Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
21. únor 2009

ahojky, tady dnes nikdo není
Jakoubek má dneska už prdelku podstatně lepší, tak jsem ráda 🙂
zůstali jsme u bepanthenu, vždycky ho umeju čistou vodou, necháme pořádně vyschnout a provětrat a namažem

zítra se chystáme do Práglu a asi tam týden s malým zůstanu, ať si nás pořádně užijou 😀
ale vůbec nevím co všechno zabalit, to bude zase jako když jedem na severní pól 😀

valentynka
21. únor 2009

ahoj holky,
tak já používám taky rybilku už od nemocnice a dobrý.
pokud je v pampersce, tak pak namažu bepanthenem.
pampersky mu dávám jen k doktorovi, nebo když jedem na návštěvu a nebo když jdem kočárkovat a na balkon,aby mi vydržel.

Jitoušku, s normálníma plenkama to není vopruz.
vždy si plíny nejdřív poskládám a žehlím už jen z té jedné strany, ten úzký pruh plíny,kteoru bud emít na tělíčku.

po šestinedělí se plínyk nemsí už vůbec žehlit.

kacena00
21. únor 2009

tyjo val já ani nevěděla že taky jedeš v látkovkách, tichá voda

(a stále mi nejdou smajlici)

valentynka
21. únor 2009

baru,vždyt jsem to tu psala,že budem mít klasiku plíny,ještě jsem radila jitouškovi jak je skládat,aby netlačila malého.
je to sice pracnější v tom,že se často přebaluje,hned se ozve jakmile má mokrou plínku.
pokakaná mu nevadí 😀 😀

a přes tu látkovou dáváme pampersku, bo musíme mít dvě plíny kvůli kyčlím

kamcule
21. únor 2009

Ahojky,tak jsme vokoupaný , napapkaný a nespíme 😒

Jitu s tou pojistkou, segra má známou u Český a ta jí to taky poradila, že se to v těhu bude hodit, a ejhle když nastupila riziko a pojistka se měla začít vyplácet byl nějaký problém - vyjádření asi po třech měsících zní, že se to na těhu nevstahuje - údajně i tu pani která to té známé potvrdila že v těhu taky, tak ji měli vyhodit a ségře se revanžovat nějakou částkou za uvedení v omyl ale peníze nakonec taky zamítli a nedostala nic.

valentynka
21. únor 2009

my jsme taky vokoupaný a ted papáme.
ještě nás pak čeká jedno papů o půl desáté a pak jde do hajan

kacena00
21. únor 2009

nojo, já to vůbec nevim Val? já sem fakt špatná, zdementněla sem teď už se ráno budím s bolestí kloubů- nejen od zad v kříži a bedrech, ale samosebou moje milé kyčle bojlej jak prase, stydká kost - ta ani nemluvim, a nově mě ještě bolej moje rozklížený kolena

mám nějakou kopřivku na hnátách na zadku, po obědě musím dávat dvě hodiny dvacet...no holka zestárla sem nám trošku, tak mi to promiň 🙂 (furt mi nefachčej smajlíci) ale i kdybys mě zabila, tak nevim, žes to řikala...🙂

tak já na vás kouknu za chvíli, teď jdu zase něco dělat (šiju kapsář č.2 tentokrát na bačkory)

a filípkovi posílám hudlánka na dobrou

valentynka
21. únor 2009

baruš, to přeci neva ,že to nevíš, ti to vypadlo a ani není divu v tom našem velkým koníkaření, tady se toho semele 😀

no mohla by jsi si těma kapsářema vydělávat, ten žlutý se ti moc povedl.

a ty tvoje bolesti, to tě teda lituju,ale už za pár dná to bude lepší,to už bude cyrdík venku a budeš běhat zase jak mladá holkáá 😀

kacena00
21. únor 2009

hehé, na to se těšším, někdy se přistihnu, že já takopvá bejvalá sportovkyně (když sme bydleli na zlíchově, běhávala sem večer nebo ráno 5 kiláků), chodila na spinning, plavat, cvičit na různý cvíča...), no tak se někdy přistihnu, že moc nevěřím tomu, že někdy budu ve formě 🙂

tak jo, se dycky zakecám, já mažu na ten kapsář, ať se můžu setkat doma s drahouškem pa a pus

kacena00
21. únor 2009

jo a dík za pochvalu

no s těma látkovkama, sem si myslela že jako zájemce o látkování vím o všech látkařkách unás na koni, tak mě to překvapilo..🙂

valentynka
21. únor 2009

baruš my těžce jedem v látkovkách 😀

ver.kuc
21. únor 2009

Nazdárek holky, tak jsme dnes měli návšetěvu a zítra další... asi se z toho už picnu 😖

Jinak jak jste tady řešily plínečky... já teda nevím, ale jak je možný, že se Vám mimísci zaprudí v jednorázovkách.. to by mělo naopak odvést tu vlhkost pryč, ne??? My jsme takový 50:50. Přes den používám látkovky a v noci jedem na pamperskách, páč nemám sílu řešit máchání plíneček.. teda zatím. .. po šestinedělí bych už chtěla jen látkovat.

