Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
9. čer 2009

šmarja, jak jako nejí?? Kdo by měl jíst krupici když né děti 😀 😕 😅

endlessblue
9. čer 2009

Gud mónink...

Chris... malá je rozkošná... pěknej bumbrlíček 😉

Zajdli.. co to je máčka?? jako omáčka???? 😀

Včera byl den na pytel.. malá byla hroznej závisláček... prakticky jsem se od ní nehla 😒

pismenko
9. čer 2009

JJ, máčka je omáčka 😀 😀 Veru, tak to už k vám asi nestihnu na tu kávičku, nebo jo 😕 😕 😉? Jedině červenec, že?

U nás pršíííííííííííííí 🙄 🙄 🙄

endlessblue
9. čer 2009

Jasně... v červenci tady ještě určo budeme.. no přece jsem nestrávila celou zimu v baráku a pak se nechám okrást o léto, ne??

Tady je nádherně!!! Svítíčko sluní... o sto péro!!!

Jdu pro tu naší závislačku.. nechala jsem jí ve velké posteli a ani nezapla chůvičku 😅

pismenko
9. čer 2009

tak u nás už taky sluní 😎 Divné póčo 😎

christla
9. čer 2009

Ahoj holky!
Jen v rychlosti nakukuji. Musm jít něco uvařit. Nechce se mi.... 😝 Budu zapékat brambory s kuřeím masem smetanou. Malá vytuhla v lehátku, tak mám chvilku volna. 😉
Jinak u nás zatím taky krásně svítí sluníčko.

endlessblue
9. čer 2009

Týjofla..holky, já vůbec nevařím. Vždycky si udělám jen nějakou rychlovku pro sebe k obědu a k večeři máme s manžou vždycky jen obloženej chleba 😉

Jinak, jak se jmenujou ta homeopatika na kojení? Nějak mi ubývá mlíko i ta Julča mi přijde taková žížala.. žádný vypoulený bříško.. nic.. je spokojená, ale mám pocit, že vůbec nepřibejvá 😕

christla
9. čer 2009

Jmenují se Ricinus comunnis 5ch

endlessblue
9. čer 2009

kujůů..dneska zaúkoluju manžu 😀

zajdla
9. čer 2009

Máčka je omáčka.Osmaží se kabanos s cibulkou a přidají se nové brambůrky.Osolí se to,přidá se pepř a bobkový list.To se podusí a pak se to zahustí se to zakys.smetanou.Já to miluji i Lucka to má ráda.Nejlepší je to studené.To pak chodíte kolem kastrolu a ujídáte. 😀

U nás svítí slunce.A pofukuje.

Umřela mi pračka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Doufám,že už definitivně.Nejde čerpadlo.Mám tam prádlo pěkně ve vodičce a voda nejde odčerpat. ☹ Na žádný program,tak budem opět plavat v koupelně,protože to prádlo musím vytáhnout.Do čtvrtka by tam znilo. 😠

pismenko
9. čer 2009

Zajdi, raduj se...bude nová 😀 😀 😉 😉 😉

endlessblue
9. čer 2009

Holky a jak se ty homeopatika berou????

Můj andílek konečně usnul.. tak snad budu mít aspoň hodinu na žehlení

valentynka
9. čer 2009

ahooj holky,
my ted vyrážíme k mamče s Filípkem.
jedu k mamče natírat po třetí bazén, ufffff

je tu nádherně, ted jsem pověsila prádlo, dovařila čínu, hodím jí do sklenice sebou a razíme.

mějte s ehezky, večer nakouknu papa

endy, Filípek je taky žížala a vypadá to,že kašička nezabírá, dnes kojo ve 2 - 4 -6,30 😠 😠 😠 😠

se odstříkávám s mlíkem a hovno na hovno 😠 😠 sorry ,ale líp to napsat nešlo 😀 😀

lucianas
autor
9. čer 2009

Ahoj,
no, snažím se o Maově informovat, ať nemusíme se pročítat únorovkama. Jsou taky docela dost upovídaný, tak než to tam člověk najde, tak to chvilku trvá. 😉

christla
9. čer 2009

Endy, mě doktorka řekla, abych při každém kojení vzala 5kuliček. Je jedno, jak často kojíš.

