• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Ráno jsem byla píchat kámošce včelku.Pak jsem jela do Hodonína na kafčo.Přijela jsem domů a malá chtěla jet ještě s babičkou do Hodonína nakupovat.tak jsem musela s nima,protože babičkaji sama nechtěla hlídat ve městě.Prošli jsme celé město a pak jeli domů.Aspoň jsem koupila Lucce šaty na svatbu a hlavně flašku od Mam.Oni je totiž přstali vyrábět a jáí jsem s ní byla moc spokojená.Tak měli poslední láhev ve schleckru,tak jsem po ní hned hmátla.Aspoň jedem úlovek.Pak jsem nakoupila ještě kojo čaje.Tak aspoň nějaká úspěšnost. :wink:
17. čer 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám jak holky dopadly na kontrolách a vidím, že zatím nejsou zpátky :wink:

Jsme s Juli na zahradě a já konečně vystrčila ty svoje bílý nohy na slunce :slight_smile:

Žiraf.. tak to jsi měla bezvadný odpoledne!!!! Začínám se těšit, až asi vystřelím z vesnice :grinning:

Zajdli..ty už se tak nehoň, ať nám neporodíš Lindičku dřív :wink:
17. čer 2009 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky, jsme doma....nedočítám, jdeme dělat večeři a pak koupat, kojit ufufuf :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak hexa super, dorča jen tak brakla, protivná není, jenom více spavá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no a za 3 týdny nabrala 210g, což je prej na hraně, spíš nic moc, ale byly jsme pochválené a prej od pohledu spokojené miminko, tak se tím nemáme nervačit.Stejně za měsíc najíždíme na ty příkrmy, tak snad bude nabírat tabulkově.
17. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
v bille mají v akci hugiesky kdo má zájem za 219,- :slight_smile:
17. čer 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a vážíme teda 5910g :slight_smile: :slight_smile: tak se snad přes tu 6ti tunu nepřehoupnem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ už zmírním tempo.Zítra jdu do poradny,tak držte pěsti,ať je vše OK.Bude velké měření. :grinning:
17. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec palec :wink:
tak já jsem dneska letěla do města pro výsledky rentgenu tej mojí krč. páteře --------tak mám tam blok jako prase :pensive: ale prej mě to rozrehabilitujou :sunglasses: to je slovo :confused: to teda nevím asi nejni dobře napsané ale to je buřt :sweat_smile:
17. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cestou jsem si koupila džíny super cena lidová no u ťamáků ale rošej kšeft tak že totál výprodej s 50% slevou tak že místo 650 stály jenom 270 :sunglasses:
17. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu tak super kup. :wink:
17. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
markét, huggiesky zrovna sháním :dizzy_face: , pampersky jsme měli doted a stojej za prd :rolling_eyes:
17. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aloha....markét.. však až začnou mrkvičky a pořádný kašičky.. tak to půjde nahoru, neboj!! Dorča chce být zkrátka modelka
17. čer 2009 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjovka každej měsíc narozeninový dort :confused: :confused: :confused: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=384630&vReferer= já chci takýýýýýýýýýýý :sweat_smile:
17. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky z našeho čtyřlístku budou modelky a my ledňáčci kucí budem nabucaný papulky a prdelky :grinning:
17. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to naše dítě usnulo po koupání ale tak do 30 minut bude vyspalej a bude řádit nejmíň do devíti :sunglasses: :dizzy_face: taťka má dneska noční tak že jsem zvědavá jak budem válčit teda už válčíme to byl řev u toho koupání teda strojení no hotovo :pensive:
17. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zkuste ty tesco plínky.Já s nima byla nadmíru spokojená. :grinning: :wink: :wink:
17. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám tesco 20km daleko, ale až pojedu kolem, takje vyzkouším určo :slight_smile:

jinak já z té váky nejsem vůbec zdrblá, kdyby měla dorotka hlad, tak myslím nevydrží 3-4hodiny bez jídla jako teď. dneska teda skoro nejedla vůbec, ale asi tou hexou. Má 37,7 a je v postýlce, snad zabere a zaspí to :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a měli jste některá plínky z Rossmana?Já už dlouho jiný nekupuju a za ty roky co používáme plínky,počítám teda i tomíka tak jsou nejlepší ze všech,měli jsme tesco,hugies,pampers a já nevim co všechno.Ty z rossmana používám až ted u adámka a už hooodně dlouho a ještě mi ani jednou neprotekli,v noci nepřebaluju a fakt vydrží.
17. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyzkouším....já jedu na těch vlhčených ubrouscích z rosmana babydeam modré :grinning:
17. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ty jsou taky dobrý,ale plínky jsou fakt super :slight_smile: Když jsou v akci tak stojí ta naše velikost myslím 205,-(50ks) jinak asi 229.- nedávno je totiž trošku zdražili.
17. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako všechno :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
slyšela jsem na ty tesco plíny taky samou chválu :wink: já jsem zatím na pemperskách a Hagisky jsme měli též :sunglasses: .........teď dojíždím poslední balík pempers a budem muset koupit už zase větší velikost :astonished: :confused:
17. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Míša spal do 19h a pak se probral pohrál si a teď dostal 150kaše :confused: zvíře a je znaven a dudá a hajá v koši padaj mu oči tak snad usne :sunglasses:
17. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě přijde že už mu to moje mlíko nestačí večer mám vždy pocit že jí jak zjednanej ........než šel manža do práce doslova a do písmene sežral 2x po 100ml sunaru když jsem ho vykoupala sosal ode mě a to je prosím pěkně všechno od 17.30 h do teď :unamused:
17. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě přijde že už mu to moje mlíko nestačí večer mám vždy pocit že jí jak zjednanej ........než šel manža do práce doslova a do písmene sežral 2x po 100ml sunaru když jsem ho vykoupala sosal ode mě a to je prosím pěkně všechno od 5.30 h do teď :unamused:
17. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda ono se to semka narvalo 2x stejnej můj příspěvek :sweat_smile:
17. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se asi dívat na telku nikdo tu nejste tak zatím pa :wink: ještě možná juknu :sunglasses:
17. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky na poštu Julianáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá se už opakovat asi nebude :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
17. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě písmen teda pěkně štve :angry: jsem zvědavá jestli to uvidím :wink: na netu třeba :sunglasses:
17. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na netu to právě nikde není, já to aspoň nenašla :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono se to tam třeba časem dostane :wink:
jinak dneska takovej normální pohodovej pořad co říkáš-te :dizzy_face:

jdu do hajan Míša spí nezvykle brzo zabral tak jsem zvědavá nebo spíš nejsem zvědavá na noc tudíš jdu taky spát abych se prospala :sunglasses: brou noc :wink:
17. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek