• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
ahoj, jdu vás pozdravit, doufám, že jste si ženský všimly, že jsem tu teď častěji! :grinning:
u nás nic nového, koukala jsem na ten odkaz s čepkama, jsou fakt boží! koupila jsem Verdě ve zdravé výživě kukuřičné křupky. strašně jí to chutná, je to tedy nemastné, neslané, fakt hnus, ale hlavně že to chutná malé :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
pleny z Tesca doporučuji i já, jsou super, teď máme z nějaké akce pleny z Lidlu Toujourse nebo tak nějak a jsou výborné. v noci taky nepřebaluji a paráda! na Míšu jsem kupovala i pleny v Penny a taky chvála!
brou noc :slight_smile:
17. čer 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré deň :rolling_eyes:
18. čer 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mládě je protivné :angry: :angry: ale má nárok(svádím to na hexu :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Kubíčkovi vše nej nej k 5 měsícům přeje Dorotkááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
18. čer 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy ještě chrníte :angry: :angry: ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :wink:
tak my už strašíme od 5h :rolling_eyes:
18. čer 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, mám dneska takové pozitivní smajly dneska :grinning: kromě těch pusinek pro Kubíčka
18. čer 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jitůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: vítej do klubíku
18. čer 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu máte v ložnici zateměno nebo ne?? A jak to máte ostatní??Hlavně vy, ketrým děti spinkají celou noc?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Míša brzo usnul včera večer tak že má nárok bejt strašidlo a samo sebou maminka šla chrápat až o půl desáté než usnula bylo nejméně deset a v 23.30 první kojení další v 1.30 a pak 4.40.......a já tak ještě chtěla spát aspoň do 6 :angry: nemám nárok teď si pacholek dáchnul 30minut já se natáhla na gauči jenže houby spaní :rolling_eyes:
18. čer 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele mále závěsy a je to houno platný :angry:
18. čer 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Dorotka chodí spinkat v 7:00 a budí se kolem 1:00 a pak kolem té 5:00 a to už nezabere :rolling_eyes: , ale mě už to snad ani nevadí. Kolem 8:00 už mám všechno hotové :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
i kdyby na noc snědl belík kaše prostě chrápat nebude a to jsem ho v půl druhý ukecávala dudanem nedal se prostě to prso musí mít a basta knedl :angry:
18. čer 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějáko polopropustné??Takže vlastně jakoby tam nebylo nic? My právě zateměno nemáme a koumu jestli to nebu tím
18. čer 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už si taky zvykla :wink: akorád někdy vzpomínám na válení se v pelíšku do půl desáté ..........cák mě by stačilo si poležet do 8h hm sladká naivita že :sweat_smile:
18. čer 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to dorotka taky, všude píšou třeba jenom pohladit, pomazlit, ale to když udělám, tak začne ječet :sweat_smile: :sweat_smile: prostě mě cítí jako mlíkárnu a ne jako mamku na mazelní(jenom skrz tohle se těším, až s tím kojením seknu)..ona se jako pomazlinká, ale za chvilku tím čumáčkem směřuje do míst kde jsou kozy a začně dělat ten svůj tipický kojo zvuk :grinning: a je po mazlení
18. čer 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by snad stačilo do 7:00 :dizzy_face:
18. čer 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele písmen závěsama to nejni měla jsem nejdříve deky normálně jsem je pověsyla místo závěsů tma jak v ranci a dítě voči jako tenysáky no ale už jsem měla koupenou látku na závěsy a mamina mě je ušila nejní ouplná tma ale šero je dost že by člověk spal jak medvěd ale náš Míša ne ten od 5 h objevuje svět co kdyby náhodou něco zaspal to by byl malér mamííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a naučila se pištět a to je masakr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hmmm tak nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych byla skromná taky s tou 7h :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale prdlajs 5h jako do práce na bus každej den i o víkendu no prostě mateřská dovolená :sunglasses:
18. čer 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nepištíme ale hučíme a máme výdrž třeba i hodinu hučet jak piliňák :grinning: a taky občas vejskne až se jeden lekne a říkáme mu že je jak ptakoještěr :grinning:
18. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás nepomáhá aani když jde spát dlouho třeba v devět usíná včera to byla náhoda že usnul už po koupání a pak si dal kaši a pokračoval koukala jsem jako blázen normálně usínáme až na tu 21h
18. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak Kubíkovi gratuluji k 5měsíčtinám a už jsme zase kompletní čtyřlístek 5měsíčních miminek ledňáčků :grinning:
18. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,pěkné ráno.

Teda vstávat v 5 to je hrůza.Ale je fakt,že člověk toho pak stihne víc.My dnes vstávali v 7.Teď povalíme do školky,pak trošku uklidit a povalím do poradny.Dnes opět i s malou,tak to bude mít sestřička radost.To se zase dozví věcí. :grinning:
18. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a a si půjdu do té židličky Jitro :slight_smile: mě se něják začla zamlouvat :slight_smile:
18. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zajdi, tak se těšíme na dobré zprávičky z poradny :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsme se pobavila na tom, co je psané na plenkách: Až 12-ti hodiná absorbce pro nepřerušovný spánek :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: Dneska do těch plen dorku omotám :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je dobrá věc to hopsadlo to měl brácha pro děti a pěkně se v tom vyblbli :sunglasses:
18. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorád nevím od kolika do toho můžou prckové asi až se začne stavět ne ? :wink:

my asi půjdem taky do toho jitra líběj se mě tam více ty bezpečnostní pásokalhotky :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: než na tej druhej židli a hlavně že na ní může sedět dospělej to je taky dobrý :sunglasses:
18. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek