Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
4. čer 2009

tak dneska jsem hlasovala snad 6x,dneska jsem dobrá 😀

Val a neschováváš si věci pro druhý mimi?

tevina
4. čer 2009

jo koukám že se už písmen ptala

zirafik
4. čer 2009

Tevi, tak to máš dneska v noci volno 😀 😀 😀

pismenko
4. čer 2009

tevi, jsme se shodly 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
4. čer 2009

Pavli, máte to v kapse 😉 😉 😉

zirafik
4. čer 2009

300 😵 😵 😵

zajdla
4. čer 2009

301 😀

zirafik
4. čer 2009

holky, to tam asi nezažili takovouhle bitvu 😀 😀 ... a to jen díky hodným tetkám koníkovkám 😵 . Stejně jsme tu fajn banda ženskejch 😵 ... na jiných diskuzích se věcně handrkujou a my jsme tu fakt kámošky na pohodu 😵

valentynka
4. čer 2009

no věci schovávám pro druhé, bo bych rozhodně chtěla a tatínek se nebrání

ale říkala jsem si,jestli tohle mám schovat, že třeba pak bude něco jiného.

ale asi máte pravdu, zabalím to a dám to pak k mamče na půdu, je skoro prázdná a i tu autosedajdu

zirafik
4. čer 2009

Chudák Kubík 😔 , já mu snad něco koupim 😅 , jako cenu útěchy 😅

pismenko
4. čer 2009

Val, tomu druhému to bude šuma fuk, jestli pokorčí trendy a bude něco jiného 🙂 Máš tohle odzkoušené, víš, že se Fildovi líbí, tak se bude líbyt i sestřičce

tevina
4. čer 2009

uf jsem si oddychla že nemusím na noční 😀

pismenko
4. čer 2009

líbyt 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

zajdla
4. čer 2009

Val já mám lehátko po mojí ségře.Té je letos 15.A malá v něm byla spokojená.Všechno schovej,pak se to bude hodit.Já mám taky všechno poschovávaná a teď už to druhé mimi není tolik finančně náročné. 😉

pismenko
4. čer 2009

Tak bazén se prodal za 4.900,- to si vera koupí norka a kozajdy s krokodýla 😀 😀

zajdla
4. čer 2009

JJ,tak super cena. 😉

zajdla
4. čer 2009

Majdula už je na tom líp.Tak ještě chvilku vydrží 2v1. 😀

kremrolka01
4. čer 2009

jéé tak to bude mít Véra radost 🙂
prej z krokodýla 😀 😀 😀
Jakoubek ještě hajá, já dopékám kuře a jdu si ještě udělat salát

já budu taky schovávat pro druhý a my to ještě prostřídáme z bráchou ty plánujou příští rok, no pak zas my druhý, oni druhý, a tak dále 😀 😀 😀

ale pro svoje děti už schovávat nebudu 😀 taky máme na půdě na chalupě např. golfky po nás, no do nich bych Kubu asi neposadila 😀 a z těch hadérků po nás jsem toho většinu stejně taky povyhazovala, že to mělo spráchnivělý gumičky...

valentynka
4. čer 2009

jj holky máte pravdu, lehátko je hezké a filípek si v něm něvo nahrál 😉

téééda endy to roztočí v obchodáku 🙂 🙂

já ted dala filípka psinkat,ale musela jsme ho nakojit, bo začal brečet,když jsem ho dala do psotýlky, si myslel že ho budu krmit a ono nic, takže prso muselo ven, jenže jsme ho kojila po 1,5 hodině 😠 😠 😠
a ráno to samé, taky po hodině a půl a manža furt, tka mu dej a já nechtěla,ale začal bekot,takže jsem musela.

holky asi nastoupěj kašičky a v poledne mrkvička

jinak tu mám neteř ode dneška do neděle rána, pak jede na týden na vodu se školou.
ségra dnes ráno letěla s přítelem do Řecka až do pondělí, opět dostali poukaz 😕 🙄 si někdo žije nooo

noo a dělala jsme pizzu, těsto jsem koupila už vyválené na pečícím papíru, jen se to ozdobí.
no holky, vynikající těstíčko, je to žrádlo.
dala jsem tam dolů kečup,šunku,sýr,nato rajčata, papriku červenou,oregano a pak varianty s tuňákem, s nivou, s klobásou . i neteř baštila až se jí dělaly boule za ušima 😀 😀

asi budu dělat častěji, manža to nejí,tak zbyde víc pro mě 🙂

zajdla
4. čer 2009

Val ty děláš teda chutě.Já pizzu miluju.Ach jo.Budu ji muset udělat,ale až příští týden.Manža ji taky nemusí. 😀

