka Erbová? dnes slyším poprvé. ale jinak je hezká. 😒

zuzanka26
4. čer 2009

Chris já nevím, neporadím, sama furt řeším ten prevenar... 😝

tevina
4. čer 2009

jo chris,my máme prevenar,ten je taky mimo jiný na uši,jak na ně trpí tomík,tak jsem vůbec nepřemýšlela

pismenko
4. čer 2009

Já zatím taky nevím, jestli do něčeho půjdem a jestli jo, tak do čeho 😒

pismenko
4. čer 2009

Dorot už spí 3hodiny v kočáru 😕 😕

christla
4. čer 2009

a ten prevenar se očkuje od kdy? 😕

tevina
4. čer 2009

no já jsem slyšela že ten nový Synflorix je ještě lepší než prevenar,chrání proti více nemocem

kacena00
4. čer 2009

😀 😀 peťo ty seš dobrá 😀 😀 😀 jo, už sem tu prolustrovala tašky a je tu něco co by se tam dalo dát, vyperu to, páčto je to poděděny a navážu to na nějaký mašle

no a mám v plánu si s ním hodit orient tanečet s penízkovým pásem, to yb se mu taky mohlo líbit 😀 😀 😀

kacena00
4. čer 2009

hele a nebyl by na ty vlasy dobrej např. dýňovej olej? nebo dýňový semínka obsahuje to velký množství zinku, třeba by to mohlo pomoct, si mě těma 3 měsícema postrašila Péťo, že to začlo v tu dobu a už sem si ho hezky pořídila - ovšem..nevim stejnak kde je mu konec, já sem na todle lempl..

mě teď malej taky už od 10 chrápe 😕 😕 😕

já zatim s očkováním budu muset počkat, protože jak měl hezkou tuberu - jen malonko vystouplou, teď teda vypadá pěkně hnusně a začala strupovatět..nehzledě na ten colinfant, tak minim. měsíc nic

kacena00
4. čer 2009

vlaďku taky neznám, ale má kráááááááááásný oči, takový výrazný

pismenko
4. čer 2009

No já se ptala v lékárně a prej na to nic moc nepomůže, je to prostě těma hormonama spojenýma s tím kojením a že prej se to srovná. zdá se mi, že je to teď trošku lepší, ale stejně pořád masakr 😖

kremrolka01
4. čer 2009

no je to děsný, já už nad tím málem brečela, já si dávám po mytí do vlasů zbytek piva někdo mi poradil, ono to i trochu tuží, už to není taková hrůza jak před měsícem, ale pořád padaj fest

kremrolka01
4. čer 2009

ale jak píšeš Markét, moc se s tím nadělat nedá, to jsou prostě hormony, snad zase obrostu 😀

kacena00
4. čer 2009

jo, chmel je dobrej, já si kdysi jako dítě trhala i ten planej, vyčetla sem to v takový chytrý knize, trochu to i vyrovnávalo to moje mega maštění

pismenko
4. čer 2009

beztak jsi si z toho vařila pivo už odmala 😀 😀 😀 😀

pismenko
4. čer 2009

A u nás se pořád spinká 😅 😅 😅 ale aspoň bude odpočatá a nebude tam mrčet

kremrolka01
4. čer 2009

a jinak jsem taky šťastná, já ho snad naučím spát po obědě 😵
docela se nám poslední tři dny daří režim snídaně (7-8), svačina (9-10), oběd (12-13), pak dám do postýlky spinkat, probudí se na sváču 14-15, jdeme ven, večeře 17-18, pak koupání v 19 a kójo po koupání a spinkání, když nechce spát tak ještě kójo 21-22

pismenko
4. čer 2009

už kojím...jsem to zakřikla

valentynka
4. čer 2009

hlas č. 296 😀

valentynka
4. čer 2009

já taky na dece odměnuju hračky, některý crastidla má v ruce,ale v lehátku se mu líbí stále, škoda že je jen do 9 kg 😠 😠

to už pomalu abych jí hodila na MMB

pismenko
4. čer 2009

no snad necháš pro druhé, ne?? 😉

valentynka
4. čer 2009

holky mě taky šíleně padaly vlasy,ale co mě mamča pořádně prostříhala a zjrátila ,tak je to o dost lepší