Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
11. čer 2009

markté, super hit, Filípek na to kouká vytřeštěně 😀 😀 😀 😀

Tevi, ahooj, ještě zoubek žádnej nevylezl joo?

pismenko
11. čer 2009

Val myslí dozajista Tanu 😀 😉

U nás se mrčí a mrčí...neb Dorče dneska spalo asi cca 1.5h a to je dost málo, tak nemůže zabrat 😠

valentynka
11. čer 2009

noo jasně,že myslím Tanu 🙂

no my jdem koupat a pak kašičkovat a hajinkat 🙂

tak zatím papa

lucianas
autor
11. čer 2009

Tanu, díky i tobě za tip. Jdu dát taky do tabulky. 🙂 Začíná se pěkně modrat, ta tabulka. Tak jsem zvědavá. I když svůj tip mám, ale prozrazovat ho zatím nebudu. A navíc, když ta paní, co mi to dělala s tím prstýnkem, se nikdy ještě nezmýlila.
... korálky každopádně nadělám teď, dokud je ještě čas a prostor na to. Dost mě to chytlo. Škoda, že nemám materiál, hned bych se do toho pustila. Dám svůj výtvor do alba, snad se bude líbit, i když je jednoduchý. Teda, vlastně ještě nemůžu. Mám v plánu dát sestře k narozeninám, tak až během příštího týdne.

lucianas
autor
11. čer 2009

Kremrolko, super, že už horečka není. Sad brzy přejde i ta rýma, i když je opravdu otravná. Mě chytá jen přes noc, ráno je to pak zase dobrý. Takže chápu, že je to na houby, chodit všude s kapesníkem, v noci se budit a tak. .... díky za podporu k dalšímu utz, který bude určitě jen kontrolní, aby nic nezanedbali. Už je mi i líp, nějak jsem přišla díky korálkům na jiné myšlenky, tak jsem nějak víc v pohodě. ... super tip na pohlaví, i když jsi teda na vážkách, ale píšu si tedy holčičku a doplňuji do tabulky. 🙂

Markét, tak to je úplně super. A ještě - jaké bude mít míry, jaký bude porod? ... jsem ale zvědavá, že? Jinak koukám, že jsme od sebe jen půl roku, to je hezký. Jsem si myslela, že tu patřím skoro k nejstarším, a ono asi ne. ... ještě co se týče jména pro holčičku, tak nevím, ale asi tě zklamu. S manželem máme už přes dva roky vybrané jedno jméno a zatím nás drží. Jen nad klučičím jménem váháme. Moc jich na výběr není.

nemo1985
11. čer 2009

Lucí......... tabulku máš pěkně udělanou. 🙂

Je nakonec jedna za to bude holčička nebo chlapeček, hlavní je aby bylo mimčo zdravé, ¨
to je to hlavní. 🙂

Já Lukyho vykoupala, udělala mu kašičku, spapal 150ml a hned mi usnul a spinká jako
brouček v postýlce.

Já jsem taky dala sprchu a koukám na Ordinaci.

Fouká pořád silný vítr a prší nám tu. 😠

zuzanka26
11. čer 2009

tak jsem zjstila, že v minulém díle ordinace hrála moje sestřenice 😀

tanuki
11. čer 2009

a koho? 🙂

pismenko
12. čer 2009

Dobréé deň 🙂
u nás prší 😠 😠 😠

zuzi a koho?? 😕 😕

lucianas
autor
12. čer 2009

Ahoj,

Peti, to je naprostá pravda, hlavně aby mimi bylo zdravé!!! To je nejdůležitější!!!

Nám tu dnes vykukuje sluníčko, sem tam se ale zamračí. řekla bych aprílové počasí jak udělaný!!! 😀

jitousek
12. čer 2009

dobré ráno 😉
hlásíme návrat z hor od babi a dědy 😀
bylo to super užili jsme si to s Mikýskem a babi a děda též 😎

jitousek
12. čer 2009

asi Vás nebudu dočítat ......něco zásadního se za ty 4 dny událo ????? 😵 😵 😵 😵

jitousek
12. čer 2009

jinak u Nás hlásím hnusnej zataženej podnebnej pás ze kterého za chvíly začne asi pěkně lejt ....což teda lilo i včera a převčírem taky dokonce i bořka a kroupy byli ale zase to přešlo a za chvíly slunce a vedro no prostě apríl handra 😀 😀 😀 😀