valentynka
4. čer 2009

já jí ještě nedělala, ale dala mi doporůčo jedna holčina, stojí to těsto sice 35,-,ale zato je fakt dobrý, pěkně nízký 🙂
no jdu si uloupit ještě kousek 🙂

hlasováno 🙂

zirafik
4. čer 2009

zajdi, tak to je dobře, že majdula drží, moc na ni myslím 🙂

Veru, nákupní horečce zdar 😵 !!! Supr cena 🙂

zuzanka26
4. čer 2009

Ahoj
Val, já dělám dnes pizzu taky, přesně tu kupovanou a dám na ní samý dobrůtky. 😉
jinak já ráno taky vždycky kojím kolem 7 a za hodinu už řve že je unavená, tal kojím znova a u toho mi ´vždy usne- a to už dávám v poledne zeleninku

jitousek
4. čer 2009

zdárec bazárec hnala jsem se na prochajdu a že to vezmu na ouřad ale už tam nikdo nebyl ...dnes mě přišel papír s tej mzdovky potvrzení o ukončení PPM a výměr uf jsem ráda že mě to poslali tak brzo a i inteligentně s tím výměrem .....tak že zejtra dopolko si to zopakuju ale sama bez kočáru taťka bude hlídat 😎

no a co se mě přihodilo holky já myslela že mě omejou 😠
šla jsem si tak po procházce městem na námku byla nějaká akce VZP pojišťovny děti tam skákali na trampolínách na lanech tak jsem na ně chvíly koukala a pak jsem se vydal podloubím a že zabrousím do končin kde jsem se chtěla jít juknout na roztoucí židličku pro Míšánka a v tom za mnou někdo šel což je normální a v tom mě ten někdo předchází a chlap ....a říká " Paní máte krásné pozadí " 😕 já na něj čumím jak z jara a moje reakce a co jako má bejt a proč mě to jako říkááááá 😠 😠 😠 ???? .......No prej že nic že to ženskejm dělá dobře a já na to jste nějakej divnej ne 😠 😠 ???Jedna věc je si něco myslet a druhá je to říkat cizej ženskej na ulici ........a že prej jako půjde za mnou a že se bude dívat a já říkám si děláte legraci neeeeeeeee děte někam otočila jsem kočár a zdrhala jak ohnivá čára holkyyyyyyyyyy pomooooc to byl nějakej uhilááááák 😠 😠 😠 😠 😠 uf porád jsem se otáčela a prchala domů brrrrrrrrrr ještě teď se oklejpám 😕 😨 😠 😠 😠 😠

tevina
4. čer 2009

Jitu no to je děs,mně je úplně špatně 😖 A byly tam v dohledu ještě nějaký lidi?

jitousek
4. čer 2009

kdyby byl aspoň hezkej ale hnusnej slizák no prostě úchyl ale mě by nikdy nenapadlo že když člověk jde s kočárem že by se mu tohle mohlo stát pochopím mladou holky samotnou ale takhle no aspoň člověk vidí že možný je všechno .........hlavně v těhle situacích nečekanejch je pak s toho člověk přepadenej no brrrrrrrrrrr tak že bacha na uchyláky 😝 😵 😵 😵 😉 😉 😉 😉

jitousek
4. čer 2009

právě že tam nikdo nebyl jen jsem šla podlobím kolem výloh a normálně tam projde lidí jo a teď ani noha však jsem zdrhala nejkradší cestou domu a teď ještě manža šel na odpolední tak jsem se furt otáčela jestli mě nepronásleduje no hotovo 😝 😠 😠 😠

tevina
4. čer 2009

no u nás po městě chodil úchylnej dědek,to ještě když jsem vozila tomíka v kočárku.Zastavil a začal chváli mimči,jak je krásný ale pak začal,co to dalo práce než jsme ho udělali atd....holky my ho normálně s kamarádkou jednou tak zpucovali,že už si ted nedovolí k žádný mamince asi nic.potkávám ho pořád,ale už nic neříká,sice čumí,ale jinak nic.

tevina
4. čer 2009

Jitu no hrůza,to byl teda fakt úchyl 😒

pismenko
4. čer 2009

Zdarééééééééééééc, jsem domááááááááá 🙂 🙂 A jsem ostříhaná, krásně a mám melííír a stálo to 560,- 😅 😅 .....no co už 😀

Jitu, no teda 😕 😕 ještě že si nic nedovolil 😠 😠 😠 😠