Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
7. čer 2009

Dobréé deň, tak včera to bylo fakt super, jsem se pobavila jak nikdy 😀 😀 Hlavně když se vytáhly ty skoro 15 let staré albumy(jak jsem byla štíhlá 😅 😅 😅 )...o booože 😀 😝

Zajdi, 31tt 😕 ty už za chvilku budeš rodit ty vado 😀 😵

zajdla
7. čer 2009

Markét nestraš.Já si pořád říkám,že mám ještě čas. 😕

pismenko
7. čer 2009

Však píšu za chvilku,ne zítra 😀

zajdla
7. čer 2009

Já si říkám,že srpen je ještě hodně daleko.Ale už moc daleko asi ne.Když už je červen. 😀

tevina
7. čer 2009

Ahoj holky,

tak my jedeme dneska pouťovat k našim.Budou řízky a salát,cukroví,dvě buchty(jednu jsem mamce pekla já a moooc se povedla-míša řezy) a určitě i chlebíčky,no už ted mi je ze mně špatně jak se zase přežeru 😀

Jo a Adámkovi rostou horní jedničky,takže noc naprd,jedl teda kolem půlnoci a pak v 6,ale do půlnoci byl vzhůru asi 3x a pak ještě 2x do těch 6 😖
Jo a taky už suveréně chodí kolem nábytku,stoupne si už úplně všude 🙂

pismenko
7. čer 2009

Tevi tak to je malej šikula, snad nebou žádné velké držkopády 😅 A já bych se taky přežrala, ale budu mít asi šanci, protože na 15:00 jdeme na tu dětskou párty(měly být min týden, ale dorčin ženich onemocněl, tak je to přesunutý na dnešek)...no ale to bude dost blbý, když to tam těm dětem všechno sežeru, co 😕 😅 😝

zajdla
7. čer 2009

Tevi tak to je Adámek šikulka.Za chvilku už bude lítat. 😀
Já chci jít taky někam na buchtu.Já jsem poslední dobou ujetá na buchty.Ach jo.

Markét,musíš přeci baštit za Dorotku.Ta z té párty ještě nic nebu moct baštit,tak jí to vlastně pošleš v mlíku. 😀 😉

pismenko
7. čer 2009

No jasnéééééééééééééééééé, to by mě nenapadlo 😀 😀 😀

valentynka
7. čer 2009

ahooj holkýýý

včera dostal Filípek svojí první kašičku,odstříkala jsem mlíko 50ml,takže měl kašičky jen trošku,ale bylo to na zkoušku a hezky papal lžičkou.
ted jsme se s ním vážila a holky, on mi vůbec nepřibral za ty 3 týdny, váha ukazuje rozdíl 7,20 a to měl na 5 měsicích 7,16kg ☹

dnes usím začít odtříkávat už ráno,aby bylo hdoně mlíčka a večer bude větší dávka

jdu dočíst 🙂

pismenko
7. čer 2009

Val, fakt z toho nebuď špatná, to je jak my... a když jsem se o tom bavila s tou sestřičkou a doktorem, tak oni říkali, že to jekt v normě, že tam před náma měli dva 6měsíční prcky, kteří za měsíc nepřibrali taky nic.že se to prostě stát může.

valentynka
7. čer 2009

Tevi, tak to jste teda neměli moc dobrou noc.
ale adámek je šikulka a on ti to přes den vynahradí, jako to moje roštiprdlo 🙂

večer dostal kašičku ve 20,30, pak šel na kutě a ve 22,30 se probudil a hroznej řev, to neznám vůbec, tkaže prso, najedl se a spal do 2,30 a u kojení prostě blbnul jako když je den, to se nikdy nestalo, oči jak tenisáky a koukal.šoupla jsme ho do postýlky a hrozně si chtěl hrát a začal povídat.
manža šel zrovna do práce, tak jsem si říkala, no snad brzy usne, tak naštěstí do 20 minut usnul.

takže dneska musí být vydatná večeřička

valentynka
7. čer 2009

Ahoj královno 🙂

jj, já vím, nějak jsme si ani nevšimla,že by nepřibral,ale včera koupal manžel a on ho drží jinak než já ve vaničce a tak měl úplně vystouplý žebra do boku,tak jsme se úplně zděsila,tak jsem se s ním proto ráno zvážila.

pismenko
7. čer 2009

Tlusý děti stejně nejsou hezký 😀 😀 😀

valentynka
7. čer 2009

😀 😀 😀 😀
no asi si filípek udržuje štíhlou linii 🙂
tak neteř za chvilku frčí do Č. Krumlova na vodu 🙂

tevina
7. čer 2009

Písmen klidně jim to tam všechno sněz,stejně prckové nic nemůžou 😀

Zajdi tak přijed k nám,ta druhá buchta je s rosolem a s jahůdkama 😝 a ještě jsem zapomněla dodat,že bude i svíčková ze srnce s brusinkama.Ale my jí měli u našich už včera,takže dneska budou ty řízečky a svíčková je pro hosty 🙂

Val neboj,fakt už ted nemusí tolik přibívat.

zajdla
7. čer 2009

Val hlavně,že nehubne.On se možná víc povytáhl,tak proto ty žebra.Nebude už tak moc přibírat jak doteď.Ono se to postupně ustálí a pak už to půjde hrozně pomalu.

zajdla
7. čer 2009

Tevi neříkej 2x nebo opravdu přijedu. 😀

tevina
7. čer 2009

klidně 😀

valentynka
7. čer 2009

já dělal hoky včera salát bramborový,ale ten židovský ,jen s cibulí,sůl,ocet a k tomu řízky a odpo jsem upekla buchtu s kokosem a šlehajdou

lucianas
autor
7. čer 2009

Ahoj,
všem krásnou a pohodovou neděli.
Mě dnes čeká výlet k sestře. Malá neteř jde na dětské hody, tak se pojedu trošku pokochat. 😉
S těma buchtama jste mě celkem dostali. Nevím, asi ještě na rychlo udělám perník, nebo něco.

tevina
7. čer 2009

Ahoj Luci,tak si užij hody 🙂 A teda týdny ti taky hezky naskakujou,půlku už máš skoro za sebou.To už cítíš asi pohyby,vid?

zajdla
7. čer 2009

Luci tak hody bych si nechala taky líbit.U nás jsou až poslední víkend v červenci.Tak uvidíme,jestli se jich dočkám.Jestli nebudu zrovna v porodnici. 😀

pismenko
7. čer 2009

Já jsem si otevřela černý pivko, ať je se mnou na té oslavě bžunda 😝 😝 😝 To je super, mít draka za 20,- 😀 😀 😀

jitousek
7. čer 2009

nazdárek tak j se chystám balím kufry a tradá k našim mějte se krásně a v pátek naviděnou Vaši tygřínci 😉 😵 😵 😵

jitousek
7. čer 2009

teda spíše na písanou 😵 😵 😵
jsem zvědavá jak se Míšovi bude líbit v jiném prostředí jedeme prvně 😎

zajdla
7. čer 2009

JItu tak si návštěvu pořádně užijte. 😉 😀

zirafik
7. čer 2009

kuk holky 😵 , mám jen jednu ruku, druhou uspávám 😅

chris, mně chodí mateřská ok. tak az si brzo fit .. si to užíváš ☹

na sraz mně malá pustila na hodku 😅 🙄 🙄 ... takže jsem moc nezakalila 🙄

tanuki
7. čer 2009

téda Zajdi, 31. to to tak letí a Luci 20 😉 no už je na čase, aby někdo další! žiraf neboj, malá je ještě prcek, ale za pár týdnů, ostříkáš mlíčko a šup na chvíli do společnosti. jen ať si chlap i mimi zvykají 🙂

zajdla
8. čer 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Držte nám pěsti.Dneska to máme akční.Ráno musím s autí do servisu,s malou na očkování,já k zubaři a pak i Lucka k zubaři.Nějak se to naskládalo,tak snad to všechno stihnu.

Večer písnu,jak to dopadlo. 😀

helicek
8. čer 2009

Krásné ránko 😀