Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tanuki
18. čer 2009

Verča se po druhé hexe vzbudila 10krát za noc s hrozným pláčem..a mně hloupé nedošlo, že jí mám dát nurofen, vždy jsem jí jen uklidnila prsem..a ono jí to přitom bolelo 😔
Baruš, zní to jakože kójo finito? A jak je na tom cyrda s mírama? třeba mu to tak stačí a nebo je jako Veru - hrozně háklivý na teplotu? Ta nic nepila, jakmile jí to trochu vystydlo..tak jsem to pak musela ještě trochu přiřát

zajdla
18. čer 2009

Baru,tak snad se vám to už konečně upraví.Už se to táhne dlouho.Chudinky. ☹

kremrolka01
18. čer 2009

tanu myslíš že ho to fakt může bolet? no já mám jen paralen, ale to by taky mělo fungovat i proti bolesti, ne?
teď tam zas zaplakal, ale dala jsem dudl a spí dál 😔

tanuki
18. čer 2009

jojo, ten tetanový toxoid prý fakt bolí ☹ Tak mu ho dej, určitě trochu pomůže. Já to brala tak, že když nemá teplotu, nic jí dávat nebudu, ale byla to blbost..

jitousek
19. čer 2009

dobré ráno 😉

jitousek
19. čer 2009

tak my dneska klasika půl pátá kojení a dneska jsem ukecala Míšu teda spíš sebe poležet si do 5.30 vrtěl se měl zavřený oči převaloval se semnou v posteli ale v půl páté jsem odmítala jako vztávat tak že tak 😎

jitousek
19. čer 2009

baruuuu bože ty máš martýria kam se hrabe náš řev na kterej jsem si už teda pěkně navykla a myslím a doufám že už mám proti němu krunýř 😵
nechám ho chvíly pořvat když se zpouzí nechce ani chovat ani hrát ani jíst ani nic tak že ho položím a nechám ho pak ho zkusím po chvilce znovu zvednout a většinou se umoudří a přestane kolikrát se začne i smát a povídat pacholek ale když má ten svůj ámok nemá cenu na něj ani mluvit jelikoš to je jak když člověk přikládá do kotle (a tohle nechce pochopit naše tchýně) ta by porád na něj mluvila Míšánku no tak Míško a to je ještě horšíííííííííí 😠

jitousek
19. čer 2009

dneska tu straším sama jo no to je teda bordel 😵

pismenko
19. čer 2009

Jsem tady 😝

helicek
19. čer 2009

dobré ráno holky

pismenko
19. čer 2009

Mě něják poskakuje monitor 😅 😅 Snad neodskáče úplně 😕 😕

Jinak pěkný páteček všem 🙂

jitousek
19. čer 2009

jo díky písmen ale pěkný moc nebude tady to vypadá na déšť 😉

helicek
19. čer 2009

tady taky a ségra, která pracuje v Brně říkala, že u nich je to jak konec světa, nicota, hnus, šílená bouřka, no a děti ve škole mají dnes rozlučku a mají na hřišti grilovačku a pak jdou spát do tělocvičny, no to spaní super, tam neprší, ale ta grilovačka asi nebude

helicek
19. čer 2009

joooooooo a včera jsme byli vyzvednout kočár, tak jsme ho zaparkovali ke tchánovcům 😀

jitousek
19. čer 2009

juuuuuuuuu káru už máte helí a jakou ????

helicek
19. čer 2009

mám ho v albíčku, je to Cross Country 2009, nám se děsně líbil, sice nepatří mezi ty nejlepší kočárky, ale my jsme chtěli čtyřkolku bez aretace a s překlápěcí rukojetí a tenhle nám prostě zůstal v srdci, když jsme běhali po obchodech a mapovali situaci a terén

helicek
19. čer 2009

jo a barva je zelená, protože bydlíme v lese a tam se bude krásně hodit, prostě se nám narodí lesák 😀

pismenko
19. čer 2009

u nás už chčije 😎 🙄

jitousek
19. čer 2009

tady to zatím drží ale jen píchnout vydlema a začne taky 😀

jitousek
19. čer 2009

kočík je moc pěknej helí 😉

helicek
19. čer 2009

díky 🙂

jitousek
19. čer 2009

řekla bych že je to něco podobného jako máme my 😉

jitousek
19. čer 2009

akorád jiná značka 🙂

lucianas
autor
19. čer 2009

Ahoj,

Heli, krásný kočárek. Opravdu, do přírody a lesa jak dělaný. 😉

helicek
19. čer 2009

no Petr se těší, jak s ním bude chodit do lesa na houby, tak se obávám, aby pro tu barvu ho pak ještě našel 😀

lucianas
autor
19. čer 2009

Tak teď nám tu krásně vysvitlo sluníčko, tak snad nějakou dobu vydrží.

pismenko
19. čer 2009

Jojo, kočárek je hezkýý. My jsme taky museli rozmýšlet podle terénu.Tady nejsou ani chodníky 😅. takže u nás vyhrála taky 4kolka s nafukovacíma kolama 🙂

helicek
19. čer 2009

no jo, Jituš, je podobný, koukám na Tvoje fotečky........... 😀

helicek
19. čer 2009

přesně tak, nafukovačky a pořádná stabilita je základ do terénu.
Ale řeknu vám, takových kravin v obchodě pro děti, no ještě že jsem s sebou něměla moc peněz navíc, asi bych se neudržela a nakoupila další zbytečné kravinky. Hih, i tak to stačilo, než Petr dorazil s autem, ale koupila jsem jenom kartáček na hlavičku a hřebínek, ale musela jsem se držet, protože člověk jak tam stojí a kouká, tak je v takovém rozpoležení, že by to nakoupil snad všechno, co tam mají. 😀

helicek
19. čer 2009

byla jsem taky u tchánovců na návštěvě a tchán teda zabodoval, ten koupil pro Honzíka naprosto luxusní košilku, fakt, to jsem nečekala, že i on bude běhat po obchodech a shánět věci na mimíska, tchýně byla zase v jiném, no úplně mě to dostalo, když mi ukazoval tchán, co koupil Honzíkovi 🙂