• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
To jsem zjistla na lednu....ona k nám tady ze začátku chodila...ten prcek má 660g :confused: :confused:
4. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado a je v relativním pořádku ???
4. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét fakt :confused: :confused: :confused: pamatuju... to jim moc držím palečky, myslím měla dva potraty už nějak kolem 20. týdne dost pozdě :pensive: a teď tohle, snad bude mimi v pořádku, to je ale fakt maličkatej :pensive:

holky normálně u nás večer zase řev, tak jsem vytáhla z mrazáku mlíko co jsem předevčírem odstříkala jestli nemá hlad bo co, no vypil asi 40 a pak už nechtěl :angry: no tak jsem si zbytek nalila do cara :stuck_out_tongue_closed_eyes: co no lepší než sojový mlíko :grinning: ... no ale stejank řev, tak jsem mu normálně předčítala z životopisu Karla IV. (mám rozečteno) tak po čtvrtý stránce to zalomil :grinning: ja se z něj p... přes den tanečky s bongama, večer si vyžaduje odbornou literaturu, to nevím co z toho kluka bude :grinning:
4. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to musí bejt strašný moc jí přeju aby to dobře dopadlo a prcíček uzrál v inkubátoru musí to bejt šílenééé :cry: :cry: :cry: :pensive:
4. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už bych se k němu ráda přidala, ale drahoušek si odešel do hospody, zapomněl klíče, tak tu na mě bude kdovíkdy zvonit :angry: :angry: :angry: a pro jistotu se mu vybil mobil, my volal od kamaráda
4. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dějepisec umělec a tanečník kremrol ...jo jo dnes se rodí kreatyvní děti doba si žádá své už od narození :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je v inkubátoru a nejměně do září bude.No je to hustýý, ale budu jí držet moc palečky, aby byl ten malej v pořádku a neměl hlavně žádný následky.
4. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my... fuuj.. ze mě bude po mateřský úplnej debil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je hezký, ale proč si to žádá zrovna ode mě :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krem a ty mu to dáváš sosat z flaše?? já vůbec nevím, jakou mám pořídit. jaký máte holky??
4. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo z flašky, mám od aventu, byly tam dvě k odsávačce
4. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už asi pořídím tu 6m+ ne??
4. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám jednu od Nuku, ale tu nechám asi tak na čajík, bo to je jenom 150 myslím a pak jednu větší nějákou noname fa Boček nebo jak a tu teda nechám nevím na co :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, poraďte mi, dr. mi spomenula navštíviť centrum, ale rada by som vedela, kde sa takéto centrá nachádzajú a čo sa tam s pacientkou vôbec robí?
Tak ted čtu o Maový,holky ta má chudák smůlu.Já si na ní pamatuju moc dobře,byla s náma chvilku v Začínáme po potratě.Tak snad to dobře dopadne,moc držím palečky.
no já musím dokoupit ty dudly, byly tam jen 0-3
to už taky rovnou koupím od toho 6 měsíce
akorát jsem koukala že nedělají na kaši avent
Jiťu ty máš dudl na kaši viď? jak to vypadá? že bych třeba u jednoho z těch dudlíků 0-3 zvětšila ďouru??? :confused:
4. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flašky máme všechny od MAM
4. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni a centrum na co?
4. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kremrolko, kaši ze lžičky :dizzy_face: :dizzy_face: je to prča :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvôli otehotneniu
4. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jedeme teda taky flaši od MAMu a můžu si je vynachválit jsou ouplně bomba i dudáky :sunglasses: no ten na kašu je do kříže prostě dirka a rozfiklej křížeček tak že to neteče ale musí tahat a jak je to hustší tak to prokluzuje víc tím křížem když zatahá :sunglasses:
4. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.. tak to asi nevyrobim :grinning:
4. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni tak to nevím co myslíš jako předporodní kurzy?
4. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že soni myslí asi nějákou asistovanou reprodukci nebo tak něco??
4. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně flašky nemíchat a snaži tse jet v jednej značce nám se to osvědčilo dudáky stejné jako flašky :grinning:
4. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.. tak to pak se podívej na http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/
jsou tam všechny cenra (ale teda jen v ČR) a popsaný všechny možný vyšetření
4. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já mám jen avent, akorát mě štve ta kaše no, tak jí bude dostávat lžičkou
4. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky, jdu si asi lehnout, doufám, že neprobudím tu malou sůvičku.

Papa zítra
4. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem za stíhačku, volala jsem zpátky tomu kamarádovi, tak prý do jedenácti je doma
mě tu jako necháte samotnou? :cry:
kdyby aspoň někde byla ta juliáána abych se měla na co koukat :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek