Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
23. čer 2009

... a spát se nebude 🙄

pismenko
23. čer 2009

a u nás se spíí heheč 😀 😀 😀

zirafik
23. čer 2009

😠 😠

zirafik
23. čer 2009

jo a vůbec echce dudlíka ... od narození 😒 . plete si dudlík s mou kozou, aspon ted odpol. 🙄

pismenko
23. čer 2009

No to je účel, ne?? 😅 😅 😀 😀

Ale myslím, že mu ještě přijde na chuť(dudlíku 😀 )

valentynka
23. čer 2009

no u nás se půjde zase spíinkat
probudil se v 1, tak už zase pošupajdí.

ted dostal pár lžiček mrkvový štávičky, se olizoval jak kdyby tejden nejedl 🙂
zítra to bde rpo něj bašta ta mrkvička,když mu štáva chutná

valentynka
23. čer 2009

tak jsme ted udělala mísu těstovinovýho salátu, tak si dávám do nosu 🙂

valentynka
23. čer 2009

tak u nás se už spinká 🙂

christla
23. čer 2009

Tak u nás se poprvé spalo celé tři hodiny!!! 😕 Tak jsem to zalomila spoň na hodinku s ní. 😉 Bodlo to.
Jinak já zadeček taky mžu Rybilkou a holky na květnovkách si dost chválí ten Sudocream. Mám ho vzorek, tak ho aky pak zkusím. Ale ta Rybika je fakt dobrá. malá mě jednu cvíli opruzený zadeček a stačilo párkrát namazat Rybilkou a bylo po opruzeninách a mažu každé přebalování.

nemo1985
23. čer 2009

Val....... má to tu malou skleničku na 2x, a přesnídávku tak na 3x 😉

Stále tu prší, hrozně hnus.

Malej je v lehačce a hraje si, už ho musím poutat, hrozně se točí, ještě by vyskočil 🙂

valentynka
23. čer 2009

mám taky vzorek sudocremu z porodky a ten mám u mamči.

zatím se mi filípek neoprudil ,takže ťuk ´tuk 🙂

jiank stále spinká
půjdu si udělat kafíčko a nějakou dobrůtku k tomu 🙂

u nás furt chč*je 😠 😠 a je docela v bytě chladno. filípek má punčočáče,pnožky a tepláčky, body a mikinku.

nemíku tak to já Filípka poutám už hooodně dlouho někdy od dubna.
ted s enaučil hdoit si hračku na zem a šahat si pro ni z lehátka.

joo a dáváš pořád jen zeleninku, nebo už jsi koupila i s masíčkem ?

já budud ělat ted tu mrkvičku, v mrazáku u mamič mám domácí kedlubny, tak ty bych taky pak přihodila.
pak přidám asi květák, brokolici

zuzanka26
23. čer 2009

Ahoj holky,
tak mám taky chvilku klidu, protože mi spí na balkoně. Spí mi na 3x za celý den, docela hezky se jí to upravilo.
Ta vyrážka je blbá, ale doufám, že je konec. 😖
Byl tady kamarád, tak se mu předvedla v plné kráse, říká toho spoustu, ale nejnovější je vava nebo baba a mele se to tam s tata, tětě dě ně, le apod. no je toho hodně.

Mně teda taky papá od začáktu výborně, dávám od začátku hned celé skleničky, ale chci taky občas vařit abych už tam mohla někdy vrznout ten žloutek. No nevím, jak se mi na to bude tvářit, jednou jsem brambory jen rozmačkala a neumixovala na úplnou kašieku a furt kuckala a dělala, že se úplně dáví, takže jedeme Hami a Hipp příkrmy, teď už i s masem. Mě ale vaření baví, mám i na to speciální kuchařku 😀 Vaříme pro kojence a batolata, tak chci něco vyzkoušet.

Jo a Maova je hrdinka, výlet jí určitě prospěje, ať příjde i na jiný myšlenky. 😔

valentynka
23. čer 2009

zuzi,
četla jsem,že mimčům by se měl 1x týdně dát do jídla žloudek.
taky chci Filípkovi vařit, kort když je léto a je zeleninka.
přesnídávky mamča navařila,tka máme zásoby.

koupím nějaké skleničky to jo,ale spíš pro nějaké cesty, návštěvy a tak..

zuzanka26
23. čer 2009

ziraf buď ráda, že ti nechce dudlíka, aspoň nebudete mít problém s odnaučováním. TO u nás je to do kočárku a na spaní určitě jo, takový uklidňovadlo. Zase ale někdy v noci ho hledá 😖

zuzanka26
23. čer 2009

Val já právě řeším, kam bych jako ten žloutek šoupla, k čemu? navíc fakt to budu muset mixovat tak půl hodiny a naředit vodou, aby to byla úplně hladká kašička.
Zkoušela jsem dát piškot, to vůbevc nepochopila, třikrát ho otočila v ruce a pustila na zem.

