Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
9. čer 2009

Rinty, taky bych tě ráda viděla... kdepak se nám touláš??

lucianas
autor
9. čer 2009

Markét, není Týnka na dovolené? Já mám pocit, že ano. Nejsem si ale jista.

zajdla
9. čer 2009

Pavlí my jsme měli mít široké balení až do 6 týdnů.Poradila nám to dětská doktorka.Že je to lepší.A pak už jsme to měli ok.Tak to budu Lindě taky tak dávat.I když budou asi pařáky jak svi...

endlessblue
9. čer 2009

Holky... takže smolík. Ohřála jsem malé tu 80ml s tím, že zbytek jí dokojím.... hmmm.. tak nic no. Mlíko jsem chutnala, bylo dobrý, normální.... teplotka ukázková... zkoušela jsem to na zápěstí....dala jsem to malé do papuly a začala prskat.. ani slyšet... ani ten dudlík nechtěla chňapnout... tak jsem si jí přiložila... chvíli ode mě sála jak kdyby týden nejdela.. a zkoušela jsem jí podstrčit tu lahev znovu.. a prdlačky... jen zjistila, že má v puse flašu..už ječela jak na lesy 😠 😠 😠 😠 takže mám útrum. Od malé se nehnu než začnou příkrmy.... a to bude tak za 2 měsíce.. asi mě švihne. 😕 😕 😕 😕 😕

Prý se nejdřív má začít v 6měsících s tou zeleninkou v poledne a pak až někdy večerní kaše. No to bude úlet... sbohem svobodo sbohem ☹

tevina
9. čer 2009

Ahoj holky 🙂

U nás se balí na široko do 3 měsíců.pak když je to v pořádku za už se dává jen jedna plínka.

Písmen my ještě žádnou nevětu nemáme.Takže můžeme s Dorotkou počítat,když se vám adámek tak líbí? 😀 😀

tevina
9. čer 2009

nevěstu 😝

zirafik
9. čer 2009

Tevi, ale cokoliv oblíct je celkem problém, s těma 3 plínkama 😒

My pro vás máme taky jednu nevěstu 😵 😅

endlessblue
9. čer 2009

a my taky 😀

endlessblue
9. čer 2009

No i když je tu spouuusta ženichů....... viď Cyrdíku, Míšánku, Lukášku, Filípku, Kubíčku, a další Adámkové 😀

tevina
9. čer 2009

hezky popořadě,musí se to spravedlivě rozdělit,jo 😀

žiraf teda s oblíkáním přes ty 3 plíny jsme žádný problém neměli,možná měl teda o číslo větší bodíko,ale jinak pohoda.

zirafik
9. čer 2009

tak snad se to brzy taky naučím.... 😒

zirafik
9. čer 2009

kde stééééééééééééééééééééé 😕 😕 😕

christla
9. čer 2009

Tady! 😉

christla
9. čer 2009

Holky, já jsem dneska nějak psychicky v p*deli. ☹ Pohádali jsme se s manželem kvůli blbýmu obědu a mě je z toho na blití. Omlouvám se, že jsem tak sprostá, ale je to tak. Dneska jsem ještě ani nic nejedla, neb nemám vůbec chuť. Teď jsem akorát nakrmila malou a půjdeme se asi projít - radši. Navíc jako večer si jde na pivko a v sobotu si na celý den vypdne někam na střelnici. Je prostě free a ještě má kecy. 😠 Je fakt na zabití!

christla
9. čer 2009

Pavlí, s těma kyčlema mě to mrzí. My jeteda máme v pořádku, ale stačilo mi těch pár dní, co jsme přišly z porodky a měla jsem tohle balení dávat preventivně. Malá byla spařená a to žádný horka nebyly a navíc se jí v tom špatně hýbalo. Pak nám doktor řekl, že ho nemusíme dávat, tak jsem byla ráda. Příští střdu jdeme na UZ kyčlí, tak jsem zvědavá.

janda79
9. čer 2009

ahoj holky!
Christlo, chlapi jsou někdy vážně na zabití 😅
Endy, Verunce to chvíli trvalo, než se naučila cucat z flašky, ale teď sosá ukázkově 😀
A představte si, dneska už máme druhý zub!
ani jsem nepsala míru a váhu v půl roce, tak tady to je: 6,915kg a délka myslím 66cm.
jaký ženich zbyl na nás? 😎

endlessblue
9. čer 2009

Jandi.. ona když byla menší..tak sosala bezproblémů. Když jsem si skočila na kosmetiku, tak krmil manža jedna báseň. No a pak jsme jednou krmily z flašky, páč jsem měla hrozně mlíka v mrazáku... a byl cirkus... tak jsem si myslela, že měla jen špatnou náladu... no a teď jsem to zkusila asi po 2 měsících a totální kongo!!!! 😕

endlessblue
9. čer 2009

Jinak míry máte Jandi bezvadný.. my jsme měly na 4m 5900g a přibejvá mi teď tak toho půl kilča měsíčně.... tak doufám, že se v půl roce na těch 7kg taky dodrápem.. i když nevím.. s tím mojim pofiderním kojením 😒

zirafik
9. čer 2009

Kyčel II (dysplazie) – úhel alfa u stříšek menší, úhel beta větší, tj. stříšky nezralé

Podtyp IIa – fyziologická, tj. normální nezralost (děti mladší 3 měsíců)

... to jsem našla na netu... takže normální nezralost 😕 ??

zirafik
9. čer 2009

Chris, chápu 🙄 ... u nás je to obdobné 🙄 . Manža chce vypadnou od pátku do sobotu na tuning 😖 . Občas pomáhá, vykoupe, přebalí, pohoupe.... ale doma je hrozně málo, takže často to není... 😒

zirafik
9. čer 2009

chris, mně v porodce kyčle nestihli, jak nás rychle vylifrovali.... a jen řekli plenku navíc přes papírovky... dr. se divil, co nám to řekli, že 1 plenka nemá cenu 😒 😒 . Navíc mi to ani neukázali... oni de facto neukázali skoro nic... buď mám vše od vás nebo z netu 😒

zirafik
9. čer 2009

jo a už nám jde vcelku pasení 😵

a včera malá poslouchala hudbu, se jí to vcelku líbilo 😕 . Manža jí pustil do velkých sluchátek Dajdou ( nevím jak se to píše 🙄 ) a líbilo se jí to 😀 , řvala jen v pauzách mezi písničkama 😅

endlessblue
9. čer 2009

jééééé...katy tak to je teda něco!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

zajdla
9. čer 2009

Hojký.

Tak totálně mokré prádlo uschlo,tak jsem ráda.Večer mě čeká hora prádla.A to jsem ani nevyprala všechno,co jsem chtěla.

Pračku jsem musela vypouštět hadicou,strávila jsem u ní hodinu.Protože do čtvrtka by tam ta voda pěkně smrděla.

Byly tady kamarádky s dětičkama na zahradě,tak byl pěkný blázinec.6 dětiček,aspoň si pohrály. 😀

pismenko
9. čer 2009

Zdarec palec 🙂 jsme byly celé odpoledne venku a už se spinká 🙂 🙂 A budeme chodit do mimiplavání, ale až od srpna, protože budeme ve skupince od 6m do 3 let(aby s náma mohl Dorčin ženich Martínek 😵 😵 ) je to 14 lekcí za 2000,- a myslím něco přispívá pojišťovna.budu to muset omrknout.akorát přemýšlím, jestli tak jako budu muset mít plavky 😅 😅 ty voe 😀 😀 😀 budu muset začít něco dělat 😝 😝

zajdla
9. čer 2009

Markét plavky budeš muset mít,protože budeš s malou v bazéně. 😀 😉

Teď žehlím,ale dneska tu horu neskolím,tak budu zítra pokračovat.

Tak si představte,že můj muž konečně pochopil,že ta nová pračka musí už opravdu být.Už se nechce pouštět do opravy té staré,ale mám si vybrat novou a v pátek ji půjdeme koupit. 😀 😵 😵 😵 😵

zajdla
10. čer 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Tak tady nad ránem padaly kroupy.Raději se ani nejdu podívat na zahrádku. ☹

Lucinka jede dneska na výlet se školkou.Snad jim už pršet nebude.Je tady ještě zamračeno.Ach jo.Nevím,co jí obout.Ještě chvilku počkám jak se vyčasí a uvidíme. ☹

pismenko
10. čer 2009

http://www.capacky.cz/katalog/20-obrazkove-moti... no nejsou kráásnýýýýýýýýýýýýýýý ???

Všem pěkné ráno, i když u nás taky deštivo nicméně teplo...jsem zvědavá na ten příští týden, mají být tropy až 29 stupňů 😎 😎

endlessblue
10. čer 2009

Brý ránko... tak koukám, že se to tu včera flákalo. Dneska je počasí nic moc, tak snad to bude lepší 😉

Já jedu dneska na ten pracák vyřizovat ten rodičák. Už mám papíry i z práce. Na tu zrychlenou mateřskou by mi to vystačilo.. nicméně jsme se rozhodli, že budu brát tu klasickou a hotovka. Babičky hlídací nemám a spoléhat se na to, že budu hned těhu taky nejde..... i když bych láááááááád 😀
No a pak se přesouvám do Olmíku na ďobanec tetanovky a zajistit Julče plavání od září 🙂 Ještě bych s ní chtěla chodit v červenci "na vany"... ale uvidíme, jestli se uvolní místo. Prý je to dobrá přípravka před tím bazénem.

Markét... jestli já se letos odvážím do plavek... to je taky ve hvězdách... už mám sice nahoře jen 2kg.. ale je to všechno takový jaksi třaplavý až plápolavý 😔