Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

janda79
17. čer 2009

ahoj, jdu vás pozdravit, doufám, že jste si ženský všimly, že jsem tu teď častěji! 😀
u nás nic nového, koukala jsem na ten odkaz s čepkama, jsou fakt boží! koupila jsem Verdě ve zdravé výživě kukuřičné křupky. strašně jí to chutná, je to tedy nemastné, neslané, fakt hnus, ale hlavně že to chutná malé 😝 .
pleny z Tesca doporučuji i já, jsou super, teď máme z nějaké akce pleny z Lidlu Toujourse nebo tak nějak a jsou výborné. v noci taky nepřebaluji a paráda! na Míšu jsem kupovala i pleny v Penny a taky chvála!
brou noc 🙂

pismenko
18. čer 2009

Dobré deň 🙄

pismenko
18. čer 2009

Mládě je protivné 😠 😠 ale má nárok(svádím to na hexu 😝 )

Kubíčkovi vše nej nej k 5 měsícům přeje Dorotkááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😲 😲 😲 😲 😲

pismenko
18. čer 2009

Vy ještě chrníte 😠 😠 ?? 😝

jitousek
18. čer 2009

dobré ráno 😉
tak my už strašíme od 5h 🙄

pismenko
18. čer 2009

Hmm, mám dneska takové pozitivní smajly dneska 😀 kromě těch pusinek pro Kubíčka

pismenko
18. čer 2009

No jitůůůůůůůůůů 😀 😀 vítej do klubíku

pismenko
18. čer 2009

Jitu máte v ložnici zateměno nebo ne?? A jak to máte ostatní??Hlavně vy, ketrým děti spinkají celou noc?? 😝

jitousek
18. čer 2009

no jo Míša brzo usnul včera večer tak že má nárok bejt strašidlo a samo sebou maminka šla chrápat až o půl desáté než usnula bylo nejméně deset a v 23.30 první kojení další v 1.30 a pak 4.40.......a já tak ještě chtěla spát aspoň do 6 😠 nemám nárok teď si pacholek dáchnul 30minut já se natáhla na gauči jenže houby spaní 🙄

jitousek
18. čer 2009

hele mále závěsy a je to houno platný 😠

pismenko
18. čer 2009

No Dorotka chodí spinkat v 7:00 a budí se kolem 1:00 a pak kolem té 5:00 a to už nezabere 🙄 , ale mě už to snad ani nevadí. Kolem 8:00 už mám všechno hotové 😀 😀 😀

jitousek
18. čer 2009

i kdyby na noc snědl belík kaše prostě chrápat nebude a to jsem ho v půl druhý ukecávala dudanem nedal se prostě to prso musí mít a basta knedl 😠

pismenko
18. čer 2009

nějáko polopropustné??Takže vlastně jakoby tam nebylo nic? My právě zateměno nemáme a koumu jestli to nebu tím

jitousek
18. čer 2009

já už si taky zvykla 😉 akorád někdy vzpomínám na válení se v pelíšku do půl desáté ..........cák mě by stačilo si poležet do 8h hm sladká naivita že 😅

pismenko
18. čer 2009

No to dorotka taky, všude píšou třeba jenom pohladit, pomazlit, ale to když udělám, tak začne ječet 😅 😅 prostě mě cítí jako mlíkárnu a ne jako mamku na mazelní(jenom skrz tohle se těším, až s tím kojením seknu)..ona se jako pomazlinká, ale za chvilku tím čumáčkem směřuje do míst kde jsou kozy a začně dělat ten svůj tipický kojo zvuk 😀 a je po mazlení

pismenko
18. čer 2009

Mě by snad stačilo do 7:00 😵

jitousek
18. čer 2009

hele písmen závěsama to nejni měla jsem nejdříve deky normálně jsem je pověsyla místo závěsů tma jak v ranci a dítě voči jako tenysáky no ale už jsem měla koupenou látku na závěsy a mamina mě je ušila nejní ouplná tma ale šero je dost že by člověk spal jak medvěd ale náš Míša ne ten od 5 h objevuje svět co kdyby náhodou něco zaspal to by byl malér mamííííííí 😵 😵 😵

pismenko
18. čer 2009

a naučila se pištět a to je masakr 😀 😀 😀 😀

pismenko
18. čer 2009

hmmm tak nic 😀 😀 😀 😀

jitousek
18. čer 2009

já bych byla skromná taky s tou 7h 😝 😀 ale prdlajs 5h jako do práce na bus každej den i o víkendu no prostě mateřská dovolená 😎

jitousek
18. čer 2009

my nepištíme ale hučíme a máme výdrž třeba i hodinu hučet jak piliňák 😀 a taky občas vejskne až se jeden lekne a říkáme mu že je jak ptakoještěr 😀

jitousek
18. čer 2009

u nás nepomáhá aani když jde spát dlouho třeba v devět usíná včera to byla náhoda že usnul už po koupání a pak si dal kaši a pokračoval koukala jsem jako blázen normálně usínáme až na tu 21h

jitousek
18. čer 2009

jo jinak Kubíkovi gratuluji k 5měsíčtinám a už jsme zase kompletní čtyřlístek 5měsíčních miminek ledňáčků 😀

zajdla
18. čer 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Teda vstávat v 5 to je hrůza.Ale je fakt,že člověk toho pak stihne víc.My dnes vstávali v 7.Teď povalíme do školky,pak trošku uklidit a povalím do poradny.Dnes opět i s malou,tak to bude mít sestřička radost.To se zase dozví věcí. 😀

pismenko
18. čer 2009

Jo a a si půjdu do té židličky Jitro 🙂 mě se něják začla zamlouvat 🙂

pismenko
18. čer 2009

Ahoj zajdi, tak se těšíme na dobré zprávičky z poradny 🙂 🙂

pismenko
18. čer 2009

Ted jsme se pobavila na tom, co je psané na plenkách: Až 12-ti hodiná absorbce pro nepřerušovný spánek 😀 😀 😝 😝 😅 😅 Dneska do těch plen dorku omotám 😀 😀

pismenko
18. čer 2009

http://www.detskydum.cz/detail/storchenmhle-hop... ještě uvažuju nad něčím takovým

jitousek
18. čer 2009

jo to je dobrá věc to hopsadlo to měl brácha pro děti a pěkně se v tom vyblbli 😎

jitousek
18. čer 2009

akorád nevím od kolika do toho můžou prckové asi až se začne stavět ne ? 😉

my asi půjdem taky do toho jitra líběj se mě tam více ty bezpečnostní pásokalhotky 😅 😵 😵 😵 než na tej druhej židli a hlavně že na ní může sedět dospělej to je taky dobrý 😎