• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
holky budete kupovat golfky :sunglasses:
já furt na ně čumím ale asi na jaře příštího roku ale stejnak porád koukám a nevím jaký :dizzy_face:
25. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to my taky 3x markét kojení a já už jsem si zvykla že asi nebudem nikdy spát do rána
25. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím nad golfkama neuvažuju
25. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
my tady zase vykládáme v autosedačce, až mě z toho brní hlava!
U nás noc normálka, vzhůru byla mockrát, ale krmení jen jednou ve 2, ale vstávačka už v 6:15 ach jo, takže teď už je zase pomalu čas jít spát! :astonished:
25. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše dítě si hraje na dece a už vykňukává ale povedlo se mu nějakým mě záhadným způsobem zarotovat a otočit se o 60stupňů a chńape po šustícím sluníčku :sunglasses:
25. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se vztávalo už 5.30 a už jsme si i zdřímli ale teď už bulíme asi bude prso tak já jdu :unamused:
25. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky čekám, až začne mrčet a půjde do kočárku. U nás je hrozný horko, ale zataženo...snad nebude buřina :confounded:
25. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je venku 17 stupňů :astonished:
25. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.

U nás také zataženo, ale dusno hrozné. :wink:

Jsme vstávali po 7h.

Jsem před chvíli zkusila malému nastrouhat kousíček jablíčka a jeden piškot
do toho rozmačkat,,,,,, no a baštil :grinning:
25. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je taky pěkné dusno.Zavedla jsem Luci do školky,pak šla nakoupit a leje ze mě jak z vola. :angry:

Jitu,jestli můžu poradit s golfkama.Tak hlavně spojená rukojeť,polohování zádíček i nožiček a madlo.JInak je to vcelku jedno.Toť z mých zkušeností.Mám už 3 kočár. :grinning: :grinning: :grinning: Měla jsem taky golfky,tak to má už vyzkoušené.Taky jsem prvně blbě koupila.Teď jsem už ponaučená. :grinning: :grinning:

JInak příkrmy.Já jsem ze začátku taky jen kupovala skleničky a pak později jsem vařila. :grinning: Tak jsem měla skleničky jen na cestování nebo když jsem nestihla navařit,že jsme byli někde v pejru.
25. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi přišel pozdrav z hami klubu: přesnídávka, moje první lžička brokolice a karbice mlíka 6+ :grinning:
25. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak krabice od hami mi taky chodí,už mi přišly snad 4 :slight_smile:

Jinak golfky máme půjčený,starší po dvou dětech,myslim ABC design a jsou dobrý,jsou to klasický golfky,nemají spojenou rukojet,což je teda o zvyku,taky mám radši spojenou,ale zase se líp složí,jsou menší.
25. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tevi, to chodí pravidelně?? :confused: :confused:
25. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a skleničky versus vaření,tak my jedeme ve skleničkách už od 4 měsíce a to i z toho důvodu,že jsou v nich snad všechny druhy masa,který si myslím,že bych ani nekoupila.A taky z toho důvodu,že čerstvá zeleninka neni po celý rok,je to jen tak 2 měsíce v roce.A adámkovi to chutná :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo myslim k určitým měsícům,určitě ti ještě přijde :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já golfy kupovat nebudu, po zkušenostech s Péťou, který, když zjistil, že má nožičky a může chodit a běhat, nechtěl sedět v golfkách, takže u nás golfky určitě nebudou, přeci jen ta trojkombinace, co máme, je dostačující i jako sporťák, trošku větší, ale když někam pojedu, stejně pofrčíme autem
25. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík, děkuji našemu dítěti, dovolilo mi spát.... :slight_smile: . Usnula kolem půlnoci, já v půl jedné a chrápalo se do 4, pak kojo v 8 a teď ťuk, ťuk zatím klid :sunglasses: ... snad stihnu uvařit ...

Holky, tak to se taky těšim na krabičky od Hami :wink:
25. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, už 7 obětí povodní ... jste všechny OK ????? Nemám přehled kde všechny bydlíte..... :unamused:
25. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem OK, ale jsme v takové oblasti, kde se to dost mele Opavsko, Jesenicko - to máme všechno blízko :frowning2: :frowning2:
25. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ŽIrafíku malá už je kus ženské. :grinning: :wink:

My jsme taky OK.Dneska ráno volala tchýně,jestli prý nejsme vytopeni.Že se dívala v noci na zprávy a prý to u nás vypadá hrozně.Já ani nevím.My jsme na kopečku,tak jsme v poho.Volá mi každé povodně. :angry: Ale aby zavolala,dky přijede to ne.A to u nás od prosince nebyla.Snad se přijede aspoň podívat na Lindu.
25. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak u nás se počásko už vybírá,snad bude už konečně hezky, je to na palici to počasí, nic se pak nechce a jsem líná jak lemra.

žirafiku, noo tak to malá teda pěkně baští na to že jí je měsíc :´-)
co doktorka? neříkala nic ? bo se mi zdá,že 150ml aby najednou vypila je na měsíční mimčo docela dost :confused:
25. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, to pije malá Kája od Chris.... naše pije neznámo kolik z kozenky :sweat_smile: ... ale přibýváme taky pěkně :confused: 300g za týden :sweat_smile:
25. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hrozný s těma povodněma. Tady začíná svítit sluníčko
25. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady bude zase pršet.Je zataženo a hnusné dusno. :angry:
25. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=391959&vReferer= opět na první straně to trapácké albíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak od 11 nespíme... nakojeno... ale vyžadujem pozornost, takže oběd pro mámu asi opět nevyjde :rolling_eyes:
25. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé žiraf, a joooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

noo tak to máš přímo cisternu na mlíko cooo?
tak když je plně kojená,tak ty kilča nevadí.
horší by to bylo po sunárku
25. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlí,tka si ji dej do lehátka a vezmi si ji do kuchyně

filípek rád kouká co to dělá a pořád mu u toho povídámco zrovna dělám

noo tak zhubla teda řádně, to se nechá :slight_smile:

jiank jak jsi sem šerločko markét dala ten odkaz na album jak rodí a čumí jí z prostřed kočka, tak jsem to poslala admince, hned to smázla :wink:
25. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek