Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
18. čer 2009

teˇto hučí zase v koši prve řval myslela jsem že usne a kdepak rve si porád skrze dudák ruce a brousí dásně podle mě ho zase berou zatracený zoubky 😒

lucianas
autor
18. čer 2009

Jitu, neteř má taky plastový, i kovový, už jich měla vícero, a v pohodě. Jen bych nevolila asi tu bílou barvu, a ten tvar bych dala taky menší. ... jsem hrozná, já vím. Mám tetu optičku, tak dost to beru i z toho hlediska jejího. Pár rad jsem pochytila.

Pravda, ještě musím užívat lenošení, dokud můžu. Pak kdo ví, kolik budu mít volného času, abych vůbec něco zvládla udělat.

Peti, není nad balkon. Je super, že ho můžeš takhle mít venku a něco málo si doma i udělat. Zvlášť, když se ještě tak nevrtí v tom kočáře. .... taky mi přijde, že mi doprala pračka, aspoň nic neslyším, tak tě jdu následovat.

Markét, uvidíš, jak se vám bude chtít. ale jestli je tam u vás dost vedro, tak bych to možná viděla jen na zahrádku, abyste kdykoliv mohli jít zase domů, když by se to nedalo vydržet

lucianas
autor
18. čer 2009

Jitu, snad ho to brzy přejde. A na chvilku ti usne.

valentynka
18. čer 2009

ahooj holkýý,

taky gratulka Kubíkčovi k 5ti měsíčninám 🙂

jinak my v ložnici nemáme ani žaluzky ani závěsy.
když kojím kolem té 5, tak mu někdy hodím plínu na hlavu,aby zavřel oči a nerozkoukal se a pak do postýlky hupky na bok,podložit polštář, on se k němu přitulí a chrní.

tevina
18. čer 2009

Ahoj holky,

Tak Kubíčkovi taky moc gratulujeme k 5-měsíčninám 😵

Nám je dneska už 11 měsíců,za měsíc rok 😅 😕 to neni možný,nebo jo? 😀

pismenko
18. čer 2009

Adámkovi taky vše nej nej 😲 😲 😲 😲 😲

pismenko
18. čer 2009

jsem posekala zahradu, dorotka to prospala a te´d se obleču a půjdeme se podívat asi k vodě 😎 😎

kremrolka01
18. čer 2009

Adámkovi posíláme velkou 😲
tevi už plánuješ Adámkovi oslavu? dortík a tak? 🙂

my už jsme zpátky, jsme tam přišli 10 minut před koncem ordinační doby a ještě 2 prckové tam byli před náma tak nás vzal hopem, asi už měl hlad 😀 jen píchnul pigáro a zase jsme šli, tak malýho zkusím zvážit zítra u našich orientačně na digitální váze

valentynka
18. čer 2009

já taky Adámkovi přeju vše nej .. 🙂

já dopolko vytřela v baráku schody, máme službu a ted jsme vytřela balkon.
a k obědu jsme akorát udělala květákovou polívku,zbyl květák a ještě máme v lednici čínu.

manža šel v 1,30 v noci do práce a samozřejmě,že jde jezdit autoškolu a příjde až v 17 h. 😠 😠 😠 😠

u nás je šílený vedro.

kremrolka01
18. čer 2009

no a za měsíc preventivka, to už asi vezme důkladnějc a si s náma asi i pocvičí 😀

valentynka
18. čer 2009

noo a my jsme včera dopadly takto :

Filípek měří 72cm a váží 7610g. ( jsem si tipovala správně 🙂 )

no a ptala jsme se na ten Prevenar, tak doktorka mi teda řekla,že je na trhu ještě ten synflorix, či jak se to jmenuje a že je levnější a hlavně je rozšířenější o další 4 nemoce než u prevenaru.

tak jsme do něj šli.
manža ho šel koupit a hned jsme dostali pigáro.
dneska musíme být ještě doma. zatím žádnou reakci na to neměl,ani teplota.
Akorát pak k večeru usnul v 17 a spal až do 21 s přestávkou v 19 na kojení,takže to bylo jediné.

za dva měsíce jdem na druhou vakcínu.

joo a stálo to 1550,- , taky hezký.

musím vyzjistit u pojištovny,kolik připlácí

kremrolka01
18. čer 2009

no venku vedro na chcípnutí, včera jsem si zapomněla namazat dekolt a mám krásně rudý kolo pod krkem 😠
dneska jsem pro změnu zapomněla na ksicht tak snad za tu chvilku jsem se nestihla spálit
já nevim že jsme na to tak háklivá

kacena00
18. čer 2009

ahoj jen zdravím s cyrilkem v rukou, koník je pro mě moment. luxzüs kt. si nemůžu dovolit, léto protrpíme, protože c. je nějak extra citlivej na vedro, nespí a jen neš´TASTNĚ BREČÍ, NAVÍC SUNARUJEM, a víc jak 90ml vyjimečně 120 mi nevypije, takže ani tím neusne A KDYŽ SE VŠE NETOČÍ OKOLO ZABAVOVÁNc. utěšování cyrilka nebo uspávání, tak prozměnu jíme, noci taky k hovnu, takže tak, proto jen krátce a padám

pa

valentynka
18. čer 2009

jéé hurá Baruš je tu, už jsme jí chtěla dnes psát sms

Baruš, to mě mrzí,že takhle s Cyrdou bojujete 😒 😒
¨držím pěsti,at se to brzy změní k lepšímu a aspon at ty noce jsou trošku lepší 😉

kacena00
18. čer 2009

ahoj val, no on je zlatej, nabaští se, přebalim ho, súpí, jenže to je cca 2-3 krát, no a když se to nasčítá je to 1,5 ho-2 hod, někdy mezitím se vzbudím bolestí ruky, takže tak, cyrilka je mi líto, je z těchle dnů mimo a v postýlce doma usne na deset minut v kočárku doma nemlich to samý a pokud ho necjám svýmu osudu tak se mi ubrečí

