Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
11. čer 2009

Luci.. moc držím palečky na další kontrolu. Určitě to bude dobré. Hele... lékaři ty hraniční hodnoty dělají hrozně přísné a do nějakého problému je vždycky ještě rezerva, a takže pokud jste ještě pod ní, tak je určo všechno v naprostém pořádku 😉
Jinak..podle profilu mi tvůj milášek opravdu připadá na chlapíka.... ale počítej s tím, že já mám od založení naší diskuze téměř 100% neúspěšnost při tipování pohlaví 😅

endlessblue
11. čer 2009

Nemo, díky za pochvalu Julinky... však Váš Lukášek je taky rozkošný mimi 😉

christla
11. čer 2009

Ahojky!
Tak u nás průtrž mračen a to jsem myslela, že malou nakrmím apůjdeme se apoň na chvíli projít. No, holt jsme to nestihly, tak dneska budeme doma. Jinak mám už vytřeno, vyžehleno, udělaný oběd a umyté nádobí. Teď přemýšlím, že se půjdu s malou na chvíli natáhnout.

Pavlí, tak vy budete přes noc samy, jo? Vlastně jsi psala, že pojedeš k vašim, co? Určitě jeď, ať nejste samy. Já se dneska manžela ptala, kdy hodlá v tu sobotu dorazit a řekl mi, že možná až ráno, že pak budou mít ještě griloačku. Fat skvělý. Nejhorší je, že nemám ani auto, abych mohla někam vypadnout. 😒 To zase bude prima víkend....

endlessblue
11. čer 2009

HOlky...takže popis našeho naušničkování...

Poté co jsem zašla na pracák vyřídit ten Rodičovskej příspěvek a zároveň tam malou nakojila (u paní v kanceláři 😀 ), tak jsme vyrazily. Celé to probíhalo normálně v jednom zlatnictví. Trochu jsem u toho přešlápla, když jsem viděla, že to budou dělat přímo v tom krámě, bez jakékoliv přípravy.... 😒 .. i když připravit jsem se potřebovala asi já nějakým panákem 😀

Vybrala jsem červený provizorní naušničky a šlo se na to. Jedna ta prodavačka si sedla na židli, vzala si Julinku.. posadila ji na klín zády k sobě. Pravou rukou jí chytla ručičky a levou rukou přidržela na čele hlavičku, aby se malá ani nehla. Už tato kazajková pozice malou trochu znervózněla a začala mrčet. Pak jí na ouška nakreslily nějakým fixem tečky a šlo se na to 😕 Ve mě by se krve nedořezal... když nastřelily první, tak malá otevřela pusu ale následoval takový ten němý výkřik.. ta byla tak šokovaná, že ani hlásku nevydala.. než se stihla rozeřvat, už jí luply i tu druhou naušnici.. pak začalo kongo.. chuděrka malá... to byl ryk, slzy jak hrachy se jí kutálely po tvářích.... ale to už jsem se po ní sápala já a uklidnila jí 😉 ... mno tak asi tak.

Naušničky co máme nové jí dáme za 14 dní.. do té doby mám lalůčky otírat lihem, co jsme tam dostaly. 😉

Stejně vám řeknu.. holky, a povšechně ženský si za život zažijí daleko víc bolesti než chlapi !!!!!! 😠

A tady je výsledek 😉 http://verkuc.rajce.idnes.cz/12._Mame_nausnicky...

christla
11. čer 2009

Jé Endy, malé to sluší! 😵
Nás čekají naušničky při příštíporadně, ale nějak se mi d nich nechce, protože vím, že to bude malou zase bolet. 😢

nemo1985
11. čer 2009

Endy......... chudinka malá, to muselo být hrozné no.

