Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
23. čer 2009

luci superrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

holky než se odpojím, musim se pochlubit - cyrilek se dnes několikrát sám otočil ze zad na bříško, já byla tak dojatá 😵 😵 😵 😵

zajdla
24. čer 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Snad už konečně nebude pršet.

Baru-Cyrda je šikulka. 😉 😵 😵

jitousek
24. čer 2009

dobré ránko 😉
jdu vás dočíst včera jsem nestíhala měla jsem horu žehlení a musela jsem to už zmáknout poněvadž by se to tu kupilo a kupilo až hrůza tak že je vyžehleno a dneska mám oraz 😎

pismenko
24. čer 2009

Ahoj holkýýýý, u nás hrozně moc v noci pršelo a prší pořád a to dneska jedeme juknout se se sousedkou do krnova na to plavčo, jak budeem od září chodit...takže to bude super výlet.

lucianas
autor
24. čer 2009

Ahoj,

Val, Kači, děkuji mocinky!!!!

Zajdli, tak něco takové mám taky vybrané, jen to má jakési dvě poličky pod tou přebalovací s tím, že se tam dá něco položit nebo uskladnit. a některé dokonce byli i s vaničkou. tak uvidíme.

lucianas
autor
24. čer 2009

U nás zatím neprší. Pršelo ale asi v noci, je tu mokro. Já dnes mám za úkol vyprázdnit mrazák, nějak nám asi odchází. Naštěstí je v záruce, tak dnes má přijít servis man, takže to jdu nachystat, ať se k tomu dostane.

jitousek
24. čer 2009

tak jsem konečně dočetla uuuf to jste toho zase nakoňokecali 😀

jitousek
24. čer 2009

Lucí gratuluji ke kontrole a nějak mě uniklo už cejtíš bybíska v bříšku 🙂 🙂 ???

jitousek
24. čer 2009

Maoa je neuvěřitelně statečná nemám slov a je to dobře že vypadnou pryč do Paříže chce to pořádnou dávku odpočinku a relaxu a vůbec si to nedovedu představit odhazuji klobouk a smekám na všechny čtyři před ní jakej je bojovník 😎

jitousek
24. čer 2009

jinak Baru super fotečka ze srazíku a před Písmenkem nikdo neuteče 😝 😀 😀 😀

pismenko
24. čer 2009

NIKDO 😀 😀

pismenko
24. čer 2009

Baru, tak to gratulka k přetáčení, to naše vemeno stále neumí vytáhnout tu ruku pod sebou 😅 😅 😅

jitousek
24. čer 2009

počásko u nás stojí za prd stále je hnusně a prší i když alespoň už nejni tak šílené povětří jako včera včera to bylo příšerné i bouřka byla v řece je vody no až hrůze ještě metr a je to venku ☹
včera jsme seděli skoro celý den doma jenže nebylo to možný jelikoš Míša doma spí na prdlačku tak že spal po O 1,5h což normálně spí tak 3 h v kočáře a porád vybekával jak byla bouřka tak že trhané spaní na pytel .......navečer s trochu umoudřilo počasí a vylezlo i sluníčko tak že jsme na hodinku vyrazili před koupáním ven aby se trošku prospal a pěkně mu to svědčilo spal hned jak se dal do kočáru 😉 a večer krásně usnul poprvé jsem ho dala do postýlky musím ho už zvykat protože ho máme porád v koši ale až se posadí nebude tam moc bejt .....v tej postýlce si povídal jak píše Markét veledůležitě zkoumal dudáka což je teď nej činnost i u nás a pak se navil kviknul otočil se na bok a usnul 😵 😵 😵

jitousek
24. čer 2009

my se taky nepřetočíme na břicho jen sílou gravitace nás převážej nohy na bok z jedné strany na stranu a to je celý 🙄 natož nějaké rotování v postýlce nebo na dece ležíme jak placka na jednom místě 😒

jitousek
24. čer 2009

jen z břicha na záda ale to je taky silou gravitace naše těžká kebule nás převrhne a je to

endlessblue
24. čer 2009

Ahojky HOlky, už mám cestovní horečku.. balím a poletuju.. okolo oběda s Julčou vyrazíme.

To naše vemeno se o přetočení na břicho pro jistotu ani nepokouší 😅

pismenko
24. čer 2009

Dorule teď taky spává na boku 😀 😀 Vždycky studuje ty žirafy na mantinelu, chvilku je hladí, pak přes sebe hodí plínku a usne 😵 😵

endlessblue
24. čer 2009

Jitu.. koukám, že jsme na tom s motorikou našich miláčků podobně 😉

pismenko
24. čer 2009

Tak to mi rotujeme o 106 😀 😀

Veru, tak šťastnou cestu 😉

jitousek
24. čer 2009

teda já píšu jak prase 😠

jitousek
24. čer 2009

endy a kam razíš ? něco mě uniklo 😉

mydneska do poradny naočkovíní poslední hexa fuj se netěším ☹ ale asi nechám Míšu zvážit zajímalo by mě kolik má ten náš řimbuch aspoň 8kilo 😎

nemo1985
24. čer 2009

Dobré ránko.

Dnes strašíme od 6h.

Malej chtěl už ve 2h vstávat, brebentil, spinkat se mu už nechtělo.
😉
Počasí šílený, celou noc a stále ještě ted prší 😠

jitousek
24. čer 2009

ale já nezoufám on na to přijde že se může překulit dřív nebo pozdějc 😉 a ještě budu vzpomínat že ležel jak placka a nikam necestoval 😀

pismenko
24. čer 2009

Zdarec nemo 😉 😉

vera jede do sev čech k mamce?? 😕

my už naštěstí hexy mamá všechny a proběhlo to v klidu

jitousek
24. čer 2009

právě píšem s Míšou asistuje mě na klávesnici už se probudil a hučel v koši že chce ven objevovat svět 😀

jitousek
24. čer 2009

u nás žádnej klid vždy teplota a večer jak vystřiženej ze žurnálu nespí jako by mu vždy píchli nějaké pozbuzovadlo 😎 tak že se zase těšíme 🙄

pismenko
24. čer 2009

Já jsem četla, že v 6m by měly děti dosáhnout 2násobku své porodní váhy, takže my bychom měly mít za chilku 8kg a máme sotva 6 😅 😅

jitousek
24. čer 2009

tak teď zkoumáme podložku pod myš 😀 užasná zábava jde to mačkat jee to bude vypadat 😵

pismenko
24. čer 2009

Já už mám taky cestovní horečku, už jsem byla 2x a vypadá to, že snad po 3 mě to nemine 😝 😝 😀 😀

jitousek
24. čer 2009

JO TAK MY UŽ JE TEDA MÁME pardon caps lock
😎 ježíš to je psaní s jednou rukou dítě se mě tu po všem sápe