Jinak Mišuta krásně hajal u babičky pěkně na něj působil horskej vzdoušek 😉

jitousek
12. čer 2009

koukám lucíku jaké už máš krásné bříšo a můj tipík 😎 je že to bude holka 😅 😀 😵 😵 😵 😵 to jsem teda zvědavá 😎

to je bomba tabulka to jsme si měli udělat taky každá aby jsme věděli 😉 😎 😎 😎 no nic každopádně supeeeeeeeer a už se těším až to budem vědět 😵 😵 😵

jitousek
12. čer 2009

jo a dneska jdu snad už KONEčNě vyřídit ten rodičáááák jestli ne tak už jim tam ty papíry přitluču na nástěnku a omlátím jim to tam o hlavu 😀 😵 😵 😵 😵

jitousek
12. čer 2009

jo než jsem ještě odjela tak jste tu řešili že Vám po porodu padaj vlásky hooolkýýýý já už jsem nešťasná s toho jak porád pelichám ........ještě že jich mám tolik ale to jsou porád trsy co vyčešu a ráno na polštáři no běs děs 😔 dokonce používám už tejden nějakej stabilizátor a regulátor na vlasy ale nevím jestli mě to pomůže 😢 😢 😢 😢

jitousek
12. čer 2009

kde jste kdoooooooooo kurňa člověk přijede a chce pokecat a je tu porád sám a vede si tu monolog 😕 😠 😠

zuzanka26
12. čer 2009

Ahoj holky, už jsem šla včera spát, byla jsem chcíplá, sestřenice hrála těhotnou hasičku co porodila dítě své sestře 😀 ona je ve skutečnosti taky těhotná, ale když se to natáčelo, byla v prvním trimestru 😉

jitousek
12. čer 2009

no vidíš a já to zrovna neviděla 😠

zuzanka26
12. čer 2009

Jitu a co používáš na vlasy? mně něco kadeřnice doporučovala, alr nemůžu si vzpomenouz na jméno 😲

nemo1985
12. čer 2009

Dobré ránko 🙂

Tak dnešní noc ----- 19h , 2h a 7h 🙂

Jitoušku, tak to je fajn, že jste se měli u babi a dědy dobře a že si malého užili.

Počasí u nás hnusné, zatažené a studený vítr.

Jsem už pračku zapla.

Dnes k obědu udělám jen smažák 😉

zuzanka26
12. čer 2009

fuj píšu jak prase, když mám malou na klíně 😖

nemo1985
12. čer 2009

Jsem před chvilkkou malému ty kapičky to železo dala, no musí to být asi pěkně hořké, se mu
pomalu až žaludek zvedl, dává se to na lžičku do čajíku

Dnes malého chci natočit foťákem, až se mi nabyjí baterie 😉

nemo1985
12. čer 2009

Zuzi.......... já když mám Lukyho na klíně tak ho zajímá nejvíce klávesnice a ťuká do ní.

Včera jaké krásné vzkazy napsal mé kámošce 😀 😀 😀

zuzanka26
12. čer 2009

jo jo, mně se taky sápe po klávesnici, mobilu a dálk. ovladači.

Ale máme novou věc, když před ní otevřu skříň s jejím oblečením, rozzáří se jí obličejík. 😀 ASi se jí líbí, jak je to barevný. 🙂

nemo1985
12. čer 2009

No takové hračky dnešní děti zajímají, to je pravda 😀 😀 😀

Malej se mi směje když i telefonuji 😉

Ted mi tu řádí s hračkami a už jede grrr, brrrrrrrr, ...... 🙂

endlessblue
12. čer 2009

Dobré ránko... taky se hlásím do klubu plešatících matek 😅 Měla jsem vždycky vlasy hustý.. a teď po koupeli mám plnou vanu vlasů.. o kartáči nemluvě 😠
Včera jsem uspávala naše dítě poprvé dlouho.. až v 9 se mi podařilo jí odnést do postýlky 😠 Už jsem neměla sílu si jí v 11 budit, tak papkala až ve 4 a pak v 8 ... takže taky celkem dobrý 😉

helicek
12. čer 2009

Hezký den, holky. Tak tady právě dopršelo a vykukuje sluníčko, Péťa má ve škole sportovní den, tak snad to neprosedí u videa 😀

zajdla
12. čer 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Hlásím zataženo,chladno.Snad se vyčasí.

Pračka opět opravena.Už mě to pěkně se....Asi tam hodím nějaký hřebík a hotovo.JInak se té malé potvory nezbavím.Manža si přivezl spacák,zimní,vestu atd z práce.Budu mít tak 10 praček.On to nechápe,že do té malé pračky se nic nevleze.Už jsem z něho na mrtvicu.Ach jo. ☹ 😠 Dokud se úplně nerozpadne,tak nová nebude.Já se z něo zblázním.

endlessblue
12. čer 2009

Zajdli.. tohle fakt nejde... já bych prostě vzala prachy a šla jí koupit... nebo objednala po netu a hotovka!!!! manža nepere tak ví prd, jestli jí potřebuješ nebo ne!!!!!!!! 😉