Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
28. čer 2009

dneska ho asi zavřu někam do skříně 😠 brutální řev je přebalenej najedenej a řval a řval chovat nechtěl tak jsem ho položila ať si řve v koši teď konečně spí hotovej 😒

zajdla
28. čer 2009

Ahojky,pěkné ráno.

JItu zkus mu to namazat a dej mu i nurofen.Je i od bolesti,tak by mu mohl zabrat. ☹ Zoubky když zlobí,tak je to hrůza.

kacena00
28. čer 2009

ahoj holky
já sem bez nálady a tak se mi ani nechce moc koníkovat, posrala sem co sem mohla v dobrý víře že dělám to nejlepší ..asi sem si uzavřela cestu za svym kojením, chtěla sem tomu dát šanci, ale doktorce lakt. poradkyni sem bohužel zavolala až ve čtvrtek, v pátek sme za ní jeli do havl. brodu

všecko mi vysvětlila, já sem ve svý podstatě asi nikdy neměla nedostatek mlíka, leda tím, že sem se zbytečně nervila, tím týdnem co byl c. na flašce sem zjistila že na svůj věk pije strašně málo - průměrně tak 90 ml ale přibírá, stačí mu to- do 3 měsíců by žral furt, jenže pak jako když utne a vystačil si z menším množstvím, já si vydedukovala že mám málo mlíka když mi oplaskla prsa, ale ona říkala, že to naprosto nevypovídá o tom,že je mlíka málo.. a jak bych mohla mít prsa jak doly když c. vypije cca 6 krát za den 90 ml...

když si zpětně uvědomím, kdy ty problémy začaly - ve 3 týdnech, kidy doktorka prohlásila že mám asi málo mlíka (ani už nevim proč, c. přibíral..) nabídla kojení v čekárně s převážením, cyril čuměl všude možně a nesoustředil se, takže vypil jen 40 ml, protože ho zajímalo všechno v čekárně jen ne jídlo, A UŽ BYL PROBLÉM NA SVĚTĚ- do dvou dnů řval a řval - asi nějakej větší spurt a já uplně v prdlei že nemám mlíko, do tý doby kojo pohoda a nikdy mě nenapadlo, že by s tím mohl být problém, až po tom co mi to řekla doktorka sem začla projíždět net a hledat odkazy na kojící krize

teď sem se zase vypalšila a tou dietní chybou a prostě sem se asi taky blokla, dlaa sem lahev a výsledkem je, že si krásně na jeden zátah odsaju 40-60 ml, ale cyrilek moje prsa urputně odmítá, protože z flaštičky to teklo razdvatři...

bych se z toho posrala fakt

podle mýho sem se jen dostala do víru nervů, stresu, zpomalila sme si reflex, co spouští mlíčko a jakmile jednou člověk spadne do thoodle kolotoče těžko z něj vyleze

víc sem si nevěřila než věřila, přitom tělo fakt ví co dělá, já sem se nechala ošálit nějakou debilní hysterií a to mám za to..

už se mi o tom nechce psát, píšu stejně dokola jen věci o kojení, sem na sebe naštvaná,a je mi smutno a tak prozatim koníkování nebudu provozovat

tak se zatim mějte

jitousek
28. čer 2009

baru to mě je teda líto 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jitousek
28. čer 2009

a tak na to tady koukám jako blázen chjo chjo s tím kojením je to trápení a co tedy dál baru ? Co poradila poradkyně ??? Nevěš hlavu nenervíkuj se a hlavně se neobviňuj udělala jsi maximum ono je to těžký u těch prcků něco odhadnout a většinou je to jen fakt ten odhad u všeho nic nejni na 100% a když si právě člověk říká že už ví tak právě v tom momentě dostane ťafku a zase neví ☹

zuzanka26
28. čer 2009

Baru ať je to jak chce, tak 4 měsíce jsi ho kojila, i to je dobrý základ, dala jsi mu imunitu. Sice je škoda, že to takhle dopadlo ale to neva, aspoň nebude závislej na tvým prsu, a určitě mu to neublíží. Tak se to snaž hodit za hlavu, znáš to, musíš se snažit být v pohodě, aby i dítko bylo 😉

tevina
28. čer 2009

Ahoj holky 🙂

tak my super noc, adík šel spát v 8,pak papal ve 4 a pozooor,máme rekord,spali jsme do 8.30 😅