endlessblue
9. čer 2009

Holky... tak jsem študovala a študovala. Tenhle odkaz sem dávala už kdysi Valentynka... ale dávám ho znovu... trošku to pomůže s těma příkrmama 😉

http://www.kojeni.net/prikrmy.php

zuzanka26
9. čer 2009

Ahoj holky,
Val být tebou tak se na to vyprdnu, já neodstříkávám, je to děsná práce a přece nevadí kaši dělat z Nutroše ne?
Nebo z jinýho mlíka. KDyž jinak kojíš, tak se přece nic neděje.
Já dávám na noc zase jen mlíko. je to asi lepší, chce jíst jen jednou ( třeba kolem 1) ale budí se i víckrát. 😖

lucianas
autor
9. čer 2009

A tady nová zprávička:

maova • 25tt • Včera ve 21:50

Která pravidla porušuje: | Zruš Jé, já vás hledám a během chvíle tolik příspěvků Jdu vám nejdřív napsat a potom si je přečtu

Poprvé jsem se teď trefila, když se sestřička starala o Matýska Nejdřív ho nechala vyčůrat, prý čůrá i sám, ale takhle mu zmáčkla bříško, aby mu pomohla a to toho bylo Pak mu dávala antibiotika a brala krev, namazala ho krémem, obrátila hlavičku ... No bylo to takový roztomilý a má strašně zvláštní nožičky , ale oni se mu určitě ještě změní.
Jinak co je dobré, už nepotřebuje podporu srdíčka, kyslím měl sice na 80 procentech, tak jsem se lekla, ale prý je to teď proto, že ho dýl nečistili a akorát za chvíli měla přijít paní doktorka, tak mu měli vyčistit nějak hleny a tím by to mělo zase klesnout.
No jsem taková naměkko, jak to bylo hezký a pořád se musím usmívat Snad poprvé, kdy vám sem píšu, že se mi ani nechce brečet

...................

Tak aspoň nějaká pozitivní zprávička. Věřím, že to malý zvládne. Naštěstí Maova už je bez teplot.

pismenko
9. čer 2009

veru, ty homeo se berou ráno a večer po 5 kuličkách 😉

pismenko
9. čer 2009

Mao, držím pěsti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pismenko
9. čer 2009

jdu tedy taky žehlit 😝 😝 😝 😝

endlessblue
9. čer 2009

chjo.. sundala jsem další věšák prádla a jak kdybych na to žehlení ani nešáhla 😠 😠 😠 😠 😝

Ok, manža mi to Homeo přiveze večer, tak si dám 5 kuliček... ono se to nějak nechává rozpustit v puse, ne??

Jinak jsem jukla do mrazáku a z 13.3. tam mám 80ml MM, tak ho dneska Juli udělám k svačince 🙂 když už jsem ho tak pracně odstříkávala, tak ať to nepřijde nazmar, že 😅

pismenko
9. čer 2009

Jojo, nesmíš na to sahat rukou, má to takový dávkovač(točíš vrškem a do něho padají ty kuličky) a vršek potom otevřeš a nasypeš do zobáčku 🙂 necháš volně rozpustit v ústech a 20min by jsi neměla nic jíst ani pít 🙂

Homeo Sláva Homeo 😀 😀 😀

zirafik
9. čer 2009

ahoja holky, tak jsme byli s malou na kyčlích (v porodce nám je nedělali).... 😒 a vypadá to, že ještě nemáme vyvinuta jadérka či co. Dr. řekl balit na široko se 3 plenam 😒 ... chjo to bude mít zadeček vopruzelej v těch vedrech a ani do oblečků jí to nenarvu 😢

Endy, já myslela, že se má to mlíčko z mrzazáku zpracovat do měsíce ?

Jinak malá dneska, ťuk, ťuk zatím hodná 😵 ... dáváme sabíka, včera totiž měla asi prdíky... vyváděla celý den až do půlnoci... dali jsme rourku a lítalo to a bříško splasklo a pak před kojem sabík a asi to zabralo... 😉

pismenko
9. čer 2009

Haloooooooooooooooooooooooo Rinty jak se máš???????????????????????????????????????????????????????

pismenko
9. čer 2009

Pavli v mrazáku může být 3 měsíce 😉 😉 A nevím, co tě zase plaší s jadérkama, ty se klidně můžou založit i kolem jednoho roku(nevím přesně +-)....

janeette
9. čer 2009

baby babyyyy,potrebujem radu,možem urobiť zemiakové placky aj bez vajcia: Nemáááám ☹

pismenko
9. čer 2009

Myslím, že ne, ale zkus tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 🙂

janeette
9. čer 2009

Vlastne,nič iné mi neostáva 😖 Najlepšie na tom je,že malej som na raňajky urobila z posledných dvoch vajec praženicu a to som vedela už včera,že idem robiť placky na obed 😀

zirafik
9. čer 2009

Markét, mám nález II.a... nerozumím tomu... za 6 týdnů jdeme zase na kontrolu... chjo 😖