Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
23. únor 2009

No Veru mě to bere hlavně ráno, když se chci protáhnout, tak to ani pořádně nejde.

pismenko
23. únor 2009

No Veru z lahvičky se moc nedoporučuje, nejlepší lžičkou nebo stříkačkou 😉 😉 No každopádne ohledně lahvičky neporadím, to spíš holky, co mají větší prcky

pismenko
23. únor 2009

Já myslím, že vypijou kolem těch 100ml, ale to se taky asi každým dnem mění a zvyšují se dávky.Já nevím, kolik má ta přesnidávka obsah?? 200g? víc??

christla
23. únor 2009

No doporučují se tyhle lahvičky, že ty dudlíky miminku připomínají bradavku..... Je to značka Tomee Tippee

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19850866

nemo1985
23. únor 2009

Verun............ tak to máš krásně naplánované, kadeřníka, kosmetiku.
No tak to nevím, tolik se asi tak do té zavařovací skleniče vejde mléka.
Každopádně si myslím, že Ti manža malou snad nepřepapá 🙂
Ohledně těch lahviček : Já na čajík mám malou lahvičku umělou.
A až pak budu dělat příkrmy tak mám doma koupenou lahvičku skleněnou

pismenko
23. únor 2009

No to je přesné: připomínají....ale prostě bradavka to není 😒 😒

christla
23. únor 2009

Markét, to je jasný, bradavka to není, ale vím, že jí kaarádka měla a tu lahvičku si chválla.

pismenko
23. únor 2009

Veru, já myslím, že když odstříkáš vždycky půlku až 3/4 té skleničky, tak v klidu a mělo by to na ukojení hladu určitě stačit. Ono by se to totiž mělo ohřívat vždycky jenom jednou, tak ať zbytečně nemusíte zbytek vylévat.

pismenko
23. únor 2009

Mě to tady dneska nehoří dopytle 🙄 🙄 🙄 🙄

právě jsem si otevřela Nutellou a zažívám chuťový orgasmus 😵 😵

nemo1985
23. únor 2009

Holky............ manža mi už jede z práce domů.
Ohřeji ted jídlo, najíme se a musíme na sociálku,
protože mi vůbec tento měsíc nepřišly přídavky
na malýho.
Zase v tom mají nějaký bordel 😠
Jsem si ted udělala vlasy nahoru do drdolu,
nehty si uděla nalakovala. 😉
Miláček mi spinká

nemo1985
23. únor 2009

Markét......... pěkné fotečky Dorotky 🙂
Taky se ráda koupe????

Malej nechce vůbec ven z vody, když ho vyndavám 😀

pismenko
23. únor 2009

JJ, koupání ji nevadí, nesmí být teda hladová 🙂

nemo1985
23. únor 2009

Malej to samý 😀

pavis
23. únor 2009

Tak ja jsem si odskocila do mesta a Cyrda je tady!!! Jupi! 😀 😀 Ohromamitanska gratulace, uz se tesim az se dovime podrobnosti. 🙂 🙂 🙂

pismenko
23. únor 2009

To je fofr, co Pavli?? 😵 😵

pismenko
23. únor 2009

Už jsem tu nutellu musela odklidit, já bych to snad byla schopná sežrat celé 🤐 🤐 🤐

pismenko
23. únor 2009

Dorotka je vzhůru, jdeme baštit 🙂

pavis
23. únor 2009

tak dobrou chut Dorotce 😀
ja jsem si akorat ohrala kachnu, Ani se najedla ve meste 😉

ver.kuc
23. únor 2009

mnam nutelaaaaa 😝 😝 😝

ver.kuc
23. únor 2009

holky tak jsem vyvarila sklenicky a zacnu křečkovat 😀

ver.kuc
23. únor 2009

joo... holky ječej vám mimoušci po koupání????? my koupeme obden.... a před jídlem, ale né dlouho. vždycky v 5 jíme a asi v půl sedmý koupeme... aby nebyla moc hladová. koupel přežžije...ale max 5 minut, ale když začnu utírat, krémovat.. tak ječí tak, jak kdyby jsme jí vraždili. Julča naprosto nesnáší, když jí krémuju... zejména obličej! pořád nevím, jestli něco nedělám blbě 😖

pismenko
23. únor 2009

Dorotka taky nesnáší ty procedůry, ale někdy neřve..ale většinou je taky dost nevrlá....oyi si asi musí zvyknout 😉

ver.kuc
23. únor 2009

Hihi.. no malá ječí tak, až se zalyká a uklidní se až u cecíku.. chjo chjo chjo.. vždycky valím, mastičkuju jak o závod, aby to už měla za sebou... manža pak drží a chlácholí jí, mezitím co já kvapně vyhrnuju triko, rozepínám podprsenku a usalašuju se na gauči.... no a pak Julča udělá RAF a sosá, jak kdyby půl dne nejedla 🙂

ver.kuc
23. únor 2009

Markét.. až teď jsem si všimla... hezoučký fotečky Dorotky.. ta neskutečně roste!!! 😉

pavis
23. únor 2009

Veru, Anicka koupani miluje, ale po vytazeni z vody vetsinou rvala jak tur, tak ji olej leju rovnou do vody a uz potom nekremuju, jenom osusim, plinu a prso. 😀
Pokud si pamatuju, tak Ani vypila na jednu davku tak 130-160 ml, vecer vic nez dopoledne. Ja mliko mrazim v plastovejch kelimkach Avent, jelikoz mam i odsavacku Avent, tak to pak vsechno pasuje dohromady, rovnou do toho kelimku odsaju, zaroubuju, zamrazim, pak se na to da nasadit dudak, takze mliko neni potreba nikam prelejvat. Ja jsem teda od 2 mesicu davala flasku s dudakem, kdyz jsem byla pryc, prso potom neodmitala. Hlavne kdyz se muze nacpat, je ji uplne jedno z jakeho baleni 😀

valentynka
23. únor 2009

ahoojholky,
co jsem to tu zahlídla,když sme hledala,kde jsme včera naposledy dočetla.

Cyrdík je už na světě joo? noo jdu dočítat to krásnýýýýýýýý 🙂

pismenko
23. únor 2009

No Jíťo, kde se cáráš 😀 😀 😀

valentynka
23. únor 2009

nemíku,ted čtu o přídávacích na malého, vy je berete ?

mě řekla,že by jsme museli mít s manžou za rok 2007 příjmy menší než 17500,- dohromady měsíčně.
vy jste to tak měli ?

abych o ně nějak zbytečně nepřicházela,ale tohle mi řekla paní na sociálce,když jsem byla vyplnovat porodný,tak jsme se na to ptala

valentynka
23. únor 2009

noo markét nebudeš věřit,kde já jsme se po ránu cárala.

opět jsme byla u zubaře,ale už s tímmoudrákem,takže moudrák padl za vlast, tedy za Filípka.
je venku !! kdžy to přicházelo k sobě,tka to docela fest bolelo a pak jsme vařila a byla tu mamča 🙂

valentynka
23. únor 2009

veru, jestli jilinak nepláče proto,že jí je zima.

my taky koupem tak půlhodinku před jídlem,jinak by to byl řev šílenej.
vždy dám nahřát tetraplenu na topení, v koupelně zatopím.
a pak když ho krémuju,tak ho mám částečně zabaleného,aby mu nebyla ziminka a je to v pohodě, zkuste to.
vždycky si lebedí,když ho nesu z vany celého zabaleného,že není ani vidět a je v teplým