Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
26. čer 2009

holky já vám tak závidim to oblíkání holčiček,na ně jsou tak krásný hadříky 😵

zajdla
26. čer 2009

Tak ta naše Lucinka nezabrala.Přečetla jsem 3 pohádky a nic.Ještě nespí.Ta má teda výdrž. ☹

Jj holčičky si může člověk nastrojit a načančat.Kluky taky,ale nejde to tak jak ty holky. 😀 😵 😵 😵

valentynka
26. čer 2009

já taky tiše závidím 😕 😅 😅 😅

zajdi,tak snad ti bude zítra spinkat až do 12 a ty s ní 🙂

filípek dneska spinkal ukázkově.
probudil se ve 3 po dvou hodinách spánku a chvilku před tím ještě po 3/4 hod. spánku.

vyjeli jsme ven a hodinu a půl po tom rpobuzení opět usnul na hodinu 🙂

joo a včera jsme byli v Albertu,který tady končí,ale neívm co tu má být místo něj, prý Billa.
noo a každý den měli slevu +10% a včera měli už slevu 40%.
já šla okolo s Filípkem na prochajdu a jela se tam teda juknout.
nejdřív jsem myslela,že je to jen na něco,ale bylo to na všechno zboží.

tak jsme zavolala manžovi,at zamnou dorzaí,zrovna naštěstí končil autoškolu.
takže jsme tam nechali 2800 a 1800 byla sleva.

vzala jsme si tam 2x tekutý persily, pak lovelu, nějaké skleničky s jídlem rpo filípka a hlavně kašičky rýžový, jedny pleny ještě 4-9 kg, jiný už neměli, pak plno vín - budu mít narozky,tak se to šiklo, pak nějkaé coly , džusy 100%,sirupy.

dnes tam byla mamča, ovšem už vybrakováno ( to už v podstatě bylo včera)
dnes byla sleva už 50% a prý v mrazácích byly ještě krůtí prsa, tak pobrala nějaké to kilčo. takže to se hodí taky na grilovačku 🙂

zajdla
26. čer 2009

Val,tak to byl super kup. 😉

Malá spí od 21.Ale zase má vyrážku po těch antibiotikách.Ach jo.Ještě,že nám doktorka napsala recept na druhé:Aspoň nemusím na pohotovost,ale jen do lékárny. ☹ Tak tam manža ráno zajede a pak jde opět na fušku.Ale přijde dřív jak dnes.Prý kolem 2.Tak jsem zvědavá.Pak bude sekat zahradu.Jestli teda nebude zase pršet. ☹ V neěli bude doma.To už budu hlídat i ségru.Naši jedou napoznávací zájezd.Ségře je teda 14,ale nějak se jí zapalují lýtka,tak aby nepořádala mejdany atd. 😠 Bude u nás až do čtvrtka.Aspoň mi pomůže s Luckou a já si odpočinu.

zajdla
27. čer 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Tak tady je mlha.

Dneska uděláme s Lucinkou palačinky,má na ně chuť.

Když bude pod mrakem,tak půjdem na procházku.Nebo se z ní doma zblázním. 😀

pismenko
27. čer 2009

Ahojky holky, u nás taky mlhavo 😎 😎 ale ještě je brzo, třeba se to vybere a v 11:00 bude azůro.V noci u nás byla hrozná bouřka, pršelo hrozně, blesky hromy 🙄 🙄 🙄 jsem byla po*raná, protože Tom opět noční....
Dorinka to ovšem prospala, dneska se vzbudila až po 3 a pak 6:30, takže luxusní 🙂
Má dneska ale takovou umrčenou náladu, snad jí to přejde 🙄

jitousek
27. čer 2009

dobré ráno u nás zataženo po urputném dešti celou noc a bouřce ale vzdoušek je krásnej než zase bude dusno mám pocit že tu máme tropy a monzunové deště v tropech 😎

dítě mě tu taky kňourá dneska jsme opět spali do 7h úspěch maximální spinkal v postýlce sám kojení v 00h v půl2 dudák a ve 3.30kojení pak v půl6 a spánek do těch 7 jsem taky spokojená 😵

lucianas
autor
27. čer 2009

Ahoj,

Jitu, neboj, mě nestrašíš. Myslím, že to zvládnu v pohodě. Sladké mám ráda, a dost, tak snad to zvládnu. I když zrovna pití moc sladké nemusím. Ale co, vezmu si s sebou křížovky, MP4 a určitě tam bude nějaká další těhulka, tak pokecám. A ono to uteče. Každopádně si nějaké to jídlo pak s sebou vezmu. Jen teď řeším, zda jet autem, nebo raději busem. Akorát, pokud mi jeden ujede, tak další mi jede až za dvě a půl hoďky. To bych vzala někam obklikou na výlet

lucianas
autor
27. čer 2009

Val, tak to byl dobrý nákup. Mohli by takový dělat častěji, že? Aspoň jednou dvakrát do měsíce minimálně. To se vážně hodí.

Jinak nám tu občas vysvitne sluníčko, ale je spíš polojasno.

K obídku dělám langoše, snad se povedou, dělám je poprvé.

jitousek
27. čer 2009

juuu langoše bych si teda taky dala mňam 😝 😀
my už jsme po O dělala jsem dneska květákovou polívku a mozeček s bramborem tak že zeleninová bomba 😎

jitousek
27. čer 2009

tady to teda nějak nejede no jo víkend vlastně já zapoměla 😎

jitousek
27. čer 2009

asi vyrazíme na prochajdu je tu stále zataženo šedivo no hnus ale neprší a je teplo 😉

pismenko
27. čer 2009

😕

lucianas
autor
27. čer 2009

Langoše byly super, ještě budou i k večeři. Dokonce i manžel chválil, tak jsem ráda.

Taky tu máme tak nějak pod mrakem, ale dá se, a i teplo je.

zajdla
27. čer 2009

JJ langoše mám taky ráda.I manža.Udělám je ve čtvrtek až přijede z práce. 😀

Tady trošku bouřilo,popršelo.Ale stejně je tu pořád hnusné dusno.Malou to naštěstí ven netáhne.

pismenko
27. čer 2009

U nás celý den prší, takže paráda na druhou 🙄 🙄

pismenko
27. čer 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3497105

juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

dlouho jsem po něčem takovém pokukovala a ejhle 😀 😀 😀 😀

tevina
27. čer 2009

Ahoj holky,

tak my jsme celý den vejletili,bylo to super 🙂 Až na ty peníze,ty jen lítaly 😨

Val u nás taky rušili albert,poslední den byla sleva 80% ale neím co jim tam ještě zbylo,nešla jsem tam,byla jsem tam na 30% a koupila jsem jenom pro adíka.Sunar,přesnídávky,kaše....

Písme pěkná houpajda 🙂

tevina
27. čer 2009

Tomáš je s Tomíkem v kině,adámek spí a já koukám na Harryho Pottera 🙂

zirafik
27. čer 2009

kuk, já teda tomu Potrovi na chut nepřišla 😒

tevina
27. čer 2009

Já viděla jen první a druhej díl a líběj se mi 🙂

zirafik
27. čer 2009

jinak kojo 22:06:9,30 😵

pismenko
27. čer 2009

No vidíš pavli a je po spurtíku 😉 😉 další bývá okolo 3 měsíce, ale třeba se Vám vyhne 🙂

tevi, takže máš siestičku 😵

já jsem taky okoupala a uložila právě Dorinku a snad brzo usne 🙂

zuzanka26
27. čer 2009

AHoj Markét, tak to závidím, že ti chodí spát v 7, to my tak nejdřív v 8, ale kolikrát až v 9 a ráno v 6 vstává 😖 jako kdyby to nepotřebovala... nechápu

zajdla
27. čer 2009

Písmenko super houpajda.Malé se tam bude líbit. 😉 😀

Já Pottera mám ráda.Mám nehrané 3 díly. 😀

Malá je teď u pohádky.Snad u ní vytuhne.Uvidíme.

jitousek
28. čer 2009

bré ráno tak my dneska vzhůru od 3h 🙄 do 4 zase opět zoubky chjo chjo řev jako kráva zabralo jen houpání a pak jsem si ho musela vzít k sobě do postele 😒

pismenko
28. čer 2009

Ahojky, tak to my 00:00 a 5:45, takže pohodička 🙂

Snad to nebude míšu trápit moc dlouho 😉

jitousek
28. čer 2009

koukám že opět řádil déšť v Jižních Č. chjo chjo ☹

jitousek
28. čer 2009

to já doufám taky už by se mu to mohlo proříznout má to chudák naběhlí jak blázen v tej papule a porád nic 😔

jitousek
28. čer 2009

a je opět protivnej jak noc chjo hce spát a ne a ne se otočit na bok a spát furt kňourá a kňourá a oči nezavře já bych spala až bych brečela 😖 to jsem ještě včera čumákovala na telku a u toho žehlila prádlo do 23h 😔 tak že jsem jak přejetá bůdozerem