Baru,nenervuj se,nebylo by fakt lepší přejít prostě na tu flašku?Myslim že za ty nervy to prostě nestojí.

jitousek
28. čer 2009

přesně si vzpomínám jak jsem měla tohle ve 3-4 měsíci kvůli exému a pak několik kojících krizí za sebou a pak jsme najeli na sunar a kojila jsem a dokrmovala sunarem a teď jsme to zase stáhli bylo to nejdřív 4x denně po 100ml sunaru ke kojení a pak to bylo 2x a pak jednou a teď už to zase jen kojíme a dáváme kaši jenže vím že tohle je můj příběh a baru s Cyrďou má svůj 😔

jitousek
28. čer 2009

ale nejde mě na rozum s tím sacím reflexem pokud už umí dítě sát z prsa nejni podle mě problém s flaškou Míša to rozezná dobře a pije jak z flašky tak s prsou ...........je teda pravdou že když jsme bojovali dávali jsme mu asi do 3 měsíce moje mlíko ze stříkačky nebo dokrmovali nutrilonem bylo to taky strašný martýrium fakt procházka růžovím sadem naše kojení taky není matky co se jim dítka přisajou pokaždé a pijou bez problémů nevěděj fakt co maj to my bojovnice máme porád nějakého vzpruha 😎

zajdla
28. čer 2009

Baru z tohoto bych se fakt nenervovala.Pokud vím,tak prý sací reflex je plně vyvynut v 6 týdnech a to jsi ho ještě kojila.Tak jsi nic neposerinkala.Prostě dětičky jsou vyčůrané,když jde něco líp,tak si na to rychle zvyknou.
Já jsem dávala Lucince zahuštěné mlíčko přes 1 cucek.Musela se chudinka nadřít,ale stejně si odemě nic nevytáhla.
Kojila jsi do 3 měsíců a to je super.
Hlavně buď v pohodě.Cyrdovi jsi dala co jsi mohla.

jitousek
28. čer 2009
zajdla
28. čer 2009

Jitu to teda má. 😕 To hledím.To vypadá tak na dvojčata nebo trojčata. 😀

christla
28. čer 2009

Ahoj holky!
V rychlosti se hlásím po víkendu. Včera jsme byli u našich. Taky jse se včera pěkně pohádali s manželem.... ☹ Fakt ale nechutně.... Dneska jsme měli návštěvu, tak jsme venku grilovali, tak jsme si to vynahradili. Karolínka mi stále nekaká, naposledy v ten pátek, jak jsem psala... 😔 Takže zítra volám doktorce, co se děje a budu doufat, že to není něco vážného. ani neíte, jak mě to trápí.
Baru, mrzí mě to tvoj kojení. Vím, jk mě stále trápí to, že jem nemohla Káju plnohodnotně kojit. Navíc si představte, co i dneska řekla tchýně na téma kojení..... Že prý nekojím proto, že jsem si nechtěla zničit prsa!!! Dost mě nas*ala a až se mi chtělo brečet. Já toho strašně lituju, že mi to kojení nevyšl, protože jsem měla v plánu kojit jak nejdýl to půjde a ona mi řekne tohle. To fakt může říct akorá chýně. Moje mamina se mnou plně soucítí a snaží se mě podporovat...... 😒 😔 No nic......

Tak to tady zase balím, jdu uspat dítě a konečně se vysprchovat. Tak pa pa.

valentynka
28. čer 2009

ahooj holky,
tka já byla od soboty u mamči s Filípek, bo manža šel v sobotu v poledne do práce a končil až dnes v poledne.
pak za námi přijel.

jsme posekala cleou zahradu a ještě stříhala keříky,tak jsem toho zvládla docela dost

jiank teplo parádní,ale to sluníčko rpostě chybí

joo a holkýýýýý dneska vylezl zoubek neob možná dva a už pěkně cinkají

valentynka
28. čer 2009

Markté ,super aukcička 🙂

6iraf, noo u vás noc nádhera, to snad ani není možné bez papání do 9,30 😉 😉

pismenko
28. čer 2009

Ahoj holky,před chvilkou jsme tady měly hysteráček, ale už je to dobrý a spí se dál.

Chris, tak tchýně je pěkná blka, jestli ti vpálí tohle 😠 😠

No jinak téma kojení:holky nesmutněte...ono každé má pro a proti.Já už to taky chtěla vzdát, však pamatujete na ten náš bojkot.Berte to zase tak, že může baštit všecho, kalit 😀 😀 , nemůsíte se stresovat, že je na vás robě tak závislé a může ho nakrmit prakticky kdokoliv...no já vím, že to jsou třeba slabé náplasti, ale jsou 😉 Vždyť za chvilku budeme zase všechny na jedné lodi a budeme si tady vyměňovat recepty na polívečky a jiné dobroty pro prcky a na kozy už si ani nevzpomenou 😝 😝

No a představte si, jaká jsem kráva nebeská....dneska jsme byli v Opavě v OBI kupovat dlažbu do špajzu a Dorinka začla u pokladny mrčet, tak jsem ji vytáhla ze sedačky abych ji pochovala a k autu už jsem ji nesla na rukách.pak jsem ji šupla do sedačky a frkla do auta a připásala jsem jenom tu sedačku, ovšem malou v sedačce ne 😖 😖

Tom ji před barákem vytahoval a čumí ne mě a říká, že celou cestu nebyla připoutaná.já ani nechci domyslet, co se všechno mohlo stát 😔 😔 😔 brrr úplně mě mrazí ☹ ☹ ☹

pismenko
28. čer 2009

Val, jenže paní se mi ještě neozvala a já jsem u ní nikde nenašla podmínky prodeje, že bych jí měla kontaktovat já?? 😕 😕

valentynka
28. čer 2009

chris, určitě to není nic vážného,
zkoušela jsi jí dát rourku ??? po ré se zaručeně pokaká

valentynka
28. čer 2009

noo a na tchýniny kecy se vyprdni, jen ty víš,proč nekojíš

pismenko
28. čer 2009

No a my kakáme třeba co 4 -5 dní, takže já bych taky nestresovala a vera psala, že kadí 1x týdně

pismenko
28. čer 2009

Val a teď už mi napiš, že jsem kráva 😔

valentynka
28. čer 2009

markét, tak jí písni a uvidíš.
je víkend,tak asi neměla čas.

pismenko
28. čer 2009

A gratuluju vám k zubííkůůůůůůůůům 😵 😵 😵 😵

valentynka
28. čer 2009

markét ?, ted nechápu, proč byhc ti měla psát,že jsi kráva ???

pismenko
28. čer 2009

kvůli té sedačce 😒

valentynka
28. čer 2009

mě se zase stalo,že jsme nepřipoutala autosedajdu 😢

děkujeme 🙂

pismenko
28. čer 2009

no to je myslím menší zlo, než nepřipásat dítě...i když nevím mmmnoo 😖

valentynka
28. čer 2009

markté, holt se už stalo, příště si na to budeš dávat pozor, tka jako já.

to je tím,jak myslíme na 1000 věcí noo ☹ ☹ ☹

pismenko
28. čer 2009

TÍMTO NA VŠECHNY APELUJI,ABY SI NA TO DÁVALY POZOR(!)

HLAVNĚ PÍSMENKO A VALENTÝNKA 🙂

valentynka
28. čer 2009

😉 😉

slyšela jsi včera ty právy o tom tátovi,co nechal v autě roční dítě a zapoměl,že tam je ??

hrůůůůza ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 chudinka malá ☹ ☹