Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
25. čer 2009

koukali jsme na zprávy a je to teda masakr ta velká voda fuj ........ještě že jste všichni v pořádku a že vás to minulo ...já si porád říkám že tady v Krakonošově revíru se nám nic nemůže stát 😝 🤐 😵 😵 😵 jen vždy říkám chudáci dole tady to jede korytem a dole to vyšplouchne ☹

jitousek
25. čer 2009

dítě jsme před hodinou vykoupali jelikoš se po... a mě se ho už nechtělo převlíkat tak jsem ho strčila do pyžama no ale teď zase vykňukával jak je zvyklej před normálním koupáním spát a nešlo mu to tak že jsem ho znova ustrojila a manža s ním šel ven do kočáru pod strom ......doufám že nenastydne je oblíklej a venku je teda teplo

pismenko
25. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

slevááááááááááááááááááááááááááá 😀

zirafik
25. čer 2009

😀 😀 😀

zajdla
25. čer 2009

Písmenko asi jsi babu pěkně poštengrovala. 😀

pismenko
25. čer 2009

Jí vím holky...jsem hrozná 😀 😀 ale já jsem prostě musela 😀

zajdla
25. čer 2009

Já to chápu.Mě by to taky pěkně štvalo,když bych věděla,za kolik se to vlastně prodává.

Manžílka už mám doma,konečně.Pokazilo se jim na dálnici auto,tak přijel o několik hodin později.Jela pro nich manželka jednoho z nich.

Lucinka bude asi nemocná.zase angína.Špatně se jí polyká.Zítra ráno zajdem k doktorce a uvidíme.Zatím teplotu nemá.Bude dneska spinkat se mnou.Taťka bude spát v pokojíčku. ☹

tanuki
25. čer 2009

zdravím všechny vycucané a vyflusané maminky 😀 U nás dnes bude ais taky vycucaná noc po hexe 😝

my jsme také zezačátku skleničkovali, teď vařím. Převážně v biokvalitě 🙂 Hipp, alnatura z DM..
Tevi, s tím masem ve skleničkách není moc o co stát- když ho tam je 8g na 125g 😠

zirafik
25. čer 2009

Tanu, vycucaná a vyflusaná matka Tě zdraví a přidává se do klubu 🙄 🙄

Markét, týjo o 100Kč levnější než úplně nové... no tak do toho jdu 😀 😀... a ta hláška, že ho koupila za 1600 😀 😀... to ale zapomněla, že kupovala dvě 😀 😀

tak u nás už se hodinu spí 😵 ... pššššššššššššššššššš....... snad to vydrží aspoň do 4 ... 😒

zirafik
25. čer 2009

brou 😎

helicek
26. čer 2009

dobré ránko, teda venku je sice pod mrakem, ale mlhy a děsný dusno zase, to bude nedejchatelno

pismenko
26. čer 2009

MAJKLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ PROČ????????????????????????????????????NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ 😢

helicek
26. čer 2009

taky jsem to četla a tohle jsem teda nečekala

christla
26. čer 2009

Dobré ráno holky.
Taky jsem to o Majklovi četla, docela mě to překvapilo. 😕
Holky, mám velký problém, dítě se mi už tři dny nevykakalo. ☹ Nevím,co se děje, spíš jsmě měli opačný probléma teď zácpa. Kroutí se, ale jen prdí, nekaká. 😔

christla
26. čer 2009

Pavlí, tak jaká byla noc? Koukala jsem do alba amáš tak krásné fotečky. Kristýnka už je taky hezký cvalíček. 😵 Já se před několika dny vážila s Karolínkou a vypadá to, že má 6kg..... 😅

christla
26. čer 2009

Tak já zase jdu, za chvíli jdeme krmit. 😉

pismenko
26. čer 2009

Chris, my máme 6kg 😀 😀 😅 😅 S tím kakáním si nedělej hlavu, my nekakaly 6 dní a v klidu.je to tím, že prostě nemá zbytky a všechno to spotřebuje.Opět radím masáže bříška(po směru hodinových ručiček), čato polohovat na bříško a nebo do klubíčka.

My jedem dneska k babi, tak nebudu, ale večer juknu.

helicek
26. čer 2009

hlavně, že prdí, kdyby dítko neprdělo, bolelo by ho bříško, kakání se objeví a pak to bude mít až na zádech 🙂

jitousek
26. čer 2009

bré dopoledne
tak my dneska po dlouhé době spali až do 7h 😉 sice kojení ve 2 a v půl5 ale pohoda no bude to asi tím že včeratoho moc nenaspal a pak večer doslova a do písmene splácal 220ml kaše zvíře malý 😕 😅 😵 😵 😵

zajdla
26. čer 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Tak tady už je pařák. ☹

JInak mé obavy se potrvdili,Lucka má angínu. ☹ Tak dostala antibiotika,tak snad brzo zaberou.V noci měla 38,léky nechtěla,tak jsme toho moc nenaspali.Byla vzhůru:0,30 ve 2 ve 3 od 4do 5 nespala a vstávala o půl 8.A to nepočítám,kdy jsem byla čůrat já. 😀

zajdla
26. čer 2009

Majkl mě taky překvapil. 😕

jitousek
26. čer 2009

to teda vzal to chlapec hákem 😒

jitousek
26. čer 2009

markét už jste koupili tu židličku 😎 ???

zirafik
26. čer 2009

ahoja holky 🙂 , u nás se spinkalo 😵 . kojila jsem ve 23 pak až v 6 a ted 😵

zirafik
26. čer 2009

zajdi, tak at je mala brzy fit 😉

chris, my máme 4,7 kg 😕 . diky za pochvalu 😎

zirafik
26. čer 2009

holky já chci videt nejaky // 😅 ... co ta týnka? nebo nekde nejaky sourozenec 😎 ?

zirafik
26. čer 2009

koňo prázdno 😕

zajdla
26. čer 2009

JJ mohl by tady někdo rozvířit vodu a zahlásit //. 😀 😀 😀 😀

valentynka
26. čer 2009

ahoj holky,

Pavlí, to ti malá kráásně spinká 🙂

u nás kojo ve 2,30 a 5,30 a pak jsme spali do 8,30 a kojo. jsme si hezky dospinkli 🙂

noo holký, mě když se Filíepk dva dny nevykakal, tak šla na řadu rourka, bo měl pěkně velký bříško napuclý, noo taky toho pak bylo ..

o Majklovi mi to volal manža, jdu si to přečíst.
je to smutné a bude chybět ☹

valentynka
26. čer 2009

jinak markét opět včera zabodovala 😀 😀 😀

já taky psala jedný ženský, kteráprodávala totál roztrhanou ohrádku a chtěla za to kolem 400, tak jsme jí psala,že možná tak za odvoz že si ji někdo vezme a že se asi spletla s tou cenou.
no druhý den už to v albíčku neměla 😅