valentynka
23. čer 2009

Filípek ho ted nechce do pusy,když mu ho zanču dávat před spaním do pusy, tak se čertí,ale jakmile mu ho dám do ruky,tak je spokojenej a hraje si s ním a pak usne a drží si ho🙂
už má ten větší od půl roka a moc mu nešmakuje, bo je větší 😀

zuzanka26
23. čer 2009

zítra máme 7 měsíců 😕 😕 😕

valentynka
23. čer 2009

no já byhc ten žloudek asi rozmixovala třeba s tou kaší a nebo s nějakou tou zeleninou jako brokolice a tak..

zkuísm mrknout do receptíků co jsem si stáhla .-)

zuzanka26
23. čer 2009

tak to my jedeme na Avent 0-3 měsíce, jiný nechce. Kamarádka říkala, že její holka na nich jela až do 2 let 😀

valentynka
23. čer 2009

já kupovala od Nuka 0-3 měs. dva, ted jsme vzala zatím jeden a začíná si zvykat 🙂

zuzanka26
23. čer 2009

stejně jsou srandovní ty mimča, jak Meggie ze Simpsonů s tím dudánkem 😀 😀 😀

valentynka
23. čer 2009

http://www.hero.cz/364/

tady troška zábavy 🙂

kremrolka01
23. čer 2009

ahoj holky, zdravím v cuku letu od našich z Prahy, ani nestíhám dočítat co nového
je to tu bego bájo 😀 samá oslava, návštěvy,...
Jakoubek je strááááášně hodnej, snáší to úplně suprově, rozdává úsměvy na všechny strany, usíná bez řvaní a probouzí se až ráno mezi sedmou/osmou 😵 😵 😵
jinak zítra jdu na zkoušku s kamrádkama večer od osmi posedět do místní picérky, abych mohla kdyžtak doběhnout domů kdyby Kuba vyžadoval a v pátek bude velké odloučení to jedeme na svatbu bez Kubíčka, takže tu po večerech odstříkávám našim mlíko, aby bylo z čeho krmit, no jsem zvědavá jak to zvládnou a taky jak já, jestli mi nebude moc smutno
všechny moc pusááám 😲 😲 😲

lucianas
autor
23. čer 2009

Ahoj,
tak se hlásím zpět od doktora. Je to vše v pořádku. Na kontrolním utz je vše stejné, jako minule, takže se nic nezvětšuje a tím pan doktor uznal, že je to v pořádku. Taklže by mělo být vše ok. Jsem moc ráda. Dokonce jsme dostali i další fotečku. Měříme 25cm. Váhu bohužel nevím, ale nevadí. Hlavně, že to dopadlo dobře.
Zároveň jsme se jeli podívat do pár obchůdků a obhlíželi přebalovací pultíky. Tak teď přemýšlím, jestli koupit spíš komodu (ale ty dělají dost úzké), nebo spíš jen přebalovací pultík s dvěma závěsnýma poličkama. Uvidíme, ještě mám naštěstí čas na přemýšlení.

pismenko
23. čer 2009

😵 😵 😵 supééééééééééééééééééééééééér

zajdla
23. čer 2009

Luci moc gratuluji ke kontrole.Vidíš,že je vše v pořádku.Jen si se zbytečně strachovala.Ale plně tě chápu.Já bych nad tím taky přemýšlela.

Já jsem koupila přebalovák z Ikei-Ten dřevěný na netu za 560 i s tou nafukovací podložkou a plastovýma boxama. 😀 😉

lucianas
autor
23. čer 2009

Markét, Zajdli, díky moc. Jste moc hodné. Jsem opravdu ráda, že je to ok. 😵 😵 😵

Zajdli, ten přebalovák asi vyfocený nemáš, že?

valentynka
23. čer 2009

Luci,taky gratuluju,že dopadla kontrola dobře 🙂

Filíepk už spinká, nabaštil se, ještě dostal rpso a je tuhej 🙂

za chvilku mi dorazí manža.

stahuju z kamery video do pc, už se na to musím vhnout a sestříhat

zajdla
23. čer 2009

Někde mám fotku,pohledám a dám do albumku. 😀

zajdla
23. čer 2009

Luci už je to v albumku.Ale je to přímo z ikei.Fotku jsem nenašla a foťák má vybité baterie. 😀