Ale moc jí to sluší kočičce 🙂 🙂 🙂

Christl......... Karoínka je krásná holčička 😉

christla
11. čer 2009

Nemi, děkujeme! 😉 😵
Já koukala k tobě do alba a Lukášek už je pořádný chlapák!!!

nemo1985
11. čer 2009

🙂 Christl........ no to už je no, hrozně to letí, příští týden už půl roku nám bude

Uvidíš sama na malé, jak to letí všechno 😉

endlessblue
11. čer 2009

Jéé.... Chris... hlavně se obrň...páč ten pocit, že někomu předáváš toho svýho poklada s tím, že mu budou způsobovat bolest je šlenej ☹ .. Ale pak to těm holčičkám fakt sluší... malá už o tom vůbec neví... propláchla jsem jí to lihem a ani nepípla 😉

lucianas
autor
11. čer 2009

Endy, tak aspoň, že už to máte za sebou. Malá to tedy zvládla v podstatě dobře, a to je hlavní. Moc jí sluší, vypadá moc pěkně. .... díky za tip na pohlaví. Zatím opravdu převažují chlapáci. ... a s tou rezervou, to je pravda, určitě se do ní pěkně vlezeme takže jsme v pohodičce a zdraví!!!

zuzanka26
11. čer 2009

ahoj holky,

Endy, maličká je tak nááádherná, to je fakt kočička k zulíbání 😵 😵 😵

tevina
11. čer 2009

Endy malá je úžasná s náušničkama,akorát teda nechápu,proč jsi tenkrát psala,že má oči "bohužel" po tobě,protože má nadherný modrý kukadla 😵

Jinak jsme zpátky z ušního,dopadlo to dobře,ještě jdeme za měsíc a když to bude dobrý tak už nám to ukončí,hurááá 🙂

zuzanka26
11. čer 2009

jo to je taky fakt, jaký pak bohužel oči po mně? 😕

Taky jsem přidala fotečky do alba 😉

zuzanka26
11. čer 2009

jak to tak čtu, tak to je fakt děs s těma chlapama a myslím, že to je všude stejný nebo aspoň podobný.... 😖

tevina
11. čer 2009

Zuzi Sárinka je taky krásná kočička a teda celá tatínek 🙂

endlessblue
11. čer 2009

Jéé... holky, díky za pochvaly.... ouplně se tady čepejřim 😅

No oči má po mě.. tvarem.. horní víčko zapadlý..... blbě se malujou stíny 😅 barvu má po manžovi... já mám hnědo-zelený 🙂

zuzanka26
11. čer 2009

tevi, díky.... no ze mě moc nemá to je pravda.

Endy, třeba se nebude muset malovat vůbec.... já v to doufám u Sárinky, protože já jsem si zvykla se malovat sice jen málo, ale ven bych nevyšla bez stínů a řasenky 😝

endlessblue
11. čer 2009

Jéé.. Zuzi má nové fotkyýýý... Sárinka je ňuňavá kočička... pořád vysmátá 😀

A Tevi... Adámek je krásňoučkej.. taky kukadla jak zrcadla 😉 dejte to dohromady s Dorotkou 😀

A kde se holky flákáte??? Venku se čerti ženěj.. tak asi půjdeme s Juli něco gruntovat. Od pondělka je z ní takovej závisláček.. pořád ječí, když jí nechovám, nebo se jí nevěnuju... konec samostatnému, klidnému miminku 😕

christla
11. čer 2009

Tak jsem si chvíli s malou zdřímla a teď čekám, kdy se probudí na jídlo.... No, už jí slyším, jak se v postýlce protahuje,tak to už nebude mít asi dlouhého trvání.

Zuzi malá je opravdu krásná holčička!!! 🙂

nemo1985
11. čer 2009

Zuzi.......... krásné fotečky, má krásná kukadla.

No koukám, že všichni mimi od nás z koníkovek mají takový oči veliký 🙂

Ted nám tu sluníčko svítí, ale vítr veliký fouká.

