Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
10. čer 2009

Ahoj val 🙂

u nás se ty noci taky lepší a máme podobný režim jako kremrolka.Mám pocit, že i ty intrvaly na kojo se pěkně prodlužují, tak ťuk ťuk 🙂 🙂

endlessblue
10. čer 2009

řev řev řev řev... ještě jsem v pyžamu a nesnídala jsem 😖

pismenko
10. čer 2009

Veru 😕 tak to se holky dneska domluvily 😝

pismenko
10. čer 2009

Dneska jsem už sežrala na sníddani dva koláčky, pak tu taranku a teď se láduju čoko pudingem 😅 pak nemám být tlustá 😠 😠 😠 😠 😠 😠

endlessblue
10. čer 2009

já musím dneska do města.... s takovou se nevybabram... navíc večer mají přijít kámoši na véču... abych toto neměla málo 😖

zirafik
10. čer 2009

ahojík holky 😉 , kijíme, píšu 1 rukou 😅

chrid, máme ty manžílky nějak podobné 🙄

pismenko
10. čer 2009

Ahoj žiraf, kdy budou nějáké nové photo??

endlessblue
10. čer 2009

taky kojíme... dnes po 4 😕 😕 😕 😕 už jsem vysátá 😖

pismenko
10. čer 2009

já jsem dala nové foto, kdo chce juknout 🙂 🙂 veru, vydrž.....co homeo??

pismenko
10. čer 2009

chichi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zirafik
10. čer 2009

my 3,30... 7:00... 10,30

fota budou , jdu kouknout na dorču 😵

endlessblue
10. čer 2009

Jééé, dorotka je nádhernáááá!!!! No ty kukadla.. čím dál hezčí. 😉 😉 😉
Naše Juli má oči bohužel po mě!!! 😔 Jen barvu po manžovi.. takže aspoň něco 😉

Mě Juli v noci teda spí ukázkově. Kojo v 19h, pak si jí poprobudím cca ve 22:30.. to ale vytuhne u jídla, jen jí položím a spí až do 6ti.. takže dneska kojo: 6:30, 8:00, 9:30 a 10:30... asi mě mrskne!!!!!!!!!!!!!! 😕

Homeo si jdu dneska vyzvednout do lékárny.. já už snad po cestě z lékárny budu cucat kuličky!!!! Páč na tohle kojení fakt nemám nádoby 😅

zirafik
10. čer 2009

hele markét, tak krásný oči jsem ještě neviděla 😵 😵 , dorča by měla do reklamy 😵 , z ní bude modelka 😵 ... pěkné foto v pase 😵

zirafik
10. čer 2009

julča dohání noc ..,. 😉

zirafik
10. čer 2009

za chvíli jdeme s kočárama s kámoškouj na obídek 😵 , snad bude malá hodná ...

pismenko
10. čer 2009

Se tady dmu pýchou 😀 😀 😀 😀 Jste zlaté 😲 😲 😲 no nerada se chlubím, ale oči má Dorotka po mamince 😵 😵

přišel mi přeplatek za vodůůůůůůůůůůůůůů, juchůůůůůůůůůůůů(nicméně ještě budu muset 400,- doložit a zaplatit pojistku na auto 😝 😝 😝 ), ale aspoň to tak nebolí 🙂

pismenko
10. čer 2009

veru, buď ráda, že aspoň u toho kojení nedělá cirkus, jak mě tenktrát dorotka.když hezky papá a nerozčiluje se, tak je to fajn 😉

lucianas
autor
10. čer 2009

Tak jsem nachystaná. Už jen zabalit věci s sebou a můžu vyrazit. Tak kolem půl dvanácté vyjedu. Ale je opravdu hnusný počasí, se mi ani nechce. Ale co bych pro mimi neudělala, že?

valentynka
10. čer 2009

nooo Dorča hotová models 🙂
fakt krásný kukadla 🙂

my dávali taky dvě plínky, do jednorázovky látkovku taky asi do třech měsíců a civčili jsme u přebalování a te´d už dobrý 🙂

holkýý, já ted nevím,jestli jsem vám říkala,že jsem byla v práci a že majitel firmu prodal, jsem čuměla jak puk. ty dvě ženský tam stále dělají, jsou online přímo do Kroměříže, takže co daj do pc,hned je tam,ale oni dvě se už v tom nemůžou nijak hrabat, jen se svolením kroměříže, placení faktur je už v kroměříži.
asi to tam pěkně zlodějky rozjely ve velkém, majitel dostal koncem roku mrtvici a pak málem druhou,když té durhé kolegyni "prý " ukradli z auta stravenky za 300litrů,když je nechala chvilku na parkovišti u obchodáku v autě.( jela si na nákupy do jiného města,přitom strávoše měla odevzdat v našem městě) chápete to ?? no prostě habaďůra hadra,.
tak se asi rozhdol,že už na to nemá nervy a halvěn zdraví a prodal to,když se naskytla příležitost.

takže kdžy jsem šla do práce,tak jsme si vzpoměla na jitouška,že mě taky můžou čekat zamčené dveře a ono skoro joo, takže sjme zvědavá jak to dopadne,. ve finále naší účtárnu zruší a bude to,bo to můžou účtovat ldii v kroměřiži že jo?

endlessblue
10. čer 2009

Hehe.. zrovna když jsem jukla do fotky v pase Markétky.. jojo.. očička po mamince 😉 😉 😉

pismenko
10. čer 2009

http://www.loonapix.com/ nevím jestli znáte, tady se dají dělat různé ty fotky do rámečků a pod.

pismenko
10. čer 2009

Jitu, tak to je teda síla ☹ ☹ Dneska se krade všude 😠 😠 to celkem hrozí, že se teda nebudeš mít kam vrátit 😕 😕 ??

tevina
10. čer 2009

Ahoj holky,

Nemíku držím palečky at vám to u dr. dobře dopadne.Proč vůbec dělali Lukáškovi krevní obraz?

Písmen Dorotka je krásná holčička,a očka má fakt po tobě 🙂

Holky mě roste moudrák a mám tak nateklou půlku huby že nemůžu pořádně mluvit,normálně šišlám 😅 Bolí to jak čert,kousat nemůžu protože si koušu do tý nateklý dásně ☹ Na noc jsem měla 2 brufeny a v 5 ráno jsem si vzala ještě algifen.

zajdla
10. čer 2009

Dorotka jo opravdová kóča.Ty kukadla má obrovské. 😵 😵 😉

Val tak to je dílo.A jak je to s tvou smlouvou?Nebudeš náhodou bez práce?Šikovné jsou ty holčiny,opravdu.Stravenky za 300 litrů,to je mazec.

zajdla
10. čer 2009

Tevi já byla minulý týden trhat 8,tak vím,jak ty potvory bolí.Teď už mám klídeček. 😀

Valím pro malou do školky. 😀

pismenko
10. čer 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3401142 sem vyhráála 😀 😀

tevi ☹ ☹ snad brufoše zaberou....já mám naštěstí všechny venku a ani mě to nebolelo, když mi lezly ven 😕

tevina
10. čer 2009

Zajdi 3 moudráky mi vylezly ani nevím jak a ten poslední mně teda trápí,hajzlík jeden.

pismenko
10. čer 2009

No tevi, aby jsi teď nebyla přemoudřelá 😀 😀

tevina
10. čer 2009

Holky na Maovou a Matyáška si vzpomenu několikrát za den,pořád na to musím myslet.Ty komplikace k tomu časnýmu narozaní asi patří,vždyt i doktoři jim říkali že na to že je tak malinkej tak čekali těch komplikací mnohem víc.Já věřím,že to bude v pořádku.

tevina
10. čer 2009

Písmen vid?Věř že bych je měla radši všechny už vytržený 😅