Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
17. čer 2009

Ráno jsem byla píchat kámošce včelku.Pak jsem jela do Hodonína na kafčo.Přijela jsem domů a malá chtěla jet ještě s babičkou do Hodonína nakupovat.tak jsem musela s nima,protože babičkaji sama nechtěla hlídat ve městě.Prošli jsme celé město a pak jeli domů.Aspoň jsem koupila Lucce šaty na svatbu a hlavně flašku od Mam.Oni je totiž přstali vyrábět a jáí jsem s ní byla moc spokojená.Tak měli poslední láhev ve schleckru,tak jsem po ní hned hmátla.Aspoň jedem úlovek.Pak jsem nakoupila ještě kojo čaje.Tak aspoň nějaká úspěšnost. 😉

endlessblue
17. čer 2009

Koukám jak holky dopadly na kontrolách a vidím, že zatím nejsou zpátky 😉

Jsme s Juli na zahradě a já konečně vystrčila ty svoje bílý nohy na slunce 🙂

Žiraf.. tak to jsi měla bezvadný odpoledne!!!! Začínám se těšit, až asi vystřelím z vesnice 😀

Zajdli..ty už se tak nehoň, ať nám neporodíš Lindičku dřív 😉

pismenko
17. čer 2009

hojky, jsme doma....nedočítám, jdeme dělat večeři a pak koupat, kojit ufufuf 😝 😝 😝

Jinak hexa super, dorča jen tak brakla, protivná není, jenom více spavá 🙂 🙂 🙂 no a za 3 týdny nabrala 210g, což je prej na hraně, spíš nic moc, ale byly jsme pochválené a prej od pohledu spokojené miminko, tak se tím nemáme nervačit.Stejně za měsíc najíždíme na ty příkrmy, tak snad bude nabírat tabulkově.

pismenko
17. čer 2009

v bille mají v akci hugiesky kdo má zájem za 219,- 🙂

pismenko
17. čer 2009

no a vážíme teda 5910g 🙂 🙂 tak se snad přes tu 6ti tunu nepřehoupnem 😅 😅 😅 😅

zajdla
17. čer 2009

JJ už zmírním tempo.Zítra jdu do poradny,tak držte pěsti,ať je vše OK.Bude velké měření. 😀

jitousek
17. čer 2009

zdarec palec 😉
tak já jsem dneska letěla do města pro výsledky rentgenu tej mojí krč. páteře --------tak mám tam blok jako prase 😔 ale prej mě to rozrehabilitujou 😎 to je slovo 😕 to teda nevím asi nejni dobře napsané ale to je buřt 😅

jitousek
17. čer 2009

cestou jsem si koupila džíny super cena lidová no u ťamáků ale rošej kšeft tak že totál výprodej s 50% slevou tak že místo 650 stály jenom 270 😎

zajdla
17. čer 2009

Jitu tak super kup. 😉

zirafik
17. čer 2009

markét, huggiesky zrovna sháním 😵 , pampersky jsme měli doted a stojej za prd 🙄

endlessblue
17. čer 2009

Aloha....markét.. však až začnou mrkvičky a pořádný kašičky.. tak to půjde nahoru, neboj!! Dorča chce být zkrátka modelka

zirafik
17. čer 2009

týjovka každej měsíc narozeninový dort 😕 😕 😕 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... já chci takýýýýýýýýýýý 😅

jitousek
17. čer 2009

holky z našeho čtyřlístku budou modelky a my ledňáčci kucí budem nabucaný papulky a prdelky 😀

jitousek
17. čer 2009

to naše dítě usnulo po koupání ale tak do 30 minut bude vyspalej a bude řádit nejmíň do devíti 😎 😵 taťka má dneska noční tak že jsem zvědavá jak budem válčit teda už válčíme to byl řev u toho koupání teda strojení no hotovo 😔

zajdla
17. čer 2009

Holky zkuste ty tesco plínky.Já s nima byla nadmíru spokojená. 😀 😉 😉

pismenko
17. čer 2009

Já mám tesco 20km daleko, ale až pojedu kolem, takje vyzkouším určo 🙂

jinak já z té váky nejsem vůbec zdrblá, kdyby měla dorotka hlad, tak myslím nevydrží 3-4hodiny bez jídla jako teď. dneska teda skoro nejedla vůbec, ale asi tou hexou. Má 37,7 a je v postýlce, snad zabere a zaspí to 🙂

tevina
17. čer 2009

Holky a měli jste některá plínky z Rossmana?Já už dlouho jiný nekupuju a za ty roky co používáme plínky,počítám teda i tomíka tak jsou nejlepší ze všech,měli jsme tesco,hugies,pampers a já nevim co všechno.Ty z rossmana používám až ted u adámka a už hooodně dlouho a ještě mi ani jednou neprotekli,v noci nepřebaluju a fakt vydrží.

pismenko
17. čer 2009

vyzkouším....já jedu na těch vlhčených ubrouscích z rosmana babydeam modré 😀

tevina
17. čer 2009

Jo ty jsou taky dobrý,ale plínky jsou fakt super 🙂 Když jsou v akci tak stojí ta naše velikost myslím 205,-(50ks) jinak asi 229.- nedávno je totiž trošku zdražili.

pismenko
17. čer 2009

Jako všechno 🙄 🙄

jitousek
17. čer 2009

slyšela jsem na ty tesco plíny taky samou chválu 😉 já jsem zatím na pemperskách a Hagisky jsme měli též 😎 .........teď dojíždím poslední balík pempers a budem muset koupit už zase větší velikost 😲 😕

jitousek
17. čer 2009

jinak Míša spal do 19h a pak se probral pohrál si a teď dostal 150kaše 😕 zvíře a je znaven a dudá a hajá v koši padaj mu oči tak snad usne 😎

jitousek
17. čer 2009

mě přijde že už mu to moje mlíko nestačí večer mám vždy pocit že jí jak zjednanej ........než šel manža do práce doslova a do písmene sežral 2x po 100ml sunaru když jsem ho vykoupala sosal ode mě a to je prosím pěkně všechno od 17.30 h do teď 😒

jitousek
17. čer 2009

mě přijde že už mu to moje mlíko nestačí večer mám vždy pocit že jí jak zjednanej ........než šel manža do práce doslova a do písmene sežral 2x po 100ml sunaru když jsem ho vykoupala sosal ode mě a to je prosím pěkně všechno od 5.30 h do teď 😒

jitousek
17. čer 2009

jejda ono se to semka narvalo 2x stejnej můj příspěvek 😅

jitousek
17. čer 2009

jdu se asi dívat na telku nikdo tu nejste tak zatím pa 😉 ještě možná juknu 😎

pismenko
17. čer 2009

Já jdu taky na poštu Julianáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá se už opakovat asi nebude 😀 😀 🙄

jitousek
17. čer 2009

no to mě písmen teda pěkně štve 😠 jsem zvědavá jestli to uvidím 😉 na netu třeba 😎

pismenko
17. čer 2009

No na netu to právě nikde není, já to aspoň nenašla 🙄 🙄

jitousek
17. čer 2009

ono se to tam třeba časem dostane 😉
jinak dneska takovej normální pohodovej pořad co říkáš-te 😵

jdu do hajan Míša spí nezvykle brzo zabral tak jsem zvědavá nebo spíš nejsem zvědavá na noc tudíš jdu taky spát abych se prospala 😎 brou noc 😉