No a plínečku měníme po každém kojení, bez ohledu na to, jestli to je papírovka nebo látkovka...

Naše mladá je asi prasátko, páč ještě nikdy neplakala proto, že by měla mokrou plínu. Huláká vždycky jen že chce baštit :o)))

valentynka
21. únor 2009

ahoj veru,
já taky dávám na noc pampersku, vždy po tom posledním kojení ve 22hodin. protože to by mi asi nespal moc .
mě se filípek ještě teda neoprudil, mažu ho dost často tou rybilkou i kolem pytlíka 🙂

valentynka
21. únor 2009

noo to filípek taky nezabrečí,ale šije sebou a je nevrlej,to znamená,že je počůranej 🙂
když se pokaká a nejsme u toho,že byhc to slyšela, tak to sebou nešije, to jen kouká a je zaraženej 🙂

jitousek
21. únor 2009

no to teda Jando koukám jako blázen já jsem si říkala že to nebude jen tak a moc tomu nevěřím .....jsem to manžovi říkala že se mě to nezdá že by v tom nebyl nějakej háček ........a pak lidi toho někdy nakecaj aby byli zajímaví pro oko těch druhejch ......jsem ráda že tu někdo má nějaké zkušenosti s tou pojistkou.......chtěla jsem hodit do placu co jsem koupila od muža a vidím že on koupil taky zajíca v pytli 😉 ........no ale je dobré vědět o produktech na trhu a udělat si o nich obrázek 😎

jitousek
21. únor 2009

holky my zase měli poslední kojení no děs 😢 ...............byli tu se mnou naši tak to viděli ........normálně to tak děláme že nakojím z jednoho prsa a dáme odgrcnout a pak koupáme aby nebyl křik a aby nebyl přepitej po obouch a pak po koupání dostane ještě z druhého prsa takhle to proběhlo v pohodě vytuhnul odpadl od prsa spinkal dala jsem ho do košíku probudil se a začal nehoráně řvát a nebyl k utišení nejdříve jsme mysleli že je to prdečkama a pak si začal honit ruku a bulel řval a hulákal no děs .........tak že došlo na dokrmení ze stříkajdy ze železnejch zásob jelikoš jsem chtěla odsát a prostě jsem vyždímala sotva 20ml 😢 😢 😢 😢 😢 😢

moje mamina s toho byla uplně hotová jak brečí jak se zajíká když hned nejni ukojena jeho potřeba ......no ale co člověk nadělá když ho chová a řve mu přesto v náručí .....železné zásoby taky nemaj hnedle svoji teplotu na podání no prostě mazec...........ještě že tu teda naši byli jinak manža je v práci za chvíly dorazí z odpolední .......ale bejt tu sama fakt na palici .........fakt asi začnu vám závidět tu pohodu s kojením .........jelikoš tu nečtu žádné boje jako jsou stále u nás ..........buď máme problém se přisát nebo pak toto že nejni co ach joooo 😖 😒 😔

lucianas
autor
22. únor 2009

Krásné nedělní ráno,
tak mě manžel odjel teď do práce a já zůstala opět jen s pejskem. Čeká mě asi jen relaxační den, vše mám hotové ze včera. Kvítka jsem stihla už dnes udělat. V poslední době se budím strašně brzy ráno, a pak už mám problém usnout.

lucianas
autor
22. únor 2009

Kde jste všichni??? Haloooo???? .... jsem tu sama, samotinká ☹

zuzanka26
22. únor 2009

ahoj holky, já hlasuju pro pampersky pač mám s nima od začátku pohodu a prdku jsme nikdy opruzenou neměly, ale já to taky dost hlídám a hned přebaluju a to i v noci, i když má jen počůranou plínku.
Ji 😉 nak u nás dobrý, jen včera večer byl protest když jsme chtěli uspávat, divoška se chtěla bavit, v zavinovačce natahovala ale jak jsem si jí dala k televizi do postele, hned byl smíšek a povídala a povídala.....dnes ráno mi z toho výskání už brněla hlava, se divím, že ten náš pes to vydrží potože to už je intenzita, že to trhá bubínky.... ale zase lepší než kdyby plakala.

ver.kuc
22. únor 2009

Tak jsme se s manžou slavnostně požrali.. bezva neděle.. holky, já se picnu!!!!!!!!! a do toho přijela tchýně... boha... večer se ozvu...pááá...pusám vás 😲 😲 😲 😲

lucianas
autor
22. únor 2009

Zuzi, souhlasím s tebou. Nejlepší pampersky, je to na pohodičku, člověk se s tím nemusí prát a žehlit. Taky jednou použiji jednorázovky. ... tak se malé nechtělo spinkat?? No, hlavně, že pak usnula a mohla jsi si aspoň trošku odpočinout.

Veru, tak přečkejte návštěvu tchýně a krásný den.

pavis
22. únor 2009

Ahoj,
tak ja mam teda pocit, ze to opruzeni zavisi asi na citlivosti kuze, jak to tak ctu. Od prichodu z porodnice pouzivam jen latkovky, papirovy akorat na cestach, a opruzena nastesti jeste nebyla. Zadecek nemazu nicim a utiram domacima ubrouskama (cerny caj, mandlovy olej a kapka levandulovyho) nebo jen vodou. Jen zatim asi trikrat mela trosku cerveny flicek, tak jsem to mazla Weledou a stacilo. Takze doufam, ze Ani bude mit kuzi po mne, ja ji mam jako hroch, taky vydrzi vsechno 😀 A prasatko je asi urcite, mokra nebo pokakana plinka ji nevadi, tak to musim porad hlidat.

lucianas
autor
22. únor 2009

Pavis, ahoj. Asi to bude u každýho jiný, jak píšeš.

janda79
22. únor 2009

zdaréc!
já používám Tesco pleny, v noci nepřebaluji, prdelku máme krásnou-Verča 😀 .mažu Bepantenem, utírám převážně vlhčenýma ubrouskama nebo jenom mokrou žínkou.
Pavis, to si ty ubrousky děláš do zásoby? jestli ano, prosím o postup, díky moc!

pavis
22. únor 2009

Ahoj Jandi,
delam vzdyck par tak na 2-3 dny, mam takovy papirovy ubrousky, ktery se daji ale prat, a docela dost vydrzi (nebo se daji pouzit jen jednorazove), a jen smicham mensi hrnecek caje a lzici oleje (muze byt jakykoli zastudena lisovany) a 2-3 kapky levanulovyho esencialniho oleje, levandule ma desinfekcni antibakterialni ucinky, naskladam si ubrousky a poleju smesi, tak aby se nacucaly podle potreby. Zabere to par minut, a ten olejicek prdelku i hezky osetri.

lucianas
autor
22. únor 2009

... koukám, že tady to dnes valí .... 😉

valentynka
22. únor 2009

ahoj holky,
tak my jsme měli na začátku pampersky a ted máme hugies a taky dobrý, žádný opruzeniny.
A v noci taky nepřebaluju,až ráno a dobrý.
a také utírám vlhkýma ubrouskama od pampers s heřmánkem,ale když se pokáká tak,ež to má až ná zádech,tak ho jdu opláchnout do vany.

Jitoušku,tak to mě mrzí,že máte takový boj u kojení.
Jen s tím koupáním hned po papání nevím nevím. mělo by se koupat před papáním a pak dát spát,ale pokud to máte už takhle vyzkoušené,tak je to dobré.

filípek se taky špatně přisává, pořád mu musím držet to prso u pusy,jakmile přestanu,tak je to prso pro něj těžký a vypadne mu.

christla
22. únor 2009

ahojky!
Jsem jen na skok.... Něco nového? My byli dneska s manželem u četní, tak jsme celý den pryč. Stavili jsme se v Tescu, tak jsem miminku koupila botičky a nůžtičky na nehíky. Jo a smotečky do uší. Všechno Chicco, takže i ta cena tomu odpovídala.....

Teď se půjdu vysprchovat a hurá do postele. Zítra jdu poprvé na ten předporodní kurz, tak se těším. 😉

Baruška nerodí?

kacena00
22. únor 2009

baruška kecá na druhý diskuzi páč tam se možná začlo rodit 🙂

ale u nás je klid a ticho po pěšíně, prej nám na to cyrda dlabe, na nějakej porod 🙂

lucianas
autor
22. únor 2009

Kači, však ještě nějaký ten den je čas.

Chris, Val, ahojky.