Malej mi v postýlce ted usnul, dnes je opět jako andílek 🙂

nemo1985
11. čer 2009

To je šílený, co se děje, jak vůbec tohle někdo může udělat, že má sdrce na to nechápu !!!!!!!!! 😠 😠 😠 😒 😒

http://www.novinky.cz/krimi/171044-matka-zahrab...

nemo1985
11. čer 2009

Holky přidávám Vám sem

jak začít s příkrmy a taky tabulky, je to zajímavé

http://www.kojeni.net/prikrmy.php 🙂 🙂 🙂

pismenko
11. čer 2009

Hoj hoj hoj 🙂

Já chci být zajímavá a tak Luci tipuju HOLČIČKU 😀 😀

jen sem vás prolítla a zase pádím 😝

valentynka
11. čer 2009

ahoj holky,
tak jsme vás úspěnšě dočetla.

Ráno jsem ani na netu nebyla,manža byl doma a tak jsme s ním trávila aspon chvilku,bo šel v poledne do práce a příjde o půlnoci,tak si užíval Filípka.
pak jsme šla na kontrolu se štítnou žlázou taky v poledne, no hnala jsme jak blbá a tam plno lidí a ke všemu se v nemocnci rozbil ultrazvuk a mají pouze jeden an celou nemocnici.
tkaže mi vzali jen krev a změřili tlak a zase jsme šla.
byla jsem pěkně naprdnutá,bo jsem musela Filípka vzbudit ,takže pak byl takovej nějakej nesvůj.

pak jsem šla za hclápkem co nám dělal hrob,prootže se začala hýbat deska, tak říkal,že se na to pojede podívat,ale že to dotoho musel někdo strčit, nebo nějaký vandal kopnout,že se to stává hodně.
ono by to nespadlo, protože je to na nějakých dvou čepech.

pak jsme šla do města se cournout,mrknout na botky a pak nakoupit.
ve finále jsme si koupila kebab a frčeli jsme domů.

jdu skouknout fotečky Sárinky a Jůlinky nové naušničky a luci kloučka 🙂

valentynka
11. čer 2009

Endyiku, Jůlinka je teda roztomlioučká s těma naušničkama a tu pusinku jakou má krásnou 🙂
to bude zástup ženichů 🙂

noo a ted jsme se podívala na fotečku z utz,no to je jasný klouček 🙂 Luci 😉 😉

noo a Sárinka, stále krasavice usměvavá 🙂

lucianas
autor
11. čer 2009

Opět děkuji za další tilpy.
Tabulka je opravdu zajímavá.

Před chvílí jsem se vrátila z korálkování. Tak konečně jsem na to přišla, co a jak se dělá. Takže nakoupím materiál a s chutí do toho. 🙂

kremrolka01
11. čer 2009

ahoj holky, manžel jezdí ještě venku s malým, aby se trochu provětral a nebyl se mnou celý den v bacilech
ale musím zaklepat už je mi mnohem líp, včera večer jsem se ještě mátožila v horečkách, ale ráno dobrý, už mi zůstala jen rýma, teplotu už taky nemám
chudinku Kubu jsem ale v noci pořád budila smrkáním, asi půjdu dnes spát do obýváku, ale Petr se zas nevzbudí až začne malej kňourat
luci doufám, že na kontrole dopadne vše dobře, ale nedivím se, že máš z toho nervy ☹ , ale jak psaly holky, jste v normě, tak to radši chtějí překontrolovat, určitě to bude dobrý!!! 😉
já tipovala od začátku holčičku, ale na tom utz mi teda taky přijde hotovej chlap, tak jsem na vážkách 😀 ale zůstávám u té holčičky 😉
veru 😕 no to muselo bejt, takhle to nastřelují rovnou ve zlatnictví, jo? o tom jsem neslyšela, ale výsledek stojí za to, Julča je kóča 🙂

pismenko
11. čer 2009

Bude to holka a narodí se 24.10.09 na mé 29 nerozeniny a bude se jmenovat Markétka 😀 😀 😀 😀 😀

Juli a Sáruš jsou princezničky ňuňu 😵 😵 😵 😵 😵

tanuki
11. čer 2009

Luci, já tipuju taky chlapečka a držím palce na další UZV, je to hrůza, že až za 2týdny☹ No, s chlapečkem toho s korálkama moc nenaděláš 😀 tak si to ejště teď užij 😀 😀
Tak už nás ze zubama předběhl i bratranec! to je teda úroveň 😉