seš hodná žes na mě myslela, musim valit, už je nevrlej, pa

pismenko
18. čer 2009

Tak jsme se vrátily z prochajdy a čekáme na tatku 🙂

Baru, ty brďo....tož toto?? 😕 😕 a neporostou už mu zuby, že je takovej ,,problémovej"??Přeju, ať je brzo lépe a rychle se nám vrať 😉 😉 😲 😲

valentynka
18. čer 2009

kremrolko,tka u nás už na chcípnutí není, je to takové polo.
tak jsmefilípka dala spinkat do košíku a dala jsme ho k balkonu

pismenko
18. čer 2009

😕 😕

zajdla
18. čer 2009

Ahojky.Tak jsem doma.

zajdla
18. čer 2009

Malá je pořád hlavou nahoru.prý se ještě může otočit,ale já tomu moc nevěřím. ☹ 😠 Máme 1,6kg.CS2.Tak snad dobrý.Další kontrola za 3 týdny.

pismenko
18. čer 2009

Zajdi klid 😉 😉 Tady naší sousedce se malá přetočila minulý týden ve 39tt 😅 🙂 Takže nezoufej 😉 Hlavně, že je zdravá a OK a způsob porodu je zatím ve hvězdách.

Jdu do sprchy a dlabat karboše 😝 😝

jitousek
18. čer 2009

zdárek tak se hlásím po rehab . no nebyla to rehabka ale zatím jen vyšetření s tím nálezem u doktora
mudr mě prohlídl a škubnul mě s hlavou to bylo pěkný pokřupáníčko tak že se mě maloučko ulevilo ale jen maloučko na rehabilitaci jdu od pondělka napsal mě cvičení elektriku a leasr mám to prej pěkný zablokovaný od hlavy až po žebra ☹ tak uvidíme co to se mnou udělá každopádně jsem ráda že se to hnulo a že možná nebudou tolik brnět ty ruce no uvidíme 😉

jitousek
18. čer 2009

a dítko se mě právě posralo chjo na co jsem ho koupala sedí v křesku a nechce ještě spát už si vypil kaši no jsem zvědavá co bude následovat včera jsme už skoro spali 😎

jitousek
18. čer 2009

manža je opět na noční tak že válčíme samy a zejtra po vyspání zdrhá na firemní opejkačku tak že se uvidíme cca 1h až se probudí 🙄 😠

jitousek
18. čer 2009

teda baruuuuu já koukám jak blázen ty máš porád nějaké lapálie chjo chjo místo aby se to rovnalo tak se to porád seříkuje ....a mladý náš pán už řve že je posranej a že už ho to v křesílku jako nebaví mamííí dělej něco držkuje jak špaček no jo už jdu

zirafik
18. čer 2009

Zajdi, mně s malá otočila 34tt 😉 , taky jsem plašila, že se neotočí 😅

Jitu, mně se malá posrala za poslední 4hodiny 3x 🙄 🙄

kacena00
18. čer 2009

ahoj holky, drak je večír zlatej usíná krásně, tak zase v tomhle jsem na tom dobře

on je na nervy dycky po víkendu a když je vedro, ale na ty zuby mám taky podezření, páč ruce má v puse narvaný furt a furt slintá, ale koukala sem mu do pusy a vidím prdlačku 😝
takže teď už od pondělka jedou hysteráčky... nejhorší je, že pak už ječí jak kdyby ho někdo mučil nebo jako by v sobě něco měl zlomenýho, takže už dva dny bulim s ním, do toho fakt nemůžu najít systém jak ho nakrmit, když sem kojila prostě sem to zkusila a časy byly nějak baj oko ustálený, ale teď to jak kráva uvařím a někdy to vysosne s malým zbytkem (jen 20 ml) ale někdy mi nechá půlku..a to mu vařim jen 90, vyjimečně 120 ml..tak nevim.. fakt nevim, když nemám mlíčko a um. do něj dostnau jen trochu tak fakt nevim co mám dělat.. nevim jak na tu um přejít...

teď jdu na hadry a pak hají, jééé jitu rehabka..no jáse příští tejden těším že až tu budou naši, aspoň si oběhnu doktory, ovšem jak potom budu rehabilitovat to nevim...v pacově sem dycky nejmíň hodinu čekala a hodinu byly procedury..tak to asi michal nedá, aby mi ho mohl hlídat přesv dvě hodiny

tak dobrou

kacena00
18. čer 2009

jo, a kvečeři dal malej asi 50 ml...

kremrolka01
18. čer 2009

ahoj Baru tak to je mi líto že zas takhle válčíte ☹ a ty jenom přikrmuješ nebo už jsi přestala kojit úplně? 😕

u nás je už taky uspáno, teda dneska to byl řev asi jak psala Baru, no jak když jde prase na porážku
nevím jestli ho nebolela nožička po tom očkování nebo byl už přetaženej, zase spinkal přes den jen dopoledne asi půl hodiny 😒 pořád se chudinka potil, ale teplotu měl 37,8 tak to zas na čípek taky není
uvařila jsem mu čajík, tak vypil 30 ml a usnul, asi měl žížu, se není co divit, dneska teda bylo fakt příšerně 🙄 se nedivím, že to těm miminkům vůbec nedělá dobře

zajdla
18. čer 2009

JJ snad se ještě otočí.No uvidíme.Jsem s tím už smířená,tak jsem v pohodě.Ukázala se jako dovoška.Pořád se tam vrtěla.Tak doktor stihl jen přeměřit hlavičku.Nohu mu pořád schovávala. 😀