Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
8. čer 2009

tak už to tam nahrávám, akorát to jak leze nosem napřed má na foťáku mamča ☹
tohle jsem točila když úplně poprvé začal zvedat tu prdku, ale taky je to dobrý 😀

Markét tak to je Dorča taky šikulka 🙂 🙂 🙂

endlessblue
8. čer 2009

Tý JOFKA..tak rypadlo je luxusnííí!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

TEda, Kubíčka je kus. Julča je proti němu hrozně hubená. Zvlášť ta její dupka je poloviční. Trochu si myslím, jestli není na škodu ta hrazdička. páč ona je maximálně spokojená.. leží na zádek a hraje si a nějaký ambice na přetáčení teda nemá... i koníčky jsou jak za trest.. koníčkujeme, ale je ráda, když jí zase přetočím na záda... no uvidíme.. nebudu stresovat... každý mimi má to tempo jiný 😕

pismenko
8. čer 2009

No tak to video je vtipný

pismenko
8. čer 2009

Je to fakt šikula 😵 😵 😵 😵

valentynka
8. čer 2009

holky, Filípka vůbec nepíchali prot TBC, bo měl ty antibiotika a pak dětská říkala,že už se od toho stejnak ustupuje, už mu bylo skoro 6 neděl a musí se mimča očkovat do 6ti neděl, pak už ne.
řekla,že nám pak příjde pozvánka na plicní ve dvou letech,tak jsme zvědavá

ještě by jsme v červnu měli jít na kontrolu srdíčka, té zúžené aorty,kterou měl po narození

joo a dnes jdem na kyčle po 15hodině,tak jsem taky zvědavá, bo pravou nožku jsme měli A a levou B ☹ , po narození na první kontrole byly obě B

jinak ted tu začalo lejt 😠 😠

endy, aukcička dopadla nečekaně dobře 🙂 jen ty prachy pořádně roztoč 🙂

zajdla
8. čer 2009

Ahojkýýýýýýýýýýýýýýýý.Jsem doma.

Autí v servisu.Já mám opravený zoubek a Lucinka má už taky plombičku.Prvně otevřela pusinu v pohodě,ale jak zjistila,že jí bude něco dělat,tak řvala jak pardál.Ale má to zadělané,tak snad jí to chvilku vydrží.naštěstí jí to nevrtala.Jenom jí to něčím vyšťárala.
Ráno jsme byli ještě u její doktorky,tak nás zase nenaočkovala.Protože měla ještě hlen ve stolici,tak to máme poléčit hylakem.Prý asi nějaká malá střevní viróza.A ve čvrtek máme přijít na pichanec.To bude zase řev.
Naštěstí na výlet ve středu se školkou může jet,tak jsem ráda.

Nakoupila jsem v Hodoníně další balík plínek. 😀 Kojo podprsenku jsem nesehnala.Tam,kde jsem ji kupovala při Lucce už ji neprodávají.Tak musím sehnat,kde prodávají nadměrné velikosti.To zase bude na mě každý hledět,když mu řeknu číslo. ☹ 😠

pismenko
8. čer 2009

Tak Dorče spííí 😒 😒 ji budu muset probudit a ona bude nevrláááááááááááááááá 🙄 🙄 🙄 🙄

tak nezlobte, večer juknu 🙂 😲 😲

zajdla
8. čer 2009

Kremrolko malý je šikulka. 😉

My jsme byli s Luckou taky na kontrole na plicním tenkrát s tím očkováním. 😀

zirafik
8. čer 2009

ahoja holky 🙂 , já dne od rána lítám kolem malý 🙄 ... od 5 buď kojíme, houpeme, přebalujeme nebo ječíme 🙄 . Kojila jsem od 7 snad každou hodinu 🙄 , vždy si cucla 10 min a za chvíli chrápala, ale tak 20 minut 🙄 🙄. Teď zrovna jedna dvacetiminutovka probíhá ... jsem už k.o. a už vcelku nasratá 😒

Péti, malej je supr lezec... a je ho teda kus... to bude chlapák 😵

valentynka
8. čer 2009

😀 😀 Kubíček 😀 😀 supéééééééér 🙂

pěkně mu šlo rypadlo, je to šikulka,že už takhle brzy leze,ale on i brzy pásl, tak to bude pěkný silák 🙂

má hezký michelinečky na stehýnkách 🙂

zirafik
8. čer 2009

Zajdi, vy jste toho stilhly, holky šikovný 😵 ... já si ještě nestihla ani vyčistit zuby 😝 😝 fuj, čuně... 😝 . Zítra jdeme na kyčle, jsou tam 8-9,30h, to bude akce 🙄

valentynka
8. čer 2009

Pavlí ,vydrž , bude to dobré 🙂
asi jí trápí bříško

zirafik
8. čer 2009

Val, držím... .ale někdy je to náročný 😖 . Navíc mně sejří manža, neb chce jet pá-so pryč... v týdnu je pryč do večera a teď se pán pojede odreagovat 🙄 🙄 . Ty chlapi stejně myslí hlavně na sebe.... 🙄

zajdla
8. čer 2009

Pavlí vydrž.Ono se to upraví.Chce to čas.Uvidíš. 😉 Počítej ,že to 6 nedělí to bude trvat,než si uděláte nějaký ten svůj řád. 😉 Někdo si zvykne hned a někdo později.Vydrž holka.

zirafik
8. čer 2009

Teď spí jak andílek a já bych jí láskou sežrala 😵 😵 . Předtím ječela a to jsem myslela, že už jí necham ječet v postýlce, neb už jsem nevěděla kudy kam 🙄 , už jsem na ní byla i vošklivá 🙄

zirafik
8. čer 2009

jdu si dát snídani ... 😅

zajdla
8. čer 2009

Já budu taky pak na 2 dětičky sama.manža jezdí od po do čtvr.do Prahy.Tak to budu mít teprve kolotoč.Taky už se těším na ten kolotoč.Myslím,že budu bývat celý den v pyžamě a malou budu pouštět jen na zahradu. ☹
Doufám,že moje máma občas přijde a vyhrabe mě z toho bord...,co tady bude. 😀

tevina
8. čer 2009

Kremrol to je dobrýýý 😀 To dělal adámek myslím taky,ale až dýl,jste šikulkové 😵

tevina
8. čer 2009

holky nelekněte se,mám nový foto v pase 😕

valentynka
8. čer 2009

http://www.mimiburza.cz/detail_veci_obrazek.php...

holky asi půjdu do téhle ohrádky

máte taky ohrádky na mimča, neob budete kupovat ??
do košíku s emi za chivlku nevejde a bude sedět a lézt,tak abych ho tam mohla dát,když bude třeba

kremrolka01
8. čer 2009

jéé holky díky za pochvaly 🙂
Pavlí malá je ještě prťousek, musíš vydržet než si udělá trošku režim
já si tu vařím hovězí polívku tak musím furt odbíhat
tevi hezký foto 😉
val tak ať vám to dobře dopadne, co to znamená to A a B kyčle?
nám řekli akorát dobrý a že už na kontrolu nemusíme

valentynka
8. čer 2009

noo ,tak ted jsem zjistila,že ta paní má inzerát i na MMb a už odpověděli 3 zájemci 😠 😠 😠

kremrolko, joo kdybych věděla,jediné vysvětlení je,že A jako dobré a B jako méně noo, bo nic neříkal

kremrolka01
8. čer 2009

val ještě jsem nad tím neuvažovala, ale asi je to dobrá věc, když si potřebuješ odběhnout na záchod nebo něco zařídit a bude se plazit tak ho máš pod kontrolou, asi něco pořídím

teď mi zrovna volala tchýně že její známá prodává jídelní židličku dřevěnou takovou co jde rozložit na židličku a stoleček, že si pak u toho může hrát a malovat až bude větší, tak že nám jí koupí 😕 koukám jak puk, no neberte to 😝

kremrolka01
8. čer 2009

ale víc se mi líbí ty větší dřevěný jenom jako ty šprucle, že si v tom může i lozit
tahle je dost malá, to už ho můžu dát do postýlky když bude mít to patro dole
ale zase jestli to chceš třeba do obýváku kde je míň místa a nemáš tam postýlku, tak určitě to svoje výhody má

valentynka
8. čer 2009

kremrolko, my budem mít po neteři taky tuhle židličku,co se dá pak rozložit na stoleček,že si u toho může malovat nebo papat sám

jj, chci to do obýváku a nebo když pojedem o víkendu k mamče, že v tom může na zahradě být, zahrada je dost velká a je tam velký bazén 3x6m.

janda79
8. čer 2009

ahoj holky!
o víkendu jsme byli na svatbě, oženil se mi bráška. svatba byla velmi, ale velmi neformální. nevěsta byla v riflích a černém tílku s nápisy a k tomu měla černé boty, něco jako kanady. ženich měl rifle, košili a vestu, k tomu ty samé boty jako nevěsta(ale větší číslo🙂). jako hudbu si vybrali něco z Kill Billa)nevím, jak se to píše). nic proti neformálním svatbách, ale trocha úcty by neškodila, takhle to vypadalo, že si z toho dělají srandu 😝. no a pak jsme byli u nás doma na zahradě, pekli jsme uzenou kýtu, pilo se atd.
Verunka krásně jí, baští jako bezedná. jenom už si nepamatuji, kdy se začíná dávat kaše a nechce se mi to hledat u Míši v deníčku. teď jí k obědu zeleninku, už tam má i maso. někdy po kojení než jde spát pije čaj.
Míšenka se naučila krásně říkat "r", je to pašák!
mějte se krásně!!!

kremrolka01
8. čer 2009

val krásný videa, jak se řechtá 😀 a filipuška roštiprdlo je taky dobrý 😀 😀 😀

kremrolka01
8. čer 2009

jandi téda opravdu netradiční svatba 😕
to já jsem pro tradiční šaty, bejt za princeznu můžeš fakt jen jednou v životě, kdežto džíny a triko mám na sobě každej den 😉